Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καληνύχτα σε όλους, τα αρχαία με περιμένουν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μπορούσες να ψηφίσεις τη Μαρία ή κάνω λάθος; Ήσουν τόσο σίγουρος για την αθωότητα της ή απλώς ήθελες να προστατεύσεις το συνεταιράκι σου;:hmm: Και ρε παιδί μου στην άρχη την Τσίγιο και την Ντράμα ψήφισες γίνεται δύο φορές συνεχόμενα να ψηφίσεις κάποιον που δεν έχεις τη δυνατότητα να το κάνεις;:hmm:Πόσο άγχος να έχεις; Ή όντως είσαι πολύ φλου ή πήγες να κρυφτείς και δεν το κατάφερες.:)

Όπως είπα και πρίν μία φορά έκανα το λάθος, την δεύτερη είχα απλά άγχος από την απουσία. Επιπλέον αν ήθελα να προστατεύσω την Μαρία, θα ψήφιζα εσένα.

Και σαν τελευταία σημείωση, άσχετη με το παιχνίδι βέβαια, αρχίσε να με πονάει ο λαιμός, πήρα αντιβίοση και ελπίζω να μην εξελιχθεί σε αρρώστια, γιατί δεν μπορώ να χάνω τα μαθήματα από τώρα.( από την άλλη :hmm:μετά θα έχω πιο πολύ χρόνο για παλέρμο :D)

Σας καληνυχτώ, αγαπητοί συμπολίτες. Ας ελπίσουμε ο γιατρός να είναι House, όπως και την πρώτη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Καλησπέρα. Να ευχαριστήσω τον/την Tsiyo.

Κατα την γνώμη μου σίγουρα δεν είναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (tsiyo). Αυτό δε σημαίνει πως είσαι πολίτης φυσικά. Ίσως έχεις κάποιο άλλο ρόλο και σώζοντας με προσπάθησες να διώξεις τις τυχόν αμφιβολίες προς το όνομα σου μη νοιάζοντας σε και πολύ. μιας και ο ρόλος σου είναι είτε ατομικός, είτε δεν εχεις ζωντανούς συνάδελφους :-P

Τώρα Τασος είναι αθώος. Tsiyo θα είσαι απλα ελεος αμα διατηρήσεις την ψήφο σου. Και θα βεβαιωθώ πως ο ρόλος σου είναι κάποιος ουδέτερος (ουτε πολίτης ουτε δολοφόνος). Οπότε άλλαξε την ψήφο σου γιατι θα σε ψηφίσω και εγώ.

Blue_butterfly είναι αθώα. ασφαλώς

Kwctas νομίζω οτι δεν είναι δολοφόνος. Αλλα παιζει λίγο και μας αποκάλυψε πως ο intrigka ειναι αθώος. χαίρω πολύ.

και..Η λίστα των δολοφόνων
• emily 6
• Drama Prinzessin ή Χαρουλιτα
• Ούρσακ


Διατηρώ την ψήφο μου για τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
αυριο λεω να κανω χρηση της καρτας ιντριγκας που μου δοθηκε..θα σκεφτω ομως πρωτα τι θα ειναι καλυτερο να το κανω..η αποχωρηση της Μαριας ηταν λιγο απροσμονη μιας και οταν εφυγα εγω ειχε μονο μια ψηφο. καληνυχτα στους συμπολιτες μου και ελπιζω αυριο καποιοι να κανουν το λαθος να μας φανερωθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χαχαχα τα πηρε ο Τασος:whistle: Τι συμβαινει Τασουλη; ;p
συμβαίνει ότι μόλις ξεδιάλυνε το τοπίο
χαχαχαχα! :Ρ παντως αυτο που ειπες στην κοπελα δεν ηταν σωστο....δηλαδη που ξερεις αμα οντως ειμαι πολιτης η οχι ρε συ....! και σας τ εχω πει ολα γ εμενα!.....ειπα! και coperfield θα γινω αμα θελετε!......;)
:hmm:
Πιο συγκεκριμένο από αυτό δεν γίνεται!! Είπες ότι από το τελευταίο μου μνμ κατάλαβες ότι είμαι δολοφόνα. Και σε ρωτάω: πώς το βρήκες ρε γατόνι; Αυτό..
Όσο για το τελευταίο που είπες δεν υπάρχει πρόβλημα... μου απαντάς όποτε θέλεις και όποτε μπορέσεις ;)
Καληνύχτα!!:P
Μαρια.. όταν σε βρω θα σου ζητήσω συγγνώμη:/:
Καρφωνεστε μερικοι!
όπως;
εγω ακομα ψηφιζω τασο δαγκωτο!:huglove:......
με φιλί;;
νομιζω οτι για πρωτη φορα στα χρονικα στο παλερμο δημιουργηθηκε και μια ιστορια αγαπης!.......... :galliko:
ΙΙΙΙιιιιιι! Καλέ ειμαι παντρεμένος άνθρωπος!
και ξερεις...που να ειμαστε εγω πχ δολοφονος και ο αλλος πολιτης...τι ρομαντικο!....<333:redface::D
Οχιιιι αλλα απο σπασιμο με ψηφο θα φυγει η αυτος η εγω!
Ρομαντική θα είναι επίσης και η έφοδος που θα κάνει η Ριρι στο σπίτι μου μετά από αυτα τα 3 ποστ.
Τσιγιο μαζέψου, ο Τάσος είναι άντρας μου-.-
Α να τη.
Ρομαντικό. Ειδικά για εκείνους χωρίς σφιγμό.:D
Θέλω σχεδον 7ωρες για να το εξηγήσω αυτο.
Καλησπέρα. Να ευχαριστήσω τον/την Tsiyo.

Κατα την γνώμη μου σίγουρα δεν είναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (tsiyo). Αυτό δε σημαίνει πως είσαι πολίτης φυσικά. Ίσως έχεις κάποιο άλλο ρόλο και σώζοντας με προσπάθησες να διώξεις τις τυχόν αμφιβολίες προς το όνομα σου μη νοιάζοντας σε και πολύ. μιας και ο ρόλος σου είναι είτε ατομικός, είτε δεν εχεις ζωντανούς συνάδελφους :-P

Τώρα Τασος είναι αθώος. Tsiyo θα είσαι απλα ελεος αμα διατηρήσεις την ψήφο σου. Και θα βεβαιωθώ πως ο ρόλος σου είναι κάποιος ουδέτερος (ουτε πολίτης ουτε δολοφόνος). Οπότε άλλαξε την ψήφο σου γιατι θα σε ψηφίσω και εγώ.

Blue_butterfly είναι αθώα. ασφαλώς

Kwctas νομίζω οτι δεν είναι δολοφόνος. Αλλα παιζει λίγο και μας αποκάλυψε πως ο intrigka ειναι αθώος. χαίρω πολύ.

και..Η λίστα των δολοφόνων
• emily 6
• Drama Prinzessin ή Χαρουλιτα
• Ούρσακ


Διατηρώ την ψήφο μου για τώρα.
Λοιπόν. Ντεμ κι εγώ αυτα είχα σκοπό να πω. Ακριβώς αυτά. Τσίγιο για μένα έχεις αθωωθεί και όχι για ένα συγκεκριμένο ποστ αλλά λόγω αντίδρασης. Επίσης, η μαρία αθωώθηκε στα μάτια μου και γρήγορα ελπίζω και στα μάτια των άλλων.
αυριο λεω να κανω χρηση της καρτας ιντριγκας που μου δοθηκε..θα σκεφτω ομως πρωτα τι θα ειναι καλυτερο να το κανω..η αποχωρηση της Μαριας ηταν λιγο απροσμονη μιας και οταν εφυγα εγω ειχε μονο μια ψηφο. καληνυχτα στους συμπολιτες μου και ελπιζω αυριο καποιοι να κανουν το λαθος να μας φανερωθουν
Λοιπόν, εγώ επιμένω ότι εισαι ό,τι πιο άκυρο εδώ μέσα. Δε θυμάμαι αν εισαι σε παν/μιο ή όχι.. Πάντως δεν ξερω δρας παάξενα.
Εγώ ψηφίζω Drama Piznessin για όλους τους λόγους που έχουν αναφερθεί έως τώρα.. Έχω τεράστια απορία να δω τα τελευταια της λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Αποσυρω την ψηφο μου για την Χαρουλιτα.Είμαι μπερδεμμένος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Καλησπέρα. Να ευχαριστήσω τον/την Tsiyo.

Κατα την γνώμη μου σίγουρα δεν είναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (tsiyo). Αυτό δε σημαίνει πως είσαι πολίτης φυσικά. Ίσως έχεις κάποιο άλλο ρόλο και σώζοντας με προσπάθησες να διώξεις τις τυχόν αμφιβολίες προς το όνομα σου μη νοιάζοντας σε και πολύ. μιας και ο ρόλος σου είναι είτε ατομικός, είτε δεν εχεις ζωντανούς συνάδελφους :-P

Τώρα Τασος είναι αθώος. Tsiyo θα είσαι απλα ελεος αμα διατηρήσεις την ψήφο σου. Και θα βεβαιωθώ πως ο ρόλος σου είναι κάποιος ουδέτερος (ουτε πολίτης ουτε δολοφόνος). Οπότε άλλαξε την ψήφο σου γιατι θα σε ψηφίσω και εγώ.



Blue_butterfly είναι αθώα. ασφαλώς

Kwctas νομίζω οτι δεν είναι δολοφόνος. Αλλα παιζει λίγο και μας αποκάλυψε πως ο intrigka ειναι αθώος. χαίρω πολύ.

και..Η λίστα των δολοφόνων
• emily 6
• Drama Prinzessin ή Χαρουλιτα
• Ούρσακ


Διατηρώ την ψήφο μου για τώρα.
οχιιι στον συγκεκριμενο θα την διατηρησω!!! ετσι επιτιδες επειδη μου επρηξε τα συκωτια χθες! η εμιλυ δεν ειναι!.....
συμβαίνει ότι μόλις ξεδιάλυνε το τοπίο

:hmm:

Μαρια.. όταν σε βρω θα σου ζητήσω συγγνώμη:/:

όπως;

με φιλί;;

ΙΙΙΙιιιιιι! Καλέ ειμαι παντρεμένος άνθρωπος!

Ρομαντική θα είναι επίσης και η έφοδος που θα κάνει η Ριρι στο σπίτι μου μετά από αυτα τα 3 ποστ.

Α να τη.

Θέλω σχεδον 7ωρες για να το εξηγήσω αυτο.

Λοιπόν. Ντεμ κι εγώ αυτα είχα σκοπό να πω. Ακριβώς αυτά. Τσίγιο για μένα έχεις αθωωθεί και όχι για ένα συγκεκριμένο ποστ αλλά λόγω αντίδρασης. Επίσης, η μαρία αθωώθηκε στα μάτια μου και γρήγορα ελπίζω και στα μάτια των άλλων.

Λοιπόν, εγώ επιμένω ότι εισαι ό,τι πιο άκυρο εδώ μέσα. Δε θυμάμαι αν εισαι σε παν/μιο ή όχι.. Πάντως δεν ξερω δρας παάξενα.
Εγώ ψηφίζω Drama Piznessin για όλους τους λόγους που έχουν αναφερθεί έως τώρα.. Έχω τεράστια απορία να δω τα τελευταια της λόγια

εεεε οκ τι να κανουμε θα γινεις διγαμικος! :ΡΡΡΡ:D καλημερεεεεεες παρεπιπτοντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ούρσακ

Νεοφερμένος

Ο Ούρσακ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
αυριο λεω να κανω χρηση της καρτας ιντριγκας που μου δοθηκε..θα σκεφτω ομως πρωτα τι θα ειναι καλυτερο να το κανω..η αποχωρηση της Μαριας ηταν λιγο απροσμονη μιας και οταν εφυγα εγω ειχε μονο μια ψηφο. καληνυχτα στους συμπολιτες μου και ελπιζω αυριο καποιοι να κανουν το λαθος να μας φανερωθουν


Θες να την ξανααναστίσεις?

Καλησπέρα. Να ευχαριστήσω τον/την Tsiyo.

Κατα την γνώμη μου σίγουρα δεν είναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (tsiyo). Αυτό δε σημαίνει πως είσαι πολίτης φυσικά. Ίσως έχεις κάποιο άλλο ρόλο και σώζοντας με προσπάθησες να διώξεις τις τυχόν αμφιβολίες προς το όνομα σου μη νοιάζοντας σε και πολύ. μιας και ο ρόλος σου είναι είτε ατομικός, είτε δεν εχεις ζωντανούς συνάδελφους :-P

Τώρα Τασος είναι αθώος. Tsiyo θα είσαι απλα ελεος αμα διατηρήσεις την ψήφο σου. Και θα βεβαιωθώ πως ο ρόλος σου είναι κάποιος ουδέτερος (ουτε πολίτης ουτε δολοφόνος). Οπότε άλλαξε την ψήφο σου γιατι θα σε ψηφίσω και εγώ.

Blue_butterfly είναι αθώα. ασφαλώς

Kwctas νομίζω οτι δεν είναι δολοφόνος. Αλλα παιζει λίγο και μας αποκάλυψε πως ο intrigka ειναι αθώος. χαίρω πολύ.

και..Η λίστα των δολοφόνων
• emily 6
• Drama Prinzessin ή Χαρουλιτα
• Ούρσακ


Διατηρώ την ψήφο μου για τώρα.


Α! Τώρα κατάλαβα, όσοι μιλάνε πολύ, είναι αθώοι, ενώ όσοι δεν μιλάνε πολύ έχουν να κρίψουν κάτι και είναι δολογόνοι.:hmm:

Λοιπόν Demlogic, δεν μιλάς πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
οχιιι στον συγκεκριμενο θα την διατηρησω!!! ετσι επιτιδες επειδη μου επρηξε τα συκωτια χθες! η εμιλυ δεν ειναι!.....


εεεε οκ τι να κανουμε θα γινεις διγαμικος! :ΡΡΡΡ:D καλημερεεεεεες παρεπιπτοντως!
Ρε δε σου πα να μαζευτείς?:mad: Άντε μπράβο-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
συμβαίνει ότι μόλις ξεδιάλυνε το τοπίο

:hmm:

Μαρια.. όταν σε βρω θα σου ζητήσω συγγνώμη:/:

όπως;

με φιλί;;

ΙΙΙΙιιιιιι! Καλέ ειμαι παντρεμένος άνθρωπος!

Ρομαντική θα είναι επίσης και η έφοδος που θα κάνει η Ριρι στο σπίτι μου μετά από αυτα τα 3 ποστ.

Α να τη.

Θέλω σχεδον 7ωρες για να το εξηγήσω αυτο.

Λοιπόν. Ντεμ κι εγώ αυτα είχα σκοπό να πω. Ακριβώς αυτά. Τσίγιο για μένα έχεις αθωωθεί και όχι για ένα συγκεκριμένο ποστ αλλά λόγω αντίδρασης. Επίσης, η μαρία αθωώθηκε στα μάτια μου και γρήγορα ελπίζω και στα μάτια των άλλων.

Λοιπόν, εγώ επιμένω ότι εισαι ό,τι πιο άκυρο εδώ μέσα. Δε θυμάμαι αν εισαι σε παν/μιο ή όχι.. Πάντως δεν ξερω δρας παάξενα.
Εγώ ψηφίζω Drama Piznessin για όλους τους λόγους που έχουν αναφερθεί έως τώρα.. Έχω τεράστια απορία να δω τα τελευταια της λόγια
ειμαι πιο ακυρος επειδη δρω με καποιο συγκεκριμενο τροπο..πραγματικα δεν καταλαβαινω την λογικη σου:hmm: μπορεις πολυ ευκολα να δεις αν ειμαι σε πανεπιστημιο ή οχι...η συμπεριφορα του να κατηγορω τους παντες εδω μεσα μαλλον ειναι πιο υποπτη και απο τη δικια μου και απο πολλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Ψηφοφορία Πέμπτης 13 Οκτωβρίου

  1. Kwstac --->>> Johnnaousa
  2. Τάσος97 --->>> Drama Prinzessin
  3. Σπυρακος (^^)
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα --->>> Drama Prinzessin
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic--->>> Χαρουλιτα
  13. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Tsiyo

  • Drama Prinzessin 3 ψήφοι
  • Χαρουλιτα 2 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57. Έληξε...
Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια: Ο Demlogic επιστρέφει στο παιχνίδι ως ενεργός παίκτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Σήμερα γίνεται δολοφονία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ναι στις μια Ντεμάκο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ναι στις μια Ντεμάκο:P

Άντε να δούμε. Θα κάνει τίποτα ο γιατρός; Η πάλι θα θρηνήσουμε πτώματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Την πρώτη μέρα δε θρηνήσαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
δεν γίνεται σπυράκο να αποσύρεις ψήφο, μόνο να αλλάξεις

Ψηφοφορία
Πέμπτης 13 Οκτωβρίου



  1. Kwstac --->>> Johnnaousa
  2. Τάσος97 --->>> Drama Prinzessin
  3. Σπυρακος (^^) --->>> Χαρουλιτα
  4. Tsiyo --->>> Τάσος97
  5. blue_butterfly
  6. Drama Prinzessin --->>> Χαρουλιτα
  7. Johnnaousa
  8. Χαρουλιτα --->>> Drama Prinzessin
  9. emily 6
  10. Ούρσακ
  11. fantasmenos --->>> Drama Prinzessin
  12. Demlogic--->>> Χαρουλιτα
  13. maria775m (ψηφίζει αλλά δεν ψηφίζεται) --->>> Tsiyo

  • Drama Prinzessin 3 ψήφοι
  • Χαρουλιτα 3 ψήφοι
  • Johnnaousa 1 ψήφος
  • Τάσος97 1 ψήφος
  • Tsiyo 1 ψήφος
Φαντάσματα:
[intifada] - Φάντασμα δολοφονίας
[vassilis497] - Φάντασμα δολοφονίας

[maria775m] - Φάντασμα

Απουσίες:
[FONT=&quot]Kwstac[/FONT] #1
[FONT=&quot]maria_lulu[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Συγκάτοικος]
[FONT=&quot]Johnnaousa[/FONT] #1
[FONT=&quot]papaki93[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Πληροφοριοδότης]
[FONT=&quot]Aristos14[/FONT] #1 #2 (συνεχόμενες - αποχωρεί) [Δήμαρχος]
fantasmenos #1

Ενεργοποίηση κάρτας Ηχώ από το υπερπέραν: Λήγει στις 23:57. Έληξε...
Ενεργοποίηση κάρτας Νεκροφάνεια: Ο Demlogic επιστρέφει στο παιχνίδι ως ενεργός παίκτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ρε δε σου πα να μαζευτείς?:mad: Άντε μπράβο-.-


θα εχουμε και βεντετα εκτος απο δολοφονια μου φαινεται!........:Ρ ....ωραια πολη εχουμε!....
Παλερμιωτες και Παλερμιωτισσες!......περιεργα πραγματα συμβαινουν τωρα τελευταια....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,175 μηνύματα.
Μια βροχερή μέρα ξημέρωσε στο Παλέρμο... Οι εναπομείναντες κάτοικοι αυτής της ταλαιπωρημένης πόλης σέρνουν βαρειά τα βήματά τους ως την πλατεία... Οι μαφιόζοι τρίβουν κρυφά τα χέρια τους κι οι πολίτες μετριούνται μεταξύ τους να δουν ποιος λείπει... Για μισό λεπτό...

:confused:

:hmm:

:worry:

Δεν υπάρχει κανένα πτώμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
2η φορα χωρις πτωμα!!......μπραβο ρε γιατρε!.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Οοοοοοο μπράβο^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top