Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Για να δούμε τι κάναμε και σήμερα. :popcorn:

Επανερχόμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπόοον.

Σήμερα με 4 ψήφους αποχωρεί η JaneWin. :popcorn:

Σήμερα δεν έχουμε αποκάλυψη ρόλου στη ψηφοφορία, οπότε δεν θα μάθετε τι ήταν...

Αλλά και γιατί να μη μάθετε; :shifty:

Η JaneWin ήταν η Serial Killer του Παλέρμο.:jumpy:
Φτου σου παλιοκόριτσο.:redface:

Ξέρετε τι σημαίνει αυτό;:whistle:


Πολιτάκια είστε οι νικητές του Παλέρμο #33.:jumpy:

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
The End. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πάμε να δούμε και ρόλους.:D

Δολοφόνοι
Wild_Boy
Τάσος97
z0itCa
foreverfreak
soter

Τσιράκι
toi_toi

Ρουφιάνος
dannaros

Serial Killer
JaneWin

Κυνηγός
vaios13

Νοσοκόμα
ElenaKr

~


Ιδιότητες:

Ορφέας-Ευριδίκη
Wild_Boy
evito

Αλεξίσφαιρος
tsarachaf

Δήμαρχος
jj!

Όλοι οι υπόλοιποι πολίτες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ο νταναρος ρουφιανος ρε χαχαχαχα!

και γω νομιζα οτι ηταν η ελενα! :P οχι η ελενακρ αλλα αυτη που ανακαλυψε τον SK!!!


ωραιο το παιχνιδι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:P

Η ψήφος του Δημάρχου σάς έσωσε χθες:P Αν και μου άσπρισαν τα μαλλιά όταν είπε η devina, ότι έχουμε μισάωρο για να αποφασίσουμε αν θα φύγω εγώ ή ο soter:P

Χίλια μπράβο στη Rinaking. Τα αξίζει και με το παραπανώ:clapup::clapup:

Respect:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ο νταναρος ρουφιανος ρε χαχαχαχα!

και γω νομιζα οτι ηταν η ελενα! :P οχι η ελενακρ αλλα αυτη που ανακαλυψε τον SK!!!


ωραιο το παιχνιδι!:D
Δεν λέγεται Έλενα, Ειρήνη λέγεται.:look:
Και σε αυτήν χρωστάμε κατά μεγάλο ποσοστό τη νίκη μας!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Δεν περίμενα με τίποτα το dannaro ρουφιάνο.
Νόμιζα ότι ήταν η Rinaking.Πώς τους έβρισκε έτσι όλους? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ήταν πάρα πολύ ωραίο παιχνίδι! Η καλύτερη παίχτρια του παλέρμου 33 ήταν η Rinaking! Τους ανακάλυψε όλους!:clapup: Όμως, ένα μπράβο σε όλους τους παίχτες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επιτέλους, νίκησαν οι πολίτες μια φορά:D

Είναι η πρώτη μου φορά, που μένω μέχρι το τέλος του παιχνιδιού μέσα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Δεν λέγεται Έλενα, Ειρήνη λέγεται.:look:
Και σε αυτήν χρωστάμε κατά μεγάλο ποσοστό τη νίκη μας!:clapup:

χαχαχα ειρηνη την λενε? νομιζω οτι τοσες μερες την λεω ελενα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ήταν καταπληκτική ρε 'σεις:eek:

Rina, έχεις σκεφτεί να μπεις στο FBI;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πάντως η Rinaking και εμάς, σαν ΣΕ, μας έκανε μεγάλη εντύπωση. :hehe:

Ήταν ομολογουμένως πολύ καλή! Και για πρώτη της φορά μάλιστα! :D

Και οι υπόλοιποι όμως, δεν μπορώ να πω! Ειδικά κάποιοι διαπρέψατε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Τελικά είχα δίκιο για την toi_toi. :devil:
jj! σόρρυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
bluestas, μου χρωστάς:P Δε φτάνει που σας έσωσα στην ψηφοφορία της Δευτέρας, μιλάτε κι από πάνω:pfff:

Πλάκα κάνω....

Είχα ψοφήσει να απαντάω, τότε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαίρομαι που νικήσαμε.:happy: Και sorry για το τέλος που δεν πολυσυμμετείχα αλλά έτρεχα με κάτι δουλείτσες.:ermm:

Συγχαρητήρια στους πολίτες λοιπόν.:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στα πολιτακιαααααααααααααααα!! Την αξιζαν και με το παραπανω τη νικη... Δε μπορω να πω πως χαιρομαι που χασαμε, χαιρομαι ομως γιατι το παιχνιδι ειχε αρκετο ενδιαφερον!! Ειμαι περηφανος που αποχωρησα χωρις να εχω παρει ουτε μια ψηφο (:P) και που μεχρι να ανοιξει το στομα της η Rina δε με ειχατε παρει πρεφα... Οι γα@@@@νες οι διακοπες μου χαλασανε τα σχεδια, γιατι δεν ειχα συνδεση στο internet (οντως αυτο ηταν ο λογος που δε συμμετειχα πολυ Ειρηνη και οχι γιατι δεν ειχα τι να πω:P)!! Συγχαρητηρια και στα συνδολοφονακια μουυυυυυυυ... Μπορει να μην τα πηγαμε πολυ καλα, αλλα περασαμε πολυ ωραια μεταξυ μας!! Και συνεχιζουμε με τα συγχαρητηια... Συγχαρητηρια στη Rinaking!!!!! Το παλερμο απεκτησε ακομη εναν αστυνομικο σαινη (θα μου κανεις παρεα:P)... Δε σου κρυβω βεβαια πως με νευριασες απιστευτα, οχι γιατι με ανακαλυψες, αλλα γιατι πολλες φορες η σταση σου ηταν αρκετα προσβλητικη!! Και οχι τοσο σε μενα, οσο σε αλλους συμμετεχοντες... Θερμα συγχαρητηρια και στη μπεμπαααααααααααα!! Συγχαρητηρια JaneWin, πρωτη φορα βλεπουμε το Sk να προχωραει τοσο μακρια (σε μισω βεβαια που με πεταξες εξω, αλλα τεσπα)... Special thanks στην παικτουρα toi-toi που μας καλυψε με τον καλυτερο τροπο, ασχετως αν μας ξεσκεπασε η αλλη!!

Ερωτησεις προς Rinaking:
Ρε συ Ειρηνη, αυτο με τον κακο λυκο κα την κοκκινοσκουφιτσα που ειπε ο dannaros, πως σκατα το καταλαβες?? Και ο μαντης καλχας να ησουνα, δε θα μπορουσες να καταλαβεις οτι κακος λυκος=κυνηγος=vaios και κοκκινοσκουφιτσα=Eleakr=νοσοκομα!! Αυτο σε συνδιασμο με τη σιγουρια που εδειχνες σε οσους αθωωσε ο dannaros (το γεγονος δηλαδη οτι υποστηριζες εμμεσα πως ηταν ο ρουφιανος και εσυ το γνωριζες), με εκανε να πιστεψω σε καποια φαση πως παιζει να υπηρξε και διαρροη... Θελω να πιστευω ομως πως δεν ισχυει, γιατι ηταν ενα πολυ καλο παιχνιδι!!

Αυτο μαλλον ηταν το τελευταιο παιχνιδι για τον παππου του παλερμο:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Υπέροχο παιχνίδιιιι!!! Ευχαλιστώ όλους τους δολοφόνους που με συμβούλεψαν και εχω τα εφοδια για να γινω αλλη μια φορα δολοφονος:) ευχαριτω και πάλι παιδια! (σορρυ που δεν μπηκα τη μερα πριν τη μη γινομενη δολοφονια αντιμετωπιζα προβλημα με την υγεια μου) κι εγω με τη σειρα μου θελω να πω ενα τεραστιο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην τοι_τοι! ηταν απλά κα-τα-πλη-κτι-κη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επιτέλους, νίκησαν οι πολίτες μια φορά:D

Είναι η πρώτη μου φορά, που μένω μέχρι το τέλος του παιχνιδιού μέσα:P

Επίσης είναι η πρώτη φορά που παίζει ο φώκος τυχαιο δε νομίζω :hmm:

Μέχρι τον θάνατο μου υπάκουα στην rinaking και δεν είχα άδικο.

Ας κάνω ένα flash back σε αυτά που έλεγε ο fockos που τον κατηγορούσαν αρκετοί για trolling.

Εγώ θεωρώ την ζωιτσα ενοχη γιατί εμπιστευομαι την rinaking

____
η προσφορά μου ισχύει ακόμα για τους 3 που έμειναν πάντως....

O fockos αναφερόμενος στο τάσος97
Δε διώχνουμε εσένα να τελειώνουμε ; :hmm:


O fockos αντιλαμβάνεται τον soter
Είμαι ένας άχρηστος πολίτης αλλά μη μου το λες έτσι απότομα γιατί πληγώνομαι .:redface:
bluestas και soter ειναι δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
όχι ρε φίλε!
Παρακολούθησα τις πρώτες 30 σελίδες και από την αρχή μου την έσπασε ο wild με το ''αχ ρε Σε, αχ ρε ΣΕ.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top