Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
το ότι δεν είχαμε δολοφονία είναι μια μπλόφα ή επειδή ο soter δεν μπορεί να μπει :hmm:
δηλαδή λέει αλήθεια αλλά είναι και δολοφόνος xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Νομίζω Ειρήνη σου λύθηκε η απορία για το αν είμαι δολοφόνος,με την σημερινή δολοφονία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
γιατι αν το αφηνα θα ελεγες οτι σε γραφουμε και οτι φοβαμαι να απαντησω οπως κανατε και με αλλους παικτες... αποφασίστε τι θελετε...να μιλαμε ή οχι?

plz χαλάρωσε... εμένα η λογική μου λέει όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.... θα το σκεφτώ να σε αθωώσω αν βρω κάποιον άλλον για να κατηγορήσω... προς το παρόν μόνο και μόνο από την συζήτηση μας, έχω πολύ λίγες υποψίες... είναι φυσιολογικές, δεν χρειάζεσαι να θες να εξηγηθείς για αυτό, αλλιώς θα το θεωρήσω ένοχο... γιατί μόνο αν αισθάνεται κάποιος παίκτης πραγματική ενοχή, προσπαθεί πως και πως να την κρύψει...

Νομίζω Ειρήνη σου λύθηκε η απορία για το αν είμαι δολοφόνος,με την σημερινή δολοφονία. :P
για δολοφόνο δεν σε είχα ούτως ή άλλως. μόνο για τσιράκι ή SK. Γιατί φαίνεται ότι προσπαθείς να ξεσκεπάσεις τους δολοφόνους και μάλιστα αυτά που λες είναι σωστά και λογικά και μέσα στο κλίμα της συζήτησης... στο προηγούμενο μήνυμα, παραθέτω ένα μήνυμα σου όπου κατηγορείς τον tasos97 και ξεσκεπάζεις την μπλόφα όπου κατηγορούσε ΜΟΝΟ αθώους... Το ίδιο πράγμα που είχε κάνει και o jj! [δηλαδή έκρινε και αυτός τον tasos97 και ξεσκέπασε την μπλόφα του], και για αυτόν τον λόγο, για αυτό το σκεπτικό, που είναι σωστό, και όχι παραπλανήστικο, σας θεωρώ αθώους και όχι δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
για δολοφόνο δεν σε είχα ούτως ή άλλως. μόνο για τσιράκι ή SK. Γιατί φαίνεται ότι προσπαθείς να ξεσκεπάσεις τους δολοφόνους και μάλιστα αυτά που λες είναι σωστά και λογικά και μέσα στο κλίμα της συζήτησης... στο προηγούμενο μήνυμα, παραθέτω ένα μήνυμα σου όπου κατηγορείς τον tasos97 και ξεσκεπάζεις την μπλόφα όπου κατηγορούσε ΜΟΝΟ αθώους... Το ίδιο πράγμα που είχε κάνει και o jj! [δηλαδή έκρινε και αυτός τον tasos97 και ξεσκέπασε την μπλόφα του], και για αυτόν τον λόγο, για αυτό το σκεπτικό, που είναι σωστό, και όχι παραπλανήστικο, σας θεωρώ αθώους και όχι δολοφόνους.
Κοίτα,όλοι οι πολίτες προσπαθούμε να τους ξεσκεπάσουμε. Δεν μου φαίνεται κάτι περίεργο. :P
Τώρα αυτό που λες για τον Τζει,δεν το πολυκατάλαβα. Μπορείς να το αναλύσεις λίγο περισσότερο; =)
Κοίτα όσο για τον Τάσο,ο Τάσος έχει ενοχοποιήσει όλους τους αθώους και αθωώσει δύο άτομα. Τον Bluestas και τον Demlogic. Οπότε σκέφτομαι,πως αν βγει σήμερα ο Blue και είναι δολοφόνος,ξέρουμε αυτόματα και τον δεύτερο. Οπότε βγάζουμε τον δεύτερο αύριο και νικάμε. :D Αν πάλι δεν είναι ο Blue,πραγματικά δεν ξέρω ποιός άλλος μπορεί να είναι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πίστευω, ότι η απουσία δολοφονίας σήμερα, ήταν για μπλόφα. Ειδικά σε έναν τέτοιο γύρο, που φαίνονται όλοι ύποπτοι, οι δολοφόνοι θα καρφώνονταν.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Oι δολοφόνοι κοιμούνται. :popcorn:

Δεν έχουμε δολοφονία σήμερα. :popcorn:

Λολ. :P

Μπορεί να είναι και μπλόφα όμως. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
plz χαλάρωσε... εμένα η λογική μου λέει όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.... θα το σκεφτώ να σε αθωώσω αν βρω κάποιον άλλον για να κατηγορήσω... προς το παρόν μόνο και μόνο από την συζήτηση μας, έχω πολύ λίγες υποψίες... είναι φυσιολογικές, δεν χρειάζεσαι να θες να εξηγηθείς για αυτό, αλλιώς θα το θεωρήσω ένοχο... γιατί μόνο αν αισθάνεται κάποιος παίκτης πραγματική ενοχή, προσπαθεί πως και πως να την κρύψει...

χαλαρη ειμαι!:) εμενα οτι οποιος εχει την μυγα να την φερει γρηγορα πισω μην γινει χαμος!:mad:
απλα δεν μπορω να διαβαζω την μια μερα οτι 'με γραφετε ' και 'δεν διαβαζετε αυτα που γραφω' και την επομενη να λες γιατι σου απανταω στα ποστ σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Κοίτα,όλοι οι πολίτες προσπαθούμε να τους ξεσκεπάσουμε. Δεν μου φαίνεται κάτι περίεργο. :P
Τώρα αυτό που λες για τον Τζει,δεν το πολυκατάλαβα. Μπορείς να το αναλύσεις λίγο περισσότερο; =)
Κοίτα όσο για τον Τάσο,ο Τάσος έχει ενοχοποιήσει όλους τους αθώους και αθωώσει δύο άτομα. Τον Bluestas και τον Demlogic. Οπότε σκέφτομαι,πως αν βγει σήμερα ο Blue και είναι δολοφόνος,ξέρουμε αυτόματα και τον δεύτερο. Οπότε βγάζουμε τον δεύτερο αύριο και νικάμε. :D Αν πάλι δεν είναι ο Blue,πραγματικά δεν ξέρω ποιός άλλος μπορεί να είναι. :(

λέω ότι και o jj! συμπέρανε ότι ο tasos είναι ένοχος με την ίδια λογική με εσένα... ο jj! είναι πολύ περισσότερο μέσα στο κλίμα από ότι ο soter.... εγώ προτείνω soter για σήμερα και αύριο βλέπουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Πίστευω, ότι η απουσία δολοφονίας σήμερα, ήταν για μπλόφα. Ειδικά σε έναν τέτοιο γύρο, που φαίνονται όλοι ύποπτοι, οι δολοφόνοι θα καρφώνονταν.

:hmm:

Λολ. :P

Μπορεί να είναι και μπλόφα όμως. :ermm:

εγω για μπλοφα δεν το κοβω...ποσο μαλλον την στιγμη που ειναι μονο 2 ατομα...πιο πολυ για αδιαφορια μου κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πίστευω, ότι η απουσία δολοφονίας σήμερα, ήταν για μπλόφα. Ειδικά σε έναν τέτοιο γύρο, που φαίνονται όλοι ύποπτοι, οι δολοφόνοι θα καρφώνονταν.

:hmm:

Λολ. :P

Μπορεί να είναι και μπλόφα όμως. :ermm:
Πως και συμφωνείτε εσείς οι δύο; :shifty:
λέω ότι και o jj! συμπέρανε ότι ο tasos είναι ένοχος με την ίδια λογική με εσένα... ο jj! είναι πολύ περισσότερο μέσα στο κλίμα από ότι ο soter.... εγώ προτείνω soter για σήμερα και αύριο βλέπουμε ;)
Αχ δεν ξέρω,ας δούμε και την άλλη δολοφονίας και ίσως αλλάξω την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
εγω για μπλοφα δεν το κοβω...ποσο μαλλον την στιγμη που ειναι μονο 2 ατομα...πιο πολυ για αδιαφορια μου κανει!

Μα ποιος από εμάς αδιαφορεί?Απ' τη λίστα το μόνο άτομο που θα μπορούσα να υποθέσω είναι η Maria_lulu.
Οι δολοφόνοι όμως είναι 2 , άρα?:hmm:

Πως και συμφωνείτε εσείς οι δύο; :shifty:
Είμαστε οι δολοφόνοι φυσικά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
χαλαρη ειμαι!:) εμενα οτι οποιος εχει την μυγα να την φερει γρηγορα πισω μην γινει χαμος!:mad:
απλα δεν μπορω να διαβαζω την μια μερα οτι 'με γραφετε ' και 'δεν διαβαζετε αυτα που γραφω' και την επομενη να λες γιατι σου απανταω στα ποστ σου...
δεν σε κατηγόρησα για να μου απαντούσες ... τέσπα οκ δεν πειράζει

Λολ. :P

Μπορεί να είναι και μπλόφα όμως. :ermm:
δεν νομίζω ρε φίλε, αν και εγώ το υπέθεσα αυτό... ίσα ίσα με δολοφονία σίγουρα θα μπέρδευε περισσότερο ή θα πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα για τον δολοφόνο... και άμα δεν θες να ξεκαρφωθείς ψηφίζεις κάποιον άσχετο... αλλά πιστεύω ότι απλά δεν μπορούσε να μπει. Και ποιος δεν μπορούσε να μπει? o soter που ίσως λέει αλήθεια για τον υπολογιστή... τώρα εγώ άμα ήμουν δολοφόνος θα προτιμούσα να μπλοφάρω δολοφονώντας κάποιον ώστε να μείνουν και λιγότεροι πολίτες παρά να αφήσω στάσιμα τα πράγματα :hmm::hmm::hmm::hmm:

Αχ δεν ξέρω,ας δούμε και την άλλη δολοφονίας και ίσως αλλάξω την ψήφο μου.
όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.... λέγοντας ότι περιμένεις με αγωνία την δολοφονία υπονοείς ότι δεν είσαι η SK... αλλά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδος συμπεριφοράς είναι μπλόφα, όπως προείπα και στην toi_toi :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Oι δολοφόνοι κοιμούνται. :popcorn:

Δεν έχουμε δολοφονία σήμερα. :popcorn:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Στο #31 είχαμε τους χειρότερους πολίτες ever.
Νομίζω πως στο #33 έχουμε τους χειρότερους δολοφόνους ever. xaxaxaxaxaxaxa:whistle:

Σόρι ΣΕ, δεν κρατήθηκα.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δεν σε κατηγόρησα για να μου απαντούσες ... τέσπα οκ δεν πειράζει

συζητηση κανουμε για να βγαλουμε ακρη...αν θελετε μπαινω ψηφιζω και την κανω ..αλλα τοτε δεν θα παιζουμε παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - jj!
2. bluestas95 - soter
3. Demlogic - jj!
4.
JaneWin- bluestas95
5. jj! - soter
6. maria_lulu - soter
7.
soter - jj!
8. toi_toi - bluestas95
9.
Rinaking - soter


Ψήφοι
4 soter
3 jj!
2 bluestas95

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2 #3
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
14. z0itCa - Ψηφοφορία - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
15. tsarachaf - Απουσίες - 05/08/2011- Πολίτης με Αλεξίσφαιρη Ιδιότητα


Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Στο #31 είχαμε τους χειρότερους πολίτες ever.
Νομίζω πως στο #33 έχουμε τους χειρότερους δολοφόνους ever. xaxaxaxaxaxaxa:whistle:

Σόρι ΣΕ, δεν κρατήθηκα.:look:

χαχαχαχαχαχαχαχ0αχ0α0χα0χ0αχ0α0χ000000000000000

μην διωξετε τον soter, τον jj διωξτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχ0αχ0α0χα0χ0αχ0α0χ000000000000000

μην διωξετε τον soter, τον jj διωξτε

why?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Είμαστε οι δολοφόνοι φυσικά. :P
Δεν το αποκλείω ως ενδεχόμενο. :P
όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.... λέγοντας ότι περιμένεις με αγωνία την δολοφονία υπονοείς ότι δεν είσαι η SK... αλλά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδος συμπεριφοράς είναι μπλόφα, όπως προείπα και στην toi_toi :confused:
Όποιος έχει την μύγα,να την φέρει πίσω. Το είπε και η Τόι. :P
Απλά από μία δολοφονία,μπορείς να καταλάβεις αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
μην διωξετε τον soter, τον jj διωξτε
Τώρα που είδαμε ότι δεν υπάρχει δολοφονία , το βρίσκω πιο πιθανό ο soter να ξεχάστηκε.
Ψήφισε soter και πάμε αύριο στον jj άμα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
H ανακοίνωση της δολοφονίας του Serial killer θα γίνει νωρίτερα σήμερα,
λόγω κάποιων τεχνικών δυσκολιών που αντιμετωπίζει η ΣΕ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top