Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
1) κρατά χαμηλό προφίλ
3) δεν ψήφισε την zoitca παρά μόνο στο τέλος που ήταν σίγουρη η αποχώρηση της. Ο jj! όμως την είχε ψηφίσει νωρίτερα
4) ο jj! μόλις κατηγορήθηκε έγραψε πολλά ποστ να αποδείξει αθωότητα, όπως έκαναν econ, μαυρούλης, fockos...
5) δεν τον έχει πιέσει ποτέ κανένας, και ποτέ δεν έχει κατηγορηθεί, και αυτό είναι μία από τις καλύτερες συνθήκες για δολοφόνους... [αντίθετα o jj! έχει κατηγορηθεί και άλλες φορές το παιχνίδι]
6) μπήκε και ψήφισε τον jj! που προηγείται, χωρίς κανέναν ουσιαστικό λόγο, μόνο για να μεγαλώσει την διαφορά ψήφων και να προστατευθεί
1)δεν μπορώ να μπαίνω πολύ!!!
3)στο εξήγησα αλλά δεν λές να καταλάβεις
4)όπως ακριβώς έκανε και η ζωή
5)εχω κατηγορηθεί ΑΚΡΙΒΩΣ όσο και ο jj. για την ακρίβεια από την τετάρτη ακούω πως είμαι δολοφόνος.
6)έδωσα λόγους για την ψήφο μου. και όταν τον ψήφισα δεν είχα ούτε μια ψήφο!!! από τι να προστατευτώ?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
δεν θα προσπαθήσω καν να σας αλλάξω γνώμη.....όπως νομίζεται. θα καταλάβεται το λάθος σας την δευτέρα. :/:
Είναι ευμετάβλητα τα πράγματα.
Δε έφυγες ακόμα.Άμα μας πείσεις μπορούμε να αλλάξουμε την ψήφο μας !
bluestas95 τι θα κάνεις σήμερα που είναι και Σαββατόβραδο,θα βγείς για ποτάκι? :popcorn:
Εγώ προσωπικά? :stunned:
Που να πάω , όλοι έχουν φύγει για διακοπές και με εγκατέλειψαν.:(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Είναι ευμετάβλητα τα πράγματα.
Δε έφυγες ακόμα.Άμα μας πείσεις μπορούμε να αλλάξουμε την ψήφο μας !
το να σας πείσω σημαίνει πως πρέπει να αρχίσω να τσακώνομαι μαζί σου με τον dem και την rinaking, και πραγματικά δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη :down:
ας βγω την δευτέρα αλήθεια δεν έχω πρόβλημα! θα δείτε πως είμαι πολίτης και μετά θα βγάλετε jj που είναι δολοφόνος, άρα και πάλι νικάμε που αυτό είναι κα το ζητούμενο:clapup: οπότε η δικιά μου η θυσία δεν έχει σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έλενα παίρνεις τη Δέσποινα να πάμε καμιά βολτίτσα;:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Να 'μαι κι εγώ:D

Προβλέπω ντέρπι για την ψηφοφορία της Δευτέρας. Επανέρχομαι με edit, μετά το διάβασμα 1 σελίδας:P

edit:
Οκ λοιπον, ΑΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ, πως εξηγεις το γεγονος οτι χαρις εμενα εφυγε ο Wild_boy στην πρωτη ψηφοφορια; μηπως για ξεκαρφωμα; rinaking, ο τασος δεν ηταν, αλλα ο petropoulos, τον οποιο και αυτον θα εδιωχνα αμα δεν εδιωχνε ο SK
Κοίταξε, εγώ ποτέ δεν είπα ότι κάποιος είναι αθώος ή ένοχος, εκτός κι αν είχε αποκάλυψη, άρα είχα στοιχεία να αποδείξω την αθωότητά του.

Και για εμένα ο wild_boy ήταν ύποπτος, η αλήθεια είναι, άλλα πάλι κρατώ επιφυλάξεις. Μην ξεχνάς ότι ήταν πρώτος γύρος και δεν είχαμε πολλά στοιχεία για το ποιος είναι ένοχος ή αθώος.

Κι αν είναι όντως το τσιράκι στο παιχνίδι πιθανόν να θυσιαστεί και να μετατρέψει ένα πολίτη σε δολοφόνο.
Εγώ το σκέφτομαι να ψηφίσω και soter...
Πάλι καλά διαβάζετε τους κανόνες:P
Ανάλογα με τον ρόλο που είχε το θύμα του τσιρακίου, ο ρόλος του αλλάζει πλέον ως εξής:
  • Πολίτης: δεν αλλάζει κάτι

το να σας πείσω σημαίνει πως πρέπει να αρχίσω να τσακώνομαι μαζί σου με τον dem και την rinaking, και πραγματικά δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη :down:
ας βγω την δευτέρα αλήθεια δεν έχω πρόβλημα! θα δείτε πως είμαι πολίτης και μετά θα βγάλετε jj που είναι δολοφόνος, άρα και πάλι νικάμε που αυτό είναι κα το ζητούμενο:clapup: οπότε η δικιά μου η θυσία δεν έχει σημασία.
Aπό πού είσαι τόσο σίγουρος ότι είμαι δολοφόνος.

Θέλω επιχειρήματα που να στέκουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Πάλι καλά διαβάζετε τους κανόνες:P
Δεν αλλάζει κάτι στην ιδιότητα του εννοούσε , ίσως? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Aφού γράφει ρόλος:confused:

ΣΕ;;;;;;:P
Ποιος ρόλος?Αφού με το μέρος των δολοφόνων δε πάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ποιος ρόλος?Αφού με το μέρος των δολοφόνων δε πάει?
Αφού γράφει ότι δεν αλλάζει ο ρόλος, αν το θύμα του τσιρακίου είναι πολίτης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδάκια, ο πολίτης γίνεται δολοφόνος κι είναι ένας απλός δολοφόνος, αυτό εννοείται. Μη μπερδεύεστε. :P Διαβάστε τα κατεβατό όλα μαζί και μην τα κόβετε, για να καταλαβαίνετε τι γράφουν οι κανόνες.

(σοζ που πετάχτηκα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδάκια, ο πολίτης γίνεται δολοφόνος κι είναι ένας απλός δολοφόνος, αυτό εννοείται. Μη μπερδεύεστε. :P Διαβάστε τα κατεβατό όλα μαζί και μην τα κόβετε, για να καταλαβαίνετε τι γράφουν οι κανόνες.

(σοζ που πετάχτηκα :redface:)
Ααααααααααααααααααααα:redface:

Να πω την αληθεια όταν τους είχα διαβάσει τους κανόνες, όλους μαζί, πάλι αυτό κατάλαβα:P

Οκ, συνεχίζουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Ααααααααααααααααααααα:redface:

Να πω την αληθεια όταν τους είχα διαβάσει τους κανόνες, όλους μαζί, πάλι αυτό κατάλαβα:P

Οκ, συνεχίζουμε:P
Εντάξει , αφού δεν το ήξερες καλά , αρχίζω να σε θεωρώ αθώο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Aπό πού είσαι τόσο σίγουρος ότι είμαι δολοφόνος.

Θέλω επιχειρήματα που να στέκουν:P

εγώ σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ με σένα έιπα γιατί σε ψηφίζω, δεν ξεμπέρδεψα με ένα απλό εμπιστεύομαι rinaking!!

:pfff::pfff::pfff: και επειδή κανείς δεν αξιώθηκε όλη μέρα παίρνω την πρωτοβουλία να μου πω χρόνια πολλά για την ονομαστική μου εορτή!:D (rinaking σωτήρη με λένε μην αρχίσεις να αμφιβάλεις και γι'αυτό :P).
άντε μόνο να με κατηγορείτε ξέρετε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χρόνια πολλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
χρονια πολλαααααααααααααααααααααα!! να χαίρεσαι το ονομα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Soter !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
έλα παιδιά δολοφόνους ψάχνουμε σοβαρευτείτε λίγο που μου το κάνατε american bar!! ας ξαναμπούμε στο κλίμα....ο jj είναι δολοφόνος!

(ευχαριστώ πολύ!! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top