Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σάββατο, επιτέλους! Τραγουδάκι κι από εμένα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Θα σταθώ σε μερικά σημεία , γιατί στα υπόλοιπα και να σου απαντήσω , ο καθένας θα λέει τα δικά του.

αν δεν κανω λαθος χθες μετα την αποχωρηση του μαυρουλι λεγαν ολοι οτι συμφωνουν με την ελενα και οτι θα βγει η ζωη ...πραγμα που ηταν φανερο απο το κλιμα που επικρατούσε...οποτε μπορει εσυ να την ψηφησες για να φανεις αθωος μιας και ησουν ο πρωτος
Έχεις ένα δίκιο ότι ήταν προβλεπόμενη η αποχώρηση της ζωής , αλλά προσωπικά φοβόμουν τις ανατροπές.
Γι' αυτό την ψήφισα και νωρίς , επειδή οι συνθήκες το είχαν δημιουργήσει.Ευτυχώς που τελικά είναι μόνο 2 δολοφόνοι στο παιχνίδι και δεν έκαναν την ανατροπή.

απο ποτε θεωρειτε επιχειρημα η σειρα που ψηφισαμε την ζωη? τελικα επρεπε χθες στις 8:01 να ψηφισω ζωη να τελειωνω!:P
Παρερμήνευση.
Είπα απλά στον jj ότι ο dem δεν είναι δολοφόνος , γιατί ψήφισε νωρίς τη Ζωή.
Και για να σου εξηγηγήσω : Αν ο dem ήταν συνεργός με τη Ζωή και είχαν πάρει απόφαση ότι η Ζωή δε γλυτώνει , τότε ο dem δε θα την ψήφιζε τόσο νωρίς , αλλά αργότερα για να καλυφτεί.(όταν δε θα υπήρχε πλέον ελπίδα για τη ζωή)

λολ! οποιος δεν ακολουθει το κυμα ειναι δολοφονος?:P

και εξηγησε μου γιατι πρεπει να ακολουθουμε το κυμα? δικια μας αποψη δεν μπορουμε να εχουμε?

πολυ την αθωα περιστερα μας κανεις!
Φυσικά και δεν είναι δολοφόνος όποιος ακολουθεί το κύμα.Ίσα ίσα , ειδικά στην αρχή του παιχνιδιού , τα κύματα είναι υπέρ των δολοφόνων για να βγάλουν πολίτες !Όταν λέω ότι ο jj και εσύ δεν ανήκετε στο ίδιο κύμα με τους υπόλοιπους , εννοώ ότι οι υπόλοιποι παίκτες που έχουμε μείνει στο παιχνίδι κινούμασταν διαφορετικά όλον αυτόν τον καιρό από εσάς και παρ' όλ' αυτά βγάλαμε δολοφόνους !Αυτό με έκανε να σας υποπτεύομαι.

σε ψηφιζω και γω λοιπον για τους παρακατω λογους:
1)ψηφισες πρωτος την ζωη γιατι ηξερες οτι θα φυγεις και με αυτο τον τροπο φαινεσαι αθωος
2)ακολουθεις την μαζα ετσι ωστε να φανεις καλος πολιτης
3)δεν υπαρχει 3
bluestas95 απο μενα επειδη το ζητησε!:P

και αν δω κατι στην πορεια και αλλαξω γνωμη θα αλλαξω και ψηφο!

και τωρα μπορειτε ανετα να λετε οτι εγω και ο τζει ειμαστε δολοφονοι!:D

μετα απο αυτο το ποστ εχετε έτοιμα επιχειρηματα!
Το περίμενα και δε θεωρώ την ψήφο σου αδικαιολόγητη.Θα είναι κρίμα όμως να βγάλετε έναν πολίτη τη Δευτέρα , γιατί μετά η κατάσταση θα είναι μη ανατρέψιμη. :/: .Για σένα δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι είσαι δολοφόνος , όσο για τον Jj.ίσως είναι και ο soter , δε γνωρίζω.Αν είσαι πολίτης όμως , σκέψου καλά τις κινήσεις σου.

Εξάλλου....μιλάω πολύ για να είμαι δολοφόνος! :P

Edit: Και κάτι ακόμα.Λες άμα ήμουν δολοφόνος να έμπαινα κατευθείαν μετά την ψηφοφορία και να μοίραζα κατηγορίες στον jj και εσένα?Θα κρατούσα πιο χαμηλό προφίλ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αχ μην μαλώνετε. Δεν θα ξέρω ποιόν να ψηφίσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τι πάθατε και είστε τόσο λίγοι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ξεκληριστήκατε όμως. Δε βαριέσαι... :redface: Καληνύχτααα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
1)Θα σταθώ σε μερικά σημεία , γιατί στα υπόλοιπα και να σου απαντήσω , ο καθένας θα λέει τα δικά του.


2)Έχεις ένα δίκιο ότι ήταν προβλεπόμενη η αποχώρηση της ζωής , αλλά προσωπικά φοβόμουν τις ανατροπές.
Γι' αυτό την ψήφισα και νωρίς , επειδή οι συνθήκες το είχαν δημιουργήσει.Ευτυχώς που τελικά είναι μόνο 2 δολοφόνοι στο παιχνίδι και δεν έκαναν την ανατροπή.


3)Παρερμήνευση.
Είπα απλά στον jj ότι ο dem δεν είναι δολοφόνος , γιατί ψήφισε νωρίς τη Ζωή.
Και για να σου εξηγηγήσω : Αν ο dem ήταν συνεργός με τη Ζωή και είχαν πάρει απόφαση ότι η Ζωή δε γλυτώνει , τότε ο dem δε θα την ψήφιζε τόσο νωρίς , αλλά αργότερα για να καλυφτεί.(όταν δε θα υπήρχε πλέον ελπίδα για τη ζωή)


4)Φυσικά και δεν είναι δολοφόνος όποιος ακολουθεί το κύμα.Ίσα ίσα , ειδικά στην αρχή του παιχνιδιού , τα κύματα είναι υπέρ των δολοφόνων για να βγάλουν πολίτες !Όταν λέω ότι ο jj και εσύ δεν ανήκετε στο ίδιο κύμα με τους υπόλοιπους , εννοώ ότι οι υπόλοιποι παίκτες που έχουμε μείνει στο παιχνίδι κινούμασταν διαφορετικά όλον αυτόν τον καιρό από εσάς και παρ' όλ' αυτά βγάλαμε δολοφόνους !Αυτό με έκανε να σας υποπτεύομαι.


5)Το περίμενα και δε θεωρώ την ψήφο σου αδικαιολόγητη.Θα είναι κρίμα όμως να βγάλετε έναν πολίτη τη Δευτέρα , γιατί μετά η κατάσταση θα είναι μη ανατρέψιμη. :/: .Για σένα δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι είσαι δολοφόνος , όσο για τον Jj.ίσως είναι και ο soter , δε γνωρίζω.Αν είσαι πολίτης όμως , σκέψου καλά τις κινήσεις σου.

6)Εξάλλου....μιλάω πολύ για να είμαι δολοφόνος! :P

7)Edit: Και κάτι ακόμα.Λες άμα ήμουν δολοφόνος να έμπαινα κατευθείαν μετά την ψηφοφορία και να μοίραζα κατηγορίες στον jj και εσένα?Θα κρατούσα πιο χαμηλό προφίλ !
1) δεν βαριεσαι και τωρα ολοι τα δικα τους λενε!
2)και γιατι να σε πιστεψω? :hmm:
3)μα ηταν φανερο οτι η ζωη δεν θα γλυτωνε οποτε δεν ειχε νοημα ο ντεμ (ο δολοφονος τεσπα) να περιμενει να περασει η ωρα...μπορει και ο ντεμ λοιπον να ναι δολοφονος!
4) οταν λες τον τελευταιο καιρο? ποτε? γιατι και την ζωη ψηφισα και προχθες ολοι ψηφιζατε μαυρουλι και φοκο και ψηφισα και γω μαυρουλι γιατι τον εβρισκα υποπτο!
5)ναι αφου ειπα οτι παιζει να αλλαξω την ψηφο μου
6)ε και?:P και οι δολοφονοι μιλανε συχνα πολυ!
7)why not?:P
Τι πάθατε και είστε τόσο λίγοι; :worry:
πηγαν ολοι διακοπες :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφίζω jj!.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
why πεταλουδα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Because I believe that he is guilty.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οκ thank you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Darling you give love a bad name.:redface:


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
:1eye:

1. blue_butterfly - jj!
2.
bluestas95 - jj!
3.
Demlogic - jj!
4.
JaneWin
5.
jj! - bluestas95
6.
maria_lulu
7.
soter
8.
toi_toi - bluestas95
9.
Rinaking


Ψήφοι
3 jj!
2 bluestas95


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1 #2 #3
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
11. MAYROULIS - Ψηφοφορία - 04/08/2011 - Πολίτης
12. fockos - Δολοφονία - 05/08/2011- Πολίτης
13. foreverfreak - Δολοφονία από Serial Killer - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
14. z0itCa - Ψηφοφορία - 05/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
15. tsarachaf - Απουσίες - 05/08/2011- Πολίτης με Αλεξίσφαιρη Ιδιότητα


Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
Tρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

To Σ/Κ το θέμα θα μείνει ανοιχτό κυρίως.
Μερικές στιγμές (κυρίως βράδια) θα κλειδώνεται για να γίνει και κάνα καθάρισμα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ψηφίζω jj γιατι απο την αρχη δεν βοηθησε καθολου να βρεθει ο δολοφονος, και τωρα ξαφνικα με βρισκει και ενοχο επειδη ψηφισα εναν "που δεν βοηθουσε και φαινοταν ενοχος" παικτης, ενω εχω βοηθησει απο την αρχη πολυ περισσοτερο απο αυτον και το εχω ψαξει, αυτος δεν το εψαξε καθολου. τωρα, μου εκανε εντυπωση κατα καποιον τροπο janewin και toi_toi προσπαθουσαν να βρουν τροπο να σωσουν την Ζwitca, αλλα αμα ηταν δολοφονοι δεν νομιζω να μην την ψηφιζαν, μονο και μονο για να σωθουν. απλα την θεωρησαν αθωα, ενω o jj την ψηφισε, και οχι απο τους πρωτους νομιζω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
εμενα παλι ο jj!πιο πολυ για sk μου κανει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εμενα παλι ο jj!πιο πολυ για sk μου κανει :P

δολοφονος η sk δεν με ενδιαφερει , αρκει να μην ειναι πολιτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Hello και από εμένα.
Rinaking που χάθηκες,γιατί δεν μας μιλάς? :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Καλημέρα κόσμε !

1) δεν βαριεσαι και τωρα ολοι τα δικα τους λενε!
2)και γιατι να σε πιστεψω? :hmm:
3)μα ηταν φανερο οτι η ζωη δεν θα γλυτωνε οποτε δεν ειχε νοημα ο ντεμ (ο δολοφονος τεσπα) να περιμενει να περασει η ωρα...μπορει και ο ντεμ λοιπον να ναι δολοφονος!
4) οταν λες τον τελευταιο καιρο? ποτε? γιατι και την ζωη ψηφισα και προχθες ολοι ψηφιζατε μαυρουλι και φοκο και ψηφισα και γω μαυρουλι γιατι τον εβρισκα υποπτο!
5)ναι αφου ειπα οτι παιζει να αλλαξω την ψηφο μου
6)ε και?:P και οι δολοφονοι μιλανε συχνα πολυ!
7)why not?:P

1)No comment.
2)Δε σου ζητάω να με πιστέψεις , αλλά σου παρουσιάζω τη δική μου μεριά.Αν έχεις παρατηρήσει εξάλλου , πάντα ρίχνω μια ψήφο απ' το προηγούμενο βράδυ , για να υπάρχει standard σε περίπτωση που δολοφονηθώ.
3)Για δολοφόνος δεν το νομίζω.Πιστεύω ότι έχει βοηθήσει τους πολίτες να διώξουμε τους υπόλοιπους δολοφόνους.Εδώ δεν έχει νόημα όμως να το συνεχίσουμε , γιατί εσύ θα λες ότι ο ντεμ ήξερε ότι η Ζωή δε θα γλυτώσει και την ψήφισε νωρίς και εγώ ότι εσύ ήξερες ότι δε θα γλυτώσει και την ψήφισες προς το τέλος της ψηφοφορίας.Φαύλος κύκλος.
4)Για την ακρίβεια εννοώ σ' όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού με τον Πετρόπουλο , τον Wild και τον freak που υποπτεύθηκε η Ρίνα.Σίγουρα για να έχει η ομάδα των δολοφόνων τέτοιες απώλειες , κάποιοι απ' αυτούς ήταν δολοφόνοι. :P
5)ok.
6)Μπαα.Όσο εγώ τώρα αποκλείεται.Το παίζουν σιγανά ποταμάκια. :P
7)Γιατί έχουν μείνει μόνο 2 δολοφόνοι στο παιχνίδι και είναι εύκολο να τους βγάλουμε.Δηλαδή, πιστεύεις ότι είμαι δολοφόνος και μπήκα να μοιράσω κατηγορίες ύστερα απ' την αποχώρηση της Ζωής , έτσι για να μαζέψω ψήφους? :P Θα κρατούσα χαμηλό προφίλ μέχρι να έβλεπα εξελίξεις στην ψηφοφορία !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
δολοφονος η sk δεν με ενδιαφερει , αρκει να μην ειναι πολιτης
ενα δικιο το χεις!
1)No comment.
2)Δε σου ζητάω να με πιστέψεις , αλλά σου παρουσιάζω τη δική μου μεριά.Αν έχεις παρατηρήσει εξάλλου , πάντα ρίχνω μια ψήφο απ' το προηγούμενο βράδυ , για να υπάρχει standard σε περίπτωση που δολοφονηθώ.
3)Για δολοφόνος δεν το νομίζω.Πιστεύω ότι έχει βοηθήσει τους πολίτες να διώξουμε τους υπόλοιπους δολοφόνους.Εδώ δεν έχει νόημα όμως να το συνεχίσουμε , γιατί εσύ θα λες ότι ο ντεμ ήξερε ότι η Ζωή δε θα γλυτώσει και την ψήφισε νωρίς και εγώ ότι εσύ ήξερες ότι δε θα γλυτώσει και την ψήφισες προς το τέλος της ψηφοφορίας.Φαύλος κύκλος.
4)Για την ακρίβεια εννοώ σ' όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού με τον Πετρόπουλο , τον Wild και τον freak που υποπτεύθηκε η Ρίνα.Σίγουρα για να έχει η ομάδα των δολοφόνων τέτοιες απώλειες , κάποιοι απ' αυτούς ήταν δολοφόνοι. :P
5)ok.
6)Μπαα.Όσο εγώ τώρα αποκλείεται.Το παίζουν σιγανά ποταμάκια. :P
7)Δηλαδή, πιστεύεις ότι είμαι δολοφόνος και μπήκα να μοιράσω κατηγορίες ύστερα απ' την αποχώρηση της Ζωής , έτσι για να μαζέψω ψήφους? :P !
1) no comment :P
2)no comment:P
3)no comment :P
4) την περιοδο που ψηφιζαν ολοι wild_boy και πετροπουλο εγω ψηφιζα ριρικα αν θυμαμαι καλα (βλακεια μου)
5)no comment:P
6)maybe!:P
7)ich weib nicht!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
4) την περιοδο που ψηφιζαν ολοι wild_boy και πετροπουλο εγω ψηφιζα ριρικα αν θυμαμαι καλα (βλακεια μου)
7)ich weib nicht!

4)Απ'αυτές τις βλακείες γίνεται η διαφορά...
7)Δεν ξέρω γερμανικά και με μια μετάφραση στο google μου βγήκε "Δεν είμαι γυναίκα".Τι ήθελες να πεις τελικά? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top