Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
η πεντάδα δολοφόνων κατά εμέ

fockos
JaneWin
jj!
toi_toi
tsarachaf
Όταν μιλάει η Ριρίκα της λέτε να σταματήσει τις διαμάχες.:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ δεν σε έγραψα, αλλά θα μου έκαναν παρατήρηση αν έγραφα 2 συνεχόμενα ποστ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
πιθανοι ενοχοι για μενα ειστε σχεδον ολοι (για ονομα του θεου παλερμο παιζουμε) αλλα θεωρω και καποιους αθωους, οπως ολοι αλλωστε, απλα οταν το κανω εγω θεωρειται παραξενο (δεν εχω ιδεα γιατι) :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
1 ντριν ντριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οι δολοφόνοι αποφάσισαν.:popcorn:


Και η Χρυσή Σφαίρα πάει στον....


......
DANNAROS.

Dannaros, δεν ξαναμιλάς.

Έρχεται ανανεωμένη λίστα με τις ψήφους.
Btw, για να μη ξαναρωτάτε, η ψήφος του dannaros παραμένει.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
η πεντάδα δολοφόνων κατά εμέ

fockos
JaneWin
jj!
toi_toi
tsarachaf

Παιδιά ψηφίστε τους υπόλοιπους.... (όλοι εκτός από αυτούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
α και για να αιτιολογησω πριν αρχισουν ολοι παλι να μου ριχνουν λασπη ο τσαρατσαφ χθες μπηκε για ενα λεπτακι και ειπε
Η ψήφος μου πάει στην Rinaking
θεωρώ πως έχει κακό ρόλο - κατηγορεί τους πάντες και αμφιβάλλει για τους πάντες, ενώ προσπάθησε να καλυφθεί επαννειλλημένα πίσω από την απουσία μου..


και ειπα εγω μετα οτι ουδεποτε εχω αναφερθει στον τσαρατσαφ και σας παρακαλεσα να μου βρειτε ενα μονο ποστ μου που να ανεφερε το ονομα του.. ουσιαστικα με κατηγορησε για κατι που ποτε δεν εκανα...


εχω αδικο;;;

Καλησπέρα, Rinaking! :)
Σε αυτό που λες, συμφωνώ εν μέρει - ότι δηλαδή η κατηγορία του Ακριβού δεν ήταν σωστή. Εγώ ωστόσο, τον δικαιολογώ επειδή γνωρίζω καλύτερα από όλους το φορτωμένο πρόγραμμά του και είναι φυσικό μετά από ανάγνωση 40+ σελίδων να έχει ζαλιστεί κάπως...
Δεν το λέω για να σου αλλάξω γνώμη, δεν θέλω να κάνω κάτι τέτοιο. Απλά θέλω να σε βάλω να σκεφτείς..

Τώρα, τον κατηγορείς για κάτι που κάνεις και εσύ - ίσως βέβαια ασυναίσθητα.
Κατηγορείς τους πάντες και εσύ, πολλές φορές χωρίς να δώσεις μια ικανοποιητική αιτιολόγηση έχω την αίσθηση.
Δεν είναι κακό να αμφιβάλλεις για τους άλλους - απλά δεν γίνεται πια να μην έχεις βρει ούτε έναν αθώο! Μπαίνεις λίγο πριν την δολοφονία, ψηφίζεις, περιμένεις, βγαίνεις και μετά ξαναμπαίνεις κατά τις 8 όπου περιμένεις να δεις ποιος θα βγει, μετά κατηγορείς κάποιους και βγαίνεις ξανά.. Αυτό έκανες και εχθές αλλά είπα να μην το σχολιάσω.

Έχω την αίσθηση ότι δεν θέλεις να τραβάς την προσοχή - να κινείσαι αθόρυβα χωρίς να παίρνεις ρίσκα. Αυτό μάλιστα δείχνει και αυτή σου η ψήφος. Ψηφίζεις κάποιον που δεν είναι σε θέση να απαντήσει - ενώ υπάρχουν άτομα που αν βγουν καταλαβαίνουμε ποιοι είναι οι δολοφόνοι...

Δεν σε κατηγορώ για ένοχη - δεν ξέρω αν είσαι ένοχη ή απλά μια πολίτης που θέλει απεγνωσμένα να μείνει στο παιχνίδι και για αυτό προσπαθεί να μην στηρίζει κανέναν για να μην δίνει λαβές...

θα ήθελα να μου απαντήσεις στα παραπάνω...

και οπως παντα ολοι με γραψατε... κανεις δεν με στηριξε λες και συμφωνουσατε μαζι του...

και ξαναλεω. εχω αναφερθει εγω ποτε στον τσαρατσαφ και δεν το θυμαμαι;;;;


επισης ενοχο θεωρω και το jj αλλα δεν θα πω τιποτα ακομα για αυτον... ακου εκει με θεωρει ενοχη επειδη ελειπα μια ωρα μετα την ψηφοφορια!!!! ε οχι ρε φιλε κατηγορησε με επειδη εχω δυο χερια.. με κοροηδευεις;;;;; τι μ@λ@κιες ειναι αυτες...


και demlogic σε παρακαλω αιτιολογησε για να μην σε θεωρησω ενοχο...


αυτα

Δεν σε γράφουμε..
Απλά γράφουμε για να σου απαντήσουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά ψηφίστε τους υπόλοιπους.... (όλοι εκτός από αυτούς)

Είχα άδικο πιστεύω ότι μπλοφάρανε.
Ο DANNAROS πέθανε εξαιτίας μου και του ζητώ συγγνώμη ας ακολουθήσουμε το θέλημα του ας ψηφίσουμε όλους αυτούς εκτός από τον φώκο.

fockos
JaneWin
jj!
toi_toi
tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Φόκο ξαναψήφισε, μιας και ο Dannaros έφυγε. :popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - fockos
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - fockos
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - tsarachaf

Ψήφοι
4 fockos
2 MAYROULIS
1 tsarachaf
1 Demologic

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfreak: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Είχα άδικο πιστεύω ότι μπλοφάρανε.
Ο DANNAROS πέθανε εξαιτίας μου και του ζητώ συγγνώμη ας ακολουθήσουμε το θέλημα του ας ψηφίσουμε όλους αυτούς εκτός από τον φώκο.
και μετά λέτε για μένα:pfff: (:P)

τι πάθατε και δεν μιλάτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Καλημέρα !
Δολοφόνησαν τον dannaro?Ρε killers , όλους τους ομιλητικούς βγάζετε? :P
Πάω να διαβάσω κάποιες σελίδες που έχασα κι επανέρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΩΧ!
Αυτό τώρα το είδα.. έγραφα και δεν πήρα χαμπάρι...:worry:

:hmm: Βγήκε ο Dannaros?
Πάω να διαβάσω τα ποστ και έρχομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κοιτάξτε ρε παιδιά σκεφτήτε λογικά τον τυπά τον κατηγόρησα πριν λίγο....... και πέθανε έλεος.... αν ήμουν τοσο χαζος θα τον σκοτωνα για να κλειδωθεί η ψήφος ;
Σκεφτείτε λίγο λογικά και βγάλτε την ψήφο.
Ναι τρολάρω πολλές φορές αλλά είμαι ένας αθώος πολίτης. Νομίζω αυτό φάνηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλησπέρα, Rinaking! :)
Σε αυτό που λες, συμφωνώ εν μέρει - ότι δηλαδή η κατηγορία του Ακριβού δεν ήταν σωστή. Εγώ ωστόσο, τον δικαιολογώ επειδή γνωρίζω καλύτερα από όλους το φορτωμένο πρόγραμμά του και είναι φυσικό μετά από ανάγνωση 40+ σελίδων να έχει ζαλιστεί κάπως...
Δεν το λέω για να σου αλλάξω γνώμη, δεν θέλω να κάνω κάτι τέτοιο. Απλά θέλω να σε βάλω να σκεφτείς..

Τώρα, τον κατηγορείς για κάτι που κάνεις και εσύ - ίσως βέβαια ασυναίσθητα.
Κατηγορείς τους πάντες και εσύ, πολλές φορές χωρίς να δώσεις μια ικανοποιητική αιτιολόγηση έχω την αίσθηση.
Δεν είναι κακό να αμφιβάλλεις για τους άλλους - απλά δεν γίνεται πια να μην έχεις βρει ούτε έναν αθώο! Μπαίνεις λίγο πριν την δολοφονία, ψηφίζεις, περιμένεις, βγαίνεις και μετά ξαναμπαίνεις κατά τις 8 όπου περιμένεις να δεις ποιος θα βγει, μετά κατηγορείς κάποιους και βγαίνεις ξανά.. Αυτό έκανες και εχθές αλλά είπα να μην το σχολιάσω.

Έχω την αίσθηση ότι δεν θέλεις να τραβάς την προσοχή - να κινείσαι αθόρυβα χωρίς να παίρνεις ρίσκα. Αυτό μάλιστα δείχνει και αυτή σου η ψήφος. Ψηφίζεις κάποιον που δεν είναι σε θέση να απαντήσει - ενώ υπάρχουν άτομα που αν βγουν καταλαβαίνουμε ποιοι είναι οι δολοφόνοι...

Δεν σε κατηγορώ για ένοχη - δεν ξέρω αν είσαι ένοχη ή απλά μια πολίτης που θέλει απεγνωσμένα να μείνει στο παιχνίδι και για αυτό προσπαθεί να μην στηρίζει κανέναν για να μην δίνει λαβές...

θα ήθελα να μου απαντήσεις στα παραπάνω...



Δεν σε γράφουμε..
Απλά γράφουμε για να σου απαντήσουμε...:)


προσπαθω να σου απαντησω και ολο κολαει το pc και αναγκαζομαι και τα ξαναγραφω... γι' αυτο θα αργησω λιγακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
τι έγινε; συσκεψούλα;

edit: 13:25 ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - fockos
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic - fockos
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu - MAUROULIS
10. MAYROULIS - Demologic
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa - MAUROULIS
15. Rinaking - tsarachaf

Ψήφοι
4 fockos
2 MAYROULIS
1 tsarachaf
1 Demologic

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1
foreverfeak : #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
10. dannaros - Δολοφονία - 04/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P


Υπενθυμίζω πάλι:

Όταν στέλνετε πμ στη ΣΕ.
Για οτιδήποτε και αν είναι αυτό.
Είτε απορία,είτε προκυρήξεις από τους δολοφόνους,είτε ερώτηση.
Να βάζετε απόδεκτες όλη τη ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τι εχει παθει γ@μω το.... ολο παω να γραψω και "ουπς εμφανιστηκε ενα προβλημα"....

λοιπον σου απανταω απο εδω γιατι αν τα ξαναγραψω και κολησει δεν θα εχω οθονη:P


για την πρωτη παραγραφο εχω να πω

δεν νομιζω καν να τις διαβασε τις σελιδες που λες... εσυ ομως γιατι τον υποστηριζεις;;; εισαι τοσο σιγουρη για τον αθωοτητα του;;;:hmm:



για την 2η

δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα ειμαι μεσα οσο περισσοτερο μπορω και εχω πολλες σελιδες να διαβασω καθε φορα γι' αυτο και δεν πολυ συμεττεχω... ενα πραγμα δεν καταλαβα. εσυ παρακολουθεις ποτε μπαινει ποτε βγαινει και τι κανει ο καθενας η σου εχω μπει εγω στο ματι;;; εδω ουτε εγω δεν θυμαμαι ποτε μπηκα και τι εκανα και ποτε βγηκα... με δουλευεις;;;; αν ειναι να μου πεις και τι εφαγα χθες γιατι δεν πολυθυμαμαι:mad: (αλλη παρομοια μ@λ@κι@ θα ακουσω απο κανεναν;;;)



για την 3η


συγνωμη αν δεν μπορει να συμεττεχει γιατι δηλωσε συμεττοχη;;; η μηπως ο ρολος του τον συμφερει ωστε να μπαινει ισα ισα για να μην παρει απουσια... εγω αυτο κανω που λες στην 2η παραγραφο;;; μπαινω ψηφιζω και βγαινω;;; δεν νομιζω ...


και αν θυμαμαι καλα η πεταλουδα και bluestas εχουν πει οτι τον βλεπουν να μπαινει το βραδυ αλλα δεν σχολιαζει τιποτα... εγω λογια αλλον μεταφερω τωρα γιατι δεν παρακολουθω το ποτε μπαινει ο καθενας οπως κανεις εσυ... ειμαι νεο μελος και δεν ξερω καν απο που το βλεπετε


και για το τελευταιο που ειπες οτι δεν με γραφετε απλα γραφετε για να απαντησετε.. χμμμμ εγω δεν ειδα καμια απαντηση απο χθες... γραφετε ακομα παιδια και δεν το ξερω;;; καλε μην κανετε τοσο κοπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ πάω για μεσημεριανό :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ενας από τους δολοφόνους είναι ο dannaros επειδή φοβάμαι μήπως δολοφονηθώ να το έχετε υπόψη σας.

Ξέρω σήμερα ότι είναι η τελευταία μου μέρα στο παιχνίδι ή θα με φάνε οι δολοφόνοι ή θα με φάτε εσείς. Κατηγορώ τον dannaro επειδή κατηγόρησε εμένα και εγώ δεν είμαι δολοφόνος αυτό σημαινει ότι είναι αυτός.


ψηφίζω dannaro
Κι που νόμιζα ότι ο soter κι εγώ είμαστε οι top suspects. :whistle:
η πεντάδα δολοφόνων κατά εμέ

fockos
JaneWin
jj!
toi_toi
tsarachaf
Λες να σε δολοφόνησαν επειδή τους βρήκες?
Κι εγώ πάνω κάτω τους θεωρώ ύποπτους αυτούς εκτός απ' την toi_toi. :hmm:
Όταν μιλάει η Ριρίκα της λέτε να σταματήσει τις διαμάχες.:ermm:
Μπορεί η jane να έχει κακό ρόλο τελικά και κάπως έτσι να εξηγούνται οι ισοψηφίες της τελευταίας στιγμής στον πρώτο γύρο. :/:
Παιδιά ψηφίστε τους υπόλοιπους.... (όλοι εκτός από αυτούς)
Μπα , πώς κι απ' τα μέρη μας?
Από εκεί που δεν έμπαινες καθόλου , τώρα συνέχεια εδώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top