Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καληνύχτα και απο μένα σήμερα δεν πηγα θαλσσσα για να σωθώ ελπίζω μην μου κανετε τα ίδια και αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33 :popcorn:

1. blue_butterfly
2. bluestas95
3. dannaros
4. Demlogic - MAYROULIS
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu
10. MAYROULIS
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa
15. Rinaking

Ψήφοι
1 MAYROULIS

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
καληνύχτα!



ούτε εσύ αιτιολόγησες:pfff:

τέλος πάντων. καληνύχτα

κοιτα το edit μου, τι καληνυχτα, εχετε συμβουλιο για το ποιον θα διωξετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Καληνύχτα και απο μένα σήμερα δεν πηγα θαλσσσα για να σωθώ ελπίζω μην μου κανετε τα ίδια και αύριο.

Για εξήγησε λίγο το υπογραμμισμένο.
Εσύ δεν έλεγες να σε ψηφίσουμε αύριο για να δούμε ότι είσαι πολίτης?
Μήπως ήταν λόγια του αέρα και φοβάσαι ότι σε ανακαλύψαμε? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αυτά είναι τα τελευταία μου λόγια συμπολίτες μου και δώστε λίγη προσοχή. Όσο καιρό τώρα παίζω το αλέρμο πραγματικά εντυπωσιάστηκα! Πραγματικά αυτο το παιχνιδι έχει την πλάκα του. Έχει όμως και τα κακά του και να λοιπόν που σήμερα έφυγα από εσας άδικα. Θα μου πείτε άδικα μπορεί να μην ήταν αλλά ας το αναλύσουμε εδώ και τώρα τι εννοώ, γιατι καθ 'όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού μιλά με επιχειρήματα.
Λοιπόν, θέλω να ξεκινήσω και να δώσω έμφαση στη δολοφονία του Βάιου. Ήταν πραγατικά για μένα μια ανατρεπτική δολοφονία. Στην αρχή όλα κύλησν ομαλά έως ότου εμφανίστηκαν άτομα να με κατηγορούν και ξέρετε κάτι αυτό ήταν δουλειά των δολοφώνων. Και θα εξηγησω το γιατι. Γιατι θα περίμεναν όλοι οι συμπολίτες μου να με κατηγορήσουν αμέσως και εφόσον δεν εγινε αυτο είπαν να ξεκινήσουν να με κατηγορούν ΔΙΧΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ! Έγω αυτό το άφησα έτσι διότι γνώριζα πως αργά ή γρήγορα οι νοήμωντες πολίτες του Παλέρμο θα έρθουν να αποδείξουν την αθώοτητά μου. Και να που έγινε. Ο Demlogic ως ο μόνος αρχικά που αποδικνύει την αθωότητά μου έπεισε γρήγορα τον bluestas. Εν αντιθέσι ο Dannaros άρχισε να μην πείθεται και να στηριζεται στα λόγια του Βαιου. Τον καταλαβαίνω όμως. Ο Βάιος έπαιζε σημαντικό ρόλο για εμας καθώς μας καθοδηγούσε και κυρίως ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ!
Ίσως να είναι ο ρολος του Dannarou τέτοιος που να πρέπει να ρίχνει στάχτη στα μάτια των πολιτών.
Από την άλλη έχουμε τον κύριο focko. Άλλο φρούτο από εκεί. Αρχικά κατηγορεί, μετά πείθεται, μετα ξανακατηγορεί με την δικαιολογία ότι άλλαξα αβαταρ μολις ξεκινησε το Παλέρμο και ΞΑΦΝΙΚΑ πειθεται! Τέλος το έπειζε αρκετά διπλωματικά για να μην έρθει κάτι εις βάρος του από εμένα, με θεωρούσε δηλαδή πολίτη κι το έλεγε έτσι χαριστικά. Έτσι είναι οι οι διπλωματούχοι δολοφόνοι κύριεεε αχ πως σας είπαμε; αχ ναι of sock. Το είχα πει εγώ ότι απο τον φόκο θα πάθουμε κανένα σοκ. Κανέεεενας. Τζίφος.. Πρέπει να έρθει ο Demlogic για να σας πει τι θα ψηφίσετε ή όχι. Αν ακούσετε και κανέναν άλλο θα καεί η λάμπα! Κλείνουμε με τον φόκο προς το παρόν.
Τώρα, είναι και η Rinaking, η οποία επειτα από την αποχώρησή μου αρχίζει και παίρνει αέρα. Τώρα δηλαδή εφόσον έφυγε ένας αθώος αρχίζω και κανω κύρηγμα για να βγουν και άλλοι αθώοι. Αμ δε στα πανε καλά Rinaking. Εδώ μέσα η δικαιοσύνη έλαμπε, λάμπει και θα λάμπει! Δεν μπορείς να λες όλοι είστε υποπτοι. Οκ και για μένα όλοι ήταν. Αλλά ταυτόχρονα θες να αποδεικνυω κάθε 3 και λίγο γιατι σε θεωρώ ύποπτη! Είπαμε 1 φορα τέλείωσε!
Επίσης, δεν ξεχνάμε τον MAYROULIS. Ξέρει τι κάνει. Σπαμμάρει και μετά προσπαθει να καλυπτεί. Όλη την ώρα αυτό το πράγμα.
Χμμμ και ο foreverfreak πρέπει να ειχε κακό ρολάκι. Από τη μία συνασπίζεται με πολλούς από την άλλη πάει μόνος.. Ειδικα στο τέλος που ψήφισε τον μαυρούλη ίσως να το έκανε για ξεκάρφωμα. Πάντως ειναι στη λιστα των υπόπτων αν και δεν είμαι πολύ σιγουρος.
Και τώρα θέλω να τελειώσω με τον jj. Είσαι μία δύσκολη περίπτωση εσύ. Γνωρίζω τις δυσκολίες της σύνδεσής σου γι αυτό δε σε κατηγόρησα ΠΟΤΕ! Απλά ο τρόπος που κινήσαι μοιάζει ύποπτος. Ίσως να κάνω λάθος..
Νομίζω συμπολίτες μου πως έχω πέσει θύμα πλεκτάνης και έξυπνων ανθρώπων. Τώρα κοίταξα και μερικά λόγια του fockou. Λοιπόν συμπολιτες μου. Είναι απλό. Εγώ θέλω να σας υποδείξω μία λίστα με τους σουπερ υπόπτους αυτή τη στιγμή. Και είναι οι: Dannaros, fockos, Rinaking, MAYROULIS. Ξερουν τι κάνουν. Ο ένας χώνεται στα χνάρια των αθώων όπως και ο άλλος, η άλλη τώρα πηρε αερα και θα σας φάει να με θυμηθειτε και ο άλλος ελπίζω να έχει καταλαβε ότι εχει καρφωθει.
Αυτά από εμένα. Ααα να μην ξεχάσω: Demlogic and bluestas είστε τα εύκολα θύματα και νομίζω πως θα φύγετε από την Πόλη του Παλέρμο άδικα σαν κι εμένα. Το βλέπω.. Εδώ θέλουν να λάμψουν οι δολοφόνοι αλλά δεν θα περάσει! Ελπίζω να επηρεαστείτε από το θάνατό μου..
Σας ευχαριστώ για τον xρονο που θα αφιερώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αυτά είναι τα τελευταία μου λόγια συμπολίτες μου και δώστε λίγη προσοχή. Όσο καιρό τώρα παίζω το αλέρμο πραγματικά εντυπωσιάστηκα! Πραγματικά αυτο το παιχνιδι έχει την πλάκα του. Έχει όμως και τα κακά του και να λοιπόν που σήμερα έφυγα από εσας άδικα. Θα μου πείτε άδικα μπορεί να μην ήταν αλλά ας το αναλύσουμε εδώ και τώρα τι εννοώ, γιατι καθ 'όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού μιλά με επιχειρήματα.
Λοιπόν, θέλω να ξεκινήσω και να δώσω έμφαση στη δολοφονία του Βάιου. Ήταν πραγατικά για μένα μια ανατρεπτική δολοφονία. Στην αρχή όλα κύλησν ομαλά έως ότου εμφανίστηκαν άτομα να με κατηγορούν και ξέρετε κάτι αυτό ήταν δουλειά των δολοφώνων. Και θα εξηγησω το γιατι. Γιατι θα περίμεναν όλοι οι συμπολίτες μου να με κατηγορήσουν αμέσως και εφόσον δεν εγινε αυτο είπαν να ξεκινήσουν να με κατηγορούν ΔΙΧΩΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ! Έγω αυτό το άφησα έτσι διότι γνώριζα πως αργά ή γρήγορα οι νοήμωντες πολίτες του Παλέρμο θα έρθουν να αποδείξουν την αθώοτητά μου. Και να που έγινε. Ο Demlogic ως ο μόνος αρχικά που αποδικνύει την αθωότητά μου έπεισε γρήγορα τον bluestas. Εν αντιθέσι ο Dannaros άρχισε να μην πείθεται και να στηριζεται στα λόγια του Βαιου. Τον καταλαβαίνω όμως. Ο Βάιος έπαιζε σημαντικό ρόλο για εμας καθώς μας καθοδηγούσε και κυρίως ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ!
Ίσως να είναι ο ρολος του Dannarou τέτοιος που να πρέπει να ρίχνει στάχτη στα μάτια των πολιτών.
Από την άλλη έχουμε τον κύριο focko. Άλλο φρούτο από εκεί. Αρχικά κατηγορεί, μετά πείθεται, μετα ξανακατηγορεί με την δικαιολογία ότι άλλαξα αβαταρ μολις ξεκινησε το Παλέρμο και ΞΑΦΝΙΚΑ πειθεται! Τέλος το έπειζε αρκετά διπλωματικά για να μην έρθει κάτι εις βάρος του από εμένα, με θεωρούσε δηλαδή πολίτη κι το έλεγε έτσι χαριστικά. Έτσι είναι οι οι διπλωματούχοι δολοφόνοι κύριεεε αχ πως σας είπαμε; αχ ναι of sock. Το είχα πει εγώ ότι απο τον φόκο θα πάθουμε κανένα σοκ. Κανέεεενας. Τζίφος.. Πρέπει να έρθει ο Demlogic για να σας πει τι θα ψηφίσετε ή όχι. Αν ακούσετε και κανέναν άλλο θα καεί η λάμπα! Κλείνουμε με τον φόκο προς το παρόν.
Τώρα, είναι και η Rinaking, η οποία επειτα από την αποχώρησή μου αρχίζει και παίρνει αέρα. Τώρα δηλαδή εφόσον έφυγε ένας αθώος αρχίζω και κανω κύρηγμα για να βγουν και άλλοι αθώοι. Αμ δε στα πανε καλά Rinaking. Εδώ μέσα η δικαιοσύνη έλαμπε, λάμπει και θα λάμπει! Δεν μπορείς να λες όλοι είστε υποπτοι. Οκ και για μένα όλοι ήταν. Αλλά ταυτόχρονα θες να αποδεικνυω κάθε 3 και λίγο γιατι σε θεωρώ ύποπτη! Είπαμε 1 φορα τέλείωσε!
Επίσης, δεν ξεχνάμε τον MAYROULIS. Ξέρει τι κάνει. Σπαμμάρει και μετά προσπαθει να καλυπτεί. Όλη την ώρα αυτό το πράγμα.
Χμμμ και ο foreverfreak πρέπει να ειχε κακό ρολάκι. Από τη μία συνασπίζεται με πολλούς από την άλλη πάει μόνος.. Ειδικα στο τέλος που ψήφισε τον μαυρούλη ίσως να το έκανε για ξεκάρφωμα. Πάντως ειναι στη λιστα των υπόπτων αν και δεν είμαι πολύ σιγουρος.
Και τώρα θέλω να τελειώσω με τον jj. Είσαι μία δύσκολη περίπτωση εσύ. Γνωρίζω τις δυσκολίες της σύνδεσής σου γι αυτό δε σε κατηγόρησα ΠΟΤΕ! Απλά ο τρόπος που κινήσαι μοιάζει ύποπτος. Ίσως να κάνω λάθος..
Νομίζω συμπολίτες μου πως έχω πέσει θύμα πλεκτάνης και έξυπνων ανθρώπων. Τώρα κοίταξα και μερικά λόγια του fockou. Λοιπόν συμπολιτες μου. Είναι απλό. Εγώ θέλω να σας υποδείξω μία λίστα με τους σουπερ υπόπτους αυτή τη στιγμή. Και είναι οι: Dannaros, fockos, Rinaking, MAYROULIS. Ξερουν τι κάνουν. Ο ένας χώνεται στα χνάρια των αθώων όπως και ο άλλος, η άλλη τώρα πηρε αερα και θα σας φάει να με θυμηθειτε και ο άλλος ελπίζω να έχει καταλαβε ότι εχει καρφωθει.
Αυτά από εμένα. Ααα να μην ξεχάσω: Demlogic and bluestas είστε τα εύκολα θύματα και νομίζω πως θα φύγετε από την Πόλη του Παλέρμο άδικα σαν κι εμένα. Το βλέπω.. Εδώ θέλουν να λάμψουν οι δολοφόνοι αλλά δεν θα περάσει! Ελπίζω να επηρεαστείτε από το θάνατό μου..
Σας ευχαριστώ για τον xρονο που θα αφιερώσετε.
πολυ ενδιαφερον τελευταιο μηνυμα, το αποθηκευω γιατι ανησυχω μην το διαγραψουν οι ΣΕ

στην μνημη του τασου λοιπον (α δεν πεθανε; :-p ) θα αναλυσω εναν προς εναν τους υποπτους του, πριν τις 1 το μεσημερι φυσικα :-p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι ο Τάσος είναι αθώος και ότι η αποχώρηση του ήταν ένα οργανωμένο σχέδιο των δολοφόνων.
Ο Βάιος αρχικά τον ψηφίζει.Ύστερα , οι δολοφόνοι σκοτώνουν το Βάιο και δίνουν έναυσμα σε κάθε παίκτη του Παλέρμο να στραφεί ενάντια στον Τάσο.Και τα κατάφεραν.
Διότι δεν υπάρχει περίπτωση ο Τάσος να είναι δολοφόνος και εξηγούμαι :
ο Τάσος απ' την αρχή του παιχνιδιού έκανε διάφορες ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι που μόνο ένας αρχάριος θα τις έκανε.Αν ήταν κίλλερ θα τον είχαν δασκαλέψει γρήγορα.Επίπροσθέτως , δεν υπήρχαν ουσιαστικά επιχειρήματα εναντίον του κατ' εμέ και βρέθηκε εντελώς "ξαφνικά" ύποπτος σε αυτό το γύρο.

Πάμε τώρα στο focko.

Ας δούμε δύο διαφορετικά ποστ του fockou σήμερα.

Ψηφίζω Rinaking
Θεωρώ πως είναι δολοφόνος. Εγκέφαλος της υπόθεσης είναι ο Μαυρούλης αλλά δε θα τον ψηφίσω αφού η πλειοψηφία τον πολιτών θέλει να μάθει την ιδιοτητά του αύριο και εγώ θα το σεβαστό.
εσενα
Θα στηρίξω και σένα και το γατάκι αν σε χάσει
Τώρα το βλέπετε όλοι με τα ίδια σας τα μάτια ότι ο fockos σας δουλεύει.Απ' τη μία λέει ότι εγκέφαλος της υπόθεσης είναι ο Μαυρούλης κι απ' την άλλη του λέει ότι θα τον υποστηρίξει.:whistle:
Εξήγησέ μας πως γίνεται αυτό.

Επίσης πάρτε το επιτέλους απόφαση ότι οι τριπλές ισοψηφίες δε μπορούν να μείνουν σταθερές.
Δεν υποπτευθήκατε ότι θα έχουμε κάποια απότομη αλλαγή πάλι?
Εγώ πάντως εκνευρίστηκα αφάνταστα με την αλλαγή ψήφου του troll (εε , fockoυ ήθελα να πω :look: ) τα τελευταία δευτερόλεπτα.
Ήταν τσατσιά καθαρά.Ακόμα και πολίτης να είναι , μας είναι παντελώς άχρηστος.

Fockos από μένα.(Τουλάχιστον αν με δολοφονήσεις αύριο θα παραμείνει η ψήφος ;) )
Καλά θα κάνετε να το σκεφτείτε κι εσείς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφίζω focko γιατί δε μου άρεσει ότι έκανε τη λαμογιά την τελευταία στιγμή και για μένα αυτό τον καθιστά ένοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33 :popcorn:

1. blue_butterfly - fockos
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros
4. Demlogic - MAYROULIS
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin
8. jj!
9. maria_lulu
10. MAYROULIS
11. soter
12. toi_toi
13. tsarachaf
13. z0itCa
15. Rinaking

Ψήφοι
1 MAYROULIS
2 fockos

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
9. Τασος97 - Ψηφοφορία - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
εχω ΤΡΑΝΤΑΧΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΛΗ, διαβασα ενα ενα τα ποστ του, και κανω την αναλυση. ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΑΤΕ ΕΜΕΝΑ

το ανεβαζω σε κανα μισαωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
εχω ΤΡΑΝΤΑΧΤΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟΥΛΗ, διαβασα ενα ενα τα ποστ του, και κανω την αναλυση. ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΑΤΕ ΕΜΕΝΑ

το ανεβαζω σε κανα μισαωρο

Θα περιμένουμε τότε να το δούμε !
Θα ήθελα όμως την άποψη σου για τον focko με βάση αυτά που έγραψα.(βλέπω δεν έχεις ασχοληθεί πολύ μαζί του) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Θα περιμένουμε τότε να το δούμε !
Θα ήθελα όμως την άποψη σου για τον focko με βάση αυτά που έγραψα.(βλέπω δεν έχεις ασχοληθεί πολύ μαζί του) :hmm:

Ειπα πολλες φορες πως τον θεωρω αθωο , και ΑΘΛΙΟ επισης, μας δουλευει ψιλο γαζι, δεν δινω καν σημασια στα λογια του , η πιθανοτητα να ειναι δολοφονος ειναι (5/24)*100 %
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ο bluesas και ο soteτ είναι δολοφόνοι. Αν θέλετε να με σκοτώσετε κάντε το. Αλλά ακούστε με όταν σας το λέω αυτό. Παρακαλώ την νοσοκομά να με σώσει αύριο αφού πιστεύω ότι θα με σκοτώσουν οι δολοφόνοι.
Για τον Μαυρούλη αναθεώρησα.... και λέω ότι είναι αθώος. με α κεφαλαίο ετσι Α.

Θα τον στηρίξω όσο μπορώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
ο bluesas και ο soteτ είναι δολοφόνοι. Αν θέλετε να με σκοτώσετε κάντε το. Αλλά ακούστε με όταν σας το λέω αυτό. Παρακαλώ την νοσοκομά να με σώσει αύριο αφού πιστεύω ότι θα με σκοτώσουν οι δολοφόνοι.
Για τον Μαυρούλη αναθεώρησα.... και λέω ότι είναι αθώος. με α κεφαλαίο ετσι Α.

Θα τον στηρίξω όσο μπορώ.

Εγώ και ο soter γιατί είμαστε δολοφόνοι?
Και πως αναθεώρησες έτσι ξαφνικά για τον Μαυρούλη και τον θεωρείς Αθώο από εκεί που τον θεωρούσες εγκέφαλο των δολοφόνων? :confused:
Καλύτερα να αιτιολογήσεις , γιατί αλλιώς δεν πρόκειται κανείς να σε πάρει στα σοβαρά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ και ο soter γιατί είμαστε δολοφόνοι?
Και πως αναθεώρησες έτσι ξαφνικά για τον Μαυρούλη και τον θεωρείς Αθώο από εκεί που τον θεωρούσες εγκέφαλο των δολοφόνων? :confused:
Καλύτερα να αιτιολογήσεις , γιατί αλλιώς δεν πρόκειται κανείς να σε πάρει στα σοβαρά. ;)

Πιστεύω ότι είστε φίλοι στο παιχνίδι. Φυσικά τώρα που το είπα αυτό σε λίγες μέρες θα ψηφίσετε ο ένας τον άλλο για μπλόφα.


____
Δεν είναι δολοφόνος ο demlogic και η toi toi. Επίσης αθώα 100% είναι η zoitca.

Tην Rinaking την συμπαθώ αρκετά και πιστεύω πως είναι αθώα πολίτης αλλά έχει και έναν ρόλο εξτρα.

Δεν είχα καμία πρόθεση να φάω τον Τάσο97.
Εγώ προφανώς δεν είμαι δολοφόνος (δε χρειάζεται να το αποδείξω όλοι λίγο πολύ το ξέρουμε). Ούτε ο Τάσος έίναι απλά γιατί αν ήταν θα αλλαζανε οι δολοφονοι τελευταια στιγμή την ψήφο τους και θα τον σώζανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Πιστεύω ότι είστε φίλοι στο παιχνίδι. Φυσικά τώρα που το είπα αυτό σε λίγες μέρες θα ψηφίσετε ο ένας τον άλλο για μπλόφα.


____
Δεν είναι δολοφόνος ο demlogic και η toi toi. Επίσης αθώα 100% είναι η zoitca.

Tην Rinaking την συμπαθώ αρκετά και πιστεύω πως είναι αθώα πολίτης αλλά έχει και έναν ρόλο εξτρα.

Αν πιστεύεις ότι πείθεις , δεν έχω τίποτα άλλο να πω δολοφονάκι. :D


Δεν είχα καμία πρόθεση να φάω τον Τάσο97.
Εγώ προφανώς δεν είμαι δολοφόνος (δε χρειάζεται να το αποδείξω όλοι λίγο πολύ το ξέρουμε). Ούτε ο Τάσος έίναι απλά γιατί αν ήταν θα αλλαζανε οι δολοφονοι τελευταια στιγμή την ψήφο τους και θα τον σώζανε.
Τότε θα το άφηνες να πάει τριπλή ισοψηφία. :whistle:
Δεν πειράζει.Αυτή τη φορά αλλάξε δολοφόνος την ψήφο για να φάει πολίτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Νοσοκόμα περιμένω να μου δώσεις το φιλί της ζωής αύριο (ελπίζω να είσαι κοπέλα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Νοσοκόμα περιμένω να μου δώσεις το φιλί της ζωής αύριο (ελπίζω να είσαι κοπέλα...)

Γιατί να μην το δώσει σε κάποιον που φαίνεται πιο αθώος?
Μήπως για να είστε σίγουροι ότι θα πετύχει η "δουλειά" σας? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
dsadas.png
1) Εδω βλεπουμε μια απαντηση του δολοφονου σε μενα…Ομως ας αρχισει η αναλυση

-αρχικα αναφερεται σε ενα συντακτικο μου λαθος, γιατι αραγε; γιατι απλα δεν μπορει να απαντησει ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΜΟΥ
διοτι αυτες ειναι σωστες

-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΤΙΜΗ, ειναι μαζι μου για την ενοχη RINAKING και PETROPOULOS, ομως….για στασου, αφου ειναι δολοφονοι
γιατι δεν τους ψηφιζεις μαζι μου; μετα απο λιγο του ΖΗΤΑΩ να ψηφισει τον PETROPOULO για τον οποιο ημουν βεβαιος για την ενοχη του
……ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ; ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΟΥ! κοιταξτε απλα στο Νο15 στην Εικονα, ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ Ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΨΗΦΙΖΕΙ….


-Δεν μου εχεις κανει κατι, απλα σκοτωνεις τους συμπολιτες μου :\

-Ε ΒΕΒΑΙΑ, λοιπον αρχιζω το μετρημα, ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ: Γιατι να ειμαι εγω και οχι εσυ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

2) Ωραια, τον ψηφισες επειδη ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ, αα οκ , θα το αλλαξεις, ΟΜΩΣ Η ΨΗΦΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ

3) Α, οκ μωρε, δεν ξες, αλλα τον ψηφισαν και αλλοι, τι λες τωρα

4,5) Α οκ, ναι , ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΦΑΝΕΡΟ, οι δολοφονοι σκοτωσαν τον ΑΛΤΣΕΜΙΣΤ επειδη ειχε ψηφισει την JaneWin

6) Ωραια και εδω, ενα φανταστικο επιχειρημα για την ενοχη του TASOU και την δικια μου ειναι πως…λολ! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΙΣ
ΥΠΟΨΙΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ. δηλαδη για δευτερη φορα ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ: Γιατι να ειμαι εγω και οχι εσυ

7,8,9,10,11,12,13) (καταλαθος εβαλα δυο φορες το 12) : ΝΑΙ ΝΑΙ, ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΣΟΥ; μα φυσικα, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
πες το αλλες 1000 φορες και θα το πιστεψεις
______________________________________________________

Αλλαζει συχνα τις αποψεις του, αλλα δεν μας λεει γιατι, δεν ενδιαφερετε καν να μας δωσει μαι αιτιολογηση, με λιγα λογια, μας υποτιμαει παρααααααα πολυ...
οταν τον καλω να αλλαξει ψηφο και να ψηφισει καποιον που θεωρουσε εξισου ενοχο μαζι μου (συμφωνα με τα λεγομενα του), εκανε την παπια, ΤΙ ΠΟΙΟΣ ΕΓΩ;
ΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΟΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ

εχει δυο κοινες ψηφους με την Rinaking που ειναι topsuspect επισης…

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΕΡΕΥΝΑΣ για το ΜΑΥΡΟΥΛΗ
τα συμπερασματα μου οσαν αφορα τον ΥΠΟΠΤΟ αυτο ειναι πως ειναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ και οχι ΧΑΖΟΣ το οποιο ηταν η δευτερη μου σκεψη, ξεκαθαρο στοιχειο για το οτι ειναι ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ και οχι ΧΑΖΟΣ ειναι τα υπογραμμισμενα γραμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top