Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ο Foreverfreak είναι παλικάρι κάποια μέρα τα βιβλία ιστορίας του Παλέρμου θα γράφουν με χρυσά γράμματα το όνομα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Απαγορεύεται ρητά να ψηφίσει ένας παίχτης διά αντιπροσώπου (να στείλει την ψήφο σε άλλο παίχτη ή μέλος της ΣΕ). Τέτοια μηνύματα δεν θα λαμβάνονται υπόψιν και θα σβήνονται. Έγκυρες ψήφοι θεωρούνται μόνο όταν ο ίδιος παίχτης ψηφίζει με μήνυμα στο topic.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Rinaking για τους λόγους που είπαν και οι προηγούμενοι που την θεωρούν ένοχη.


δεν βλεπω κανενα λογο γραμμενο... ισως να βαλω κανα γυαλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τάσο, χαλάρωσε λίγο.:PΤουλάχιστον κάθε 2 σελίδες μπαίνει λίστα.
οκ οκ οκ!
ο Foreverfreak είναι παλικάρι κάποια μέρα τα βιβλία ιστορίας του Παλέρμου θα γράφουν με χρυσά γράμματα το όνομα του.

γιατι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
δεν βλεπω κανενα λογο γραμμενο... ισως να βαλω κανα γυαλι
Έκανα παράθεση αν είδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
αχε χαρη που ολοι σε εχουν για αθωο.. αν δουν ομως καλα αυτα που στελνεις θα δουν οτι ησουν απο αυτους που υποστηριξαν τον τασο. ο οποιος τασος ομως ενοχοποιηθηκε απο ποιον;;; απο τον βαιο και για αυτο ακριβως τον καθαρισατε εσυ και η παρεουλα σου..

Προσωπικά πιστεύω ότι η δολοφονία του Βάιου έγινε επίτηδες για να πέσουν τα βλέμματα στον Τάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - Rinaking
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic -MAUROULIS
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin - Tασος97
8. jj! - Rinaking
9. maria_lulu - ΜΑUROULIS
10. MAYROULIS - Τάσος97
11. soter
12.Tάσος97 - ΜΑUROULIS
13. toi_toi - fockos
14. tsarachaf - Rinaking
15. z0itCa - fockos
16. Rinaking - Τάσος97

Ψήφοι
4 fockos
4 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
3 MAUROULIS
3 Rinaking



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αχε χαρη που ολοι σε εχουν για αθωο.. αν δουν ομως καλα αυτα που στελνεις θα δουν οτι ησουν απο αυτους που υποστηριξαν τον τασο. ο οποιος τασος ομως ενοχοποιηθηκε απο ποιον;;; απο τον βαιο και για αυτο ακριβως τον καθαρισατε εσυ και η παρεουλα σου.. για ηταν δυνατος παικτης και θα σας εβρισκε σιγουρα ολους.. και σε ειχα για αθωο.. κρυβεσαι καλα και αν δεν ξυπνησουν οι πολιτες θα χασουν.. εγω παω στοιχημα πως θα δολοφονηθω ή και πως θα αποχορησω πολυ συντομα.. ποσο θα ηθελα να δω τα μουτρα σου αν ψηφισουν τον τασο για αποχωρηση.. δεν θα κλαψεις ετσι;;; pfff δεν εχω τιποτα αλλο να πω.

ακομα δεν μου εξηγησες για ποιον λογο με θεωρεις ενοχη... δεν ξερουμε τι να πουμε;;; μονο να ριξουμε λασπη επειδη ψηφισα τασο και μενω σε αυτην την ψηφο;;; τεσπα η αληθεια θα αποκαλυφτει και τοτε τουλαχιστον το μονο που θα εχω να πω ειναι να με εμπιστευτειτε στο επομενο παλερμο...


προς τιμην του vaios13 θα μεινω στην ψηφο μου μεχρι τελους.. κατι ειχε καταλαβει αυτος και σιγουρα δεν σας συνεφερε

αχου την , τη γλυκια :D οπως ειπε και ο alchemist ΜΑΣΑΕΙ Η ΚΑΤΣΙΚΑ ΤΑΡΑΜΑ; αθωο με εχουν γιατι εγω οποιον εχω στηριξει ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΑΘΩΟΣ, τον vaio οπως ειδες, κυριε ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ , τον υποστηριζα , και ξανα λεω κατι που ειπα χθες "VAIO, KAI FOREVERFREAK, ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΜΠΙΣΤΟΙ ΑΛΛΑΞΤΕ ΨΗΦΟ ΣΕ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ ΤΩΡΑ" και μετα μου ζητησε συγνωμη ο VAIOS γιατι δεν ειδε το μηνυμα μου...

συγνωμη αλλα ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ψηφίζω Rinaking
Θεωρώ πως είναι δολοφόνος. Εγκέφαλος της υπόθεσης είναι ο Μαυρούλης αλλά δε θα τον ψηφίσω αφού η πλειοψηφία τον πολιτών θέλει να μάθει την ιδιοτητά του αύριο και εγώ θα το σεβαστό.

Τον Τάσο δεν τον ψηφίσω γιατι είναι πολίτης και δε θέλω να φύγει εξαιτίας μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
λοιπόν ψηφίζω blue_butterfly . με τους καυγάδες της προσπαθεί να μας μπερδέψει και η αλλαγή ψήφου εναντίον της rinaking δεν μου άρεσε.
:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τι ώρα πήγε δεν θα ρωτήσω....:popcorn:


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33


1. blue_butterfly - Rinaking
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic -MAUROULIS
5. fockos - Rinaking
6. foreverfreak
7. JaneWin - Tασος97
8. jj! - Rinaking
9. maria_lulu - ΜΑUROULIS
10. MAYROULIS - Τάσος97
11. soter - blue_butterfly
12.Tάσος97 - ΜΑUROULIS
13. toi_toi - fockos
14. tsarachaf - Rinaking
15. z0itCa - fockos
16. Rinaking - Τάσος97

Ψήφοι
4 fockos
4 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
4 Rinaking
3 MAUROULIS
1 - blue_butterfly



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Ακριβώς αυτό! :flowers:
Ο κανόνας λέει ότι απαγορεύεται ρητά να ψηφίζει κανείς μέσα από άλλο παίκτη ή με αποστολή ψήφου στην ΣΕ.
Εν προκειμένω δεν έχουμε καμία τέτοια παράβαση, οπότε προσωπικά θεωρώ ότι πρέπει να σεβαστούμε την ψήφο του foreverfreak.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
λοιπόν ψηφίζω blue_butterfly . με τους καυγάδες της προσπαθεί να μας μπερδέψει και η αλλαγή ψήφου εναντίον της rinaking δεν μου άρεσε.
:confused::confused::confused:
μαλακια εκανες, μια λιστα παρακαλω

να πω την αληθεια δεν περιμενα να παρει 4 ψηφους τοσο γρηγορα η rinaking :$ , ισως ειναι αθωα τελικα :hmm: δεν θα την ψηφισω, ΑΣ ΒΓΕΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΥΠΟΠΤΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
3πλη ισοψηφια?
ναι διαβασα ολα τα μηνυματα αλλα πολυ γρηγορα γιατι δεν θα προλαβαινα!
τα συμπερασματα μου ειναι τα εξης (θα ξαναδιαβασω με την ησυχια μου μετα και θα βγαλω καλυτερα συμπερασματα αλλα προς στιγμη εχουμε) :
μαρια λουλου μπαινεις λες κατι και φευγεις! γραψε και κατι αλλο!
φοκο συνεχιζεις να λες βλακειες και τιποτα ουσιαστικο!
ο τασος δεν μου φαινεται τοσο υποπτος γιατι δεν πιστευω οι δολοφονοι να κανανε το λαθος να σκοτωσουν τον βαιο ο οποιος ειχε αναφερει το ονομα του
μαυρουλι σε στρίμωξαν και αρχισες να κλαιγεσαι...πες μας κατι το ουσιαστικο και εσυ!
θα ξαναδω τα μηνυματα και επανερχομαι με μηνυμα! δεν αλλαζω ψηφο γιατι εχει ενδιαφερον η 3πλη ισοψηφια! μπορει να αλλαξω τα τελευταια λεπτα...να δουμε πως θα κινηθουν οι δολοφονοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλησπέρα, Παλέρμο!:)

Μπαίνω για ακόμη μια φορά να ψηφίσω στο παρά πέντε αλλά παιδιά δεν έχω επιλογή.
Σε όσους με κατηγορούν να απαντήσω το εξής:
δουλεύω 12 ΩΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ και δεν μπορώ να συμμετέχω όσο θέλω.
Αν είχα τον χρόνο δεν θα συμμετείχα σαφώς παραπάνω?? Δεν το βρίσκω τίμιο να κατηγορείτε άτομα που αποδεδειγμένα έχουν θέμα με τα ωράρια μόνο και μόνο για να καλυφθείτε πίσω από την δικαιολογημένη απουσία μου.
Τα βράδια που επιστρέφω προσπαθώ να διαβάζω τι γίνεται - αλλά με τόσο κόπο κάποιες φορές δεν είναι εύκολο να απαντήσω κιόλας μετά από τόόόόσα ποστ που διάβασα! Δεν είναι παράλογο αυτό που λέω...
Η ψήφος μου για τους παραπάνω λόγους, πάει στην Rinaking
θεωρώ πως έχει κακό ρόλο - κατηγορεί τους πάντες και αμφιβάλλει για τους πάντες, ενώ προσπάθησε να καλυφθεί επαννειλλημένα πίσω από την απουσία μου..
Αυτά!

Μόλις μπορέσω θα ξαναμπώ, καλό σας απόγευμα!





προσπάθησε να καλυφθεί επαννειλλημένα πίσω από την απουσία μου. για ονομα του θεου!!!!! δεν εχω αναφερθει ποτε σε σενα.. δεν εχω γραψει ουτε μια φορα το ονομα σου σε ποστ μου... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΛΑΣΠΗ:mad: ας βρει καποιος ενα μονο ποστ μου που εχω κατηγορηασει τον τσαφ τσουφ!!!! για ονομα του θεου θα με τρελανετε στο τελος...



παω στοιχημα οτι δεν εχεις διαβασει ουτε μια σελιδα και πολυ απλα κανεις οτι σου λενε... τεσπα... κανενας αλλος που θελει να με κατηγορησει;;;



Υ.Γ. θα το πω για τελευταια φορα παιζουμε παλερμο. γιατι σας φαινετε τοσο απιθανο που υποπτεβομαι πολλους;;; ολοι εσεις που εχει βρει απο παντου 5-6 αθωος (ουτε ο θεος δεν ξερει πως) εσεις για μενα ειστε πιο ενοχοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
μαλακια εκανες, μια λιστα παρακαλω

αν και δεν θυμάμαι να σε ρώτησα οκ...........:)
άλλη φορά όμως θα ήθελα να σέβεσαι πιο πολύ. όπως εγώ δεν σχολίασα και σεβάστηκα την ψήφο σου, έτσι περιμένω να κάνεις και εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πλακα μας κανετε ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΤΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΤΟΥ FOREVΕR; :$ δεν στεκει, αφου μπηκε κανονικα απο τον λογαριασμο του, και δεν ειναι καποιος αλλος παικτης ειναι ΕΞΟΥΣΙΟΔΩΤΗΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ, :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top