Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αγαπητε γατουλη. Δεν μ' αρεσει να επαναλαμβανομαι γιατι κατανταει κουραστικο. Για τελευταια φορα σου ζητω να μου εξηγησεις για ποιον γ.... λογο με θεωρεις δολοφονο.

Αν αξιωθεις και απαντησεις, οπως και εσυ Τασο τοτε θα μπορεσουμε να συζητησουμε για το αν ειμαι ή οχι. Λεγοντας ομως οτι ειμαι δολοφονος επειδη την ειδες ντεντεκτιβ εμενα δεν μου λεει τιποτα.

εχω πει πολλες φορες γιατι σε θεωρω δολοφονο, αποφευγω να επαναλαμβανομαι, ομως οταν σε ψηφισω θα παρεις και της αποδειξεις, και δεν θα ειναι λιγες, για να ψηφισω καποιον θελω πολλα στοιχεια, για σενα εχω συγκεντρωσει αρκετα ;) οχι οπως εσεις που ψηφιζετε οποιον νανε (ή οποιον σχεδιαζατε να χτυπησετε) ............. δολοφονος πολυ καλα ξερεις δεν ειμαι, γιατι οσους πολιτες χασαμε, εγω προσπαθησα να τους σωσω, αλλα, οι ΣΕ δεν με κανανε δημαρχο :mad: και μαλιστα εγω αξιζα οχι απλα δημαρχος, προθυπουργος, η ψηφος μου να πιανει για τρεις, θα ειχαν φυγει ολα τα φιλαρακια σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
προλαβα προλαβα προλαβααααααααααααααα αλλα θελω χρονο γιατι ειναι 20 σελιδες....διαβαζω και μετα ψηφιζω...μην ποσταρετε συνεχεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μια απορια προς ολους εσας που "συζητατε" γιατι δεν αναρωτιεστε ακομα για ποιο λογο δολοφονηθηκε ο βαιος;;; δηλαδη βρηκατε τον λογο και παψατε να αναρωτιεστε;;; γιατι αν θυμαμαι καλα χθες ειχε γινει χαμος με τον alchemist... αλλα βεβαια παντα καποιοι θα προσπαθουν να καλυψουν καποιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μια απορια προς ολους εσας που "συζητατε" γιατι δεν αναρωτιεστε ακομα για ποιο λογο δολοφονηθηκε ο βαιος;;; δηλαδη βρηκατε τον λογο και παψατε να αναρωτιεστε;;; γιατι αν θυμαμαι καλα χθες ειχε γινει χαμος με τον alchemist... αλλα βεβαια παντα καποιοι θα προσπαθουν να καλυψουν καποιους

μηπως θες να αναρωτηθουμε τον λογο για καποιο λογο; εγω νομιζω πως ηταν κινηση για να μας μπερδεψουν οι δολοφονοι :hmm:
και εσυ μας βαζεις να αναρωτηθουμε για να μας αποπρασανοτολυσεις

παντως θα δω τι ειπε ο vaios , και θα κανω την ποιο συνθετη σκεψου που μπορω ωστε να μην πεσω στην παγιδα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εχω πει πολλες φορες γιατι σε θεωρω δολοφονο, αποφευγω να επαναλαμβανομαι, ομως οταν σε ψηφισω θα παρεις και της αποδειξεις, και δεν θα ειναι λιγες, για να ψηφισω καποιον θελω πολλα στοιχεια, για σενα εχω συγκεντρωσει αρκετα ;) οχι οπως εσεις που ψηφιζετε οποιον νανε (ή οποιον σχεδιαζατε να χτυπησετε) ............. δολοφονος πολυ καλα ξερεις δεν ειμαι, γιατι οσους πολιτες χασαμε, εγω προσπαθησα να τους σωσω, αλλα, οι ΣΕ δεν με κανανε δημαρχο :mad: και μαλιστα εγω αξιζα οχι απλα δημαρχος, προθυπουργος, η ψηφος μου να πιανει για τρεις, θα ειχαν φυγει ολα τα φιλαρακια σου ;)


και πως παρακαλω θα αποδειξω εγω την αθωοτητα μου οταν εσυ δεν μου λες καν τον λογο που με θεωρεις ενοχη;;; η δεν εχεις σκεφτει ακομα;;; προς τι ολη αυτη η σιγουρια κυριε "προθυπουργε";;;

Υ.Γ. ξερεις οι πολιτικοι δεν εχουν και την καλυτερη φημη γι' αυτο δεν σε συμφερει να ταυτιζεσαι με τετοια κοπροσκυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μπορουμε να έχουμε μια κατάσταση από τη ΣΕ;; εχει ΄ρα να εμφανιστει μια λιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
4 fockos
3 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
3 MAUROULIS

ψηφίστε καλε ή τον Τάσο ή τον Μαυρούλη

Φόκο πας καλά;:P
το έκανα παστε για να εχω μπροστά μου και να σκεφτώ τι μπορώ να κάνω για να σώσω το τομάρι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλησπέρα, Παλέρμο!:)

Μπαίνω για ακόμη μια φορά να ψηφίσω στο παρά πέντε αλλά παιδιά δεν έχω επιλογή.
Σε όσους με κατηγορούν να απαντήσω το εξής:
δουλεύω 12 ΩΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ και δεν μπορώ να συμμετέχω όσο θέλω.
Αν είχα τον χρόνο δεν θα συμμετείχα σαφώς παραπάνω?? Δεν το βρίσκω τίμιο να κατηγορείτε άτομα που αποδεδειγμένα έχουν θέμα με τα ωράρια μόνο και μόνο για να καλυφθείτε πίσω από την δικαιολογημένη απουσία μου.
Τα βράδια που επιστρέφω προσπαθώ να διαβάζω τι γίνεται - αλλά με τόσο κόπο κάποιες φορές δεν είναι εύκολο να απαντήσω κιόλας μετά από τόόόόσα ποστ που διάβασα! Δεν είναι παράλογο αυτό που λέω...
Η ψήφος μου για τους παραπάνω λόγους, πάει στην Rinaking
θεωρώ πως έχει κακό ρόλο - κατηγορεί τους πάντες και αμφιβάλλει για τους πάντες, ενώ προσπάθησε να καλυφθεί επαννειλλημένα πίσω από την απουσία μου..
Αυτά!

Μόλις μπορέσω θα ξαναμπώ, καλό σας απόγευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
4 fockos
3 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
3 MAUROULIS

ψηφίστε καλε ή τον Τάσο ή τον Μαυρούλη

τωρα λες βλακιες, ο τασος ειναι εντελως αθωος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τωρα λες βλακιες, ο τασος ειναι εντελως αθωος

Το ξέρω αλλά πρέπει να σώσω το τομάρι μου. Δε θέλω να φύγω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε Rinaking για τους λόγους που είπαν και οι προηγούμενοι που την θεωρούν ένοχη.
εχω πει πολλες φορες γιατι σε θεωρω δολοφονο, αποφευγω να επαναλαμβανομαι, ομως οταν σε ψηφισω θα παρεις και της αποδειξεις, και δεν θα ειναι λιγες, για να ψηφισω καποιον θελω πολλα στοιχεια, για σενα εχω συγκεντρωσει αρκετα οχι οπως εσεις που ψηφιζετε οποιον νανε (ή οποιον σχεδιαζατε να χτυπησετε) ............. δολοφονος πολυ καλα ξερεις δεν ειμαι, γιατι οσους πολιτες χασαμε, εγω προσπαθησα να τους σωσω, αλλα, οι ΣΕ δεν με κανανε δημαρχο και μαλιστα εγω αξιζα οχι απλα δημαρχος, προθυπουργος, η ψηφος μου να πιανει για τρεις, θα ειχαν φυγει ολα τα φιλαρακια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

1. blue_butterfly - Rinaking
2. bluestas95 - fockos
3. dannaros - fockos
4. Demlogic -MAUROULIS
5. fockos
6. foreverfreak
7. JaneWin - blue_butterfly
8. jj! - Rinaking
9. maria_lulu - ΜΑUROULIS
10. MAYROULIS - Τάσος97
11. soter
12.Tάσος97 - ΜΑUROULIS
13. toi_toi - fockos
14. tsarachaf - Rinaking
15. z0itCa - fockos
16. Rinaking - Τάσος97

Ψήφοι
4 fockos
3 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
3 MAUROULIS
3 Rinaking
1 blue_butterfly


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα
6. vaios13 – Δολοφονία – 03/08/2011 – Πολίτης
7. Elena Kr – Δολοφονία από Κηνυγό – 03/08/2011 – Πολίτης
8. petropoulos4355 - Δολοφονία από Serial Killer - 03/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα


Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΣΕ δεν ειναι δικαιο αυτό που γίνεται! τ΄ρα ειναι που πρέπει να δημοσιεύεται συνεχως μια λίστα! ναι οκ σας καταλαβαίνω αλλά πρ΄τα από όλα η συνέπεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
γεια σας παιδια! ειμαι η αδελφη του κωστα. στο τηλ μου ειπε να μπω και να ψηφισω μαυρουλι για να γινει ισοψηφια λεει. απουσιαζει και δεν μπορει να το κανει εκεινος. καλο σας βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ΣΕ δεν ειναι δικαιο αυτό που γίνεται! τ΄ρα ειναι που πρέπει να δημοσιεύεται συνεχως μια λίστα! ναι οκ σας καταλαβαίνω αλλά πρ΄τα από όλα η συνέπεια

Τάσο, χαλάρωσε λίγο.:PΤουλάχιστον κάθε 2 σελίδες μπαίνει λίστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Ψήφοι
4 fockos
3 Τάσος97 (η 1 από αυτές του vaios13)
3 MAUROULIS
3 Rinaking

Μάλιστα.
Προβλέπω ραγδαίες εξελίξεις.
Κι ως συνήθως ,την τελευταία στιγμή. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ας υπάρξει ακόμα μία ισοψηφία.

Tasos97 από εμένα.
γεια σας παιδια! ειμαι η αδελφη του κωστα. στο τηλ μου ειπε να μπω και να ψηφισω μαυρουλι για να γινει ισοψηφια λεει. απουσιαζει και δεν μπορει να το κανει εκεινος. καλο σας βραδυ.

Ρε φρικ,είσαι καμμένος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
Τις ισοψηφίες σας μέσα. :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ας υπάρξει ακόμα μία ισοψηφία.

Tasos97 από εμένα.

:hmm: αφου σας λεω δεν ειναι ο τασος, τον τασο τον κοβω για νοσοκομα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μηπως θες να αναρωτηθουμε τον λογο για καποιο λογο; εγω νομιζω πως ηταν κινηση για να μας μπερδεψουν οι δολοφονοι :hmm:
και εσυ μας βαζεις να αναρωτηθουμε για να μας αποπρασανοτολυσεις

παντως θα δω τι ειπε ο vaios , και θα κανω την ποιο συνθετη σκεψου που μπορω ωστε να μην πεσω στην παγιδα σας


αχε χαρη που ολοι σε εχουν για αθωο.. αν δουν ομως καλα αυτα που στελνεις θα δουν οτι ησουν απο αυτους που υποστηριξαν τον τασο. ο οποιος τασος ομως ενοχοποιηθηκε απο ποιον;;; απο τον βαιο και για αυτο ακριβως τον καθαρισατε εσυ και η παρεουλα σου.. για ηταν δυνατος παικτης και θα σας εβρισκε σιγουρα ολους.. και σε ειχα για αθωο.. κρυβεσαι καλα και αν δεν ξυπνησουν οι πολιτες θα χασουν.. εγω παω στοιχημα πως θα δολοφονηθω ή και πως θα αποχορησω πολυ συντομα.. ποσο θα ηθελα να δω τα μουτρα σου αν ψηφισουν τον τασο για αποχωρηση.. δεν θα κλαψεις ετσι;;; pfff δεν εχω τιποτα αλλο να πω.

ακομα δεν μου εξηγησες για ποιον λογο με θεωρεις ενοχη... δεν ξερουμε τι να πουμε;;; μονο να ριξουμε λασπη επειδη ψηφισα τασο και μενω σε αυτην την ψηφο;;; τεσπα η αληθεια θα αποκαλυφτει και τοτε τουλαχιστον το μονο που θα εχω να πω ειναι να με εμπιστευτειτε στο επομενο παλερμο...


προς τιμην του vaios13 θα μεινω στην ψηφο μου μεχρι τελους.. κατι ειχε καταλαβει αυτος και σιγουρα δεν σας συνεφερε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top