Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Και ο Ευπατρίδης πολίτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να βάζεις τα κεφαλαία γράμματα και την μεγάλη γραμματοσειρά, δεν είμαστε καθυστερημένα. Υπάρχουν και κάποιοι τύποι που καλό είναι να τηρούνται, δεν νομίζεις?;)

Από την άλλη δεν ξέρεις αν είναι σίγουρα αθώος - αν ήταν το τσιράκι όπως αναρωτιούνται αρκετοί?
Άσε που εσείς την κάνατε τη χαζομάρα με τις συνεχόμενες αλλαγές ψήφων. Χρειαζόταν μόνο ένας να βγάλει την ψήφο του από τον Ηλία για να έχουμε την ισοψηφία και ας ψήφιζε έναν άκυρο με καμία άλλη ψήφο...

Και επειδή είναι ομαδικό παιχνίδι, δεν είναι ωραίο να κρατάς αυτή την στάση...:/:


Βάιε δεν πειράζει.. Και άλλοι την θέλαμε την ισοψηφία.. Για αυτό όταν έκανα εκείνο το ποστ που έλεγα ότι θα προηγηθεί κάποιος αντί να βγει ισοψηφία περίμενα να με ακούσετε...Οκ.. Πάμε συγκροτημένα και σταθερά, παρακάτω.. Και από εδώ και πέρα θα μετράμε και εμείς για να είναι και πιο εύκολο..

πλακα με κανεις; εγω 30 λεπτα πριν ειπα ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟ και μενω εκει , και ειπα σε δυο ατομα να αλλαξουν την ψηφο τους και με γραψανε -.- και εφυγε ενας πολιτης , ο οποιος εφυγε για μια χαζομαρα που ειπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορούσα να αλλάξω γιατί είχα μεγάλο πρόβλημα με το στέκι. Μετά το τελευταίο μου ποστ δεν με έβαζε μέσα και δεν μπορούσα να κάνω ούτε ανανέωση, με αποτέλεσμα τα λεπτά να περνάνε και να μην ξέρω αν και κάποιοι άλλοι έχουν ήδη αλλάξει ψήφους...:/:
Οπότε, προτίμησα από το να κάνω κάτι τελείως αβέβαια αφού είχα μεγάλο πρόβλημα και να βγει τέρμα λάθος, να περιμένω για λίγο ακόμη...


περιμενω να δω τι θα πουν οι αλλοι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ρε τσιράκι γιατί να θυσιαστείς για να κάνεις κάποιον δολοφόνο? Αν νικήσουν οι πολίτες νικάς μαζί μας :)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
περιμενω να σω τι θα πει ο εκον(αν και δεν ηταν ο σουπερ υποπτος μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
επιστρεφω σε λιγο με ενα post
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εγώ αντίθετα με εσάς επιστρέφω κατά τις δώδεκα να δω τι έχετε να πείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λοιπόν...πάω ξανά πίσω να δω ποιος ψήφισε ποιον και επιστρέφω.

Dem, όταν άλλαξα ψήφο, ήταν 5-4 και το έκανα 4-5. Θα κρατούσα την αλλαγή μόνο αν ήταν 6-4 εκείνη τη στιγμή, για να το κάνω 5-5. Αυτό το λέω εκ των προτέρων σε όποιον δολόφόνο θελήσει να με κατηγορήσει με αυτήν την αιτιολογία.:)
Και μάλλον θα ψηφίσω τον petropoulo, αλλά θέλω να το σκεφτώ λίγο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. dannaros
  4. Demlogic
  5. Elena Kr
  6. fockos
  7. foreverfreak
  8. JaneWin
  9. jj!
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. petropoulos43551
  13. soter
  14. Tάσος97
  15. toi_toi
  16. tsarachaf
  17. vaios13
  18. z0itCa
  19. Rinaking
Ψήφοι


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
  4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
  5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα


Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να ενημερώσω επίσης ότι κατα καιρούς όταν βλέπουμε ότι επικρατεί το αδιαχόρητο από τα ποσταρίσματα, το θέμα θα κλειδώνεται για λίγα λεπτά,μέχρι να μπούν σε μια σειρά οι ψήφοι και να γίνεται εμφανής η λίστα από τους παίκτες χωρίς να "χάνονται" από τα άπειρα ποσταρίσμα.
Έτσι θα είμαστε όλοι ευχαριστημένοι! =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Λοιπόν...πάω ξανά πίσω να δω ποιος ψήφισε ποιον και επιστρέφω.

Dem, όταν άλλαξα ψήφο, ήταν 5-4 και το έκανα 4-5. Θα κρατούσα την αλλαγή μόνο αν ήταν 6-4 εκείνη τη στιγμή, για να το κάνω 5-5. Αυτό το λέω εκ των προτέρων σε όποιον δολόφόνο θελήσει να με κατηγορήσει με αυτήν την αιτιολογία.:)
Και μάλλον θα ψηφίσω τον petropoulo, αλλά θέλω να το σκεφτώ λίγο ακόμα.

ναι, ειμαι δολοφονος, ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ναι, ειμαι δολοφονος, ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ
Είπα κάτι τέτοιο;:confused: Μη βάζεις λόγια στο στόμα μου που δεν είπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Λοιπον, να πω και εγω λιγο τη θεση μου γιατι εχουν γινει αρκετες παραξηγησεις.
Αρχικα να πω οτι, ειμαι σε διακοπες και δεν μπορω να εχω οποιαδηποτε στιγμη προσβαση στο ιντερνετ. Συγκεκριμενα υπηρχε κυνδινος να μην προλαβω να ψηφισω καν σημερα. Οταν μπηκα λοιπον, ειδα τους ψηφους και ψηφισα την JaneWin επειδη θα εβγαινε ισοβαθμια. Κατι το οποιο το ηθελα πολυ καθως δεν ειχα ιδεα τι εγινε και ξαφνηκα οι περισσοτεροι ψηφισαν Econ. Εκει λοιπον που ειπα την ψηφο μου την ιδια στιγμη , μπορειτε να το εξακριβωσετε, ο vaios13 πηγε την ψηφο μου σε εμενα, με αποτελεσμα να κινδυνευω. Ετσι στην συνεχεια εχω πηγα στην ψηφο μου στον Econ, αλλα μεχρι να στειλει τα δεδομενα εγω δεν ειχα δει οτι ο vaios13 αποφασισε να ξαναλλαξει την ψηφο του και να την παει στον Econ. Μεχρι λοιπον να δω το ποστ που εκανε ειχα ηδη αργησει πολυ, γιατι και η ΣΕ ειχε κλειδωσει το θεμα και εγω ακομη παλευα με τη συνδεση του ιντερνετ. Ξερω οτι πολλοι δεν θα με πιστεψουν και με το δικιο τους. Εγινε μια μεγαλη βλακεια απο μερους μου. Οποιος θελει συνχωρει, οποιος οχι ας με ψηφισει. Μονο που αν ειναι πολιτης αυτος που θα με ψηφισει να ξερει οτι στη συνεχεια θα το μετανιωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ θα περιμένω μέχρι τη δολοφονία για να ψηφίσω :hmm:
(μήπως βγάλω κανά συμπέρασμα παραπάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. dannaros
  4. Demlogic
  5. Elena Kr
  6. fockos
  7. foreverfreak
  8. JaneWin
  9. jj!
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. petropoulos43551
  13. soter
  14. Tάσος97
  15. toi_toi
  16. tsarachaf
  17. vaios13
  18. z0itCa
  19. Rinaking
Ψήφοι


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1 #2
tsarachaf: #1

Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
  4. Εcon - Ψηφοφορία - 02/08/2011 - Πολίτης
  5. Εupatridis - Aπουσίες - 02/08/2011- Πολίτης με Κενή Ιδιότητα


Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
α.png
well well well, καταρχας να εξηγησω
τα κοινα χρωματα δειχνουν τους κοινους ψηφους στην πρωτη και στην δευτερη μερα
τα τικ δειχνουν τους παικτες που εχουν επιμεινει στην ιδια ψηφο σε πρωτη και δευτερη μερα
και τα προσωπακια δειχνουν τους αθωους, κατα την αποψη μου


σε λιγο θα κανω quote και θα βγαλω τα συμπερασματα μου, θελω ενα διαλλειμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.
Λοιπόν,

Ομολογώ πως δεν περίμενα αυτό το αποτέλεσμα.Δηλαδή , ο Econ πολίτης? :confused: .Πού τα σκέφτηκε αυτά με τις στατιστικές ως πολίτης και μας έβγαλε το λάδι? :P .Θέλω να πω ότι λογικά δε φαντάστηκε ότι θα τραβήξει την προσοχή πάνω του?Δεν περίμενα να είναι αθώος.

Από εκεί και πέρα έχω μπερδευτεί αρκετά.Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα , μπορούμε να υποθέσουμε ότι ανάμεσα σε petropoulo και janewin έχουμε δολοφόνο.Απ' την άλλη ύποπτη θα μπορούσε να είναι και η Rinaking η οποία τους θεωρεί όλους ύποπτους , ο jj και ο Μαυρούλης οι οποίοι έχουν καταφέρει να διατηρήσουν low profile , και μετά ίσως κάποια ανάμεσα σε toi_toi και blue_butterfly.Από εκεί και πέρα , βλέποντας ότι ο Eupatridhs είναι πολίτης (btw αφού ήξερε ότι δε θα πατήσει , τι δήλωσε συμμετοχή?) ας ελπίσουμε ότι ο Wild_Boy ήταν δολοφόνος , γιατί αλλιώς τη βάψαμε !

Αυτή τη φορά δε θα κινηθώ με τη μάζα , γιατί κάτι μου λέει ότι δε θα βγει σε καλό πάλι.Κάντε ό,τι θέλετε εσείς με τον petropoulo.Εγώ θα επιμείνω στον no2 ύποπτο που είχα χθες το βράδυ και θα ψηφίσω Fockos(κι αυτή τη φορά δε θα αλλάξω εύκολα την ψήφο μου).Η τακτική του "τρολλινγκ" και του "είμαι αθώος" εύκολα περνάει απαρατήρητη απ' τους περισσότερους.Εξάλλου , στην έσχατη περίπτωση , ακόμα και πολίτης να είναι , δε μας βοηθάει σε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
View attachment 38931
σε λιγο θα κανω quote και θα βγαλω τα συμπερασματα μου, θελω ενα διαλλειμα

well well well, καταρχας να εξηγησω
τα κοινα χρωματα δειχνουν τους κοινους ψηφους στην πρωτη και στην δευτερη μερα
τα τικ δειχνουν τους παικτες που εχουν επιμεινει στην ιδια ψηφο σε πρωτη και δευτερη μερα
και τα προσωπακια δειχνουν τους αθωους, κατα την αποψη μου

εχουμε και λεμε
ακομη δεν υπαρχουν καθαρα συμπερασματα ομως, πιστευω οτι

1)blue_butterfly και ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ δεν υπαρχουν ενδειξεις πως ειναι συδολοφονοι
2)τωρα bluestas95,vaios13,petropoulos43551 , με εξαιρεση τον bluestas95 που δεν τον θεωρω υποπτο αυτη τη στιγμη, οι αλλοι δυο ειναι πιθανο να ειναι συδολοφονοι

τωρα το τριδημο dannaros,blue_butterfly,Rinaking δεν φαινεται να συνδεεται και υπαρχουν και αντιθεσεις μεταξυ τους, συμφωνα με την εικονα, ομως εχω κολλησει, και θα το ψαξω και αλλο

ψηφιζω τον
petropoulos43551
για τον ιδιο λογο με την προηγουμενη φορα, ειναι φονιας και δεν μου το βγαζετε απο το μυαλο

Λοιπόν,

Ομολογώ πως δεν περίμενα αυτό το αποτέλεσμα.Δηλαδή , ο Econ πολίτης? :confused: .Πού τα σκέφτηκε αυτά με τις στατιστικές ως πολίτης και μας έβγαλε το λάδι? :P .Θέλω να πω ότι λογικά δε φαντάστηκε ότι θα τραβήξει την προσοχή πάνω του?Δεν περίμενα να είναι αθώος.

Από εκεί και πέρα έχω μπερδευτεί αρκετά.Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα , μπορούμε να υποθέσουμε ότι ανάμεσα σε petropoulo και janewin έχουμε δολοφόνο.Απ' την άλλη ύποπτη θα μπορούσε να είναι και η Rinaking η οποία τους θεωρεί όλους ύποπτους , ο jj και ο Μαυρούλης οι οποίοι έχουν καταφέρει να διατηρήσουν low profile , και μετά ίσως κάποια ανάμεσα σε toi_toi και blue_butterfly.Από εκεί και πέρα , βλέποντας ότι ο Eupatridhs είναι πολίτης (btw αφού ήξερε ότι δε θα πατήσει , τι δήλωσε συμμετοχή?) ας ελπίσουμε ότι ο Wild_Boy ήταν δολοφόνος , γιατί αλλιώς τη βάψαμε !

Αυτή τη φορά δε θα κινηθώ με τη μάζα , γιατί κάτι μου λέει ότι δε θα βγει σε καλό πάλι.Κάντε ό,τι θέλετε εσείς με τον petropoulo.Εγώ θα επιμείνω στον no2 ύποπτο που είχα χθες το βράδυ και θα ψηφίσω Fockos(κι αυτή τη φορά δε θα αλλάξω εύκολα την ψήφο μου).Η τακτική του "τρολλινγκ" και του "είμαι αθώος" εύκολα περνάει απαρατήρητη απ' τους περισσότερους.Εξάλλου , στην έσχατη περίπτωση , ακόμα και πολίτης να είναι , δε μας βοηθάει σε τίποτα.

νομιζω οτι ανεφερα πολλες φορες οτι ηταν κινηση χαζομαρας και οχι ενοχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.
νομιζω οτι ανεφερα πολλες φορες οτι ηταν κινηση χαζομαρας και οχι ενοχης

EDIT : Εκ μέρους του Econ?Μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top