Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
πειτε κατι καλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
EDIT ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑΝ
Φοκος απλα τρολλαρει οπως παντα, αμα ηταν δολοφονος δεν νομιζω να ελεγε μαλακιουλες
Μαυρουλης ειπε κατι που μου φανηκε πως δειχνει εν μερη αθωοτητα, αλλα δεν ειμαι βεβαιος
πετροπουλος εχω πει χιλιες φορες , οποιος θελει να δει τα επιχειρηματα μου να παει πισω
dannaros, rinaking αν και κατα τα αλλα δεν τους θεωρησα ποτε ενοχους, μου εκανε μεγαλη εντυπωση αυτη η ξαφνικη αλλαγη ψηφου, και τον τροπο με τον οποιο η rinaking συμφωνησε :/ πιστυω οτι αυτοι οι δυο θα καταληξουν στην ιδια ψηφο, η αν διαβασουν αυτο το ποστ, δεν θα καταληξουν στην ιδια ψηφο
αυτό ηταν ό,τι χρειαζομουν μιας και ειχα να μπω και ωρες!
-Το focko θα συνεχίσω να τον θεωρώ ύποπτο.Το τρολλινγκ και η επίδειξη αθωότητας είναι ένας πολύ καλός τρόπος για να καλυφτεί , αλλά δε μπορώ να είμαι 100% σίγουρος γι' αυτόν.Ίσως αν σταματούσε να μας γράφει κι πάρει θέση να βγάλω κάποια άκρη.
κι εγω για αυτον τον λογο τον θεωρω ύποπτο και συνεχιζω επισης
πειτε κατι καλε
κάτι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ριρικα μπορεις να μου αιτιολογησεις γιατι θεωρεις ενοχη την toi_toi; μπερδεμενα μας τα λες, επισης η janewin στον πρωτο γυρο κατηγορηθηκε εντελως αδικα πιστευω, και ειμαι ισχυρος σε αυτη την αποψη , επισης πιστευω πως προσπαθησες να μας μπερδεψεις κιαλο οταν εβγαλα ενα συμπερασμα πως επιτηδες διωξαν τον alchemist, επισης δεν νομιζω να καναν οι δολοφονοι μπλοφα στην μπλοφα της μπλοφας, και πιστευω πως απλα προσπαθησαν να ενοχοποιησουν τη janewin

ομως, δεν λεω πως η janewin ειναι αθωα, αλλα με την λογικη δεν νομιζω να διακινδυνεψαν να την βαλουν στο στοχαστρο αμα ηταν δολοφονος σκοτωνοντας τον alchemist

ε;

ψηφιζω Blue_butterfly

φίλε κάνεις λάθος. Εκτός αν είσαι δολοφόνος. Η ριρίκα αποκλείεται να είναι δολοφόνος για τον εξής λόγο: o Πετρόπουλος που χάλασε την τριπλή ισοψηφία είχε ψηφίσει αρχικά αυτήν... Εγώ θα ψηφίσω πετρόπουλο για να τον ξαναφέρω στο προσκήνιο. Προσπάθησε να μην μου ρίχνεις άλλες κατηγορίες γιατί πραγματικά θα σε θεωρήσω δολοφόνο. Εγώ δεν στην μπήκα τόσο άγρια, και τώρα λες ότι με υποπτεύεσαι και με επιχειρήματα. Άμα πράγματι είσαι πολίτης ένα πράγμα θα σου πω. Περιόρισε τον αριθμό των "έμπιστων" σου. Μην βάζεις σε αυτήν την λίστα όσους δεν έχουν πει κάτι το μη αθώο. Βάζε όσους είσαι πραγματικά σίγουρος. Γιατί εγώ δεν έχω πρόβλημα να σε εμπιστευτώ σαν πολίτης, αλλά άμα το κάνω έχουμε βρει τους δολοφόνους... Δεν συμφωνείς? Τα άτομα που δεν είναι έμπιστα μου ή έμπιστα σου είναι 6/8 δολοφόνοι!!! δεν σου κάνει αυτό? Γιατί να επιμένεις στο να με κατηγορείς αντί να βοηθήσουμε στο να ξεσκεπάσουμε τους δολοφόνους?

Να σου πω γιατί είχα πει ότι βάζω εσάς τους τρεις στο στόχαστρο?? Γιατί είδα τις ψηφοφορίες, και είχατε και οι τρεις την ριρίκα. Και σκέφτηκα ότι δεν θα χτυπούσαν όλοι οι δολοφόνοι ύστερα τον wild boy αλλά μερικοί θα παραμέναν στην ριρίκα. και τώρα που αθωώθηκε λόγω του γεγονότος με τον πετρόπουλο την ξαναψηφίζεις?

Εγώ φοβάμαι ότι θα έχω δολοφονηθεί έως αύριο. Γιατί στην ουσία λέω ότι πιο πολλές είναι οι πιθανότητες να υπάρχουν δολοφόνοι στην ΜΕΓΑΛΗ λίστα σου παρά σε όσους περισσεύουν εκτός:hmm:. Εγώ έχω την καλή θέληση να σταματήσω να σε θεωρώ ένοχο, γιατί δεν έχω πραγματικά στοιχεία και ουσιαστικά ξεκίνησα με στόχο το ψάρεμα. Αρκεί όμως να μην μου πετάς λάσπη. Έτσι έκανε και o alchemist στα ξαφνικά και τον θεώρησα ύποπτο. Και όμως δεν ήταν. Μήπως τελικά οι δολοφόνοι είναι τα άτομα που δεν είναι τόσο προκλητικά ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
για ποιον λογο ειναι ενοχη η toi_toi; αιτιολογηση; ριρικα μην με κανεις να σε υποπτευομαι και σενα :hmm: αρκετους εχω στο κεφαλι μου
Ναι μπορώ. Η τοι αρχικά ίσως εντελώς για πλάκα αλλά εγώ πιστεύω ψαρωτικα έκανε πλάκα άρχισε να λέει για μενα και από τότε και με λέει ενοχή χωρίς να αιτιολογεί αλλά κατά τη γνώμη μου επειδή έτσι τη βολεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ολοι....ολοι σου φαινομαστε το ιδιο υποπτοι??πχ(2 τυχαια ονοματα) o jj σου φαινεται το ιδιο υποπτος με τον petropoulos;;;


Μπορω να πω οτι συμφωνω μαζι σου...συμφωνα με τα διαφορα ποστς τους...


για πες μου τωρα demlogic που η ελενα κρ συμφωνει μαζι σου πρεπει να σε θεωρησω δολοφονο, οπως ακριβως εκανες εσυ επειδη συμφωνησα με τον dannaro;;; δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που με κατηγορεις:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
για πες μου τωρα demlogic που η ελενα κρ συμφωνει μαζι σου πρεπει να σε θεωρησω δολοφονο, οπως ακριβως εκανες εσυ επειδη συμφωνησα με τον dannaro;;; δεν μπορω να καταλαβω τον λογο που με κατηγορεις:(

είχαμε καλύτερο timing... πετύχαμε το σκοπό μας... :P... demlogic δεν θέλω να σε ειρωνευτώ γιατί ακόμα σε θεωρώ πολίτη. ο τρόπος που θα αντιδράσεις ή το αν δολοφονηθώ αύριο θα δώσουν καλύτερα αποτελέσματα για τους υπόλοιπους πολίτες. Μέχρι τότε προτείνω μια τριπλή ισοψηφία για να πιεστούν οι δολοφόνοι. και όποιος την αλλάξει ένοχος ή βλάκας. όπως ο πετρόπουλος χθες, που απότι φαίνεται θα την γλυτώσει κιόλας:/:

Παρακαλώ την ΣΕ για ανανέωση της λίστας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Demlogic, μου φαίνεται ή προσπαθείς με την αλλαγή ψήφου να βοηθήσεις να φύγει ευκολότερα ο Econ;:worry:

Αν και ακόμα επιμένω ότι ο Econ είναι ένοχος, θα το σκεφτώ να αλλάξω ψήφο στον petropoulo για να πάει ισοβαθμία, ειδικά αν δω κι άλλες τέτοιες περίεργες κινήσεις στην ώρα που απομένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Demlogic, μου φαίνεται ή προσπαθείς με την αλλαγή ψήφου να βοηθήσεις να φύγει ευκολότερα ο Econ;:worry:

Αν και ακόμα επιμένω ότι ο Econ είναι ένοχος, θα το σκεφτώ να αλλάξω ψήφο στον petropoulo για να πάει ισοβαθμία, ειδικά αν δω κι άλλες τέτοιες περίεργες κινήσεις στην ώρα που απομένει.

Αυτό το σκέφτηκα και εγώ - για την ισοψηφία. Θα μπορούσαμε να καταλάβουμε πολλά από τις αλλαγές ψήφων. Μήπως όμως προκληθεί μεγαλύτερος σαματάς?
Εγώ για αυτό δεν έκανα κάτι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα ένα ice tea ροδάκινο, και ένα cupcake γιατί θέλω κάτι γλυκό.
Αυτά.:D
Ευχαριστώ εκ των προτέρων, για το κέρασμα.:redface:

Ψηφίζετε μέχρι τις 20.00. :popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - petropoulos43551
  4. Demlogic - blue_butterfly
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - tsarachaf
  7. Eupatridis
  8. fockos - Eupatridis
  9. foreverfreak - Econ
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj! - Econ
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Econ
  20. z0itCa - Econ
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
5 Econ
4 JaneWin
3 fockos
3 petropoulos43551
2 blue_butterfly
1 tsarachaf
1 Eupatridis

Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1


Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
προς την συντονιστική επιτροπή. ο wild boy συγκέντρωσε 7 ψήφους και όχι 6 καθώς επίσης η Jane συγκέντρωσε 4 και όχι 3 ....

edit: λοιπόν σύμφωνα με την παραπάνω λίστα, τάσος97 ή maria_lulu είναι δήμαρχος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Demlogic, μου φαίνεται ή προσπαθείς με την αλλαγή ψήφου να βοηθήσεις να φύγει ευκολότερα ο Econ;:worry:

Αν και ακόμα επιμένω ότι ο Econ είναι ένοχος, θα το σκεφτώ να αλλάξω ψήφο στον petropoulo για να πάει ισοβαθμία, ειδικά αν δω κι άλλες τέτοιες περίεργες κινήσεις στην ώρα που απομένει.

οσαν αφορα την ελενα κρ, ακομη και να ελεγα πως θα την ψηφισω παλι θα συμφωνουσε :-p

δεν εχω προβλημα να δωσω ψηφο για ισοπαλια, dinnara, αλλα αυτο δεν σημαινει πως εσυ , η blue, και η Rinaking δεν ειστε φαρα δολοφονων, θα το σκεφτω λιγο ακομη, την ψηφο μου την εδωσα προς το παρων να πιεσω την ριρικα να δωσει μια απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
αγαπητη ΣΕ ο fockos γιατι εχει 3;;; εγω 2 βλεπω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
η ΣΕ να ξανατσεκαρει για τυχον λάθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
να μαι κι εγώ!

δε με νοιάζει, τον λογαριασμό θα τονπληρώσουν οι δολοφόνοι, νικήσουν οι χάσουν. δεν πήγε άδικα ο αλχεμιστ για να μη μας πληρώσουν και τα γλυκά...

εγώ θα πάρω ένα μιλκσέικ σοκολάτα κι ένα ταρτάκι σοκολάτας:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Όταν επιμένεις εδώ και τόσες σελίδες στον petropoulo:
κραταω την ψηφο μου στον πετροπουλο ο οποιος ειναι ξεκαθαρο πως ειναι δολοφονος, το εχω πει τοσες φορες, ηταν μπροστα πριν, αλλα οι δολοφονοι ανατρεψαν το αποτελεσμα
και μετά αλλάζεις ξαφνικά ψήφο, μεταβάλλοντας σημαντικά τις ισορροπίες, χρειάζεσαι ισχυρή επιχειρηματολογία, ώστε να μας αποδείξεις ότι αυτό που κάνεις δεν είναι κίνηση πανικόβλητου δολοφόνου. Eγώ δεν είδα καμιά τρανταχτή δικαιολογία, απλά πιάστηκες από κάτι που είπε η Ριρί και βρήκες αφορμή να την κατηγορήσεις. So?
Και στην τελική πες μας τι θα κάνεις, γιατί αν επιμείνεις σε αυτήν την ψήφο θέλω κι εγώ να δω τι θα κάνω. Δεν θέλω να αλλάξω ψήφο στο παρά πέντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
προς την συντονιστική επιτροπή. ο wild boy συγκέντρωσε 7 ψήφους και όχι 6 καθώς επίσης η Jane συγκέντρωσε 4 και όχι 3 ....

edit: λοιπόν σύμφωνα με την παραπάνω λίστα, τάσος97 ή maria_lulu είναι δήμαρχος :)

Τσουκου...
Γιατί η διπλή ψήφος μετράει μόνο σε περίπτωση ισοψηφίας και μετά από ένα σημείο δεν είχαμε ισοψηφία και ο Wild Boy είχε περάσει μπροστά. Οπότε ο συλλογισμός σου είναι λαθεμένος..
Άσε που ο Δήμαρχος προς το παρόν δεν μας επηρεάζει - οι πολίτες είμαστε αρκετοί ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
να μαι κι εγώ!

δε με νοιάζει, τον λογαριασμό θα τονπληρώσουν οι δολοφόνοι, νικήσουν οι χάσουν. δεν πήγε άδικα ο αλχεμιστ για να μη μας πληρώσουν και τα γλυκά...

εγώ θα πάρω ένα μιλκσέικ σοκολάτα κι ένα ταρτάκι σοκολάτας:slourp:
και τι κάνεις εσύ προσωπικά για να πληρώσουν οι δολοφόνοι τον λογαριασμό και όχι εμείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
να μαι κι εγώ!

δε με νοιάζει, τον λογαριασμό θα τονπληρώσουν οι δολοφόνοι, νικήσουν οι χάσουν. δεν πήγε άδικα ο αλχεμιστ για να μη μας πληρώσουν και τα γλυκά...

εγώ θα πάρω ένα μιλκσέικ σοκολάτα κι ένα ταρτάκι σοκολάτας:slourp:

για την Καφετέρια του iSchool πατήστε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,252 μηνύματα.
να μαι κι εγώ!

δε με νοιάζει, τον λογαριασμό θα τονπληρώσουν οι δολοφόνοι, νικήσουν οι χάσουν. δεν πήγε άδικα ο αλχεμιστ για να μη μας πληρώσουν και τα γλυκά...

εγώ θα πάρω ένα μιλκσέικ σοκολάτα κι ένα ταρτάκι σοκολάτας:slourp:

Μαυρούλη , εσύ τελικά δε μου απάντησες γιατί ψήφισες janewin. :hmm:
Αφού δεν είπες ότι τους θεωρείς όλους το ίδιο ύποπτους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τσουκου...
Γιατί η διπλή ψήφος μετράει μόνο σε περίπτωση ισοψηφίας και μετά από ένα σημείο δεν είχαμε ισοψηφία και ο Wild Boy είχε περάσει μπροστά. Οπότε ο συλλογισμός σου είναι λαθεμένος..
Άσε που ο Δήμαρχος προς το παρόν δεν μας επηρεάζει - οι πολίτες είμαστε αρκετοί ακόμη...
οκ λάθος δεν το ήξερα αυτό. αλλά άμα δεις όντως η ψηφοφορία της Δευτέρας έχει δύο ψήφους λιγότερους ;)...

ο κυνηγός είναι υπέρ των πολιτών, έχει μία βολή και πιστεύω θα την χρησιμοποιήσει όταν είναι σίγουρος και όχι σε αυτόν που θα είναι σε κόντρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top