Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγώ πάλι έχω αρκετές υποψίες.. φφφφ ο φόκος αρχικα δε μου φάνηκε και πολύ ύποπτος αλλά με τα λεγόμενά του με κάνει να τον θεωρώ. :/ ξέρω ότι όπως είπατε και άλλοι να είναι έτσι ο ίδιος, αλλα ίσως θέλει να το έχει ως κάλυμα αυτό. τι να πω.. σε σχέση όμως με άλλους όπως ο πετρόπουλος μου φαίνεται λιγότερο ύποπτος αλλά συνηθίζω να εμπιστεύομαι το ενστικτο μου... παραμένω λοιπόν στην ψήφο μου μέχρι να αλλάξει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ο bluestas από τότε που τον κατηγορήσατε έχει πέσει πολύ σε ενεργητικότητα...
ο jj! δεν ενδιαφέρετε να του αποσύρω την ψήφο, εφόσον έχει μόνο την δικιά μου και δεν μιλάει...
τελικά δεν ξέρω, μόνο ο vaios, μου φαίνεται αθώος, και μετά την αλλαγή ψήφου του πετρόπουλου και η ριρίκα.
Μήπως δολοφόνοι είναι άτομα από τους πιο ενεργούς μας παίκτες?

τωρα που το λες dannaros ισως και να εχεις δικιο.. ισως ο petropoulos να ειναι αθωος και οι αλλοι να τον ενοχοποιησαν επειδη εκανε μια βλακια χωρις να πολυσκεφτει τις συνεπειες:hmm: καλα μιλαμε μου αλλαξες εντελως οπτικη γωνια:D
αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω janewin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
βάζω στο στόχαστρο toi_toi, demlogic και foreverfreak... Προς το παρόν θέλω να δώσω βάρος σε αυτούς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
βάζω στο στόχαστρο toi_toi, demlogic και foreverfreak... Προς το παρόν θέλω να δώσω βάρος σε αυτούς....


μαζι σου και γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Οι παρακατω κατεμε δεν ειναι δολοφονοι κατα 90%

bluestas95
Elena Kr
z0itCa
fockos
foreverfreak
vaios13
Tάσος97
toi_toi

τωρα υποπτευομαι μηπως η Rinaking μας δουλευει και ειναι δολοφονος και ψηφισε για ξεκαρφωμα petropoulos
, φευγω για δυο ωριτσες , εχω μαθημα

βάζω στο στόχαστρο toi_toi, demlogic και foreverfreak... Προς το παρόν θέλω να δώσω βάρος σε αυτούς....

μαζι σου και γω :P

ΒΡΕΒΡΕ, οπως το ειπα, δεν ηταν τυχαια η αλλαγη της Rinaking, ετσι διωξτε αυτους που μιλανε πολυ και ζητανε πολλες εξηγησεις, :rant: δολοφονοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Οι παρακατω κατεμε δεν ειναι δολοφονοι κατα 90%

bluestas95
Elena Kr
z0itCa
fockos
foreverfreak
vaios13
Tάσος97
toi_toi

τωρα υποπτευομαι μηπως η Rinaking μας δουλευει και ειναι δολοφονος και ψηφισε για ξεκαρφωμα petropoulos, φευγω για δυο ωριτσες , εχω μαθημα


:hmm:δεν ψηφισα πετροπουλο αλλα γιατι τετοιο ενδιαφερον μολις σε υποψιαστηκα;; εαν οι δολοφονοι ειναι οντως οι ενεργοι τοτε την κατσαμε γιατι κανεις δεν θα πιστεψει οτι ειναι... ελπιζω ο freak να μην ειναι δολοφονος γιατι πιστευω εχε το πανω χερι στην επιχειρηματολογια και αν ηταν δολοφονος(που δεν το αποκλειω σε καμια περιπτωση) θα μπορουσε να προκαλεσει συγχυση... σκεφτειτε και αυτην την εκδοση παντως...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Οι παρακατω κατεμε δεν ειναι δολοφονοι κατα 90%

bluestas95
Elena Kr
z0itCa
fockos
foreverfreak
vaios13
Tάσος97
toi_toi

τωρα υποπτευομαι μηπως η Rinaking μας δουλευει και ειναι δολοφονος και ψηφισε για ξεκαρφωμα petropoulos
, φευγω για δυο ωριτσες , εχω μαθημα

και εγώ ξέρω κατά 95% ότι rinaking και ριρικά και εγώ και ο σότερ που δεν είμαστε στην λίστα σου είμαστε πολίτες. 9+4=13
και δύο αθώοι που φύγαν χθες 15 και ένας ο αλχιμιστής 16. άμα σε εμπιστευτώ τώρα και αυτά που πιστεύεις θεωρητικά καταλήγουμε στους εξής δολοφόνους...

Eupatridis
Econ
JaneWin
jj!
maria_lulu
MAYROULIS
petropoulos43551
tsarachaf

ο ευπατρίδης θα βγει ούτως ή άλλως. ο πετρόπουλος από την ψηφοφορία. άρα θα έχουμε 6. ο ένας τους θα είναι το τσιράκι.... Οπότε κατά 92% έχουμε βρει την παρέα των δολοφόνων μαζί.
σου λέω 4 σίγουρους κατά 95% ο καθένας με αιτιολόγηση. Μήπως τελικά λες μεγάλη παρέα (9 άτομα χωρίς εσένα) για να σώσεις και τα φιλαράκια σου μέσα σε αυτήν? Γιατί τώρα εγώ άμα εμπιστευτώ το 90% που λες τότε έχω βρει πάνω κάτω τους δολοφόνους... δες τους και μόνος σου. Τι έχεις να πεις για αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00! :popcorn:


Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - JaneWin
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - MAUROULIS
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - petropoulos43551
  10. JaneWin - petropoulos43551
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - blue_butterfly
  20. z0itCa
  21. Rinaking- JaneWin
Ψήφοι
5 JaneWin
4 petropoulos43551
2 fockos
2 blue_butterfly
1 Econ
1 MAUROULIS


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1



Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

I hate you. :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
ΒΡΕΒΡΕ, οπως το ειπα, δεν ηταν τυχαια η αλλαγη της Rinaking, ετσι διωξτε αυτους που μιλανε πολυ και ζητανε πολλες εξηγησεις, :rant: δολοφονοι


και γω το ιδιο κανω... μιλαω πολυ και ζητω απαντησεις... γιατι λοιπον ενοχλησε και με κατηγορεις κατευθειαν;;; δεν πιστευα πως θα το πω αυτο αλλα μου φαινεσαι υποπτος:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
:hmm:ξαφνικά ο petropoulos και η jane μαζεύουν όλες τις ψήφους? ή οι δολοφόνοι έχουν βάλει το χεράκι τους και προσπαθούν απλώς να μπερδέψουν ακόμα περισσότερο την κατάσταση ή προσπαθούν να σώσουν έναν απ τους δυο. όπως και να έχει ο petropoulos δεν με έχει πείσει για την αθωότητα του γι αύτο αφήνω την ψήφο μου ως έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ΒΡΕΒΡΕ, οπως το ειπα, δεν ηταν τυχαια η αλλαγη της Rinaking, ετσι διωξτε αυτους που μιλανε πολυ και ζητανε πολλες εξηγησεις, :rant: δολοφονοι
ναι ναι... μα είδες τόσο απλά ξεκαρφωθήκαμε. Είμαστε τελικά συνδολοφόνοι. Απλά δεν πρέπει να αφήσουμε να ξεφύγει η ψηφοφορία γιατί σε περίπτωση που ο πετρόπουλος είναι πολίτης οι δολοφόνοι δεν θα κάνουν κίνηση. Υπάρχει και η λύση του ευπατρίδη αν δεν θέλετε να ρισκάρετε. έχει τις ίδιες πιθανότητες με καθέναν να είναι δολοφόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dannaros;273913Πετρόπουλε οι δολοφόνοι επικοινωνούν μεταξύ τους δεν το ήξερες?[/SIZE:
[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE]
Μολις τωρα το εμαθα. -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Econ, jj!, z0itca, πού χαθήκατε;:hmm:
Συνεδριάζετε πάλι;:sly:


Ψηφίζω jj! γιατί δεν μου αρέσει που μπαίνει, ποστάρει κάτι ουδέτερο και φεύγει.:pfff:
Τον βάζω κι αυτόν στη λίστα υπόπτων μου. Τον είχα ξεχάσει γιατί δεν φαίνεται καθόλου.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ρε μαυρουλι γιατι να σε πιστεψουμε?
δεν μπορείτε να αντισταθείτε σ'αυτά τα γλυκά ματάκια, ε;:redface:

πλάκα κάνω (παρεπιπτώντως, δεν είμαι γλύκας;:P ).
αλλά, με την ίδια λογική, μπορεί και εσύ να είσαι δολοφόνος!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η Maria lulu και ο Eupatrdis λογικα θα πρεπει αν ξεχασαν οτι δηλωσαν συμετοχη στο Παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Μολις τωρα το εμαθα. -_-
από που?
:hmm:ξαφνικά ο petropoulos και η jane μαζεύουν όλες τις ψήφους? ή οι δολοφόνοι έχουν βάλει το χεράκι τους και προσπαθούν απλώς να μπερδέψουν ακόμα περισσότερο την κατάσταση ή προσπαθούν να σώσουν έναν απ τους δυο. όπως και να έχει ο petropoulos δεν με έχει πείσει για την αθωότητα του γι αύτο αφήνω την ψήφο μου ως έχει.
κοίτα σότερ, επειδή σε θεωρώ πολίτη, θέλω να σου πω ότι άμα ήταν να σώσει κάποιον δολοφόνο αυτός θα ήταν μόνο η jane όχι η ριρίκα. ο πετρόπουλος δεν θα το έκανε άμα ήταν δολοφόνος. Είναι ηλίθια κίνηση και σαν πολίτη και σαν δολοφόνου. Είναι έξυπνη κίνηση για τσιράκι? δεν ξέρω αν γίνεται. Από την άλλη είναι σαν να το έχει αποδεχθεί ότι τον ξεσκεπάσαμε και δεν πολυαντιδρά. Ας προηγηθεί λοιπόν η jane να δούμε αν θα αλλάξει τίποτα τελευταία στιγμή πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τα πανω-κατω εχουν ερθει!!! Τουλαχιστον τωρα ξυπνησανε καποιοι και ακουγονται περισσοτερες αποψεις...:P
Και για να κανω το Λενιω να χαρει (sorry my dear:P) Εcon παρε την ψηφο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
και εγώ ξέρω κατά 95% ότι rinaking και ριρικά και εγώ και ο σότερ που δεν είμαστε στην λίστα σου είμαστε πολίτες. 9+4=13

εκτος απο soter οι υπολοιποι για μενα ειστε υποπτοι

ξαφνικα αλλαξατε ψηφο εσυ και η Rinaking; ξαφνικα η rinaking αλλαξε οπτικη γωνεια σχεδον την ιδια στιγμη με σενα;; σε ποιον τα πουλατε αυτα;
και ξαφνικα κατηγορησατε τρια ατομα και οι δυο που ειναι ξεκαθαρο πως ειναι πολιτες και προσπαθουν να βρουν τον δολοφονο; ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΤΕ ΑΥΤΑ;
:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αφού η μαρία έγραψε και ποστ

πόσοι γράφουμε ταυτόχρονα ;(εδιτ)

στην ελενα απαντούσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top