Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ηταν για πολλους υποπτος, η μηπως για σενα; :hmm: ε; ε; ε; ε ;;ε ;
μηπως κατι μας κρυβεις; :hmm::mad:


ηταν υποπτος για αρκετους... π.χ. dannaros, elena kr, τασος 97 και αλλους... η μηπως κανω λαθος;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
να ενημερωσω πως σκοπευω να αλλαξω την ψηφο μου προς το τελος ωστε να φυγει ο πετροπουλος και οχι καποια αθωα κατεμε οπως JaneWin, επειδη ο ΜΑΥΡΟΥΛΙΣ που ειναι δολοφονος δεν βλεπω να ψηφιζετε

ΕΛΑΤΕ ΤΩΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, πιστευετε πως θα διωχναν εναν που ψηφισε δολοφονο; ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Απο τη μια λεει πως δεν πιστευει ολους οσους πανε να το παιξουν αθωοι και απο την αλλη πως χρειαζεται χρονο να διαβασει το θεμα, για να βγαλει συμπερασματα!! Πιστευετε πως ολα αυτα δε σχετιζονται με τη δολοφονια του??
Ο Alchemist, ακόμα και ρουφιάνος να ήταν, δεν γνώριζε τίποτα.
Περιγραφή: ο ρουφιάνος ξεκινά το παιχνίδι χωρίς να γνωρίζει κανέναν παίχτη. Κάθε Τρίτη και Πέμπτη (ημερολογιακές ημέρες) μπορεί να ρωτήσει την ΣΕ για την ταυτότητα ΕΝΟΣ ατόμου και μαθαίνει εάν είναι πολίτης ή δολοφόνος.
Άρα παίζουν τα παρακάτω ενδεχόμενα:
- Οι δολοφόνοι θέλουν να πέσουν οι υποψίες πάνω στην JaneWin (πολύ προφανές).
- Ήταν εντελώς τυχαία δολοφονία.
- Οι δολοφόνοι δεν ξέρουν τους κανόνες του παιχνιδιού.:P

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Εγώ τείνω είτε να υποψιαστώ την Ριρίκα μετά από αυτή τη δολοφονία είτε να πιστέψω πως ήταν εντελώς τυχαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ψηφιζω τον ΜΑΥΡΟYLI για τους λογους που προανεφερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χμ... Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα κάτι τέτοιο... Ίσως ο Άλκεμιστ να είχε δώσει κάποιες ψήφους που να τον έθεσαν σε κίνδυνο? Ή μήπως οι δολοφόνοι δεν ήθελαν να ακουστούν οι σκέψεις του?
τώρα δεν μπορώ να ξαναδώ τα παλαιότερα ποστ, έχουμε φασίνα με την μαμά :P
Αλλά θα επανέλθω το απόγευμα...

Αυτό που θέλω να πω και νομίζω αξίζει να το σκεφτούμε, είναι ότι ο Άλκεμιστ έφυγε σχεδόν ταυτόχρονα με την απότομη στροφή που έκανε και ο Έκον στη ψήφο του... Μπορεί να είναι σύμπτωση, μπορεί όχι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Θα μπορουσες να μας πεις τους λογους;;;


το εχω γραψει πιο πριν αλλα το ξαναλεω... ο τροπος που αλλαξε ξαφνικα την ψηφο του (ψηφισε τον wild) χαλωντας ετσι την τριπλη ισοψηφια που ολοι κινυγουσαν φαινεται πολυ υποπτος... αυτα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δε νομίζω να είναι το Μαυρούλη μου φαίνεται αθώος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
το εχω γραψει πιο πριν αλλα το ξαναλεω... ο τροπος που αλλαξε ξαφνικα την ψηφο του (ψηφισε τον wild) χαλωντας ετσι την τριπλη ισοψηφια που ολοι κινυγουσαν φαινεται πολυ υποπτος... αυτα:hmm:

οκ.....ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Χαχαχα μ' αρέσει αυτό. Τι εννοώ? Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι οι δολοφόνοι μπορεί να κάνουν το προφανές και να σας παίζουν? Τι εννοώ? Λέτε δεν μπορεί να κάνουν το προφανές και να καρφώνονται έτσι, πρέπει να κάνουν κάτι περίπλοκο για να μας μπερδεψουν. Για σκεφτείτε το λίγο.:)
Πάντως σίγουρα δεν το έκαναν για ξεκάρφωμα, δε θα ρίσκαραν τόσο από την πρώτη δολοφονία να πέσουν τα φώτα στη ''δολοφόνο'' Jane. Γι' αυτό προχώρησα στη δεύτερη σκέψη. Για μένα, η Jane βγαίνει πιο αθώα μετά από αυτό και δεν με νοιάζει αν με κατηγορήσετε ότι την υποστηρίζω, την άποψή μου λέω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε νομίζω να είναι το Μαυρούλη μου φαίνεται αθώος


Χμ... Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα κάτι τέτοιο... Ίσως ο Άλκεμιστ να είχε δώσει κάποιες ψήφους που να τον έθεσαν σε κίνδυνο? Ή μήπως οι δολοφόνοι δεν ήθελαν να ακουστούν οι σκέψεις του?
τώρα δεν μπορώ να ξαναδώ τα παλαιότερα ποστ, έχουμε φασίνα με την μαμά :P
Αλλά θα επανέλθω το απόγευμα...

Αυτό που θέλω να πω και νομίζω αξίζει να το σκεφτούμε, είναι ότι ο Άλκεμιστ έφυγε σχεδόν ταυτόχρονα με την απότομη στροφή που έκανε και ο Έκον στη ψήφο του... Μπορεί να είναι σύμπτωση, μπορεί όχι...:hmm:

:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
I can't get no satisfaction,
I can't get no girl with action.
:popcorn:



Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - jj!
  4. Demlogic - petropoulos43551
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr - MAUROULIS
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - petropoulos43551
  10. JaneWin
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Εcon
  20. z0itCa
  21. Rinaking- petropoulos43551
Ψήφοι
4 petropoulos43551
3 JaneWin
2 fockos
2 Econ
1 MAUROULIS
1 blue_butterfly
1 jj!



Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1





Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πάντως σίγουρα δεν το έκαναν για ξεκάρφωμα, δε θα ρίσκαραν τόσο από την πρώτη δολοφονία να πέσουν τα φώτα στη ''δολοφόνο'' Jane. Γι' αυτό προχώρησα στη δεύτερη σκέψη. Για μένα, η Jane βγαίνει πιο αθώα μετά από αυτό και δεν με νοιάζει αν με κατηγορήσετε ότι την υποστηρίζω, την άποψή μου λέω.:)


συμφωνω απολυτα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συγγνώμη αν λανθάνω αλλά ο bluestas γιατί έχει μία ψήφο;Αφού εγώ αναίρεσα;:O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
δεν βλεπω και πολυ συμμετοχη οποτε βγαινω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Χαχαχα μ' αρέσει αυτό. Τι εννοώ? Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι οι δολοφόνοι μπορεί να κάνουν το προφανές και να σας παίζουν? Τι εννοώ? Λέτε δεν μπορεί να κάνουν το προφανές και να καρφώνονται έτσι, πρέπει να κάνουν κάτι περίπλοκο για να μας μπερδεψουν. Για σκεφτείτε το λίγο.:)

Λοιπόν αρχικά μπερδεύτηκα. Ύστερα είπα λογικά ο alchemist ήταν τυχαίος ψήφος προς την jane ενώ οι υπόλοιποι ψήφοι στην jane ήταν δολοφόνοι. Τώρα λέω ότι ο πετρόπουλος (πιθανόν δολοφόνος) έσωσε την jane. ΆΡΑ η Ριρίκα παίζει να είναι αθώα τελικά, ειδικά με αυτό το πόστ συμμετοχής της [σαν να μην φοβάται ότι θα την ξαναχτυπήσουμε αν μιλήσει, επειδή είναι αθώα.] Άρα έχω δύο δολοφόνους κατά νου.

Από την άλλη ίσως οι δολοφόνοι έχουν πετύχει τον σκοπό τους. Το παντελές μπέρδεμα. Τι εννοώ? Εννοώ ότι κανείς από τους τρεις τους δεν ήταν δολοφόνοι. Το έστησαν έτσι ώστε εμείς να ψαχνόμαστε σε αυτούς χάνοντας όμως την μπάλα.

Εγώ περιμένω την απάντηση του jj! για να αλλάξω πιθανόν την ψήφο μου σε πετρόπουλος ή jane.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη για μενα top suspect ειναι ο petropoulos, καθως αλλαξε την ψηφο του την τελευταια στιγμη, λεγοντας πως θεωρει και τους δυο το ιδιο υποπτους, απλα ηθελε (οταν ειχε ψηφισει πρωτη φορα) να το παει στην ισοψηφια (Ριρικα-Wild). Το τραγικο ομως ειναι πως οταν ψηφισε, αν δεν κανω λαθος υπηρχε ΗΔΗ τριπλη ισοψηφια, καθως γι αυτο το λογο ειχε αλλαξει την ψηφο του ο Soter!! Γιατι λοιπον να κανει κατι τετοιο ο κυριος Petropoulos?? Μηπως γιατι εκεινη τη στιγμη μπηκε στην ισοψηφια και το ονομα της Jane?? Mεχρι εκεινη τη στιγμη δεν τη θεωρουσα υποπτη, αλλα μετα απο αυτο εχω σοβαρε υποψιες πως ο petropoulos ειναι ειτε δολοφονος ειτε τσιρακι και με την κινηση του αυτη πηγε να σωσει τη συνδολοφονα του Jane!! Sorry, αλλα για μενα αυτο ηταν το απολυτο καρφωμα... Απο την αλλη ειδαμε και τη Ρριρικα να αλλαζει ψηφους, αλλα αυτο πιστευω πως το εκανε περισσοτερο για να σωσει τον εαυτο της (οπως και ο Wild αλλωστε).
Aλλαγη ψηφου ομως ειδαμε και απο τον Bluestas στο προσωπο του wild, αλλα τοτε τα πραγματα δεν ηταν τοσο ευμεταβλητα, οποτε δε μπορω να τον κατηγορησω με σιγουρια!!
Τελος, κατι κουλες αλλαγες πηγε να κανει και ο Dem (ψηφισε λεει τον εαυτο του, για να το παει στην παραταση κι εγω δεν ξερω τι αλλο:P), αλλα πιστευω πως αυτο εγινε περισσοτερο επειδη μετανιωσε και λιγοτερη οτι δειχνει ενοχη!!

Με βαση λοιπον τα παραπανω και αν η σκεψη μου ειναι σωστη, τοτε για μενα top suspects ειναι η Jane και ο Petropoulos!!

petropoulos43551,JaneWin για τον λογο που ανεφερε ο foreverfreak (τυχαιο??? δεν νομιζω)
Με τον petropoulo δεν έχω κάτι,ούτε είμαστε συνδολοφόνοι. Αν θέλετε τον ψηφίζω κιόλας. :P

αλλάζω την ψήφο μου!
ψηφίζω JaneWin γιατί ο αλχεμιστ αυτήν είχε ψηφίσει...

(μη με σκοτώσετε πλιζ:'()
ΝΑ!

Τι να κάνουμε.Εγώ δε μπορώ να χω την προσοχή μου στην κάθε λεπτομέρεια και στηρίζομαι στη Θεά.:whistle:
Παρόλα αυτά.Μιας και είπατε να μιλάω με στοιχεία.Και όπως είπε η zoitCa(που μπορεί να ναι και κάτι κακό) κάτι σωστό...Άθελα μου έριξα τα φώτα της προσοχής πάνω μου και όχι στα άτομα που κατείχαν αυτό το προνόμιο ως χθες.Με λίγα λόγια τους έκανα μεγάλη χάρη.Αυτή η αδικία πρέπει να διορθωθεί.


janewin
Ναι τυχαίο που μάζεψα πάλι τις περισσότερες ψήφους. :mad:
Μάλιστα...σκότωσαν τον( :P) Alchemist, ο οποίος είχε ψηφίσει την JaneWin.
Πρώτη σκέψη: Οι υποψίες πέφτουν πάνω στη JaneWin.
Δεύτερη σκέψη: Αρχίζω να υποπτεύομαι περισσότερο την blue_butterfly τώρα, για ευνόητους λόγους...:hmm:
Βάιε,το εκτιμώ που με υπερασπίζεσαι,αλλά δεν νομίζω,πως πολλοί κοινοί θνητοί ξέρουν την νιτρογλυκερίνη. :worry: Και από την άλλη,δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο να με υπερασπιστείς,σε περίπτωση που είσαι δολοφόνος.


Ριρίκα κορίτσι μου,αιτιολόγησε. Μην αναφερθείς στο χθες,γιατί το χθεσινό,που με κατηγόρησες επειδή έτσι σου την έδωσε,δεν είναι επιχείρημα για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Βάιε,το εκτιμώ που με υπερασπίζεσαι,αλλά δεν νομίζω,πως πολλοί κοινοί θνητοί ξέρουν την νιτρογλυκερίνη. :worry: Και από την άλλη,δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο να με υπερασπιστείς,σε περίπτωση που είσαι δολοφόνος.
Σε υπερασπίζομαι λόγω των εξελίξεων και επειδή από την αρχή της διαμάχης σου με την Ριρίκα φάνηκε αυτή να ενοχλείται και να προσπαθεί να διώξει τις κατηγορίες από πάνω της, ενώ εσύ έδειξες μια αμυντική στάση που μου φάνηκε φυσιολογική, καθώς κανείς δεν θέλει να φύγει. Φυσικά δεν αποκλείω να είστε κι οι 2 πολίτες και να βολεύει η όλη κατάσταση τους δολοφόνους.
Όσο για τη νιτρογλυκερίνη, πιστεύεις ότι θα καρφωνόμουν τόσο;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Καποιοι απο εσας εχετε πολυ πλακα :P
Λοιπον, εγω τωρα για να "σωθω" ειμαι σε διλλημα...fockos ή JaneWin...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Να με παλι, εχω διαβασει ολες τις σελιδες και τα συμπερασματα που εχω βγαλει θα τα πω παρακατω,
οι πιθανοτεροι δολοφονοι για μενα ειναι οι παρακατω

petropoulos43551
Εcon
MAYROULIS
blue_butterfly - Janewin

Ο petropoulos43551 απο την αρχη δεν μας τα ελεγε καλαα, χαμογελακια και λοιπα τρομακτικα, χαλαροτητα οπως ειπα και πριν, ψηφιζει χωρις καθολου σοβαρες αιτιολογησεις λες και φαινεται οτι θελει να ψηφισει για να διωξει καποιον συγκεκριμενο παρεα με τους δολοφονους, δεν ποσταρει συχνα για την ασφαλεια του, και οταν ποσταρει , ποσταρει ασυναρτησιες και ανουσιοτητες​
---------------
ο Econ στον πρωτο γυρο ηταν σχεδον αφαντος, δεν θυμαμαι ποιον ειχε ψηφισει και τι αιτιολογηση βρηκε, αλλα νομιζω ψηφισε προς το τελος, κατι που μπορει να σημαινει ΚΟΙΤΑΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ, στον δευτερο ξεκινησε δυναμικα με ηλιθιες αιτιολογησεις, που δεν πιστευω να εκανε ποτε καποιος πολιτης, κατηγορησε εναν κατεμε πολιτη ο οποιος ειναι πολυ δυναμικος και ψαγμενος. Ομως για τον Econ κραταω τις επιφυλαξεις μου, δεν μπορω να ξερω αμα τα κανει επειδη βαριεται να παιξει σοβαρα, η επειδη ειναι δολοφονος​
-------------
MAYROULIS τον ειχα ψηφισει και στον πρωτο γυρο γιατι με ψηφισε γιατι ειμαι ρατσιστης προς τους γατους, και μου φανηκε μμμ εεε :hmm:, γενικα ψηφιζει οποιους νανε , αλλαζει την ψηφο του χωρις αιτιολογηση, και ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ψηφιζει οποιον ψηφιζουν και οι αλλοι (η μηπως οι δολοφονοι; :hmm:). Και για αυτον προσπαθω να ξεκαθαρισω αμα ειναι βαρεμενος πολιτης η δολοφονος​
-----------
blue_butterfly - Janewin Καποια απο τις δυο πιστευω ειναι δολοφονος, δεν ξερω, αλλα το πως τοσο γρηγορα πηρανε ψηφο και εγινε μια τετοια κοντρα πιστευω εχει σχεση με συμμετοχη δολοφονων, στην συνεχεια οι δολοφονοι ειδαν οτι ειναι προτιμοτερο να διωξουν τον Wild_boy (εαν ειναι πολιτης) και δεν τους ηταν δυσκολο, λυπαμε εαν εχω παρει μερος στον διωγμο ενος πολιτη, αλλα ακομη πιστευω πως ειναι Δολοφονος​
----------
Η ψηφος μου παει στον petropoulos43551 διοτι για αυτον εχω τις λιγοτερες αμφιβολιες πως μπορει να ειναι πολιτης (σε σχεση με τους υπολοιπους παραπανω υποπτους)

Ξαναψηφιζω τον petropoulos43551 για τον ιδιο λογο με το quote μου, Αν ξυπνησουν οι πολιτες και διωξουν τον ΜΑΥΡΟΛΙ τοτε θα τον ψηφισω παλι

Οσαν αφορα την δολοφονια, πιστευω αθωωνει την JaneWin και ισως η Blue_Butterfly προσπαθει να μας μπερδεψει και να ειναι δολοφονος και αυτη, δεν ξερω, πλεον φοβαμαι μηπως ειναι και η μανα μου δολοφονος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top