Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
καλά, δεν βαρέθηκες να γράφεις 24 φορές σπόιλερ;:P

:popcorn:
Όχι, έχει περισσότερο σασπένς για εσάς. Doesn't it?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
αλλάζω την ψήφο μου!
ψηφίζω JaneWin γιατί ο αλχεμιστ αυτήν είχε ψηφίσει...

(μη με σκοτώσετε πλιζ:'()

ΛΟΛ! Προφανως πατε να μας μπερδεψετε , εσυ , η butterfly και η παρεα δολοφονων και να διωξετε την JaneWin παραπλανοντας μας σκοτωνοντας καποιον που ψηφισε καταλαθος την Janewin

OBVIOUS :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Αγαπητοι δολοφόνοι,

μη με σκοτώσετε αν φήφισα μια δικιά σας
σας υπόσχομαι οτι θα είμαι καλός γατούλης και θα τρώω όλο μου το φαί και δε θα κάνω βλακείες...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για να ειμαι ειλικρινης με προβληματισε η δολοφονια του Alchemist!!
Δεν πιστευω πως τον δολοφονησαν επειδη ψηφισε τη Jane (την οποια βεβαια ακομα θεωρω ως πιθανη δολοφονο), αλλα επειδη ειχε ανακοινωσει πως ειχε να πει πολλα!! Νομιζω πως ειχε κανει χθες το βραδυ ενα τετοιο post, μονο που τελικα δεν προλαβε να μιλησει:(... Αν βρω το post θα το κανω παραθεση!! Τωρα τι ηταν αυτα τα πολλα, κανεις δεν ξερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ψηφισε με επειδη ειμαι ηλιθιος λοιπον :clapup: θα ειναι η καλυτερη αιτιολογηση που εχεις δοσει

παντως δεν σε ειπα ηλιθιο, απλα δινεις ηλιθιες αιτιολογησεις, γιατι μπορει να εισαι δολοφονος; η επειδη βαριεσαι να κοιταξεις τα προηγουμενα ποστς και δεν εχεις βγαλει συμπερασματα; δεν ξερω :hmm:

Mάθε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αγαπητοι δολοφόνοι,

μη με σκοτώσετε αν φήφισα μια δικιά σας
σας υπόσχομαι οτι θα είμαι καλός γατούλης και θα τρώω όλο μου το φαί και δε θα κάνω βλακείες...:look:

MAYROULIS
Αλλαζω την ψηφο μου, ειπα στην προηγουμενη σελιδα αιτιολογηση, ηταν στους υποπτους μου, συν το προηγουμενο ποστ μου , φαινεται γιατι τον θεωρω δολοφονο, μην με αναγκαζετε να τα ξαναγραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ΛΟΛ! Προφανως πατε να μας μπερδεψετε , εσυ , η butterfly και η παρεα δολοφονων και να διωξετε την JaneWin παραπλανοντας μας σκοτωνοντας καποιον που ψηφισε καταλαθος την Janewin

OBVIOUS :mad:
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!

(εκτός αν θες να κάνεις τους άλλους να πιστέψουν πως είμαι εγώ, ενώ εσύ είσαι στ'αλήθεια:worry:)

ρε παιδιά κάθε φορά που πάω στο περισσότερες επιλογές μορφοποίησης μετά από λίγο μου λέει πως κάτι πήγε στραβά και πρέπει να ξαναγράψω το μήνυμα από την αρχή...:hmm: μπορείτε να το κοιτάξετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τάσος97 άλλαξε την ψήφο σου, αφού ο Alchemist είναι πλέον νεκρός.

:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - jj!
  4. Demlogic - MAUROULIS
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - petropoulos43551
  10. JaneWin
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Εcon
  20. z0itCa
  21. Rinaking
Ψήφοι
3 petropoulos43551
3 JaneWin
2 Econ
1 fockos
1 bluestas95
1 blue_butterfly
1 jj!
1 MAUROULIS


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1




Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ισιότητα
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
έχω κι εγώ μια ψήφο :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
WOW ο alchemist νεκρός;;; οι δολοφονοι σιγουρα ηξεραν οτι για πολλους ηταν βασικος υποπτος. σκοτωνοντας τον λοιπον ειναι σαν να μας βοηθουν:hmm: γιατι ομως να κανουν κατι τετοιο;; γιατι να μην σκοτωσουν εναν αμετοχο πολιτη;;; μηπως ο ευπατριδης και οποιος αλλος αμετοχος (π.χ. μαρια λουλου) ειναι τελικα "αμετοχος" δολοφονος;;; ποπο εχω μπερδευτει εντελως...:confused: καποιος βοηθεια παρακαλωω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ πάω για μεσημεριανό

:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οριστε και το post που σας ελεγα:

Γουελ, ναι, ωραία έφυγε Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΟΥΑΙΛΝΤ ΜΠΟΙ, και όλοι σπεύσατε να πείτε "Σίγουρα ήταν πολίτης, κάνατε λάθος", "Διώξαμε πάλι πολίτη αντί να διώξουμε δολοφόνο" και τις λοιπές παπαριές.


Μασάει η κατσίκα ταραμά?


Όσον αφορά τη Rinaking, δε με νοιάζει γιατί με θεωρείς δολοφόνο.Κι ούτε θα ζητήσω να το αιτιολογήσεις.Απλά μου τη δίνει που γράφεις κάτι έτσι στα ξεκάρφωτα, ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ μόλις αρχίζει ο δεύτερος γύρος.Αν ήταν όλοι τόσο αφελείς όσο εσύ, φυσικά και θα ψήφιζαν κάποιον από αυτούς που ανέφερες, αλλά δε νομίζω να συμβαίνει αυτό.Σορρυ.

Θα αφήσω τη ψήφο μου σήμερα, λόγω αυξημένων υποχρεώσεων που έχω ΚΑΙ αύριο, αμέσως μόλις προλάβω να διαβάσω και τις υπόλοιπες σελίδες

Απο τη μια λεει πως δεν πιστευει ολους οσους πανε να το παιξουν αθωοι και απο την αλλη πως χρειαζεται χρονο να διαβασει το θεμα, για να βγαλει συμπερασματα!! Πιστευετε πως ολα αυτα δε σχετιζονται με τη δολοφονια του??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!

(εκτός αν θες να κάνεις τους άλλους να πιστέψουν πως είμαι εγώ, ενώ εσύ είσαι στ'αλήθεια:worry:)

ρε απιδιά κάθε φορά που πάω στο περισσότερες επιλογές μορφοποίησης μετά από λίγο μου λέει πως κάτι πήγε στραβά και πρέπει να ξαναγράψω το μήνυμα από την αρχή...:hmm: μπορείτε να το κοιτάξετε;

το κοίταξα! δε βγάζει κατι σε εμένα τουλαχιστον!!σας παρκολουθώ εδω και 5λεπτά μήωπς βγαλω κανένα συμπέρασμα από τη δολοφονια αλλά τίποτα...:/::/: το μονο που μπορω να πω είναι πως με μπέρδεψε και θα αργήσω να βγάλω συμπέρασμα.. προς το παρόν αφήνω την ψήφο μου στον fockos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως ουτε εγω περιμενα τον αλχ νεκρο...ισα ισαι θα μπορουσα να πω πως πιστευα οτι ηταν ακομα και σιριαλ κιλερ και ειχα σκοπο να τον ψηφισω σημερα(καπως περιεργα μας τα ελεγε)....η Μaria lulu, tcaracaf και ο Eupatridis δεν εχουν μιλησει ...αυτο ειναι αραγε απο αγνοια η μηπως ειναι ενοχοι???Ο jj παλι δεν εχει πει κατι ουσιαστικο (ουτε ποιους υποψιαζεται) και ο MAYROYLIS λεει απλα οτι ολους(πως γινεται αραγε αυτο;μηπως δε διαβασε καλα ολα τα ποστς?) μας θεωρει υποπτους μα περισσορετο απο ολα τον focko και τον ψηφιζει θετωντας ως επιχειρημα κατηγορειες αλλων συμπαικτων του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinaking

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη Ναζαρί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ψηφίζω petropoulos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
WOW ο alchemist νεκρός;;; οι δολοφονοι σιγουρα ηξεραν οτι για πολλους ηταν βασικος υποπτος. σκοτωνοντας τον λοιπον ειναι σαν να μας βοηθουν:hmm: γιατι ομως να κανουν κατι τετοιο;; γιατι να μην σκοτωσουν εναν αμετοχο πολιτη;;; μηπως ο ευπατριδης και οποιος αλλος αμετοχος (π.χ. μαρια λουλου) ειναι τελικα "αμετοχος" δολοφονος;;; ποπο εχω μπερδευτει εντελως...:confused: καποιος βοηθεια παρακαλωω...

Ηταν για πολλους υποπτος, η μηπως για σενα; :hmm: ε; ε; ε; ε ;;ε ;
μηπως κατι μας κρυβεις; :hmm::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
:popcorn:



Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33

  1. blue_butterfly - JaneWin
  2. bluestas95 - Econ
  3. dannaros - jj!
  4. Demlogic - MAUROULIS
  5. Econ - JaneWin
  6. Elena Kr
  7. Eupatridis
  8. fockos
  9. foreverfreak - petropoulos43551
  10. JaneWin
  11. jj!
  12. maria_lulu - fockos
  13. MAYROULIS - JaneWin
  14. petropoulos43551
  15. soter - petropoulos43551
  16. Tάσος97- fockos
  17. toi_toi - blue_butterfly
  18. tsarachaf
  19. vaios13 - Εcon
  20. z0itCa
  21. Rinaking- petropoulos43551
Ψήφοι
3 petropoulos43551
3 JaneWin
2 fockos
2 Econ
1 bluestas95
1 blue_butterfly
1 jj!
1 MAUROULIS


Απουσίες
maria_lulu: #1
Eupatridis: #1




Αποχωρήσεις
  1. Wild_Boy - Ψηφοφορία - 01/08/2011 - Ορφέας - Ευριδίκη
  2. evito - 01/08/2011 - Ορφέας Ευριδίκη
  3. Alchemist - Δολοφονία - 02/08/2011 - Άγνωστη Ιδιότητα

Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μάλιστα...σκότωσαν τον( :P) Alchemist, ο οποίος είχε ψηφίσει την JaneWin.
Πρώτη σκέψη: Οι υποψίες πέφτουν πάνω στη JaneWin.
Δεύτερη σκέψη: Αρχίζω να υποπτεύομαι περισσότερο την blue_butterfly τώρα, για ευνόητους λόγους...:hmm:
Χαχαχα μ' αρέσει αυτό. Τι εννοώ? Έχετε σκεφτεί ποτέ ότι οι δολοφόνοι μπορεί να κάνουν το προφανές και να σας παίζουν? Τι εννοώ? Λέτε δεν μπορεί να κάνουν το προφανές και να καρφώνονται έτσι, πρέπει να κάνουν κάτι περίπλοκο για να μας μπερδεψουν. Για σκεφτείτε το λίγο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
2 άτομα δεν είναι με τίποτα δολοφόνοι toi toi και Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top