Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Come on Κωνσταντίνε στην αρχή έκανα πλάκα και μετά μόλις απάντησε η Τζέιν κατάλαβα ότι κάτι παίζει γιατί απάντησε την ώρα που την κατηγορούσαν ενώ από χθες το απόγευμα που ψήφισε που παρεμπιπτόντως ήταν μέσα στο σκουλ όλο το βράδυ και δεν έλειπε δεν είπε κουβέντα.:)

Πω ρε φίλε,μου έχετε καταστρέψει 1 εκατομμύριο νευρικά κύτταρα σήμερα. :hehe:

Με κατηγόρησαν χθες; Όχι.
Είπαν κάτι σοβαρό; Όχι.
Γιατί να κάτσω να γράψω; Βασικά, ΤΙ να κάτσω να γράψω;

Και σήμερα μόλις μπήκα,είδα τις κατηγορίες και απάντησα. Που το κακό στην άμυνα;

Αυτό ήταν το τελευταίο μου ποστ,που δικαιολογώ τα μηνύματα μου.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
αφού το θεωρείς καλύτερο ψήφισε εσύ την ιωάννα ;)
όχι δεν είμαστε συνδολοφόνοι, αλλά θέλω να υποστηρίζεται και η άποψη του ανενεργού αν μετανιώσει κάποιος για την ψήφο του. Και ο bluestar ψήφισε τον focko που έχει μόνο μία ψήφο. Πιστεύω ότι μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί δεν τον ένοιαξε να διαβάσει όλα τα μηνύματα. Αλλά δύσκολο να φύγει τώρα, οπότε μπορεί να ψηφίσει την Ιωάννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

όχι δεν είμαστε συνδολοφόνοι, αλλά θέλω να υποστηρίζετε και η άποψη του ανενεργού αν μετανιώσει κάποιος για την ψήφο του. Και ο bluestar ψήφισε τον focko που έχει μόνο μία ψήφο. Πιστεύω ότι μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί δεν τον ένοιαξε να διαβάσει όλα τα μηνύματα. Αλλά δύσκολο να φύγει τώρα, οπότε μπορεί να ψηφίσει την Ιωάννα.

πολλά συμβαίνουν και εχω μπερδευτεί... ολλοί υποπτοι μαζευτηκαν στο χαρτι που έχω xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.
όχι δεν είμαστε συνδολοφόνοι, αλλά θέλω να υποστηρίζετε και η άποψη του ανενεργού αν μετανιώσει κάποιος για την ψήφο του. Και ο bluestar ψήφισε τον focko που έχει μόνο μία ψήφο. Πιστεύω ότι μπορεί να είναι δολοφόνος γιατί δεν τον ένοιαξε να διαβάσει όλα τα μηνύματα. Αλλά δύσκολο να φύγει τώρα, οπότε μπορεί να ψηφίσει την Ιωάννα.

*bluestas

Διάβασα ΟΛΑ τα μηνύματα και γράφω απ' την αρχή του παιχνιδιού.Να σου θυμήσω ότι έχω αλλάξει 3 φορές την ψήφο μου και τώρα θα πάω για την τέταρτη.Δε θα ψηφίσω όμως την Ιωάννα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
*bluestas

Διάβασα ΟΛΑ τα μηνύματα και γράφω απ' την αρχή του παιχνιδιού.Να σου θυμήσω ότι έχω αλλάξει 3 φορές την ψήφο μου και τώρα θα πάω για την τέταρτη.
το ξέρω... και εγώ τα διαβάζω όλα... δεν στο είπα με επιθετικό τρόπο αλλά σαν μια καλή ιδέα να γίνουν αυτά που υποστηρίζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.
το ξέρω... και εγώ τα διαβάζω όλα... δεν στο είπα με επιθετικό τρόπο αλλά σαν μια καλή ιδέα να γίνουν αυτά που υποστηρίζετε.

Τι υποστηρίζουμε?


Επειδή ο χρόνος περνάει και η ψηφοφορία θα κλείσει , ψηφίζω Wild_Boy.Ο λόγος είναι προφανής απ' τα προηγούμενα μηνύματά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
αν φυγει απο απουσιες θα χασουμε 2 σε 1 πολιτες:)
Και που το ξέρεις ότι κι οι δύο είναι πολίτες;
Στράτο, αν είσαι δολοφόνος, οι μπλόφες σου δεν πιάνουν τόπο. Πρέπει να αλλάξεις τακτική.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Και που το ξέρεις ότι κι οι δύο είναι πολίτες;
Στράτο, αν είσαι δολοφόνος, οι μπλόφες σου δεν πιάνουν τόπο. Πρέπει να αλλάξεις τακτική.:whistle:

δεν το ξέρω,υποθέτω..οτι δηλαδη υπαρχει περιπτωση να εχουμε διπλο κακο κι ετσι οι δολοφόνοι θα πάρουν μεγαλύτερο προβάδισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τι υποστηρίζουμε?
αυτό με τις ισοψηφίες. Εγώ σίγουρα προτείνω τους ανενεργούς. μόλις μπουν αποσύρω. γιατί αυτός ούτε τον ρόλο του δεν έχει δει ακόμα οπότε υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να είναι δολοφόνος;). Τα άλλα ενδεχόμενα είναι θολά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Eupatridis και maria_lulu περιμένουμε τις ψήφους σας.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8.00 μ.μ. :popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist - JaneWin
blue_butterfly - JaneWin
bluestas95 - Wild_Boy
dannaros - Eupatridis
Demlogic - Wild_Boy
Econ - dannaros
Elena Kr - tsarachaf
Eupatridis
evito - Eupatridis
fockos - maria_lulu
foreverfreak - blue_butterfly
JaneWin - blue_butterfly
jj! - tsarachaf
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Wild_Boy
soter - JaneWin
Τάσος97 - fockos
toi_toi - blue_butterfly
tsarachaf - Econ
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa - JaneWin
Rinaking - Elena Kr
Wild_Boy - blue_butterfly

Ψήφοι:
5 Wild_Boy
4 JaneWin
4 blue_butterfly
2 Eupatridis
2 tsarachaf
1 fockos
1 Elena Kr
1 maria_lulu
1 dannaros
1 Econ



Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

~

Θα σας παρακαλέσω να μη δώσετε περαιτέρω σημασία στο συμβάν με το chat και απολαύστε το παιχνίδι σας! Άλλωστε η ΣΕ γνωρίζει ποιοί είναι αυτοί οι παίκτες και αυτό μετράει. Αν δώσουν έστω και ένα ίχνος αφορμής, είπαμε τι θα γίνει.

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πω ρε φίλε,μου έχετε καταστρέψει 1 εκατομμύριο νευρικά κύτταρα σήμερα. :hehe:

Με κατηγόρησαν χθες; Όχι.
Είπαν κάτι σοβαρό; Όχι.
Γιατί να κάτσω να γράψω; Βασικά, ΤΙ να κάτσω να γράψω;

Και σήμερα μόλις μπήκα,είδα τις κατηγορίες και απάντησα. Που το κακό στην άμυνα;

Αυτό ήταν το τελευταίο μου ποστ,που δικαιολογώ τα μηνύματα μου.-
Όλοι οι υπόλοιποι δηλαδή που μίλαγαν τους κατηγορούσαν και προσπαθούσαν να αμυνθούν? Δεν το νομίζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,255 μηνύματα.
αυτό με τις ισοψηφίες. Εγώ σίγουρα προτείνω τους ανενεργούς. μόλις μπουν αποσύρω. γιατί αυτός ούτε τον ρόλο του δεν έχει δει ακόμα οπότε υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να είναι δολοφόνος;). Τα άλλα ενδεχόμενα είναι θολά...

Τώρα κατάλαβα τι λες.
Πέρα από τις ισοψηφίες , ψήφισα τον Στράτο , επειδή μου φαίνεται πιο ύποπτος απ' τη Ριρίκα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
με έχετε μπερδέψει!!:( λοιπόν αλλαζω την ψήφο μου στη Janewin για να έχουμε τριπλή ισοψηφία και γιατί νομίζω πως έτσι θα υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να φύγει ένας δολοφόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
παιδιά όσο περισσότερες ισοψηφίες για παράταση τόσο το καλύτερο... ας είναι και ο ευπατρίδης μέσα αν αλλάξετε γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Αλλαζω την ψηφο μου σε Wild_Boy

Υ.Σ : Και οι δυο μου ηταν εξισου υποπτοι αλλα ειχα ψηφισει την blue_butterfly καθαρα για να βγει ισοψηφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ψηφίζω ΡΙΡΙΚΑ

για να επαναφέρω την ισοψηφία και ουσιαστικά να σωθώ.Νομίζω αυτό θα έκανε ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Για να δούμε τώρα...θα εμφανιστεί κανείς να σώσει τον Wild_Boy; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:popcorn:

(Ρε παιδιά, μη γράφετε τόσες πολλές σελίδες, όταν λείπω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μετα τις ραγδαιες αλλαγες στις ψηφους και τις ισοψηφιες της τελευταιας στιγμης, ειναι προφανες πως ενας απο τους δυο ειναι δολοφονος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπον,κοιτάξτε όσοι με θεωρείτε ένοχο:

Έχω 5 ψήφους,σωστά?

Απο αυτές οι 2(βαιος ντεμ)εχουν μια πιο λογικη βαση.κι ομως κάνετε λάθος.

οι άλλες 2(πετροπουλος μαυρούλης) είναι ΤΕΛΕΙΩΣ,ΕΝΤΕΛΩΣ στο άκυρο.

Και αυτή του μπλουστας είναι επειδή θέλω να βγουν λιγότεροι πολίτες...

Λοιπόν,βγάλτε συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top