Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Προσπαθείς να καλύψεις τον άλλον δολοφόνο;:lol:

Όχι βέβαια !Και η Janewin υποπτότατη είναι. :hmm:

evito , dannaros , soter , maria_lulu και λοιποί μη ομιλητικοί , αν όχι σ' αυτή την ψηφοφορία , στην επόμενη θα ψηφίσω κάποιον από εσάς.Τους μη ομιλητικούς τους θεωρώ πιο ύποπτους απ' αυτούς που μιλάνε συνέχεια. (Είναι και πολλοί βέβαια , άντε να βγάλεις άκρη.)
Πείτε μας τη γνώμη σας ρε παιδιά , έστω κάτι.Μη μπαίνετε μόνο για να πετάξετε μια ξερή ψήφο και να φύγετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
μηπως ειναι η ριρικα ρουφιανα και η τζειν δολοφονα? :hmm:

γατ χαπεντ χιαρ?:P

γιατί να προσπαθείς να ξεσκεπάσεις ρουφιάνο? εδώ ψάχνουμε δολοφόνους :hmm::hmm:

εγώ διαβάζοντας όλα τα ποστ δεν έχω καταλήξει πουθενά και πιθανόν να ψηφίσω κάποιον που να μην έχει ψηφίσει ακόμα μέχρι τις 8 ώστε να μην φέρω καμία ευθύνη σε περίπτωση που διώξουμε αθώο. Αποσκοπώ να ψηφίσω εδώ στον αρχικό γύρο παίκτη ανενεργό παρά να ψηφίσω στην τύχη. Όμως οι υποψίες μου έχουν πέσει στην Elena Kr που για κάποιον λόγο δεν υποστηρίζει τόσο την θέση ότι δεν είναι δολοφόνος... πάντως να προσέχετε. Ακόμα και αυτοί που τα λένε σταράτα μπορεί να είναι δολοφόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ριρικα δεν μας τα λες καλα! :hmm:
Την Τζέιν να τη φοβάστε, την ξέρω καλά.:look:

αρχικα σε μια φαση σοβαρου και αστειου κατηγορεις την τζειν

Ιωάννα πως και πετάχτηκες τη στιγμή που σε βάφτισαν δολοφόνο; Να υπερασπιστείς τον ευατό σου ήθελες ή να τραβήξεις την προσοχή πάνω σου σαν τσιράκι που είσαι και να σώσεις τους δολοφόνους;;)

σε λεει τσιρακι η Ιωαννα και προσπαθεις να την πεις και συ! :hmm:

για αρχη ψηφιζω blue_butterfly....αν δω βεβαια τιποτα περιεργο απο καποιον αλλαζω ψηφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist - JaneWin
blue_butterfly - Elena Kr
bluestas95
dannaros
Demlogic - Wild_Boy
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Demlogic
soter
Τάσος97
toi_toi - blue_butterfly
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa - JaneWin
Rinaking - Elena Kr
Wild_Boy - Demlogic

Ψήφοι:
3 Wild_Boy
2 JaneWin
2 Elena Kr
2 Demlogic
1 MAYROULIS
1 blue_butterfly


Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ακόμα δεν αρχίσαμε και πληροφορήθηκα κάτι περίεργα πραγματάκια.

Λοιπόν.

Δεν μιλάτε εκτός παιχνιδιού για τους ρόλους!
Δεν συζητάτε για το Παλέρμο εκτός παιχνιδιού!
Δεν μπαίνετε στο chat και μιλάτε για το τι γίνεται στο παιχνίδι.


Αυτό απαγορεύεται.-

Ακολουθείστε τους κανόνες σας παρακαλώ!
Μην ακούω βλακείες από την πρώτη μέρα του παιχνιδιού!

Συμμοφωρθείτε σας παρακαλώ.

Έχουμε όλη την καλή διάθεση ως ΣΕ να βοηθήσουμε να γίνει το παιχνίδι.
Υπάρχουν παιδιά που θέλουν να παίξουν,μην το χαλάτε!!!

Μην αρχίσετε τα σχόλια. Ξέρετε για ποιους μιλάω.
Αυτό! Συνεχίστε τώρα!
Προτείνω να αποβάλλονται από το παιχνίδι αυτοί που εμπλέκονται σε διαρροές.
Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
γιατί να προσπαθείς να ξεσκεπάσεις ρουφιάνο? εδώ ψάχνουμε δολοφόνους :hmm::hmm:

χμ μονο το δικο μου ποστ ειδες? :hmm:

και ο βαιος εγραψε
Μη ρουφιανεύεις.:sly:

αλλα δεν του δωσες σημασια! :worry:


ηθελα να μιλησω για το ζευγαρακι ιωαννα ριρικα και κανω υποθεσεις ....το πα για να δω αντιδρασεις...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
γιατί να προσπαθείς να ξεσκεπάσεις ρουφιάνο? εδώ ψάχνουμε δολοφόνους :hmm::hmm:

εγώ διαβάζοντας όλα τα ποστ δεν έχω καταλήξει πουθενά και πιθανόν να ψηφίσω κάποιον που να μην έχει ψηφίσει ακόμα μέχρι τις 8 ώστε να μην φέρω καμία ευθύνη σε περίπτωση που διώξουμε αθώο. Αποσκοπώ να ψηφίσω εδώ στον αρχικό γύρο παίκτη ανενεργό παρά να ψηφίσω στην τύχη. Όμως οι υποψίες μου έχουν πέσει στην Elena Kr που για κάποιον λόγο δεν υποστηρίζει τόσο την θέση ότι δεν είναι δολοφόνος... πάντως να προσέχετε. Ακόμα και αυτοί που τα λένε σταράτα μπορεί να είναι δολοφόνοι.
καταρχην γεια σου! ναι :hmm: ούτε εγώ έχω καταλήξει πουθενα :/ :/ :'(
ριρικα δεν μας τα λες καλα! :hmm:
αρχικα σε μια φαση σοβαρου και αστειου κατηγορεις την τζειν
σε λεει τσιρακι η Ιωαννα και προσπαθεις να την πεις και συ! :hmm:

για αρχη ψηφιζω blue_butterfly....αν δω βεβαια τιποτα περιεργο απο καποιον αλλαζω ψηφο!
τα επιχειρηματα σου ειναι σωστα και νομιζω πως ξαφνικα η ριρικα εκτέθηκε από μόνη της και έστρεψε ΌΛΑ τα βλέμματα πάνω της:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ακόμα δεν αρχίσαμε και πληροφορήθηκα κάτι περίεργα πραγματάκια.

Λοιπόν.

Δεν μιλάτε εκτός παιχνιδιού για τους ρόλους!
Δεν συζητάτε για το Παλέρμο εκτός παιχνιδιού!
Δεν μπαίνετε στο chat και μιλάτε για το τι γίνεται στο παιχνίδι.


Αυτό απαγορεύεται.-

Ακολουθείστε τους κανόνες σας παρακαλώ!
Μην ακούω βλακείες από την πρώτη μέρα του παιχνιδιού!

Συμμοφωρθείτε σας παρακαλώ.

Έχουμε όλη την καλή διάθεση ως ΣΕ να βοηθήσουμε να γίνει το παιχνίδι.
Υπάρχουν παιδιά που θέλουν να παίξουν,μην το χαλάτε!!!

Μην αρχίσετε τα σχόλια. Ξέρετε για ποιους μιλάω.
Αυτό! Συνεχίστε τώρα!

Είναι απαράδεκτο από ορισμένους να γίνεται αυτό.
Είπαμε να γίνει ένα παιχνίδι, σαν παρέα, να γελάσουμε και να περάσουμε καλά!

Λες και έχει τη ΜΕΓΙΣΤΗ σημασία ποιά ομάδα τελικά θα νικήσει που μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία και χάνετε όλη τη μαγεία του παιχνιδιού.

Δεν μιλάμε με άλλα άτομα επειδή έχουμε την υποψία ότι έχουν ένα Χ ρόλο στο παιχνίδι.

Δεν συζητάει κανείς τίποτα με κανέναν. Αν είναι να το κάνετε και να χαλάτε το παιχνίδι σε αυτούς που πραγματικά θέλουν να παίξουν, αποχωρήστε τώρα. Καλύτερα αυτό, παρά να υπάρχουν τρύπες.

Σε περίπτωση που γίνει αντιληπτή από τη ΣΕ ακόμα μια τέτοια συμπεριφορά, οι υπαίτιοι θα βγαίνουν από το παιχνίδι αυτόματα.- Χωρίς πως και γιατί.
Αν δείτε και οι υπόλοιποι τέτοια κρούσματα, ενημερώστε μας.


Danke.

Παίξτε για να ευχαριστηθείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Προτείνω να αποβάλλονται από το παιχνίδι αυτοί που εμπλέκονται σε διαρροές.
Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση.:/:

γιατί επειδή είναι σίγουρα πολίτες? από την άλλη δεν θέλω να χαλάσει το παιχνίδι μας από άτομα που δεν έχουν υπομονή και άπειρη περιέργεια ή και ενθουσιασμό για τον ξεχωριστό τους ρόλο. δεν σε κατηγορώ αλλά τώρα δεν γίνετε να πετάμε άτομα. θα έπρεπε να υπήρχε σχετική προειδοποίηση πάντως...;)

χμ μονο το δικο μου ποστ ειδες? :hmm:

και ο βαιος εγραψε


αλλα δεν του δωσες σημασια! :worry:

το είδα;) και πιστεύω γενικά ότι όποιος έχει υποψίες για ρουφιάνο δεν πρέπει να το δημοσιεύει. μόνο δολοφόνος όμως θα προσπαθούσε να μας πιέσει ώστε να ξεσκεπάσει και να νικήσει ευκολότερα το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πρωτα απ'ολα οι διαρροες το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να καταστρεψουν το παιχνιδι, οποτε guys please σταματηστε τα παιδιαρισματα!!
Οσο για τη νεα κοντρα αναμεσα σε Ιωαννα και Ριρικα, κατι μου βρωμαει εδω!! Πιστευω πως η μια εχει κακο ρολακι, γιατι αυτη η εμμονη να πεισει η μια την αλλη πως δεν ειναι ελεφαντας και οι αλληλοκατηγοριες, μονο ανασφαλεια δειχνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
θα έπρεπε να υπήρχε σχετική προειδοποίηση πάντως...;)

παιδια όντως αλλά μη σχολάσουμε άλλο αυτο! τελειωσε! δεν ξερω αλλα για κάποιο λόγο η τζειν τραβαει ΞΑΦΝΙΚΑ τα βλέμματα όλων...:hmm::hmm::hmm: κάτι βρωμάει εδώ αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρος...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παλι προσπαθει να απενεχοποιησει τον εαυτο του

Το ίδιο μπορώ να πω και για σενα.

τρομοκρατηθηκαμε κυριε δολοφονε μηπως φυγουμε νωρις απο το παιχνιδι και χασουμε τον υπεροχο ρολο μας;

ξενερωσες οντως, παει, τοσο καιρο το περιμενες να σε βγαλουν δολοφονο, και θα βγεις με την πρωτη; :/ μεχρι που με εκανες να νιωσω συμπονια και να μην σε ψηφισω αλλα , ειναι ενα παιχνιδι, και πρεπει να κερδισουν οι καλοι
Το ίδιο έγινε και με την ελενα στο προηγούμενο,ήταν δολοφόνος;Όχι

Αποδεικνύεται η ενοχή κάποιου από το αν συμμετέχει πολύ;Όχι

Θα καρφωνόμουν τόσο από το πρώτο γύρο αν ήμουν δολοφόνος;Όχι,τόσα παλέρμο έχω παίξει

Θα με άφηναν οι ανύπαρκτοι συνδολοφόνοι μου να καρφωθώ;Όχι

Εγώ θα αποσύρω την ψήφο μου από σένα,δεν έχω όρεξη να λογομαχήσω με έναν πολίτη,είναι άδικο να φαγωθούμε πάλι δυο πολίτες.

Θα ψηφίσω την JaneWin,κυρίως στην τύχη,αλλά και γιατί εμπιστεύομαι τη ριρι,που δείχνει να ξέρει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
γιατί επειδή είναι σίγουρα πολίτες? από την άλλη δεν θέλω να χαλάσει το παιχνίδι μας από άτομα που δεν έχουν υπομονή και άπειρη περιέργεια ή και ενθουσιασμό για τον ξεχωριστό τους ρόλο. δεν σε κατηγορώ αλλά τώρα δεν γίνετε να πετάμε άτομα. θα έπρεπε να υπήρχε σχετική προειδοποίηση πάντως...;)
Το λέει ξεκάθαρα στους κανόνες.
Και πού το ξέρεις ότι είναι πολίτες και δεν είναι δολοφόνοι που θέλουν να ψαρέψουν;;)
το είδα;) και πιστεύω γενικά ότι όποιος έχει υποψίες για ρουφιάνο δεν πρέπει να το δημοσιεύει. α) μόνο δολοφόνος όμως θα προσπαθούσε να μας πιέσει ώστε να ξεσκεπάσει και να νικήσει ευκολότερα το παιχνίδι.
Έίσαι έξυπνος, σκέψου ποιο μπορεί να είναι το β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist - JaneWin
blue_butterfly - Elena Kr
bluestas95
dannaros
Demlogic - Wild_Boy
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Demlogic
soter
Τάσος97
toi_toi - blue_butterfly
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa - JaneWin
Rinaking - Elena Kr
Wild_Boy - JaneWin

Ψήφοι:
3 Wild_Boy
3 JaneWin
2 Elena Kr
1 Demlogic
1 MAYROULIS
1 blue_butterfly


Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Λοιπόν, νομίζω πως ηρθε η ώρα να καταθέσω την ψηφο ου περισσότερο τυπικά έτσι ώστε να μην αποχωρησω(θα πάω έξω βλέπετε και δεν είμαι σίγουρος αν θα έχω επιστρέψει :( )

Αρχικά, ψηφίζω την maria_lulu τυπικα όπως προανέφερα, διότι δεν ξέρω άμα θα έχω επιστρέψει.. Παρ' όλα αυτά ήταν μία από τους σχεδόν μη υπόπτους αλλά το γεγονός ότι δεν πολύ μιλάει στο παρόν θεμα με κάνει να πονηρευτώ.. Όπως και να έχει αν επιστρέψω θα αλλάξω την ψήφο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Έίσαι έξυπνος, σκέψου ποιο μπορεί να είναι το β)
Ξέρω;). αθώος μου φαίνεσαι.

να είναι η ριρίκα δολοφόνος? δεν την έχω για τέτοιο άτομο. καλό παιδί είναι, ποτέ δεν θα έκανε κάτι... μια στιγμή παιχνίδι παίζουμε :hmm::hmm::hmm: Ριρίκα ???

Πάω να παίξω πόκερ τώρα τα λέμε παιδιά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,253 μηνύματα.
Εντάξει.Οι μη ομιλητικοί συνεχίζουν με την τακτική τους.
Soter , πού βρίσκεσαι? :hmm: Πάρε μια ψήφο να 'χεις.

Ψήφος : SOTER
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Λοιπόν, νομίζω πως ηρθε η ώρα να καταθέσω την ψηφο ου περισσότερο τυπικά έτσι ώστε να μην αποχωρησω(θα πάω έξω βλέπετε και δεν είμαι σίγουρος αν θα έχω επιστρέψει :( )

Αρχικά, ψηφίζω την maria_lulu τυπικα όπως προανέφερα, διότι δεν ξέρω άμα θα έχω επιστρέψει.. Παρ' όλα αυτά ήταν μία από τους σχεδόν μη υπόπτους αλλά το γεγονός ότι δεν πολύ μιλάει στο παρόν θεμα με κάνει να πονηρευτώ.. Όπως και να έχει αν επιστρέψω θα αλλάξω την ψήφο μου...

ειναι λογος αυτος για να ψηφισεις καποιον; τυχαιο; :confused: επισης πως και ξαφνικα υποπτευθηκες αυτην, καμια 10αρια ατομα δεν εχουν βγαλει κιχ μεχρι στιγμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
και εγώ θα βγω τώρα και δεν ξέρω πότε θα μπω. Ψηφίζω και εγώ άτομο που δεν έχει μιλήσει προσωρινά. Αν είναι να την αποσύρω ας μιλήσει. καλύτερα να βγει ανενεργός πολίτης παρά αθώος πολίτης... Ψηφίζω Eupatridis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
λοιπον παιδια ας πω και γω την γνωμη μου! οπως διαπίστωσα από το πτοηγούμενο παιχνίδι αλλά και από άλλα θέματα του παλέρμο που έχω διαβάσει, στον πρώτο γύρο οι δολοφόνοι δεν μιλάνε πολύ. οπότε για να μην επαναλάβω τα λάθη που έκανα στο προηγούμενο παιχνίδι λέω να ψηφίσω τον petropoulos43551 ο οποίος ψηφίζει στην τύχη με χαζές αιτιολογίες και δεν συμμετέχει ιδιαίτερα και όταν μιλάει δεν λεει και τίποτα που θα μπορούσε να βοηθήσει τους υπόλοιπους στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top