Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Το έχουμε μετατρέψει από Παλέρμο σε Τρολέρμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Το έχουμε μετατρέψει από Παλέρμο σε Τρολέρμο...
Μη γενικεύεις.:P

edit:
Αύριο θα πάω επίσκεψη στις κατακόμβες του παλέρμο.:whistle:

Θα 'ρθει κανείς μαζί μου; Φοβούμαι να πάω μόνος.:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Α ρε φρικ, πλάκα έχεις.Δε το έχεις καταλάβει ότι ο Διατυμπανισμός Της Αθωότητας σου δεν αρέσει και πιθανότατα θα στρέψει την προσοχή όλων πάνω σου?Αφού έτσι πάει.Μιλάς πολύ και θα σε διώξουν.Όχι μόνο οι δολοφόνοι, αλλά και οι πολίτες επειδή ΜΙΛΑΣ ΠΟΛΥ και επειδή λες αυτά που λες συνεχώς.

Όταν ο οποιοσδήποτε(συμπεριλαμβανομένου και εμού) δεν είναι σίγουρος για τον ποιο θα ψηφίσει, κατευθείαν θα στραφεί στον πιο μπλαμπλα.:P

Βασικά, δεν παίζει Wild_Boy, Demlogic και εσύ να είστε δολοφόνοι.Αν κάποιος από τους δύο πρώτους είναι δολοφόνος και χώθηκες για τον σώσεις(ως δολοφόνος), θα ήσουν βλάκας.Από τον πρώτο γύρο, δε νομίζω να παίχτηκε κάτι τέτοιο..Θα δούμε..

Για περαιτέρω πληροφορίες, αργότερα..
Eιλικρινα πιστευεις οτι αυτο ειναι κακο?? Δεν καταλαβα αν ο τονος σου ηταν ειρωνικος, γι αυτο το λογο σε ρωταω... Ενα ριμαδοpost εκανα και προσπαθησα να χωρεσω και καποιες σκεψεις μεσα, εστω και σε αυτον τον "γυρω της πλακας"!! Απο το να μπω, να πεταξω μια σαχλαμαρα (λ.χ ψηφιζω τη Ριρικα γιατι ξεχασε να βαψει τα νυχια της:P) και να την κανω, δεν πιστευω οτι μπορει να βοηθησει κανεναν... Τεσπα, ετσι και αλλιως δεν εχω διαθεση για τσακωμο (με εχεις παρει με κακο ματι μου φαινεται:P), ο καθενας εχει το δικο του τροπο στο παιχνιδι:)!!

Μη γενικεύεις.:P

edit:
Αύριο θα πάω επίσκεψη στις κατακόμβες του παλέρμο.:whistle:

Θα 'ρθει κανείς μαζί μου; Φοβούμαι να πάω μόνος.:cold:
Εγω, εγω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Eιλικρινα πιστευεις οτι αυτο ειναι κακο?? Δεν καταλαβα αν ο τονος σου ηταν ειρωνικος, γι αυτο το λογο σε ρωταω... Ενα ριμαδοpost εκανα και προσπαθησα να χωρεσω και καποιες σκεψεις μεσα, εστω και σε αυτον τον "γυρω της πλακας"!! Απο το να μπω, να πεταξω μια σαχλαμαρα (λ.χ ψηφιζω τη Ριρικα γιατι ξεχασε να βαψει τα νυχια της:P) και να την κανω, δεν πιστευω οτι μπορει να βοηθησει κανεναν... Τεσπα, ετσι και αλλιως δεν εχω διαθεση για τσακωμο (με εχεις παρει με κακο ματι μου φαινεται:P), ο καθενας εχει το δικο του τροπο στο παιχνιδι:)!!


Εγω, εγω!!

Δε σε ειρωνεύτηκα.Την πλάκα μου κάνω κι εγώ, όπως κι εσύ.;) :P

Κοίταξε, με κακό μάτι δε σε έχω πάρει Γενικά, αλλά δε ξέρω αν είσαι κάνα ΣΚ ή δολοφόνος, οπότε δε μπορώ να πάρω θέση ακόμα :hmm:

Πάω φροντ :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ρε παιδιά, πού είναι η Μαρία;

Θα 'ρθει κανείς μαζί μου; Φοβούμαι να πάω μόνος.:cold:
εγώ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επειδή είπα ότι το μήνυμα έχει ορθοφραφικά με είπε σίριαλ κίλλερ.:hmm:
χαχαχχαχαχαχαχαχα!! όχι για αυτό..:hmm::hmm:μάλλον αποφεύγεις αυτό που είπα αλλά τέλος πάντων(όποιος ζητήσει να του εξηγησω περαιτέρω, ας το κάνει)
Δεν με νοιάζει,τι λέτε εσείς,εγώ ψηφίζω mayrouli.
Έτσι ρε,εκδίκηση για την _elena_. :pfff:

Ούτως ή άλλως στον πρώτο γύρο στην τύχη ψηφίζουμε. :P
χμμμμ... ψηφίζεις τηον Μαυρούλη... έτσι από εκδίκιση...χμμμ κ
Σας παρακολουθώ με ενδιαφέρον. :flowers:
Με το ζόρι κρατιέμαι να μην κατηγορήσω, χαχα.
Καλό σας παιχνίδι!:)
θενκ γιου
τι γίνεται και δεν μιλάτε;
Συγγνώμη σε όλους είχα πρόβλημα με το Cosmote internet on the go για ΠΑΝΩ από 12 ώρες! Νομίζω θα ξανασυμβεί διότι η Κοσμοτέ απαυτόνεται.. ελπίζω να με συγχωρέσετε:(
Κι θα άφηνε την ψηφοφορία 2-2 με πρωταγωνιστές δολοφόνους?Δύσκολο.
Πάντως , η επιχειρηματολογία του μας αποστομώνει. :whistle:
+1
Δεν πιστεύω να ακούγομαι παρανοικός.
Καθόλου και θα συμφωνήσω μαζί σου..

Ησυχία έπεσε στο Παλέρμο.
Προείπα γιατί δεν ήμουν εδώ
Nα 'μαι κι εγώ:)

Καλή μας αρχή παιδιά.

Αν και διάβασα τις προηγούμενες σελίδες, μου φάνηκαν κάπως.... πώς να το πω....; χωρίς "ζουμί":P

Γι' αυτό, θα περιμένω μέχρι αύριο για να συνεδριάσω με τους συνδολοφόνους μου, καθώς θέλω να δω συμμετοχή, από αυτούς που δε μίλησαν ακόμα (συμπεριλαμβανομένου εμού).
fixed! πέρα από την πλάκα καλώς ήρθες!
ρε παιδιά, πού είναι η Μαρία;
μαρία;;; η Miss Brightside?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ψηφίζω Elena Kr γιατί αν και πίστευα ότι θα μιλούσε στο θέμα είτε χθες είτε σήμερα δεν το έχει κάνει και ας μπαινοβγαίνει στο forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
η μαρια λουλου προφανως ...και πολλοι αλλοι! οκ κατανοουμε οτι εχετε δουλειες αλλα μπειτε να πειτε κατι! αντε να δουμε και ποιον θα ψηφισουμε! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ψηφίζω Elena Kr γιατί αν και πίστευα ότι θα μιλούσε στο θέμα είτε χθες είτε σήμερα δεν το έχει κάνει και ας μπαινοβγαίνει στο forum.
σοβαρες δικαιολογιες! απλά πείτε ψηφιζω τον πιο ασχετο
η μαρια λουλου προφανως ...και πολλοι αλλοι! οκ κατανοουμε οτι εχετε δουλειες αλλα μπειτε να πειτε κατι! αντε να δουμε και ποιον θα ψηφισουμε! :hmm:
σορρυ... :redface: χμμμ:hmm::hmm: ζητας απεγνωσμένα ψήφους... για να καλύψεις πρφανως τις βρωμοδουλειές των δολοφωνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
λοιπον παιδια καλημερα!!καλη αρχη!!Ειναι η πρωτη φορα που παιζω παλερμο γι αυτο δεν ειμαι και πολυ ομολητικη....θα ψηφισω σε λιγες ωριτσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
σορρυ... :redface: χμμμ:hmm::hmm: ζητας απεγνωσμένα ψήφους... για να καλύψεις πρφανως τις βρωμοδουλειές των δολοφωνων

:hmm: εχεις ενα θεμα με τα ποστ μου :redface: ε?

οπως χθες με το χαιρετε!
δεν ζητησα ψηφους ζητησα ποστ...να μιλησουν βρε παιδι μου :P

τεσπα ετσι πως παει εγω θα καταληξω να ψηφισω οποιον δεν μιλησε καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
λοιπον παιδια καλημερα!!καλη αρχη!!Ειναι η πρωτη φορα που παιζω παλερμο γι αυτο δεν ειμαι και πολυ ομολητικη....θα ψηφισω σε λιγες ωριτσες...
αχα.... ε ναι βρε παιδια να μιλησει με τους συνδολοφονους της
:hmm: εχεις ενα θεμα με τα ποστ μου :redface: ε?

οπως χθες με το χαιρετε!
δεν ζητησα ψηφους ζητησα ποστ...να μιλησουν βρε παιδι μου :P

τεσπα ετσι πως παει εγω θα καταληξω να ψηφισω οποιον δεν μιλησε καθολου!
ναι... κι εγω για να μιλησουν το κανω αλλα όπως και χθες η ρρικα κι εσυ το εκοψες:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ναι... κι εγω για να μιλησουν το κανω αλλα όπως και χθες η ρρικα κι εσυ το εκοψες:/::/:

:( αιμ σορρυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Kαλημέρα σας! :popcorn:

Ψηφίζετε μέχρι τις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist - JaneWin
blue_butterfly - Elena Kr
bluestas95
dannaros
Demlogic - MAYROULIS
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Demlogic
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
2 MAYROULIS
2 Wild_Boy
1 JaneWin
1 Demlogic
1 Elena Kr



Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
dont mind
Kαλημέρα σας! :popcorn:

Ψηφίζετε μέχρι τις 8.00 μ.μ.

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
Alchemist - JaneWin
blue_butterfly
bluestas95
dannaros
Demlogic - MAYROULIS
Econ
Elena Kr
Eupatridis
evito
fockos
foreverfreak
JaneWin - MAYROULIS
jj!
maria_lulu
MAYROULIS - Wild_Boy
petropoulos43551 - Demlogic
soter
Τάσος97
toi_toi
tsarachaf
vaios13 - Wild_Boy
z0itCa
Rinaking
Wild_Boy

Ψήφοι:
2 MAYROULIS
2 Wild_Boy
1 JaneWin
1 Demlogic



Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

το εχω μαθει απ' εξω τοσες φορες που το εχω δει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ε Έλενα ψήφισα και εγώ στην προηγούμενη σελίδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Να κάνετε bold στα ονόματα για να φαίνονται όμως!

Όταν ψηφίζετε κάποιο άτομο να τονίζετε το όνομά του/της για να μη μας διαφεύγει στη καταμέτρηση των ψήφων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
:hmm: εχεις ενα θεμα με τα ποστ μου :redface: ε?

οπως χθες με το χαιρετε!
δεν ζητησα ψηφους ζητησα ποστ...να μιλησουν βρε παιδι μου :P

τεσπα ετσι πως παει εγω θα καταληξω να ψηφισω οποιον δεν μιλησε καθολου!

αχα.... ε ναι βρε παιδια να μιλησει με τους συνδολοφονους της

ναι... κι εγω για να μιλησουν το κανω αλλα όπως και χθες η ρρικα κι εσυ το εκοψες:/::/:

ναι βρε! με βρηκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top