Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όχι ότι και η ψήφος μου στο φρικ δεν είναι δικαιολογημένη, αλλά ο τρόπος που παίζει είναι κλασσικός ΣιριαλΚιλερ. ;)

Πώς γίνεται να είναι κλασσικός σήριαλ κίλλερ ενώ ο ρόλος είναι σχετικά καινούριος;;;:confused::confused:

Μπροστά στα επιχειρήματα των Πατρεύς και foreverfreak για να με ψηφίσουν , πίστεψε με ο τρόπος γραφής είναι επιχειρηματάρα. :P

ο φρικ τον τρόπο γραφής δεν χρησιμοποίησε;;

Τέσπα... Ώρα να ψηφίσω κι εγώ... Δεν θα την ρίξω σε κανέναν από τους έξι... Γιατί... Διότι δεν μπορώ να διαλέξω κάποιον ως πιο ύποπτο την δεδομένη στιγμή:redface:...
Αντίθετα όλη αυτή η ιστορία και η στάση των δολοφόνων με τις έξυπνες δολοφονίες και τις προκυρήξεις, με κάνουν να πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος υπερβολικά έμπειρος ανάμεσά τους... Κι αυτός δεν πιστεύω ότι είναι ο φρικ... Γιατί αν ήταν θα έπρεπε να χε κάλυψη κι από άλλους και δεν φαίνεται να την έχει... Ή αν είναι, παίζει υπερβολικά τέλεια και μ' έχει μπερδέψει κι εμένα...
Προς το παρόν όμως, θα ψηφίσω τον φαντασμένο, που αποκλείεται να έχει μείνει τόσο πολύ στο παιχνίδι χωρίς να έχει κακό ρόλο... Ακόμη κι αν ακούγεται μη δικαιολογημένη η στάση μου, είμαι σχεδόν βέβαιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πώς γίνεται να είναι κλασσικός σήριαλ κίλλερ ενώ ο ρόλος είναι σχετικά καινούριος;;;:confused::confused:

Ορθά σκέφτηκες, απλά προσπαθώ να φανταστώ πως θα έπαιζε ένας σίριαλ κίλερ.

Ούτως ή άλλως είναι μόλις το 2ο ή 3ο παιχνίδι μου, οπότε όπως και να'χε δεν το εννοούσα όπως το κατάλαβες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993 - tsarachaf
  3. _elena_ - vaios13
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - Alchemist
  7. JaneWin - fantasmenos
  8. jj! - Wild_Boy
  9. Κλεοπάτρα^^ - foreverfreak
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS - vaios13
  12. Πατρεύς - fantasmenos
  13. theodora - Wild_Boy
  14. tsarachaf - fantasmenos
  15. vaios13 - MAYROYLIS
  16. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
3 fantasmenos
3 foreverfreak
2 MAYROYLIS
2 tsarachaf
2 vaios13
2 Wild_Boy
1 Alchemist


Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κλεό, μπορούν.
Στο άλλο το έκαναν και το σχολίασαν και οι ίδιοι.

Στο άλλο όντως έγινε λάθος,και το εκμεταλλευτήκαμε μετά. :redface::P

Εγώ πάντως έχω σκάσει που δεν έχουν βγάλει ακόμα τον Φάντα. Τι έγινε,το παλέρμο 32 εξαίρεση; :whistle:
Οπότε Fantasmenos από εμένα.

Σε περίπτωση ισοψηφίας θα λείπω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ορθά σκέφτηκες, απλά προσπαθώ να φανταστώ πως θα έπαιζε ένας σίριαλ κίλερ.
Είσαι ΛΟΛ.

Μετά κατηγορείς εμάς για επιχειρήματααα???

Και Jane τώρα σου την βάρεσε και ψήφισες φάντα και εσύ?

Τον Βάιο δεν έλεγες σε προηγούμενα πόστ ότι θα ψήφισες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐπειδὴ αὐτὸς εἶναι γιὰ μένα ἐπικρατέστερος δολοφόνος, θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ ψηφίσω Φαντασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Είσαι ΛΟΛ.

Μετά κατηγορείς εμάς για επιχειρήματααα???

Πρώτον το "Είσαι ΛΟΛ" δε στέκει.

Στο Παλέρμο προσπαθείς να πιαστείς από τις κακές κινήσεις των άλλων για να κάνεις κριτική.ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ.Νιώσε λίγο!Είδες να τον ψήφισα καν?Αν ψηφίσω κάποιον για ηλίθιο λόγο, τότε να'ρθεις να μου τα χώσεις, τώρα απλά ντροπιάζεις τον εαυτό σου.Να προσέχεις τι λες και γιατί το λες.

Α, και ΝΑΙ, σας κατηγορώ ΠΟΛΛΟΥΣ για έλλειψη λογικών επιχειρημάτων.Το παραδέχομαι αυτό.Όταν με παπαριές πας να κερδίσεις και παιχνίδι, τι περιμένεις να κάνω?

Ἐπειδὴ αὐτὸς εἶναι γιὰ μένα ἐπικρατέστερος δολοφόνος, θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ ψηφίσω Φαντασμένο

Χωρίς να μιλήσει καν, αλλάζεις τη ψήφο "Γιατί είναι ο επικρατέστερος δολοφόνος".Συμφωνώ ότι είναι πολύ πολύ ύποπτος, και όπως ακούω και πολύ έμπειρος παίχτης, όμως σοβαρά τώρα ρε Πατρεύς, μας δουλεύεις?Δυό φορές στη σειρά "βολεύεις" τον φρικ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε παιδιά, άμα οι μισοί υποπτεύεστε τον φαντα γιατί περιμένατε εμένα να τον ψηφίσω;;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ἐπειδὴ αὐτὸς εἶναι γιὰ μένα ἐπικρατέστερος δολοφόνος, θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ ψηφίσω Φαντασμένο
πάλι ακολουθείς το πλήθoς..πολύ ύποπτος ο τρόπος με τον οποίον παίζεις.:hmm:

πες τα ρε τσαφ! και μετά κάποιοι κάποιοι λένε εμένα! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο Πατρεύς πάντα τον ψήφιζε. (τον φάντα)
Γιατί όμως δεν τον ψήφισε από την αρχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Χωρίς να μιλήσει καν, αλλάζεις τη ψήφο "Γιατί είναι ο επικρατέστερος δολοφόνος".Συμφωνώ ότι είναι πολύ πολύ ύποπτος, και όπως ακούω και πολύ έμπειρος παίχτης, όμως σοβαρά τώρα ρε Πατρεύς, μας δουλεύεις?Δυό φορές στη σειρά "βολεύεις" τον φρικ. ;)

Μοῦ φαίνεται ὅτι θέλεις ὁπωσδήποτε νὰ πείσῃς τοὺς ὑπολοίπους ὅτι ἐγὼ προσπαθῶ νὰ προστατεύσω τὸν Foreverfreak ἐνῶ κάτι τέτοιο δὲ συνάγεται ἀπὸ τὸ πῶς ἔχω παίξει μέχρι στιγμῆς. Τὸ συγκεκριμένο πρόσωπο, ἄλλωστε, ἦταν ἐξ αρχῆς σὲ αὐτοὺς ποὺ εἶχα στὴ λίστα τῶν ὑπόπτων μου. Ἐσὺ ἀλήθεια, πῶς ἔχει βγάλει τόσο ἀσφαλῆ συμπεράσματα καὶ προσπαθεῖς νὰ κατευθύνῃς τοὺς ἄλλους ἐκεῖ ποὺ θές;:hmm: Μὴν ξεχνᾷς ὅτι τὸ ἴδιο ἀκριβῶς κάνει καὶ ὁ Foreverfreak τὸν ὁποῖο ἐσὺ κατηγορεῖς... Δὲν εἶσαι ὑπεράνω πάσης ὑποψίας... Τέλος πάντων, ἐμμένω στὴν ψῆφο μου καὶ θὰ δῶ πῶς θὰ πάῃ μὲ τὴν ψηφοφορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και Jane τώρα σου την βάρεσε και ψήφισες φάντα και εσύ?

Τον Βάιο δεν έλεγες σε προηγούμενα πόστ ότι θα ψήφισες?
Είπα ότι τον υποψιάζομαι. [όπως και άλλους 100. ]
Και μήπως από τότε προηγήθηκε ένα πλήθος μηνυμάτων;

Και στο κάτω κάτω 1 ψήφο είχε ο Φάντα,δεν το έβαλα και σε ισοψηφία.

Τες πα,πάω. Καλά αποτελέσματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
πάλι ακολουθείς το πλήθoς..πολύ ύποπτος ο τρόπος με τον οποίον παίζεις.:hmm:

Βασικά σήμερα δεν υπάρχει πλήθος... Οι δύο επικρατέστεροι έχουν από 3 ψήφους και ακολουθούμε άλλοι 4 με 2... Είναι στο όριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μοῦ φαίνεται ὅτι θέλεις ὁπωσδήποτε νὰ πείσῃς τοὺς ὑπολοίπους ὅτι ἐγὼ προσπαθῶ νὰ προστατεύσω τὸν Foreverfreak ἐνῶ κάτι τέτοιο δὲ συνάγεται ἀπὸ τὸ πῶς ἔχω παίξει μέχρι στιγμῆς. Τὸ συγκεκριμένο πρόσωπο, ἄλλωστε, ἦταν ἐξ αρχῆς σὲ αὐτοὺς ποὺ εἶχα στὴ λίστα τῶν ὑπόπτων μου. Ἐσὺ ἀλήθεια, πῶς ἔχει βγάλει τόσο ἀσφαλῆ συμπεράσματα καὶ προσπαθεῖς νὰ κατευθύνῃς τοὺς ἄλλους ἐκεῖ ποὺ θές;:hmm: Μὴν ξεχνᾷς ὅτι τὸ ἴδιο ἀκριβῶς κάνει καὶ ὁ Foreverfreak τὸν ὁποῖο ἐσὺ κατηγορεῖς... Δὲν εἶσαι ὑπεράνω πάσης ὑποψίας... Τέλος πάντων, ἐμμένω στὴν ψῆφο μου καὶ θὰ δῶ πῶς θὰ πάῃ μὲ τὴν ψηφοφορία...

Αγαπητέ πιστεύω πως ξέρεις να διαβάζεις.Υποθέτω πως ναι τουλάχιστον.

Συμφώνησα ότι ο φαντασμένος είναι πολύ ύποπτος.Το μόνο που με παραξενεύει είναι η τακτική σου και δε δέχομαι καμία αντίρρηση γιατί είναι προφανές πως οι κινήσεις σου είναι εσκεμμένες.Προσωπικά ψήφισα με επιχειρήματα από το Σαββάτο κιόλας.Δεν κρύβομαι πίσω από κάποιον, ούτε ψηφίζω 2 φορές στη τύχη.Ή μήπως η μια δεν είναι στη τύχη?

Ρητορική ερώτηση, don't bother..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αλλάζω σε Πατρεύς.

Αρχικά δε μου αρέσει ο τρόπος που παίζει. Είναι λιγομίλητος και δεν έχω καταλάβει γιατί άλλαξε ψήφο.
Επίσης, αν είναι πολίτης (θα) έπρεπε να μιλάει πιο πολύ καθώς η πλειονότητα είναι πολίτες. Έτσι δείχνει ότι παίζει μόνος του.
Τέλος, αν είναι πολίτης δεν μπορεί να βοηθήσει όντας λιγομίλητος. Τι είχαμε, τι χάσαμε εν ολίγοις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αλλάζω σε Πατρεύς.

Αρχικά δε μου αρέσει ο τρόπος που παίζει. Είναι λιγομίλητος και δεν έχω καταλάβει γιατί άλλαξε ψήφο.
Επίσης, αν είναι πολίτης (θα) έπρεπε να μιλάει πιο πολύ καθώς η πλειονότητα είναι πολίτες. Έτσι δείχνει ότι παίζει μόνος του.
Τέλος, αν είναι πολίτης δεν μπορεί να βοηθήσει όντας λιγομίλητος. Τι είχαμε, τι χάσαμε εν ολίγοις.

Δὲν ἤξερα ὅτι κάποιος γιὰ νὰ μὴν εἶναι ὕποπτος καὶ νὰ ἀξίζῃ νὰ μείνῃ στὸ παιχνίδι, πρέπει νὰ γράφῃ ἀπὸ τρία σεντόνια σὲ κάθε σελίδα. Δὲν καταλαβαίνω αὐτὴν τὴ λογική... Ὑπάρχουν ἄλλοι ποὺ μιλοῦν πολὺ λιγότερο ἀπὸ μένα. Τὸ ὅτι ἐσεῖς θέλετε ἀκόμη καὶ τὸ Σ/Κ νὰ γράφετε μακρυνάρια χωρὶς νὰ βγαίνῃ καμία ἄκρη, ἐγὼ δὲ φταίω. Καί, γιὰ νὰ βοηθήσῃ κάποιος, δὲν πρέπει ὁπωσδήποτε νὰ γράφῃ κατεβατά. Ἢ μήπως ἔχεις κάποιο συγκεκριμένο λόγο ποὺ θέλεις νὰ μὲ βγάλεις ἀπὸ τὴ μέση;:hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Chris1993 - tsarachaf
  3. _elena_ - fantasmenos
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos - foreverfreak
  6. foreverfreak - Alchemist
  7. JaneWin - fantasmenos
  8. jj! - Wild_Boy
  9. Κλεοπάτρα^^ - foreverfreak
  10. maria_lulu - MAYROYLIS
  11. MAYROULIS - vaios13
  12. Πατρεύς - fantasmenos
  13. theodora - Πατρεύς
  14. tsarachaf - fantasmenos
  15. vaios13 - foreverfreak
  16. Wild_Boy - tsarachaf

Ψήφοι
4 fantasmenos
4 foreverfreak
2 MAYROYLIS
2 tsarachaf
2 vaios13
1 Alchemist
1 Πατρεύς
1 Wild_Boy


Απουσίες
elenaki_arnea08: #1
Chris1993: #1

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  14. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω λόγο και ο λιγομίλητος δε βοηθάει. Διαβάζει και βγάζει συμπεράσματα για εμάς που μιλάμε, εμείς γιατί να δεχτούμε ότι είναι αθώος αφού δεν έχει μιλήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γύρισα και βλέπω ότι τα πράγματα πήγαν όπως τα φαντάστηκα.

Συσπείρωση στα τελευταία λεπτά και μέσα σε ένα 20λεπτο πήρα 3 ψηφάκια. τσαφ janewin και πατρευς μπηκαν στο τελος και μαζι αποφάσισαν να σώσουν φρικ. Ωραία.

Πιστεύει κανείς ότι αυτό δεν είναι μετά από συνεννόηση; Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λοιπόν, ήθελα να δω πώς θα εξελιχθεί η ψηφοφορία και μάλλον επιβεβαιώνονται τελικά οι υποψίες μου ότι ο φρικ είναι δολοφόνος. Νομίζω παίχτηκε μεγάλη κομπίνα κατά του fantasmenou...Θα συμφωνήσω με αυτό που λέει ο φάντα, δεν γίνεται να έρχονται από το πουθενά 3 ψήφοι εναντίον του ενώ μέχρι πριν λίγο κανείς δεν τον είχε ψηφίσει.:confused:
Αλλάζω λοιπόν, η ψήφος μου πάει στον foreverfreak και μακάρι να μην κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top