Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Kαι τον φαντασμένο είχα πεί ότι υποψιαζόμουν!
Και ναι είναι προφανές ότι ήθελα να μείνει ο freak,παρά ο Βάιος.


Είστε εξαγριωμένοι,επειδή δεν πέτυχε το σχεδιάκι σας με την πρώτη.

Και ο Βάιος τελευταία στιγμή άλλαξε ψήφο μωρέ!

Λοιπόν επειδή δεν έχει νοήμα να μιλάω με εσάς δολοφόνοι,ότι και αν πώ θα το βγάλετε άκυρο.
Στην τελική τι θα κάνετε? Θα κράξετε,θα κράξετε,θα με ψηφίσετε και τέλος.

Αύριο έχει αποκάλυψη ιδιότητας όμως! :D
Και δεν με νοιάζει αν φύγω,γιατί οι πολίτες θα ξέρουν ποιος έλεγε αλήθεια και ποιος ψέματα.

Λοιπόν βρίστε όσο θέλετε από εδώ και πέρα,δεν νιώθω απλά. :P

WoW, δηλαδή αν αρχίσω και απορρίπτω τις μπούρδες που λες τώρα, θα είμαι αυτόματα δολοφόνος, κι εγώ και όποιος πράξει ανάλογα.Solid thinking.

Και ο Βάιος καραυποπτάρα είναι έτσι όπως το πάει, όμως τουλάχιστον αυτός είχε μια σοβαρή δικαιολογία, η οποία ισχύει τώρα που τα λέμε.Εσύ από την άλλη ότι έκανες το έκανες ΑΠΛΑ για να σωθεί το έτερον ήμισυ.


Ας έχει αποκάλυψη ιδιότητας αύριο!Δηλαδή επειδή εκβιάζεις όλους τους παίχτες με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, με κλαψουρίσματα και όρκους αλήθειας, αν κάποιος σε θεωρεί ύποπτη δε θα μπορεί να σε ψηφίσει?Πλάκα μου κάνεις?Και φυσικά, έστω ότι φεύγεις αύριο και στη τελική δεν είσαι δολοφόνος.ΠΑΛΙ θα λες τα δικά σου!Γι'αυτό λέω cut the crap, και μην κλαίγεσαι 24ώρες/μέρα.

Α, για το bold, να πω ότι δεν έχει κάποια λογική συνέχεια και δεν κατάλαβα τίποτα.ΚΑΙ οι 3 είναι πολύ ύποπτοι εκ των πραγμάτων και περνάνε από το μικροσκόπιο.Προσωπικά ψήφισα ΦΡΙΚ από την ΑΡΧΗ, εσύ υπερψήφισες ΦΡΙΚ στο ΤΕΛΟΣ, για να τον σώσεις.Και τώρα πες μου.ΠΟΙΟΣ είναι ο άγιος και ποιος ο κερατάς?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Aχ, είστε τόοοοοσο φέιλ όλοι μα όλοι...

Από αυτούς που θυμήθηκαν να ψηφίσουν τον φαντασμένο αμέσως μόλις το έκανα εγώ, μέχρι εσάς που ψηφίζετε φρικ και κυρίως όσοι δεν ήσαστε ον τώρα...:P

10 λεπτά μένουν ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ας έχει αποκάλυψη ιδιότητας αύριο!Δηλαδή επειδή εκβιάζεις όλους τους παίχτες με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο, με κλαψουρίσματα και όρκους αλήθειας, αν κάποιος σε θεωρεί ύποπτη δε θα μπορεί να σε ψηφίσει?Πλάκα μου κάνεις?Και φυσικά, έστω ότι φεύγεις αύριο και στη τελική δεν είσαι δολοφόνος.ΠΑΛΙ θα λες τα δικά σου!Γι'αυτό λέω cut the crap, και μην κλαίγεσαι 24ώρες/μέρα.
Δεν εκβιάζω!
Απλά δεν με αφορά να πώ κάτι παραπάνω μιας και αύριο,ακόμα και αν ψηφιστώ,
έχει αποκάλυψη ιδιότητας και μερικοί πολίτες θα καταλάβουν κάποια πράγματα παραπάνω.
Τουλάχιστον το ότι δεν είμαι συνδολοφόνα με τον freak.

Εσύ από την άλλη ότι έκανες το έκανες ΑΠΛΑ για να σωθεί το έτερον ήμισυ.
=.=
Να σου πώ κάτι? Δεν κάνω διακρίσεις.Ούτε παίζω σύμφωνα με τον ποιον συμπαθώ παραπάνω!
Έλεος σε λίγο θα με βγάλετε και παντρεμένη με τον freak και ότι δεν τον ψηφίζω επειδή τον "συμπαθώ".
Και την Jane συμπαθώ εκτός παιχνιδιού και τoν Bάιο και την Θεοδώρα. Τι σχέση έχει αυτό? :/:
Δεν ψηφίζω με βάση προσωπικές συμπάθειες. Έλεος δηλαδή.

Εγώ κρίνω με βάση το τι έχει πεί ο καθένας σε όλο το παιχνίδι,
πως το έχω εκλάβει εγώ,τι μου λέει το ενστικτό μου και ο τρόπος που παίζουνε μερικοί.
Ποιος με "έπεισε" καλύτερα για τον ρόλο του,για το τι είναι. Αυτά.
Μέσα στο παιχνίδι είναι θέμα το τι γίνεται.
Δηλαδή τι άλλο χρειάζεται το Παλέρμο για να σχηματίσεις μια Χ άποψη? :/:

Προσωπικά ψήφισα ΦΡΙΚ από την ΑΡΧΗ, εσύ υπερψήφισες ΦΡΙΚ στο ΤΕΛΟΣ, για να τον σώσεις.Και τώρα πες μου.ΠΟΙΟΣ είναι ο άγιος και ποιος ο κερατάς?
Μα δεν ήταν λογικό βρε παιδί μου?
Αφού είπα παλιότερα ότι υποψιαζόμουν και τον φαντασμένο.
Επί τόσους γύρους "υποστηρίζω" freak και τώρα βρήκες να μου πείς γιατί μπήκα και τον έσωσα?
Μα ήταν λογικό και απορώ πως δεν περιμένατε τέτοια αντίδραση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ο χρόνος υποβολής ψήφων έχει λήξει. Το αποτέλεσμα έχει ως εξής:


Foreverfreak, my love, μπορείς να πεις τα τελευταία σου λογάκια.


Επίσης να ενημερώσουμε πως η ομάδα των πολιτών χάνει ένα μέλος της σήμερα, αρκετά πολύτιμο, τη νοσοκόμα της elenaki_arnea08, γιατί μένει από απουσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Επίσης να ενημερώσουμε πως η ομάδα των πολιτών χάνει ένα μέλος της σήμερα, αρκετά πολύτιμο, τη νοσοκόμα της elenaki_arnea08, γιατί μένει από απουσίες.

Δεν το πιστεύω! :eek:
Ε όχι ρε Ελένη!:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Επίσης να ενημερώσουμε πως η ομάδα των πολιτών χάνει ένα μέλος της σήμερα, αρκετά πολύτιμο, τη νοσοκόμα της elenaki_arnea08, γιατί μένει από απουσίες.
Και τι θα γίνει τώρα? Θα αντικατασταθεί? Θα γίνει κάποιος άλλος πολίτης νοσοκόμα/ος?
Κανονικά έτσι δεν πρέπει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τρίτη 12/07/2011
  1. Alchemist
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. fantasmenos
  5. JaneWin
  6. jj!
  7. Κλεοπάτρα^^
  8. MAYROULIS
  9. Πατρεύς
  10. theodora
  11. tsarachaf
  12. vaios13
  13. Wild_Boy

Ψήφοι



Απουσίες
elenaki_arnea08: #2
Chris1993: #1

Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. foreverfreak - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. elenaki_arnea08- Συνεχόμενες 2 απουσίες- 11/7/2011 - νοσοκόμα
  8. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  9. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  11. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  16. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 12/07/2011
  1. Alchemist
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. fantasmenos
  5. JaneWin
  6. jj!
  7. Κλεοπάτρα^^
  8. maria_lulu
  9. MAYROULIS
  10. Πατρεύς
  11. theodora
  12. tsarachaf
  13. vaios13
  14. Wild_Boy
Αποχωρήσεις
  1. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα

Την λουλού γιατί την έχετε στην λίστα ακόμα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και τι θα γίνει τώρα? Θα αντικατασταθεί? Θα γίνει κάποιος άλλος πολίτης νοσοκόμα/ος?
Κανονικά έτσι δεν πρέπει??
In fact, κανονικά, δεν έπρεπε καν να πω το ρόλο της. Μπέρδεψα τους κανόνες της παλιάς με τη revised που σας τους δίναμε. Δε μπαίνει άλλος στο ρόλο αυτού που μένει από απουσίες, συνεχίζετε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ποιο ψήφισαν fantasmeno μέσα σε ένα ολόκληρο (λολ) μισάωρο?

  • Janewin
  • Πατρευς
  • _Elena
  • tsarachaf

Μάλιστα.:whistle:

Είχα μάθημα λολ.
Και μετα χορευτικό λολ.
Και είχα πολύ χρόνο στο σύνολο λολ. :rolleyes:

ΥΓ [προς ΣΕ]: Πότε μπορούμε να μάθουμε πόσοι δολοφόνοι έμειναν στο παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αύριο έχω μέχρι τις 13:00 φροντ. και μετά πρέπει να προετοιμαστώ για 6ώρες μάθημα της Τετάρτης, οπότε καλό θα ήταν να ρίξω μια πρώτη ψήφο, τόσο για καλό και για κακό μήπως και δε μπω, όσο και σαν επιμύθιο του σημερινού θεάτρου.

Ψηφίζω σε πρώτη φάση Πατρεύς.

Η κύρια αιτιολογία της ψήφου μου είναι η παθητικότητα τους Πατρεύς, που αν και ουδέτερος καθόλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, έρχεται να δώσει 2 τρελές ψήφους για κρυφά και ύποπτα κίνητρα.Μετά τον foreverfreak ο οποίος ήταν ο νούμερο ένα ύποπτος για μένα στο παιχνίδι, υπάρχει και ο τσαρατσαφτσουφτσαφτσουφ, όμως αυτή τη στιγμή θεωρώ πως τη ψήφο μου την αξίζει ο Πατρεύς.Θα προσπαθήσω να παρακολουθήσω και αύριο το παιχνίδι, αναλόγως με το πρόγραμμα μου.

Καλό βράδυ παίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στη νέα λίστα Έλενα και Μαυρούλης γιατί είναι με μπόλντ; Ε; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Στη νέα λίστα Έλενα και Μαυρούλης γιατί είναι με μπόλντ; Ε; :Ρ

Ύποπτοοοοοοο

Πολύ ύποπτοοοοοοο :hmm:

:redface: :P

ΥΓ [προς ΣΕ]: Πότε μπορούμε να μάθουμε πόσοι δολοφόνοι έμειναν στο παιχνίδι;

Αν και δεν είμαι Σ.Ε, μιας που το είδα θα κάνω μια προσπάθεια να απαντήσω :P

Απ'ότι διάβασα στους κανόνες, μετά τον...θάνατο και των 4 δολοφόνων, ενημερώνονται όλοι, και ο ΣουΚου μπορεί να σκοτώνει καθημερινά.Παρόλα αυτά δεν είμαι σίγουρος, καλύτερα να τσεκάρεις τους κανόνες, γιατί δε θυμάμαι αν το διάβασα στη Στανταρ ή στη Revised. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μετά τις τελευταίες εξελίξεις, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο φρικ ήταν δολοφόνος. Όπως εξήγησα προηγουμένως, δεν μπορεί να είναι τυχαίο ότι 4 άτομα ψήφισαν την τελευταία στιγμή τον ίδιο παίκτη και μάλιστα τον φαντα που είναι έμπειρος...Μήπως ήθελαν να τον ξεκάνουν οι δολοφόνοι σε ανύποπτη στιγμή για να έχουν έναν πονοκέφαλο λιγότερο;
Απευθύνομαι στους δολοφόνους, οι οποίοι κατά πάσα πιθανότητα κρύβονται σε τουλάχιστον 2-3 από αυτούς που ψήφισαν φαντα:
Τι καταφέρατε τελικά; Αφού ξέρετε, τα σχέδια της τελευταίας στιγμής δεν πετυχαίνουν...πολύ σπασμωδική κίνηση από μέρους σας.:/:
Είσαι ΛΟΛ.

Μετά κατηγορείς εμάς για επιχειρήματααα???

Και Jane τώρα σου την βάρεσε και ψήφισες φάντα και εσύ?

Τον Βάιο δεν έλεγες σε προηγούμενα πόστ ότι θα ψήφισες?
Από τη μια κράζεις την JaneWin που ψήφισε fantasmeno κι απ' την άλλη, χωρίς να το περιμένει κανείς, πας και τον ψηφίζεις κι εσύ. Απρόσμενο; Ή μήπως προσχεδιασμένο;:hmm:
Επίσης, προσπαθείς μανιωδώς να παρασύρεις τους υπόλοιπους να με ψηφίσουν. Μήπως θα πας να τραβήξεις τα κοτσιδάκια της Jane επειδή δεν σου έκανε το χατίρι;:sly:
Αφού η ψήφος της στον φαντα σε συνέφερε κι αυτό φάνηκε όταν τον ψήφισες κι εσύ.
Το λοιπόν, μη σκας. Σε καταλάβαμε.:whistle:

Ἐπειδὴ αὐτὸς εἶναι γιὰ μένα ἐπικρατέστερος δολοφόνος, θὰ ἀλλάξω τὴν ψῆφο μου καὶ θὰ ψηφίσω Φαντασμένο
Ήρθε και ο δεύτερος της παρέας. Ο ''ουδέτερος'' πήρε επιτέλους θέση στο πρώτο κρίσιμο σημείο του παιχνιδιού.:whistle:

Ο Πατρεύς πάντα τον ψήφιζε. (τον φάντα)
Γιατί όμως δεν τον ψήφισε από την αρχή;
Για να θολώσει τα νερά και να αλλάξει κι αυτός ψήφο την τελευταία στιγμή, ώστε να μην προλάβουμε οι υπόλοιποι να αντιδράσουμε. Εγώ όμως πρόλαβα, και αυτόν και την Έλενα, γιατί κατάλαβα ότι στο τέλος θα είχαμε πυροτεχνήματα.
---
Για τον τσάρα δεν ξέρω, δεν μου φαίνεται ύποπτος σύμφωνα με τα όσα έχω δει μέχρι τώρα, αλλά θα τον έχω στα υπόψιν μου ύστερα από το αποψινό.:hmm:

edit: Πατρεύς, _elena_ οι τοπ ύποπτοι για μένα, μετά το θέατρο του παραλόγου στο οποίο όλοι γίναμε θεατές απόψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Στη νέα λίστα Έλενα και Μαυρούλης γιατί είναι με μπόλντ; Ε; :Ρ

ειχε μεινει απο πριν.
fixed. ^^

ναι αλχεμιστ ειμαι υποπτη για σιριαλ κιλλερ!



αργησατε, αλλα με βρηκατε στο τελος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι Σ.Ε, μιας που το είδα θα κάνω μια προσπάθεια να απαντήσω :P

Απ'ότι διάβασα στους κανόνες, μετά τον...θάνατο και των 4 δολοφόνων, ενημερώνονται όλοι, και ο ΣουΚου μπορεί να σκοτώνει καθημερινά.Παρόλα αυτά δεν είμαι σίγουρος, καλύτερα να τσεκάρεις τους κανόνες, γιατί δε θυμάμαι αν το διάβασα στη Στανταρ ή στη Revised. ;)

Νο νο νο.

Θυμάμαι σε ενα παλιο Παλέρμο που ήταν χωρις ΣΚ μας είπαν τον αριθμό. Απλά δεν θυμάμαι,πότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ το θυμάμαι αυτό^^ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Νο νο νο.

Θυμάμαι σε ενα παλιο Παλέρμο που ήταν χωρις ΣΚ μας είπαν τον αριθμό. Απλά δεν θυμάμαι,πότε.

Περίπου στη μέση του παιχνιδιού, δηλαδή, όταν μείνετε 9-10 παίκτες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η ΣΕ με ποιο μέρος είναι; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με καλή αρχή! :popcorn:

Λίστα για Τρίτη 12/07/2011
  1. Alchemist - Πατρεύς
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. fantasmenos
  5. JaneWin
  6. jj!
  7. Κλεοπάτρα^^
  8. MAYROULIS
  9. Πατρεύς
  10. theodora
  11. tsarachaf
  12. vaios13
  13. Wild_Boy

Ψήφοι
1 Πατρεύς


Απουσίες
elenaki_arnea08: #2
Chris1993: #1

Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη δολοφονεί ο serial killer - Μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. soter - Δολοφονία - 11/07/2011 - πολίτης
  5. maria_lulu - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. foreverfreak - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. elenaki_arnea08 - Συνεχόμενες 2 απουσίες - 11/7/2011 - νοσοκόμα
  8. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  9. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  11. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. ??? - Δολοφονία - 14/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. ??? - Ψηφοφορία - 14/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  15. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  16. ??? - Δολοφονία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ??? - Ψηφοφορία - 15/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top