Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Έλα για να τελειώνουμε... Δεν σε έχω βάλει στην λίστα υπόπτων μου, αλλά στην λίστα αυτών μου με προβληματίζουν και παρακολουθώ... Ωραία; Οπότε, δεν έχω λόγο να δικαιολογήσω γιατί... Και στην τελική θα το κάνω όποτε έχω εγώ όρεξη κι όχι όποτε σου κατέβει εσένα... Άντε μπράβο...

Αν σκεφτόμουν με παρέα, θα είχα ήδη έτοιμη ιστορία... Μην είσαι αφελής...
Έχουμε νευράκια; :sly:
Λες στην Έλενα να μην είναι ευέξαπτη, ενώ εσύ δεν πας καθόλου πίσω.:whistle:
Σε ρώτησα γιατί με θεωρείς ύποπτο γιατί έτσι το εξέλαβα με τον τρόπο το έγραψες και ζήτησα μια δικαιολογία γιατί σε είδα ονλάιν. Δεν χρειάζεται να είσαι προσβλητικός. Όλοι ψάχνουμε. Όταν ο άλλος αδιαφορεί να μου απαντήσει ενώ δεν έχει τίποτα (πιστεύω) προσωπικό μαζί μου, τι θες να σκεφτώ;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έχουμε νευράκια; :sly:
Λες στην Έλενα να μην είναι ευέξαπτη, ενώ εσύ δεν πας καθόλου πίσω.:whistle:
Σε ρώτησα γιατί με θεωρείς ύποπτο γιατί έτσι το εξέλαβα με τον τρόπο το έγραψες και ζήτησα μια δικαιολογία γιατί σε είδα ονλάιν. Δεν χρειάζεται να είσαι προσβλητικός. Όλοι ψάχνουμε. Όταν ο άλλος αδιαφορεί να μου απαντήσει ενώ δεν έχει τίποτα (πιστεύω) προσωπικό μαζί μου, τι θες να σκεφτώ;:confused:

Δεν έχω νεύρα... Όρεξη δεν έχω... Και θέλω όταν λέω κάτι να με καταλαβαίνουν και να μην χρειάζεται να επαναλαμβάνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι ο freak, η _elena_ και ο wild_boy έχουν σίγουρα κάποιον ρόλο, αλλιώς δεν εξηγήται τέτοια συμπεριφορά και συνεργασία.
Κλεοπάτρα τι να σου πώ βρε κοπέλα μου.
Όπως είπα και στον Βάιο χθές,ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι θέλει.
Ειδικότερα μετά από την όλη φάση που έγινε και φάγαμε πολίτη στο τέλος.
Δεν μπορώ να κάνω κάτι για να αλλάξω την γνώμη οποιουδήποτε.

A! Μιλήστε και οι άλλοι πριν αρχίσω να βρίζω.
Θέλετε να δείτε τι θα πουν οι μαλάκες, ναι οι ομιλητικοί αυτό είμαστε, για να ψηφίσετε.
Εμείς πώς θα σχηματίσουμε εικόνα για εσάς;
Α ναι μωρέ, ξέχασα. Όλοι είμαστε πολίτες!
Τελευταία προειδοποίηση αλλιώς σταματάω να παίζω.
Συμφωνώ εδώ. Υπάρχουν άτομα που έχουν μιλήσει ελάχιστα.
Παιδιά αν δεν θέλετε να παίξετε,δηλώστε αποχώρηση στην τελική,δεν βγαίνει έτσι συμπέρασμα.
Αναφέρομαι στις:Ελενάκι αρνέα, JaneWin (έχει να φανεί πολύ καιρό,really) και σε μερικούς ακόμα.

Όσο για αυτούς που θεωρώ ύποπτους,δεν έχει αλλάξει κάτι από χθες.
Έχω εξηγήσει τους λόγους σε προήγουμενα πόστ για αυτά που πιστεύω για τον vaios13.
Oπότε μάλλον εκεί θα πάει η ψήφος μου...

Ο fanta επίσης για εμένα είναι ύποπτος,
γιατί εκτός του ότι άρχισε τώρα τελευταία να συμμετέχει κλπ κλπ.
Υπάρχει και το άλλο που είπε η Θεοδώρα χθές..
Ότι δηλαδή συνήθως οι δολοφόνοι,
στέλνουν από την αρχή αυτόν που θεωρείται πιο "έμπειρος" παίκτης,
για να μην τους φέρει πρόβλημα στη διάρκεια του παιχνιδιού.
Aλλά anyway.
Θέλω να δώ και το πόστ που λέει ότι θα κάνει και την Κυριακή πάντως.

Για soter δεν ξέρω. Έχω κάνει κάποια σχόλια στο παρελθόν,θα δώ τώρα,αναλόγως.

σορρυ αλλα δεν αντεξα! οχι και ευεξαπτη σκυλα η ελενα! :hug:
υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα ερχονται! συνεχιστε! :P
Τhanks. :redface: :hug:
΄
Και btw,μην παίζετε ποτέ Παλέρμο έχοντας πολλά νεύρα,
γενικά μια πάρα πολύ κακή κατάσταση στο σπίτι,σε σχέση κλπ.....
Είναι πολύ άσχημο και για τους παίκτες που βλέπουν κακές αντιδράσεις,
και ψυχοφθόρο για σας.
Εγώ το παρατήρησα σε αυτό το Παλέρμο κυρίως ότι αντιδρώ έτσι,ενώ στα άλλα ήμουν πολύ πιο χαλαρή.
Anyway,τέλος το off. :P

Για σήμερα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπώ και το βράδυ.
Λογικά αύριο το μεσημέρι τώρα... Οπότε μην πεί κανείς. Που είναι,χάθηκε κι έτσι. :/:

Αυτά. Σόρρυ για την πολυλογία. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Α ρε jj ποιητή θα με τρελάνεις πρωινιάτικα με αυτά που γράφεις :P
Αυτές είναι οι σκέψεις μου κι αν σου αρέσουν:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ρε, χαλαρώστε σήμερα. Θα γίνει αλήθεια φόνος κάποια στιγμή έτσι όπως το πάτε. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Να αισθάνεσαι τυχερός, που δε σ' έχω δει στην πραγματικότητα, αλλιώς θα σου 'σπαζα τα μούτρα-.-'

Είσαι τυφλός ή κάτι άλλο;:mpinelik: Δε βλέπεις αριστερά που γράφει "ο jj!"; Την τύχη μου μέσα!!!!-.-':mad::mpinelik:
Πάλι καλά επέστρεψα πιο νωρίς, απ' ότι είχα πει χτες, αλλιώς δε θα το έβλεπα-.-'

:popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν έχω νεύρα... Όρεξη δεν έχω... Και θέλω όταν λέω κάτι να με καταλαβαίνουν και να μην χρειάζεται να επαναλαμβάνομαι...
Αν δεν έχεις όρεξη πήγαινε για έναν καφέ, δεν σου κάνει καλό να παίζεις παλέρμο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Να αισθάνεσαι τυχερός, που δε σ' έχω δει στην πραγματικότητα, αλλιώς θα σου 'σπαζα τα μούτρα-.-'

Είσαι τυφλός ή κάτι άλλο;:mpinelik: Δε βλέπεις αριστερά που γράφει "ο jj!"; Την τύχη μου μέσα!!!!-.-':mad::mpinelik:
Πάλι καλά επέστρεψα πιο νωρίς, απ' ότι είχα πει χτες, αλλιώς δε θα το έβλεπα-.-'

OBVIOUS HUMOUR IS OBVIOUS.OBVIOUSότατο!

Ήμαρτον? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
jj! ο μικρος ποιητης:P!!
Τι να κανουμε ρε, ειδε πως εισαι ευαισθητη ψυχη και μπερδευτηκε ο ανθρωπος:P!!
Το πιο καμμενο παλερμο ever (και κυριολεκτικα, λογω της θερμοκρασιας:P)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κάτοικοι του Παλέρμο, λάβαμε νέα προκήρυξη από τους δολοφόνους που ζουν ανάμεσά σας, την οποία σας κάνουμε γνωστή, ύστερα από δική τους επιθυμία. :popcorn:
Chris1993...να προσέχεις τα μεσημέρια
γιατί είσαι σε μεγάλο κίνδυνο
...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν δεν έχεις όρεξη πήγαινε για έναν καφέ, δεν σου κάνει καλό να παίζεις παλέρμο.:hmm:

Χαχαχαχα... Θενξ για την συμβουλή... Αλλά ξέρω τι κάνω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Tωρα αυτο τι ηταν?? Καινουργιο κολπακι βρηκε το team των δολοφονων??
Αν δολοφονησουν το Χρηστο αυριο εμενα να μου τρυπησετε τη μυτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
OBVIOUS HUMOUR IS OBVIOUS.OBVIOUSότατο!

Ήμαρτον? :confused:
Να δω, πώς θα αντιδρούσες εσύ-.-'
jj! ο μικρος ποιητης:P!!
Τι να κανουμε ρε, ειδε πως εισαι ευαισθητη ψυχη και μπερδευτηκε ο ανθρωπος:P!!
Μη σου πω κι εσένα τίποτα-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Tωρα αυτο τι ηταν?? Καινουργιο κολπακι βρηκε το team των δολοφονων??
Αν δολοφονησουν το Χρηστο αυριο εμενα να μου τρυπησετε τη μυτη!!
Το παίζουμε αδιάφοροι και ανήξεροι τώρα; :whistle:
Μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βασικά sorry, αλλά θα σταματήσω να παίζω.
Καλή συνέχεια. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βασικά sorry, αλλά θα σταματήσω να παίζω.
Καλή συνέχεια. :hello:
Τα λέμε στο επόμενο παιχνίδι:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατί βαρέθηκα με την μουγκαμάρα των άλλων.
Έτσι δεν παίζουν ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ και μπράβο τους που χαλάνε ένα ωραίο παιχνίδι.
Το ρόλο μου θα το μάθετε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατί βαρέθηκα με την μουγκαμάρα των άλλων.
Έτσι δεν παίζουν ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ και μπράβο τους που χαλάνε ένα ωραίο παιχνίδι.
Το ρόλο μου θα το μάθετε στο τέλος.

Πλάκα κάνεις τώρα;;; Πιο ζωντανό Παλέρμο δεν θυμάμαι ένα χρόνο τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top