Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μπορεί να προσπαθείς να μας πείσεις πως είσαι δολοφόνος, αλλά να μην είσαι και να θες να βγεις από το παιχνίδι κι εμείς να νομίζουμε πως είσαι δολοφόνος και να σε βγάλουμε (για τη thodora)
παιδιά όποιος κατάλαβε να μου πει κι εμένα να καταλάβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@ Έλενα,
όχι ότι κανείς δε παρασύρθηκε δηλαδή.
Ναι άβουλα, μπορεί όχι 1-2 αλλά οι άλλοι ναι.-

μπορεί να προσπαθείς να μας πείσεις πως είσαι δολοφόνος, αλλά να μην είσαι και να θες να βγεις από το παιχνίδι κι εμείς να νομίζουμε πως είσαι δολοφόνος και να σε βγάλουμε (για τη thodora)
παιδιά όποιος κατάλαβε να μου πει κι εμένα να καταλάβω
Αναδιατύπωση;
Έκανα λάθος ορθογραφικο, αντί για ''αι'' έβαλα ''ε'' και με κατηγορείς για αυτό;
Πάμε καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλά!:D Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μη τρελαίνεσαι Θεοδώρα, παιχνίδι είναι, και δε χρειάζεται να τσιμπάει τόσο αυτός που σου λέει τη βλακεία όσο και συ που προσπαθείς με νύχια και με δόντια να αμυνθείς.


Πολίτης ο bluestas95 και ο freak μας την κοπάνησε προτού τον ταπεινώσουμε λίγο για τη σιγουριά του, αλλά δε βαριέσαι.Κουλάρετε λίγο, και τα λέμε από Σαββάτο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
παιδιά άσχετο:
o bill αφού δολοφονήθηκε δε θα είναι πολίτης;

edit: α, ναι ξέχασα το ρουφιάνο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
παιδιά άσχετο:
o bill αφού δολοφονήθηκε δε θα είναι πολίτης;

Κοίταξε, τους κανόνες δε τους ξέρω καλά, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν είναι δολοφόνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ε καλα, αυτό είναι σ'ιγουρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
κόλλησε το θέμα στη 45 και δε μου δείχνει τη 46
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ναι, και μένα κάτι κολπάκια μου έκανε πριν.Μου έβγαζε σε 3 διαφορετικές σελίδες τα ίδια μηνύματα με εξαίρεση το τελευταίο σε κάθε σελίδα που ήταν διαφορετικό :confused:

Τώρα σα να διορθώθηκε, κάπως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ε σιγά, δεν έχει και τίποτα σημαντικό...εγώ σας καληνυχτίζω, γιατί με πιάσανε τα μάτια μου (για να καταλάβετε πόση ώρα παίζω uno στο κομπιούτερ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κάνω συγχωνεύσεις στις προηγούμενες σελίδες παιδιά, γι' αυτό οι σελίδες κάνουν βόλτες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τζιχάντ: Ισλαμικός όρος που στη δύση είναι γνωστός σαν ιερός πόλεμος

Κηρύσσω Τζιχάντ εναντίον του φορέβερφρικ του one and only τελευταίου από τα καλά τσιράκια του παλέρμο και εξηγούμαι:

Η επιρροή που είχε ο φορέβερφρικ μέχρι τώρα στους παίχτες είτε θα τους βοηθούσε είτε θα τους κατέστρεφε. Η σιγουριά του δείχνει ένα πράγμα. Γνώση ρόλων. Είμαι σίγουρος ότι δεν είναι με τίποτα δολοφόνος δεν είναι βλάκας να παίζει τόσο ανοιχτά και προκλητικά αν ήταν κιλλερ.

Διάβασα όλα του τα ποστ από την αρχή του παιχνιδιού για να μπορέσω να καταλάβω τι είναι και να συμπεράνω τι γίνεται επιτέλους. Στην αρχή ο φρικ δίνει την ψήφο στον κρις93 χωρίς σαφή επιχειρήματα. Λογικό ήταν αρχή και εν πολλοίς ένστικτο. Μετά αλλάζει την ψήφο του για να σώσει την "σύμμαχο" του, Έλενα.

Αν κάποιος από τους πολίτες πιστεύει ότι ο πάπας ήταν δολοφόνος καλύτερα να παρατήσει το παλέρμο και να ξεκινήσει ψάρεμα.

Στη συνέχεια αφού έχει τη σύμμαχο μαζί του (την δεσποινίδα Έλενα που μας δείχνει κάθε φορά πόσο συμφωνεί μαζί του με της θετικές της. ΛΟΛ βαρέθηκα να βλέπω θετικές στα ποστ του φρικ οποιος τσεκάρει τα μηνύματα του θα δει άπειρες θετικές και όλες από την Έλενα) με το αποφασίζομεν και διατάζομεν βγάζει πραγματικά με το έτσι θέλω τον μπλουσταρ. Στη συνέχεια ζητά συγνώμη, λέει ότι αναμένει την επίθεση και συγχωρεί τον εαυτό του.

Όλα αυτά δείχνουν άγνοια κινδύνου. Ποστάρει με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε και να βγει να μοιάζει πολίτης και να νομίζουν ότι απλώς παραπλανήθηκε

Αυτό που με προβληματίζει δεν είναι τι είναι ο φορέβερφρικ αλλά ποιόν δολοφόνο καλύπτει. Είναι απίθανο να είναι τόσο χαζή η Έλενα και να φαίνεται τόσο πολύ. Μάλλον αφελής και αδαής με το παιχνίδι είναι. Κινούμαι σε Πατρεύς και σότερ αλλά δεν είναι τίποτα σίγουρο, είναι πολύ ρευστά τα πράγματα.


Τι άβουλα μωρέ κι εσύ. Εγώ το παραδέχομαι ότι υποψιαζόμουν και τον bluestas και τον vaios13.
Θα μου πείς να μην άκουγες τον freak,και να έμενες στην πρώτη ψήφο,αλλά ντάξει τι να γίνει δηλαδή.
Ο Κωνσταντίνος μπερδεύτηκε,έκανε λάθος υπολογισμούς ίσως. Και εγώ το ίδιο.
Δεν βγάζω την ουρίτσα μου απ'έξω. Ούτε θα κάτσω να τον κατηγορήσω κιόλας πως με "παρέσυρε".
Ντάξει αρχή είναι ακόμα,πιστεύω όλο αυτό έγινε για καλό.
Πάντως έχω μια σχετικά καλύτερη εικόνα τώρα για κάποια πράγματα.


Btw το θέμα κλείνει το Σ/Κ έτσι?

Στο Σ/Κ παίζεται κανονικά το Παλέρμο για όσους θέλουν, απλώς δεν έχει ψηοφορίες και δολοφονίες. Θα είναι μακρύ σκ, να το ξέρεις αφελή Έλενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κοίταξε, τους κανόνες δε τους ξέρω καλά, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν είναι δολοφόνος :P

ε καλα, αυτό είναι σ'ιγουρο!

For the record, χωρίς να λέω ότι αυτό έγινε, ούτε και να το αποκλείω, δολοφόνοι μπορούν να σκοτώσουν δολοφόνο, αν το επιθυμούν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
επίσης το τσιράκι μπορεί να δώσει τη θέση του σε πολίτη, σωστά;

@φάντα,
γιατί λες ότι ο πάπας δεν είναι δολοφόνος και ποια είναι η γνώμη σου για τις κατηγορίες που προσάπτω στον wild σε σχέση με τον πάπα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δε θα πω ότι δεν μπερδεύτηκα...
Διάλειμμα, για σήμερα από το Παλέρμο... Να βάλω σε μια τάξη τις σκέψεις μου... Και τα λέμε από αύριο guyz...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
επίσης το τσιράκι μπορεί να δώσει τη θέση του σε πολίτη, σωστά;

@φάντα,
γιατί λες ότι ο πάπας δεν είναι δολοφόνος και ποια είναι η γνώμη σου για τις κατηγορίες που προσάπτω στον wild σε σχέση με τον πάπα;

Παίζουμε με την κλασική έκδοση, όχι τη revised, μη μπερδεύεστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παίζουμε με την κλασική έκδοση, όχι τη revised, μη μπερδεύεστε. :)

Που μπορώ να βρω τους κανόνες της revised, madam? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ξύπνησες φάντα? Επιτέλους σε βλέπουμε λίγο και στο game ρε σύ. :eek:
Στο προηγούμενο Παλέρμο σε βγάλαν πρώτο-πρώτο με ψηφοφορία,θυμάμαι.
Α ναι νομίζω πως πρόλαβες να κάνεις και 1 πόστ,right.
Άρα δεν ξέρω καθόλου τον τρόπο που παίζεις,ούτε τι κάνεις και πως το κάνεις.

A επίσης.
Τι άλλο είχες πεί σε κάποια φάση να δείς. Α ναι ότι βαριόσουν να ποστάρεις.
Αχμμμ. Τώρα ξαφνικά ξεβαρέθηκες,ε? :redface:

Ελπίζω να έχεις συμμετοχή από εδώ και πέρα τουλάχιστον. :whistle:

Στη συνέχεια αφού έχει τη σύμμαχο μαζί του (την δεσποινίδα Έλενα που μας δείχνει κάθε φορά πόσο συμφωνεί μαζί του με της θετικές της. ΛΟΛ βαρέθηκα να βλέπω θετικές στα ποστ του φρικ οποιος τσεκάρει τα μηνύματα του θα δει άπειρες θετικές και όλες από την Έλενα) με το αποφασίζομεν και διατάζομεν βγάζει πραγματικά με το έτσι θέλω τον μπλουσταρ.
Το που βάζω τις....ψήφους μου,είναι δικαίωμα μου.
Συμφωνούσα στον τρόπο σκέψης του freak και με όσα έλεγε.
Και έχω βάλει και σε αρκετά άτομα που συμφωνώ μαζί τους,θετικές κατά καιρούς.


Όλα τα υπόλοιπα που αναφέρεις απλά είναι χαρακτηρισμοί προς το άτομο μου.
Η γνώμη που έχεις για μένα, δεν με αφορά ούτε στο ελάχιστο. (εν ολίγοις, σε έχω γραμμένο)
Το πόσο αφελής ή όχι είμαι,θα φανεί στο τέλος πάντως.

Για σένα κρατάω αυτό που είχε πεί η Θεοδώρα,πάντως.
Δεν λέω κάτι άλλο.
Θα σε δώ και πως θα κινηθείς από εδώ και πέρα και θα κάνω ανάλογο πόστ.
Επίσης. Θέλω να μιλήσει επιτέλους και ο πολυαγαπημένος μου Βάιος. :whistle:
Που είσαι παιδί μου? Σε χάσαμε. Σου έφαγε η γατούλα την γλωσσίτσα σου? :redface:

Αφού θα συνεχιστεί και το Σ/Κ το game,ωραία. Τα λέμε από αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Που μπορώ να βρω τους κανόνες της revised, madam? :P

Πότε μπορώ να σας κοπανήσω, sir; :P Μ'αρέσει ψηφίσατε και κλασική χωρίς καν να δείτε κανόνες από τη revised, μάλιστα! >>>εδώ<<<.

Το πρώτο ποστ έχει τους κανόνες της revised, το δεύτερο της κλασικής που παίζετε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top