Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
για να δούμε τι είναι ο bluestas :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
με 6 ψηφους ο bluestas95 μας αποχαιρετα και μας λεει τα τελευταια του λογια.

σε 5 λεπτα η αποκαλυψη της ιδιοτητας του!

εδιτ με 5 ψηφους.

wild boy τη ψηφο στη μετραω μονο και μονο επειδη δεν αλλαζει κατι. απο τη στιγμη που λεει ακριβως δε μπορουμε να την αλλαξουμε. μονο στο :59!

δεν έχω πρόβλημα μωρέ,τώρα σιγά και να μη τη μετρούσες δε θα σου κρατούσα και κακια:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
8 λέει, άντεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ε καλά τι ανυπομονείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πρεπει να παω για καφεεεεεεεεε!! Αντεεεεεεεεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πρεπει να παω για καφεεεεεεεεε!! Αντεεεεεεεεε...

Το πρέπει μου αρέσει. Περιμένετε, φτιάχνει τον πίνακα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:
Λίστα για Δευτέρα 11/07/2011
  1. Alchemist
  2. Chris1993
  3. _elena_
  4. elenaki_arnea08
  5. fantasmenos
  6. foreverfreak
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κλεοπάτρα^^
  10. maria_lulu
  11. MAYROULIS
  12. Πατρεύς
  13. soter
  14. theodora
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy


Απουσίες
1 elenaki_arnea08
1 Chris1993

Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα δολοφονεί ο serial killer-μόνο εκείνος μαθαίνει ιδιότητα.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.


Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. bluestas95 - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - πολίτης
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
περιμένω :popcorn:

edit: το έγραψα κατα λάθος μετά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
(το είχα προετοιμάσει από πριν γιατί το αποτέλεσμα ήταν εμφανές)
Αγαπητοί συμπολίτες ,

Ύστερα απ' την ψηφοφορία ήρθε η ώρα να αποχωρήσω , κάνοντας γνωστή την ιδιότητά μου.Ελπίζω επιτέλους να καταλάβατε ότι πρέπει να αφήσετε τα "κύματα" και τις "σιγουριές" και να παίξετε πιο έξυπνα για να βρείτε τους δολοφόνους , καθώς κάποιοι προσπαθούν να ρίξουν στάχτυ στα μάτια σας.Αρχικά, μου φάνηκε άκρως ασυνήθιστη η συμπεριφορά της _elenas_.Ενώ στην αρχή διατύπωνε τις σκέψεις της για τους υπόπτους , "ξαφνικά" συμμαχεί με τον foreverfreak , τον εμπιστεύεται (wtf? :hehe: ) συμφωνεί σε ό,τι λέει , χωρίς να γνωρίζει την ιδιότητα του και με ψηφίζει με την πρόφαση ότι είναι ίδιο είτε ψηφίσει εμένα , είτε τον Βάιο.Ο freak απ' την άλλη , καλεί τους πάντες να με ψηφίσουν για την τακτική μου με τα άτομα που ψηφίζω , ενώ στη συνέχεια που βλέπει την εξέλιξη της ψηφοφορίας calmarei.Να το έκανε άραγε για να σώσει τον Μαυρούλη για κάποιο λόγο?Μήπως τελικά οι δολοφόνοι κρύβονται στους ψήφους μου και όχι στου Μαυρούλη?Πώς μπορείτε όμως να συμφωνείτε τόσο με κάποιον χωρίς να γνωρίζετε την ιδιότητά του?Αυτό είναι κλασική τακτική των δολοφόνων..Παρ' όλ αυτά , πιστεύω πως ένας απ' τους δύο (Έλενα-freak) είναι αθώος , καθώς αν ήταν και οι δύο δολοφόνοι δε θα καρφώνονταν τόσο.Εξαιρείται η περίπτωση να είναι ένας απ' τους δύο serial-killer.Πάμε όμως στο άτομο που θεωρώ ακόμα πιο ύποπτο : τον Wild_Boy!Στον πρώτο γύρο , ξεκινά με το σταυρό στο χέρι φωνάζοντας για την αθωότητα του papas (πού το ξέρεις ρε φίλε? :confused: ).Στο μόνο άτομο που φάνηκε ύποπτη αυτή η συμπεριφορά ήταν η Θεοδώρα , η οποία προσπαθεί να διαπραγματευτεί μαζί του με λογική.Φυσικά , ο ίδιος αρνείται να απαντήσει ευθέως ενώ οι υπόλοιποι παίκτες σχεδόν αδιαφορούν (μα γιατί άραγε? :whistle: ).Ύστερα απ'την πρώτη του ψήφο στον jj , χωρίς κάποιο σοβαρό λόγο , αμέσως χώνεται στο κύμα εναντίον μου και ο φρεακ με την Έλενα μένουν αμέτοχοι στις δικαιολογίες που δίνει στη Θεοδώρα(μήπως επειδή κάποιον συνέφερε η ψήφος του wild?).Τελειώνοντας λοιπόν , θα ήθελα να σας επιστήσω την προσοχή για τον Wild_Boy ο οποίος αποπροσανατολίζει τους πάντες.Όσον αναφορά τα υπόλοιπα μέλη δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο.Ακολουθήστε το ενστικτό σας για το ρόλο τους , καθώς και τη συμπεριφορά τους μέχρι τώρα.Tα σιγανά ποταμάκια μην τα αφήνετε στην απ' έξω.Το ότι για παράδειγμα ο Μαυρούλης δε μιλάει ,δε σημαίνει ότι είναι αθώα περιστέρα.Εγώ κάποιες σκέψεις έκανα.Αυτά από μένα.Είναι αυτονόητο ότι θα συνεχίσω να παρακολουθώ την εξέλιξη του παιχνιδιού.Ήταν η πρώτη φορά που έπαιζα και ήταν ακόμα καλύτερο απ' ότι περίμενα !

Καλή συνέχεια ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.
ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΑΜΩ, ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΤΩΡΑ.

Άντε με το καλό δολοφονούμε τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Απφφφφφ.

Τι να γίνει. Ίσως έπρεπε τελικά να επιμείνω στον Bάιο.
Τέλος πάντων,δεν το μετανιώνω.
(freak αν είσαι κάνας δολοφόνος ρε τσογλάνι και μας παγίδεψες όλους,θα σε μισήσω πραγματικά. :P)

Anyway. Στον επόμενο γύρο θα ψηφίσω τον Βάιο πάντως,έχω πεί τους λόγους και πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελεια... Αντε να σας πεισω τωρα οτι δεν ειμαι ελεφαντας!! Επειδη δεν θα αντεξω τον ψυχολογικο πολεμο, θα παω για εναν καφε και θα επιστερψω το βραδυ... Μεχρι τοτε μπορειτε να εκτονωθειτε βριζοντας με!! Ενταξει, μπορει να επεσα εξω, αλλα... Δεν εχω τι αλλο να πω. Εχω μεινει μαλακας!! Ωστοσο εξακολουθω να πιστευω πως οι συμμαχοι μου ειναι αθωοι... Τα λεμε το βραδυ λοιπον, δε μπορω αλλο ρεζιλι!!

Υ.Γ: Το μονο που ελπιζω ειναι ο bluestarferries να ηταν τσιρακι, αλλιως τη βαψαμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
έγραψες ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΜΕ!
οπότε μπορεί κι εσύ να ΕΙΣΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!

edit: καλά πόσοι γράφουμε ταυτόχρονα; (για τη theodora μιλάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και τώρα αν διώξουμε κάποιον από την τριάδα φρικ-Έλενα-wild δε θα ξέρουμε τι είναι.
Είστε μεγάλα κορόιδα που εμπιστεύεστε τον καθένα.
Άβουλα.-
Με νευριάσατε εις το άπειρο.
Πάω να φάω. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
omg,αν κάποιος θέλει να με βγάλει παρακαλώ μεθαύριο για να δείτε ότι κι εγώ είμαι αθώος.

σοκαρίστηκα με το αποτέλεσμα και freak και ελενα τέρμα η συνεργασία-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σωστος!! Τι εγινε Θεοδωρα, μπερδεψαμε την παθητικη με την ενεργητικη φωνη:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
έγραψες ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΜΕ!
οπότε μπορεί κι εσύ να ΕΙΣΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!

edit: καλά πόσοι γράφουμε ταυτόχρονα; (για τη theodora μιλάω)
λολ φίλε ούτε ένα λάθος;
Άντε ψήφισέ με για αυτό! :-*

Σωστος!! Τι εγινε Θεοδωρα, μπερδεψαμε την παθητικη με την ενεργητικη φωνη:P??
Φρικ να σε βρίσω τώρα ή μετά; :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και τώρα αν διώξουμε κάποιον από την τριάδα φρικ-Έλενα-wild δε θα ξέρουμε τι είναι.
Είστε μεγάλα κορόιδα που εμπιστεύεστε τον καθένα.
Άβουλα.-
Με νευριάσατε εις το άπειρο.
Πάω να φάω. :mad:
Τι άβουλα μωρέ κι εσύ. Εγώ το παραδέχομαι ότι υποψιαζόμουν και τον bluestas και τον vaios13.
Θα μου πείς να μην άκουγες τον freak,και να έμενες στην πρώτη ψήφο,αλλά ντάξει τι να γίνει δηλαδή.
Ο Κωνσταντίνος μπερδεύτηκε,έκανε λάθος υπολογισμούς ίσως. Και εγώ το ίδιο.
Δεν βγάζω την ουρίτσα μου απ'έξω. Ούτε θα κάτσω να τον κατηγορήσω κιόλας πως με "παρέσυρε".
Ντάξει αρχή είναι ακόμα,πιστεύω όλο αυτό έγινε για καλό.
Πάντως έχω μια σχετικά καλύτερη εικόνα τώρα για κάποια πράγματα.


Btw το θέμα κλείνει το Σ/Κ έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν κλεινει το θεμα. μπορειτε να συμμετεχετε οσοι θελετε και εχετε χρονο. δολοφονιες και ψηφοφοριες δεν εχουμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top