Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η Θεοδώρα παίζει να είναι τσιράκι. Δεν βρίσκω άλλη αιτία να αντιδράει έτσι!
Να επιμένει τόσο άπειρα! Όταν ήταν πολίτης έπαιζε εντελώς διαφορετικά. Πολύ πιο οργανωμένα.
Τώρα έχει κολλήσει εκεί στον Wild!

Ο Βάιος δεν έχει ξαναμιλήσει btw,από τότε που μου απάντησε στο μήνυμα. Δεν έχει πεί απολύτως τίποτα.
Μάλιστα. :whistle:

Ο φάντα παίζει να είναι killer και να θέλει να την βγάλει καθαρή,ότι είπες πριν δηλαδή κι εσύ Κωνσταντίνε.
Δεν είμαι τσιράκι, τόσο χαζή είμαι να επιμένω για έναν συγκεκριμένο;
Αν ήμουν τσιράκι θα πήγαινα μια στον έναν μια στον άλλον, λογικό.
Γαμω τις παιδαγωγικες σου σπουδες μεσα, γιατι σου φαινονται τοσο περιεργα τα λογια του Στρατου?? Εκτος απο παικτης στο παλερμο δεν παυει να ειναι ΠΑΙΔΙ!! Ψαχνει λοιπον επιβεβαιωση απο καποιον μεγαλυτερο, τοσο παραλογο ειναι?? Σορρυ για το off, αλλα δεν κρατηθηκα!
Άσε τις γνώσεις μου κάτω ρε. :P
Χέστηκα που είναι παιδί, παιχνίδι είναι άνευ ηλικίας. γιατί λοιπόν να πάρω ως άλλοθι ότι είναι παιδί; Μ;Μ;Μ;

Θεοδώρα,αν τον βγαλουμε και ειναι δολοφονος,θα συνεργαστείς κι εσύ μαζί μας????και θα μας πιστεψεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?
Όχι, δεν πάω με το κύμα. Θα ψηφίζω όποιον θέλω, όποιον μου φαίνεται ύποπτος και όχι ότι πει η μάζα.
Το ότι συμφωνεί σε κάτι η μάζα δε σημαίνει ότι είναι και σωστό γιατί πολ΄θ απλά μπορεί να πέσει σε οργανωμένο σχέδιο.
ελα ελα σας πιασαμε,δε θα βρουμε τους δολοφονους απο τις ψηφους στο μαυρουλη,απο αυτες σε μενα θα τους βρουμε:)
Άψογη λογική!
ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΙΣ ΨΗΦΟΥΣ ΣΑΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΕΙΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Όπα !Τώρα κάνουμε και υποθέσεις? Τι έγινε ξαφνικά?^^

Εσύ δεν έλεγες ότι είσαι είσαι σίγουρος ότι είμαι δολοφόνος , ότι ο Μαυρούλης είσαι σίγουρος ότι είναι πολίτης και ότι ο Wild_Boy σχεδόν σίγουρος ότι επίσης είναι πολίτης?
Που την βλεπεις την υποθεση?? Κανε ενα bold σε παρακαλω, γιατι θα με τρελανεις!!! Ναι, ειμαι σιγουρος πως ο Μαυρουλης και ο Στρατος ειναι πολιτες και σχεδον σιγουρος πως εσυ εισαι δολοφονος... Δεν προκειται να αλλαξω γνωμη, μεχρι να επιβεβαιωθω/αναιρεθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ε ναι, θα είσαι σίγουρος ρε φρικ.Συμφωνώ μαζί σου.

Oι wild boy και μαυρούλης δεν είναι μαζί σου στην αγία τετράδα των δολοφόνων, πως να μην είσαι σίγουρος.:P

Αν είχες αμφιβολία να ανησυχούσες..

P.S: MissKit δώσε μια βαθμολογία ρε συ, δε μπορώ να ψάχνω από δω κι από κει μπας και πετύχω την πιο πρόσφατη βαθμολογία.Cheers :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε ναι, θα είσαι σίγουρος ρε φρικ.Συμφωνώ μαζί σου.

Oι wild boy και μαυρούλης δεν είναι μαζί σου στην αγία τετράδα των δολοφόνων, πως να μην είσαι σίγουρος.:P

Αν είχες αμφιβολία να ανησυχούσες..

P.S: MissKit δώσε μια βαθμολογία ρε συ, δε μπορώ να ψάχνω από δω κι από κει μπας και πετύχω την πιο πρόσφατη βαθμολογία.Cheers :baby:
Απο τις ελαχιστες σοβαρες υποθεσεις που εχω διαβασει:)!! Μπραβο σου και το εννοω... Θα μπορουσε πραγματι να συμβαινει κατι τετοιο, αλλα στην προκειμενη περιπτωση επεσες εξω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
Που την βλεπεις την υποθεση?? Κανε ενα bold σε παρακαλω, γιατι θα με τρελανεις!!! Ναι, ειμαι σιγουρος πως ο Μαυρουλης και ο Στρατος ειναι πολιτες και σχεδον σιγουρος πως εσυ εισαι δολοφονος... Δεν προκειται να αλλαξω γνωμη, μεχρι να επιβεβαιωθω/αναιρεθω.

Εκεί που λες ότι άμα αποδειχθεί πως έκανες λάθος θα το πάρεις στις πλάτες σου.Δεν το είπα ως υπόθεση εναντίον κάποιου.Με παραξένεψε όμως το γεγονός ότι τώρα που είδες ότι σίγουρα φεύγω αρχίζεις να μαλακώνεις και να αφήνεις τα σίγουρα πράγματα όταν πριν λίγες σελίδες έλεγες :

Απλη λογικη ειναι... Σας παρακαλω αλλαξτε τις ψηφους σας, αν και νομιζω πως απευθυνομαι στους λαθους ανθρωπους!! Τουλαχιστον εσυ ρε _elena_ ψηφισε τον bluestarferries... Κατι πρεπει να κανουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:popcorn:
Λίστα για Παρασκευή 08/07/2011
  1. Alchemist - foreverfreak
  2. Bill_Slayer - _elena_
  3. bluestas95 - Wild_Boy
  4. Chris1993
  5. _elena_ - bluestas95
  6. elenaki_arnea08
  7. fantasmenos - bluestas95
  8. foreverfreak - bluestas95
  9. JaneWin - jj!
  10. jj! - fantasmenos
  11. Κλεοπάτρα^^ - Wild_Boy
  12. maria_lulu - MAYROULIS
  13. MAYROULIS - maria_lulu
  14. Πατρεύς - fantasmenos
  15. soter - bluestas95
  16. theodora - Wild_Boy
  17. tsarachaf - bluestas95
  18. vaios13 - MAYROYLIS
  19. Wild_Boy - bluestas95

Ψήφοι
6 bluestas95
3 Wild_Boy
2 fantasmenos
2 MAYROULIS
1 _elena_
1 foreverfreak
1 jj!
1 maria_lulu


Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. Bill_Slayer - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εκεί που λες ότι άμα αποδειχθεί πως έκανες λάθος θα το πάρεις στις πλάτες σου.Δεν το είπα ως υπόθεση εναντίον κάποιου.Με παραξένεψε όμως το γεγονός ότι τώρα που είδες ότι σίγουρα φεύγω αρχίζεις να μαλακώνεις και να αφήνεις τα σίγουρα πράγματα όταν πριν λίγες σελίδες έλεγες :
Αφηστε τους μελοδραματισμους ρεεεε!! ΕΛΕΟΣ... Ποιος σου ειπε οτι σιγουρα φευγεις?? Εχουμε πανω απο 2 ωρες ακομα, μεχρι να ληξει η ψηφοφορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
Αφηστε τους μελοδραματισμους ρεεεε!! ΕΛΕΟΣ... Ποιος σου ειπε οτι σιγουρα φευγεις?? Εχουμε πανω απο 2 ωρες ακομα, μεχρι να ληξει η ψηφοφορια!!

Δεν είμαι μελοδραματικός.Φύγω - δε φύγω , καλά πέρασα όσο έκατσα. :)
Το ανέφερα , επειδή μου έκανε εντύπωση απλά.


Πάω μέσα.Επανέρχομαι αργότερα. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
όταν έχει 3 ψήφους διαφορά λογικό.
Στην περίπτωση όμως που ο μπλου βγει πολίτης θα έχουν ένα συν οι δολοφόνοι καθώς δεν έχουμε αποκάλυψη και θα το παίζουν πολίτες. Δηλαδή βγαίνει πολίτης σσήμερα, δολοφονείται πολίτης, βγαίνει δολοφόνος ως και καλά πολίτης και οι πολίτες συνεχίζουν να κοιμούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
έλα, τι έγινε και χαθήκατε;
Συνεδριάζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω προσωπικα επαιζα tichu για να ξεσκασω!!! Κερδισαμε παλι:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτή ξαφνική νέκρα δε μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Aν σου πω τίποτα, θα φάω τριήμερο ban, τουλάχιστον:angel:

Προφανώς και ξέρω ότι ο ταραμάς δεν έχει κουκούτσια:look:

Η συζήτησις τελείωσε:pfff:
____________________________________________________________
btw, αύριο όπως είπα, δε θα έχω πρόσβαση στο internet και μάλλον θα επιστρέψω την Κυριακή το μεσημέρι:)

Ούτως ή άλλως δεν ψηφίζουμε το Σ/Κ, οπότε μικρό το κακό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έτσι και βγει ο μπλου πολιτης θα σας βρισω για τη βεβαιοτητα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Προσπαθῶντας νὰ ἀναλύσω λίγο τὴ διαμορφωμένη κατάσταση, πιστεύω ὅτι ὑπάρχουν δύο ἐκδοχὲς ποὺ εἶναι καὶ οἱ πιὸ πιθανὲς καὶ μία λιγότερο πιθανή. Ἡ πρώτη ἐκδοχὴ εἶναι καὶ οἱ δύο οἱ ὁποῖοι ἔχουν λάβει τὶς περισσότερες ψήφους νὰ μὴν εἶναι δολοφόνοι καὶ οἱ δολοφόνοι νὰ ἔχουν πετύχει μέχρι στιγμῆς νὰ καλύψουν ἐπιτυχῶς τὰ ἴχνη τους. Ἡ δεύτερη ἐκδοχὴ εἶναι ὁ wild-boy νὰ εἶναι δολοφόνος καὶ νὰ προσπάθησαν οἱ συμπαῖκτες του νὰ τὸν προστατεύσουν. Σὲ ἔνα τέτοιο ἐνδεχόμενο, εἶναι ζήτημα χρόνου νὰ ἀποκαλυφθοῦν οἱ δολοφόνοι. Ἡ τρίτη ἐκδοχή, ἡ ὁποῖα μοῦ φαίνεται λιγότερο πιθανή, εἶναι ὁ bluestas νὰ εἶναι δολοφόνος καὶ νὰ θυσιάζεται γιὰ νὰ ἀποπροσανατολισθοῦν οἱ ὑπόλοιποι. Εἶναι ὅμως νωρὶς θαρρῶ γιὰ νὰ συμβαίνῃ κάτι τέτοιο... Προσωπικὰ, τείνω περισσότερο νὰ ὑποστηρίξω τὴν πρώτη ἐκδοχή. Γιὰ κάποιο λόγο πάντως, ἀρχίζει καὶ ἡ Θεοδώρα νὰ μοῦ φαίνεται ὕποπτη. Ἐμμένω στὴν ψῆφο μου καὶ περιμένω νὰ δῶ τὰ ἀποτελέσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ευχαριστώ αυτούς που ψήφισαν εμένα και μετά το ακύρωσαν!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω το ξαφνικό κύμα και τη μεταξύ σας εμπιστοσύνη. Ξέρετε κάτι που πρέπει να ξέρουμε;
Και Πέτρο γιατί είμαι ύποπτη;
Μη μου πεις και εσύ τσιράκι γιατί ψήφισα ήδη από χτες και δείχνω με quote τα σημεία όπου φάσκει και αντιφάσκει ο wild.
Τι πιο λογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ψηφίζω freak,έτσι για πλάκα,δεν αλλάζει κάτι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
με 6 ψηφους ο bluestas95 μας αποχαιρετα και μας λεει τα τελευταια του λογια.

σε 5 λεπτα η αποκαλυψη της ιδιοτητας του!

εδιτ με 5 ψηφους.

wild boy τη ψηφο στη μετραω μονο και μονο επειδη δεν αλλαζει κατι. απο τη στιγμη που λεει ακριβως δε μπορουμε να την αλλαξουμε. μονο στο :59!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top