Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Xμμ...

ΑΠ' ότι φαίνεται τσίμπησαν όλοι και σήμερα αποχωρώ.
Πριν φύγω όμως θα αλλάξω , έστω και τυπικά , την ψήφο μου.

Ψηφίζω Wild_Boy , επειδή δεν ξέρει τι λέει.
E όχι. Εσύ αλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις εντελώς τυχαία τον Wild!
Eντελώς τυχαία όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κοιταξε, δεν καναμε και καμια ιδιαιτερη προσπαθεια να το κρυψουμε!! Ναι, συνεργαζομαστε και το δηλωνουμε ανοιχτα... Αν θεωρειτε και αυτο υποπτο, τοτε τι να σας πω!?!
Ναι το θεωρώ ύποπτο, εξάλλου γιατί δύο απλοί "πολίτες" (όπως ισχυρίζεστε εσείς) να συνεργάζονται;:hmm:

Μετα απο τα τελευταια μηνυματα και σχολια σου, αρχιζω να σε θεωρω κλυτερη επιλογη απο το vaio... Τι εγινε, ιδρωσε το αυτακι μας μικρη μου δολοφονα??
Κακό του κεφαλιού σου αν θεωρείς κάτι τέτοιο και αν φυσικά είσαι πολίτης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Xμμ...

Απ' ότι φαίνεται τσίμπησαν όλοι και σήμερα αποχωρώ.
Πριν φύγω όμως θα αλλάξω , έστω και τυπικά , την ψήφο μου.

Ψηφίζω Wild_Boy , επειδή δεν ξέρει τι λέει.


χαχαχααχαχαχαχαχα τι λεει το πιζιιιιιιιιιιιιι αχαχαα

προσπαθεις να σωσεις το τομαρι σου??:P

φρικ θα νικησουμε στο να τον βγαλουμε

θα νικησουμε στο οτι ειναι δολοφονος?ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@theodora: Ναι, αν ο blue ειναι πολιτης, προσωπικα θα πεσω απο τα συννεφα!! Γιατι δεν ψηφιζουμε τον wild?? Γιατι δε βρισκω σε τι μπορει να μας βοηθησει κατι τετοιο... Πιστευω πως ειναι πολιτης, οποτε αν τον βγαζαμε και ηταν οντως ετσι, τοτε τι θα ειχαμε καταφερει κυρα Θοδωρα?? Μια τρυπα στο νεροοοοοοο... Θα ξεραμε πως εχουμε εκτος παιχνιδιου πιθανοτατα δυο πολιτες!! Πιστεψε με, αυτη δεν ειναι καλη επιλογη και εξελιξη, βαλε λιγο το μυαλο σου σε λειτουργια και μην πεισμωνεις σα μουλαρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
E όχι. Εσύ αλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις εντελώς τυχαία τον Wild!
Eντελώς τυχαία όμως.
Γιατί τυχαία ρε Έλενα;
Εσάς σας έπεισε ο φρικ, εγώ γιατί να μ ην πείσω κάποιον;
χαχαχααχαχαχαχαχα τι λεει το πιζιιιιιιιιιιιιι αχαχαα

προσπαθεις να σωσεις το τομαρι σου??:P

φρικ θα νικησουμε στο να τον βγαλουμε

θα νικησουμε στο οτι ειναι δολοφονος?ε?
Εεεεεεεε φρικ, σώσε φρικ σώσε. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
χαχαχααχαχαχαχαχα τι λεει το πιζιιιιιιιιιιιιι αχαχαα

προσπαθεις να σωσεις το τομαρι σου??:P

φρικ θα νικησουμε στο να τον βγαλουμε

θα νικησουμε στο οτι ειναι δολοφονος?ε?
Εμενα ρωτας?? Οι αλλοι θα κρινουν το αποτελεσμα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
E όχι. Εσύ αλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις εντελώς τυχαία τον Wild!
Eντελώς τυχαία όμως.

Καθόλου τυχαία.Απ' τον Μαυρούλη είναι καλύτερη επιλογή ! :)
Όσα έγραψε η Θεοδώρα μου φάνηκαν σωστά.Ο wild_boy τη μία μας τα λέει έτσι , την άλλη γιουβέτσι.
Μου κάνει εντύπωση που στράφηκε τόσο εύκολα εναντίον μου , χωρίς κάποιο σοβαρό λόγο , αλλά ακολουθώντας το κύμα.

χαχαχααχαχαχαχαχα τι λεει το πιζιιιιιιιιιιιιι αχαχαα

προσπαθεις να σωσεις το τομαρι σου??:P

φρικ θα νικησουμε στο να τον βγαλουμε

θα νικησουμε στο οτι ειναι δολοφονος?ε?

Δε σώνομαι και το ξέρω.Σε ψήφισα για τους λόγους που είπα παραπάνω.

Το ότι θα καταφέρετε να με βγάλετε , είναι σίγουρο.Το ποιον βγάζετε είναι το θέμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
@theodora: Ναι, αν ο blue ειναι πολιτης, προσωπικα θα πεσω απο τα συννεφα!! Γιατι δεν ψηφιζουμε τον wild?? Γιατι δε βρισκω σε τι μπορει να μας βοηθησει κατι τετοιο... Πιστευω πως ειναι πολιτης, οποτε αν τον βγαζαμε και ηταν οντως ετσι, τοτε τι θα ειχαμε καταφερει κυρα Θοδωρα?? Μια τρυπα στο νεροοοοοοο... Θα ξεραμε πως εχουμε εκτος παιχνιδιου πιθανοτατα δυο πολιτες!! Πιστεψε με, αυτη δεν ειναι καλη επιλογη και εξελιξη, βαλε λιγο το μυαλο σου σε λειτουργια και μην πεισμωνεις σα μουλαρι!!
Η Θεοδώρα παίζει να είναι τσιράκι. Δεν βρίσκω άλλη αιτία να αντιδράει έτσι!
Να επιμένει τόσο άπειρα! Όταν ήταν πολίτης έπαιζε εντελώς διαφορετικά. Πολύ πιο οργανωμένα.
Τώρα έχει κολλήσει εκεί στον Wild!

Ο Βάιος δεν έχει ξαναμιλήσει btw,από τότε που μου απάντησε στο μήνυμα. Δεν έχει πεί απολύτως τίποτα.
Μάλιστα. :whistle:

Ο φάντα παίζει να είναι killer και να θέλει να την βγάλει καθαρή,ότι είπες πριν δηλαδή κι εσύ Κωνσταντίνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατί τυχαία ρε Έλενα;
Εσάς σας έπεισε ο φρικ, εγώ γιατί να μ ην πείσω κάποιον;

Εεεεεεεε φρικ, σώσε φρικ σώσε. :lol:
Γαμω τις παιδαγωγικες σου σπουδες μεσα, γιατι σου φαινονται τοσο περιεργα τα λογια του Στρατου?? Εκτος απο παικτης στο παλερμο δεν παυει να ειναι ΠΑΙΔΙ!! Ψαχνει λοιπον επιβεβαιωση απο καποιον μεγαλυτερο, τοσο παραλογο ειναι?? Σορρυ για το off, αλλα δεν κρατηθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
το έχω αναπτύξει ήδη σε προηγούμενα post μου. αν ο bluestas95 αποχωρήσει και είναι πολίτης τότε freak και elena είναι το πιθανότερο δολοφόνοι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Θεοδώρα,αν τον βγαλουμε και ειναι δολοφονος,θα συνεργαστείς κι εσύ μαζί μας????και θα μας πιστεψεις ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λοιπόν ήρθε η ώρα να ψηφίσω και εγώ.

Wild_Boy έχεις την ψήφο μου.
Ήταν δύσκολη η επιλογή μου, καθώς είπα και πιο πάνω ότι είμαι ανάμεσα σε 3 και εξήγησα τον λόγο.

Μου αρέσει που το παραδέχεστε ρε, μπράβο.^^;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
E όχι. Εσύ αλλάζεις την ψήφο σου και ψηφίζεις εντελώς τυχαία τον Wild!
Eντελώς τυχαία όμως.

  • Από που βγαίνει ότι τον ψηφίζει τυχαία?Εγώ απ'ότι έχω δει και χωρίς να με νοιάζει γιατί τον ψηφίζει τον wild, διακρίνω μια αοριστολογία και κάτι κραυγές αθωότητας από τον τελευταίο.Μετά βέβαια δημιουργείται μια κλίκα και καθαρίζετε τον πρώτο.Εσύ πες μου τι είναι τι λοιπόν.Ο wild boy ο λογικός αθώος, ο ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ πολίτης και ο bluestas95 ο απελπισμένος εξελθών που ψηφίζει στο κουτουρού για...εκδίκηση?Εμένα αυτά με προβληματίζουν, και απορώ γιατί του δίνεις λευκή επιταγή έτσι.
  • Κι εδώ που τα λέμε , εσένα τι σε κόφτει γιατί αλλάζει τη ψήφο του?Αφού ήδη έχει φύγει από το παιχνίδι.

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ελα ελα σας πιασαμε,δε θα βρουμε τους δολοφονους απο τις ψηφους στο μαυρουλη,απο αυτες σε μενα θα τους βρουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@theodora: Ναι, αν ο blue ειναι πολιτης, προσωπικα θα πεσω απο τα συννεφα!! Γιατι δεν ψηφιζουμε τον wild?? Γιατι δε βρισκω σε τι μπορει να μας βοηθησει κατι τετοιο... Πιστευω πως ειναι πολιτης, οποτε αν τον βγαζαμε και ηταν οντως ετσι, τοτε τι θα ειχαμε καταφερει κυρα Θοδωρα?? Μια τρυπα στο νεροοοοοοο... Θα ξεραμε πως εχουμε εκτος παιχνιδιου πιθανοτατα δυο πολιτες!! Πιστεψε με, αυτη δεν ειναι καλη επιλογη και εξελιξη, βαλε λιγο το μυαλο σου σε λειτουργια και μην πεισμωνεις σα μουλαρι!!
Exω δηλώσει πως δεν είμαι σίγουρη για κανέναν.
Αν βγει πολίτης ναι, να στραφούμε προς μπλου και προς όποιον άλλον θέλετε αλλά μάλλον δε σας συμφέρει. Άλλωστε δεν έχουμε μόνο σήμερα αποκάλυψη και ένα παιχνίδι δε τελειώνει σε 2 γύρους, συνήθως.

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο wild έχει ρόλο. ήταν σίγουρος για τον πάπα και όποτε τον στριμώχνω χάνετε και σε καλεί σαν υπεράσπιση. motherfucker δηλαδή, ποιοι πολίτες αλληλογνωρίζονται από τους πρώτους γύρους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
το έχω αναπτύξει ήδη σε προηγούμενα post μου. αν ο bluestas95 αποχωρήσει και είναι πολίτης τότε freak και elena είναι το πιθανότερο δολοφόνοι. :worry:
Το ξερουμε ηδη πως αν ο blue δεν ειναι δολοφονος θα στραφουν ολοι εναντιον μας, δεν χρειαζεται να το υπενθυμιζεις στο πληθος:P... Ειναι απολυτα λογικο, αν και οχι απαραιτητα σωστη τακτικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η Θεοδώρα παίζει να είναι τσιράκι. Δεν βρίσκω άλλη αιτία να αντιδράει έτσι!
Να επιμένει τόσο άπειρα! Όταν ήταν πολίτης έπαιζε εντελώς διαφορετικά. Πολύ πιο οργανωμένα.
Τώρα έχει κολλήσει εκεί στον Wild!

Ο Βάιος δεν έχει ξαναμιλήσει btw,από τότε που μου απάντησε στο μήνυμα. Δεν έχει πεί απολύτως τίποτα.
Μάλιστα. :whistle:

Ο φάντα παίζει να είναι killer και να θέλει να την βγάλει καθαρή,ότι είπες πριν δηλαδή κι εσύ Κωνσταντίνε.

Ξέρεις τι δε γουστάρω Έλενα; Ένας παίχτης να εμπιστεύεται τυφλά έναν άλλο. Μου είναι αδιάφορο αν με κατηγορείς. Αλλά δεν χρειάζεται να βάλεις το χέρι σου στη φωτιά


το έχω αναπτύξει ήδη σε προηγούμενα post μου. αν ο bluestas95 αποχωρήσει και είναι πολίτης τότε freak και elena είναι το πιθανότερο δολοφόνοι. :worry:

Δεν νομίζω, μπορεί και απλώς να αποπροσανατολίστηκαν απλώς.

Το ξερουμε ηδη πως αν ο blue δεν ειναι δολοφονος θα στραφουν ολοι εναντιον μας, δεν χρειαζεται να το υπενθυμιζεις στο πληθος:P... Ειναι απολυτα λογικο, αν και οχι απαραιτητα σωστη τακτικη!!


Ομγ τώρα το δα. Φρικ αρχίσαμε τις απολογίες πριν δούμε το ρόλο του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
  • Από που βγαίνει ότι τον ψηφίζει τυχαία?Εγώ απ'ότι έχω δει και χωρίς να με νοιάζει γιατί τον ψηφίζει τον wild, διακρίνω μια αοριστολογία και κάτι κραυγές αθωότητας από τον τελευταίο.Μετά βέβαια δημιουργείται μια κλίκα και καθαρίζετε τον πρώτο.Εσύ πες μου τι είναι τι λοιπόν.Ο wild boy ο λογικός αθώος, ο ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ πολίτης και ο bluestas95 ο απελπισμένος εξελθών που ψηφίζει στο κουτουρού για...εκδίκηση?Εμένα αυτά με προβληματίζουν, και απορώ γιατί του δίνεις λευκή επιταγή έτσι.
  • Κι εδώ που τα λέμε , εσένα τι σε κόφτει γιατί αλλάζει τη ψήφο του?Αφού ήδη έχει φύγει από το παιχνίδι.
;)
Μεγα λαθος, δυστυχως η ευτυχως, μεχρι τις 8 ολα παιζουν!!
Περα απο την πλακα τωρα, παιζει να ειναι το πιο ζωντανο παλερμο που εχουμε παιξει μεχρι στιγμης!! Ειναι τυχαιο πως ξαφνικα υπαρχει τοση συμμετοχη απο το δευτερο κιολας γυρο?? Δε νομιζω... Βεβαια με εχει πιασει πονοκεφαλος, αλλα δε βαριεσαι:P...

Ομγ τώρα το δα. Φρικ αρχίσαμε τις απολογίες πριν δούμε το ρόλο του;

Δεν απολογουμαι ρε fanta, αλλωστε δεν υπαρχει λογος!! Αν αποδειχθει πως εκανα λαθος, τοτε δε με πειραζει να παρω ολη την ευθυνη στις πλατες μου... Επαιξα και εχασα, ετσι ειναι αυτα!! Τουλαχιστον προλαβα να ευχαριστηθω το παιχνιδι απο το δευτερο κιολας γυρο... Δεν ειναι και λιγο αυτο:):redface:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν απολογουμαι ρε fanta, αλλωστε δεν υπαρχει λογος!! Αν αποδειχθει πως εκανα λαθος, τοτε δε με πειραζει να παρω ολη την ευθυνη στις πλατες μου... Επαιξα και εχασα, ετσι ειναι αυτα!! Τουλαχιστον προλαβα να ευχαριστηθω το παιχνιδι απο το δευτερο κιολας γυρο... Δεν ειναι και λιγο αυτο:):redface:!!

Οψόμεθα μέχρι τις 8. Πάω να ασχοληθώ με τίποτα άλλο ζαλίστηκα με τόσα ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Δεν απολογουμαι ρε fanta, αλλωστε δεν υπαρχει λογος!! Αν αποδειχθει πως εκανα λαθος, τοτε δε με πειραζει να παρω ολη την ευθυνη στις πλατες μου... Επαιξα και εχασα, ετσι ειναι αυτα!! Τουλαχιστον προλαβα να ευχαριστηθω το παιχνιδι απο το δευτερο κιολας γυρο... Δεν ειναι και λιγο αυτο:):redface:!!

Όπα !Τώρα κάνουμε και υποθέσεις? Τι έγινε ξαφνικά?^^

Εσύ δεν έλεγες ότι είσαι είσαι σίγουρος ότι είμαι δολοφόνος , ότι ο Μαυρούλης είσαι σίγουρος ότι είναι πολίτης και ότι ο Wild_Boy σχεδόν σίγουρος ότι επίσης είναι πολίτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top