Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το λοιπόν, όσοι νομίζουν ότι με το να με κατηγορούν για έλλειψη συμμετοχής θα τους κάνει να νομίζουν ότι θα γλιτώσουν από την οργή μου θα το μετανοιώσουν πολύ πικρά. Ο πάπας μιλάει πάρα πολύ για να είναι δολοφόνος. μπορεί ο ρόλος του να είναι καλός μπορεί να είναι και τσιράκι. 'Οπως και να χει θέλω να τον δω για άλλη μια μέρα στο παλέρμο. Δεν πιστεύω ότι η έλενα είναι δολοφόνος αλλά θεωρώ πιο σημαντικό παίχτη τον πάπας προς το παρόν. Σήμερα είχα μια δύσκολη μέρα και ελπίζω να μη μου τη σπάσετε με περαιτέρω ερωτήσεις εξάλλου ξέρετε ότι έχω δίκαιο. 'Οσο για τις αντιρρήσεις προς τον jj! είναι κλασική τακτική να γράφεις ένα ποστ ξεκάρφωμα και να ψηφίζεις την επόμενη μέρα. Σαν έμπειρος παίκτης παλέρμο σας καλώ να ανατρέξετε σε προηγούμενα παλέρμο και να δείτε ότι πάντα ένας δολοφόνος κάνει αυτό ακριβώς το πράγμα. Στατιστικά αποδεδειγμένο. Βέβεια ο jj! μπορεί να ήταν απλώς αναποφάσιστος. Αν συμβαίνει αυτό τότε σόρρυ jj! παίρνω πίσω τον κακό λόγο, αν όμως είσαι κίλλερ μαύρο φίδι που σε έφαγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πως είμαι σίγουρος?τα έχω πει 2-3 φορές στα ποστ μου.κατσε και διάβαζε Sweety:)
Δεν είδα κάτι στα ποστ, κάνε μου quote λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τελικά κατάφερα και μπήκα... Θα ήθελα να σχολιάζω τα παρακάτω ποστ.
4) Η Μαρια-Λουλου απο την αλλη δε συμμετεχει σχεδον καθολου, κατι που ειχε κανει και στο παρελθον οταν ηταν δολοφονος, για να μην καρφωθει απο απροσεξια!! Ωστοσο γι αυτο ειμαι λιγοτερο σιγουρος απ'ολα, αλλα θεωρησα καλο να το αναφερω!!

Συμφωνώ. Η μέχρι τώρα συμπεριφορά της μοιάζει με εκείνη όταν ήταν δολοφόνος. άρα η ψήφος μου πάει στην maria_lulu
Τι μου λέτε; Δεν έχετε καταλάβει πως δεν συμμετέχω γενικά στο στέκι; Γράφτηκα στο παλέρμο επειδή είχα καιρό να παίξω, αλλά τελικά έχω κάποιες υποχρεώσεις και έτσι δεν μπορώ να είμαι πολύ ώρα και να παρακολουθώ το παιχνίδι. Να θυμίσω πως στο προηγούμενο παιχνίδι με βγάλατε από τους πρώτους για τους ίδιους λόγους... Αλλά τελικά ήμουν πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν είδα κάτι στα ποστ, κάνε μου quote λίγο.

Δε σου φτάνει το ότι αν ήταν δολοφονος θα τον υποστήριζαν ΚΙ ΑΛΛΟΙ??????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ο χρόνος κύλησε, οι συμπαίκτες σας αποφάσισαν. papas, μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια. :)

Log file από την ψηφοφορία:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε σου φτάνει το ότι αν ήταν δολοφονος θα τον υποστήριζαν ΚΙ ΑΛΛΟΙ??????????????????????????????????????
ΌΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θέλω τα quote, είμαι άπιστη ΤΕΛΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παιδακια ο παπας μου ειχε στειλει σε πμ τον τελευταιο του λογο στο παιχνιδι αν εφευγε καθως λεει θα ηταν γυμναστηριο!

Αγαπητα μου μελη,
απ'οτι φαινεται,αποφασισατε να με βγαλετε εκτος παιχνιδιου.Αυτο δεν με ενοχλει,διοτι πολυ απλα θα παρακολουθω τους δολοφονους να σας αποτελειωνουν.Αν τα 3 ατομα (θεοδωρα,elena,τσαρα) δεν με εβγαζαν τρελο,ισως να παρεμενα στο παιχνιδι και να σας βοηθουσα παραπανω.Δεν εχω να πω πολλα πραγματα,παρα μονο οτι πρεπει να προσεξετε αυτα τα 4 ατομα : forever,elena,τσαρα,θεοδωρα .Γιατι,θα προσπαθησουν να σας αποπροσανατολισουν και να σας βγαλουν ''εκτος παιχνιδιου''.Επισης,ειδατε την επιθετικη σταση της Ελενας,οταν την αποκαλουσα δολοφονο.Ο νοων... νοειτω.
Καλο σας βραδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πάμε καλά;
Πού έβγαλα τρελό τον πάπα; Ποιο επιχείρημά μου δεν ήταν νορμάλ και γιατί κανείς σας δεν το έθιξε;

Στράτο περιμένω quote!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/07/2011
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95
  4. Chris1993
  5. _elena_
  6. elenaki_arnea08
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak
  9. JaneWin
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS
  14. Πατρεύς
  15. soter
  16. theodora
  17. tsarachaf
  18. vaios13
  19. Wild_Boy

Ψήφοι

Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. ??? - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πάμε καλά;
Πού έβγαλα τρελό τον πάπα; Ποιο επιχείρημά μου δεν ήταν νορμάλ και γιατί κανείς σας δεν το έθιξε;

Στράτο περιμένω quote!

Αρνούμαι να συζητήσω μαζί σου.Δεν μπορώ άλλο,κάτσε διάβασε.Ότι λέω λέω.Δεν υπάρχει κάτι εξτρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αρνούμαι να συζητήσω μαζί σου.Δεν μπορώ άλλο,κάτσε διάβασε.Ότι λέω λέω.Δεν υπάρχει κάτι εξτρά.
Όχι, δε δέχομαι τόσο πενιχρά επιχειρήματα.
Ρώτησα 2-3 φορές και με αγνόησες και έπειτα λες ότι μου είπες σε άλλα ποστ κάτι το οποίο δεν είδα και σου ζητάω quote.
Αν είσαι καθαρός γιατί, φίλε μου, να μη με αναιρέσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπόν,από τον καινούργιο γύρο μερικοί να μιλάτε πιο πολύ. Δεν έχετε καμία δικαιολογία να μην συμμετέχετε.

Άντε γιατί με βλέπω στους επόμενους γύρους να ψηφίζω μόνο όσους δεν μιλάνε.

Όχι να μιλάμε μόνο μερικά άτομα δηλαδή. Που φάγαμε και τα μούτρα μας κιόλας.

Μπήκατε κύριοι μερικοί,ψηφίσατε και φύγατε. Γαμάτο Παλέρμο,τι να πώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αρνούμαι να συζητήσω μαζί σου.Δεν μπορώ άλλο,κάτσε διάβασε.Ότι λέω λέω.Δεν υπάρχει κάτι εξτρά.
Όχι, δε δέχομαι τόσο πενιχρά επιχειρήματα.
Ρώτησα 2-3 φορές και με αγνόησες και έπειτα λες ότι μου είπες σε άλλα ποστ κάτι το οποίο δεν είδα και σου ζητάω quote.
Αν είσαι καθαρός γιατί, φίλε μου, να μη με αναιρέσεις;

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λοιπόν.
Ψηφίζω wild_boy για τον λόγο ότι ανείται να απαντήσει σε αυτό που τον ρωτάω.
Τον ρωτάω γιατί διατυμπάνιζε να σώσουμε τον αθώο πάπα και πού ακριβώς ξέρει ότι ο πάπας είναι αθώος, ένας πολίτης τους υποψιάζεται όλους.
Μου λέει ότι το ε΄΄ιπε σε ένα ποστ. Δεν είδα κάτι και ζητάω quote. Τότε μου λέει ''δεν ασχολούμαι''. Σαφώς. Αν είσαι καθαρός γιατί να μην ασχοληθείς και να με ταπώσεις; Μήπως βρήκαμε τα σκούρα και η εύκολη λύση είναι η αγνόηση; Μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Λοιπόν.
Ψηφίζω wild_boy για τον λόγο ότι ανείται να απαντήσει σε αυτό που τον ρωτάω.
Τον ρωτάω γιατί διατυμπάνιζε να σώσουμε τον αθώο πάπα και πού ακριβώς ξέρει ότι ο πάπας είναι αθώος, ένας πολίτης τους υποψιάζεται όλους.
Μου λέει ότι το ε΄΄ιπε σε ένα ποστ. Δεν είδα κάτι και ζητάω quote. Τότε μου λέει ''δεν ασχολούμαι''. Σαφώς. Αν είσαι καθαρός γιατί να μην ασχοληθείς και να με ταπώσεις; Μήπως βρήκαμε τα σκούρα και η εύκολη λύση είναι η αγνόηση; Μήπως;

Νομίζω πως εδώ φαίνεται ξεκάθαρα η απάντηση του :

Αν ο παπας ήταν δολοφόνος θα τον άφηναν να βγει οι συνδολοφόνοι του?Αντίθετα την έλενα αμέσως την υπερασπίστηκαν!Ξυπνήστε λίγο!!

Αυτό ήθελε να πει , αν και με προβληματίζει που είναι τόσο σίγουρος.Στην τελική , μπορεί οι δολοφόνοι να μην ψήφισαν για να βοηθήσουν κάποιον απ' τους 2.Anyway.



Εγώ προς το παρόν θα ψηφίσω τον MAYROULIS (δεν πιστεύω να έχει παράπονο η Misskit για την εμφάνιση της ψήφου :redface: ).Ο λόγος είναι ότι δε βλέπω να έχει γράψει κάτι ουσιαστικό μέχρι στιγμής.Πρώτα ψήφισε τον vaios13 για...το thread με το άβαταρ (?) και στη συνέχεια ρώτησε για τη διαδικασία της δολοφονίας.Πιθανόν να μην είναι δολοφόνος και να τον ψηφίζω άδικα , αλλά ακόμα και απλός πολίτης να είναι δεν έχει βοηθήσει και ιδιαίτερα . :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Α ψήφισες Θεοδώρα?

Πφ. Δεν ξέρω για τον Wild...

Ας πώ κάποιες σκέψεις μου.
Είμαι κατά ένα μεγάλο ποσοστό σίγουρη πως μερικοί από όσους δεν μπήκαν στη διαδικασία να ψηφίσουν για αποχώρηση,
είτε εμένα είτε τον papas,1-2 από αυτούς είναι δολοφόνοι.

Και πριν αρχίζετε να κράζετε,εξηγούμαι:
Ένας δολοφόνος δεν θα έμπαινε στη διαδικασία της "σύγκρουσης"για να υποστηρίξει κάποιον.
Είτε εγώ ήμουν αυτή,είτε ο πάπας.
Πολύ απλά γιατί δεν ήθελε να τραβήξει την προσοχή κανενός.
Για σκεφτείτε.
Ποια ονόματα παίζουν συνεχώς για αποχώρηση? Όσων μιλούν περισσότερο.
Ποια ονόματα "φαίνονται" περισσότερο? Αυτών που ψήφισαν,αυτών που υποστήριξαν την μια ή την άλλη πλευρά.
Θεωρώ ότι η συντριπτική πλειοψηφία όσων ψήφισαν (αναφέρομαι στην παράταση κυρίως) ήταν πολίτες.

Εκτός των άλλων,αναφέρθηκε πολλές φορές (κυρίως από τον Wild),
ότι είναι πάρα πολύ πιθανό η πρώτη "σύγκρουση" να έγινε μεταξύ πολιτών. (βλ. "μάχη" papas-_elena_)

Άρα ο δολοφόνος τι είχε να χάσει? Είτε ψηφίσει είτε δεν ψηφίσει είναι το ίδιο και το αυτό. Το ίδιο του κάνει.
Έτσι κι αλλιώς πολίτης θα έβγαινε στο τέλος. Γιατί να μπεί στη διαδικασία να ψηφίσει?
Να "φανεί" λίγο περισσότερο το ονοματάκι του?
Κάθισε στα αυγά του με λίγα λόγια και έμεινε έξω από την όλη σύγκρουση,
για να κερδίσει χρόνο και να μας αφήσει ελεύθερα να σφαχτούμε μεταξύ μας.

Σόρρυ για την πολυλογία,απλά αυτές είναι οι σκέψεις μου προς στιγμήν.

Δεν θα δώσω ψήφο όμως ακόμα,ίσως αύριο το πρωί πριν τη δολοφονία.

Και μην αρχίζετε και κράζετε,πραγματικά. Απλά σκέψεις κάνω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω πως εδώ φαίνεται ξεκάθαρα η απάντηση του :

Αυτό ήθελε να πει , αν και με προβληματίζει που είναι τόσο σίγουρος.Στην τελική , μπορεί οι δολοφόνοι να μην ψήφισαν για να βοηθήσουν κάποιον απ' τους 2.Anyway.
Δε μου λέει κάτι αυτό.
Εγώ ρώτησα από που είναι σίγουρος για τον πάπα και για την Έλενα όπως φαίνεται.
Δηλαδή η Έλενα είναι δολοφόνος και ο πάπας πολίτης; Στάνταρ; Άλλες εναλλακτικές δεν παίζουν; Ή μήπως δεν είναι ο ίδιος πολίτης;
Πρώτος γύρος και ξέρει τα πάντα για τους πάντες όταν οι άλλοι δεν έχουμε σαφή εικόνα.
Και τι ήταν ο διάλογος πάπα-wild περί αθωότητας του πάπα;
Και ξανά λέω: Πώς 2 πολίτες γνωρίζονται μεταξύ τους; Μόνο εμένα δε μου φαίνεται οκ;

Εγώ πχ ακόμα και για τον παπα έχω ενδοιασμούς. Λέω πως ίσως να ήταν πολίτης και ο ειρμός της σκέψης του να μας μπέρδεψε.

Ας μου εξηγήσει κάποιος με λογικά επιχειρήματα: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ 2 ΠΟΛΙΤΕΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΤΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 08/07/2011
  1. Alchemist
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95 - MAYROULIS
  4. Chris1993
  5. _elena_
  6. elenaki_arnea08
  7. fantasmenos
  8. foreverfreak
  9. JaneWin
  10. jj!
  11. Κλεοπάτρα^^
  12. maria_lulu
  13. MAYROULIS
  14. Πατρεύς
  15. soter
  16. theodora - Wild_Boy
  17. tsarachaf
  18. vaios13
  19. Wild_Boy

Ψήφοι
1 MAYROULIS
1 Wild_Boy

Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.

Αποχωρήσεις
  1. papas - Ψηφοφορία & Παράταση - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. ??? - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ενδιαφέρον έχει το poll.

[...]εκ των οποίων:

  • [...]
  • 4 δολοφόνοι
  • [...]
_elena_: 4 ψήφοι
papas: 6 ψήφοι

Πιστεύω, ότι ο αριθμός των δολοφόνων και των ψήφων που πήρε η Έλενα, δεν είναι τυχαίος. Οπότε, έχουμε 4 πιθανούς ύποπτους: papas(έφυγε), bill_slayer (που δε συμμετείχε, σχεδόν, καθόλου, ωστόσο ψήφισε την Έλενα), wild_boy (που μιλάει περισσότερο από προηγούμενα παιχνίδια) και ο fantasmenos (ο οποίος μιλάει λιγότερο από τα προηγούμενα παιχνίδια, όπου ήταν και πολίτης).

Για να δούμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Με ποιο σκεπτικό αυτοί που ψήφισαν την Έλενα είναι περισσότερο ύποπτοι απ' τους άλλους? :hmm:
Επειδή όλοι κι όλοι είναι 4?Δεν είναι λογικό και δε νομίζω να καρφώνονταν τόσο.

Έπειτα ,μην ξεχνάτε ότι υπάρχει ο serial killer και το τσιράκι στη μέση.Αυτοί τι έκαναν στην ψηφοφορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top