Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Α και μπράβο στον μπλούστας μας έδωσε πάσες αρκετές φορές να μπερδέψουμε τους πολίτες.

Τίποτα ! ;)


Πάντως , εγώ χάρηκα πολύ για το ρόλο μου.Ήταν η πρώτη φορά που έπαιζα και ενθουσιάστηκα όταν είδα πως δε θα είμαι ένας απλός πολίτης , χωρίς ιδιότητα. :D

Απ' την αρχή μου είχε ανακοινωθεί ότι ο chris και ο fantasmenos είναι δολοφόνοι.Γι' αυτό κι εγώ , όντας αρχάριος , ήμουν κάπως χύμα.Με το που είδα τον foreverfreak να ψηφίζει τον chris (στην τύχη κιόλας) στον πρώτο γύρο , έπεσα κατευθείαν πάνω του. :P

Ε , ύστερα την πλήρωσα για την ορμητικότητα μου και για την ψήφο στον πιο "άκυρο" παίκτη , αλλά με την αποχώρησή μου ευνοήθηκε η ομάδα που ήθελα. ;)

Αυτά !

Εδώ να ευχαριστήσουμε και την καταπληκτική ΣΕ μας που απορώ αν δε βαριόταν με το να κάθεται να ψάχνει τους ψήφους που δε φαίνονταν κι να φτιάχνει τις λίστες , κάθως επίσης για τις άμεσες απαντήσεις στα pm ! :clapup:

Υ.Γ: Πότε θα ανοίξουμε συμμετοχές για το #33 ? :whistle:


παιδιά σορρυ αν είμαι λίγο ξέμπαρκος αλλά παρακολουθώ τις τελευταίες 2 μέρες το θέμα και μπορώ να πω που κέντρισε το ενδιαφέρον. Αν είναι να γίνει καινούργιο στο άμεσο μέλλον βάλτε με και μένα μέσα :devil:

Όταν πάρει το μάτι σου το θέμα : Συμμετοχές για το Παλέρμο #33 , έμπα μέσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Έλενα; Τσαφ; Φρικ; Wild; :redface:
Έπεσα τελείως έξω, έτσι; πωω..όλους τους πολίτες θεώρησα ύποπτους; Συγγνώμη παιδάκια, αλλά με προκαλούσε αυτή η "συνεργασία" σας.:P

Συγχάρητήρια στο team των δολοφόνων που πέρασε απαρατήρητο από μένα!;)
Αφού σου έκανε ναζάκια και χαρούλες ο Alchemist κι εσύ τον πίστευες, τα 'θελες κι εσύ!:whistle:

Ευχαριστούμε ναουμ


Μιλήστε κι οι υπόλοιποι! Μαυρούλη, πού χάθηκες;

:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πωπω, όντως... Ο Μαυρούλης κατάφερε να ρίξει κι μέχρι κι εμένα από την θέση του χειρότερου ρουφιάνου:P

αυτο ελεγα και εγω στην αννα οσο τον εβλεπα να παιζει!

της λεω, δεν περιμενα να υπαρξει χειροτερος ρουφιανος απο τον τσαρατσαφ ποτε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αυτο ελεγα και εγω στην αννα οσο τον εβλεπα να παιζει!

της λεω, δεν περιμενα να υπαρξει χειροτερος ρουφιανος απο τον τσαρατσαφ ποτε! :P

Nα σαι καλά βρε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Nα σαι καλά βρε!!:P

χαχαχα ακομα δε στο χω συγχωρησει! ημουν η τελεια σιριαλ κιλλερ, δε με ειχε υποψιαστει κανεις και πηγες και καρφωθηκες και χασαμε! :P

χαχαχα

καληνυχτα παιδακια!

χαρηκα που μεινατε ικανοποιημενοι απο τη ΣΕ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
χαχαχα ακομα δε στο χω συγχωρησει! ημουν η τελεια σιριαλ κιλλερ, δε με ειχε υποψιαστει κανεις και πηγες και καρφωθηκες και χασαμε! :P

χαχαχα

καληνυχτα παιδακια!

χαρηκα που μεινατε ικανοποιημενοι απο τη ΣΕ. :)

Ξέρεις είχα και σοβαρό θέμα εκείνο τον καιρό... Και λίγο γκαντέμης... Και πάλι συγνώμη:redface:...


Καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
άντε σιγά σιγά να ανοίγουν οι συμμετοχές για το επόμενο :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιδια,ενα εχω να πω :

ΘΕΛΩ ΒΡΑΒΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΣΙΡΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ,ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ!!! :/:

Δεν το περιμενα ο Chris να ειναι δολοφονος απο το 1ο παιχνιδι,αλλα τι να πουμε...Αρχικα,Ελενα και Τσαρα,σορρυ που δεν σας εμπιστευομουνα,αλλα δεν με πειθατε :lol:

Επειτα,ο Φαντασμενος ακολουθησε την κλασσικη τακτικη δολοφονου,δηλαδη : ειχαμε 4 δολοφονους; Ας μην μιλαει ο ενας και ας κανουν οι αλλοι το μπαχαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Papas, εσύ θα πάρεις το βραβείο καλύτερου άβαταρ ρε!!:D
Κάθε φορά που το έβλεπα -πολύ συχνά δλδ στις αρχές:P- σκιαζόμουν!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Papas, εσύ θα πάρεις το βραβείο καλύτερου άβαταρ ρε!!:D
Κάθε φορά που το έβλεπα -πολύ συχνά δλδ στις αρχές:P- σκιαζόμουν!:worry:

Εχω ζητησει το βραβειο του ανθρωπου-πλυντηριου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ ναρκαλιευτή δήλωσες ότι θα παίξεις όταν το ανέφερε ο Στράτος στο θέμα αυτό/ :ρ

Τι σχέση έχει το τουρνουά ρε, θα με τρελάνεις!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αφού σου έκανε ναζάκια και χαρούλες ο Alchemist κι εσύ τον πίστευες, τα 'θελες κι εσύ!:whistle:
Ναι τον αλήτη, τον απατεώνα! Τον νουμπά!:P Εκεί καρφώθηκε λίγο..^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κρίμα που τέλειωσε το παιχνίδι!Θα είχε πολύ ενδιαφέρον μετά :P
(Μιλάει ο δολοφόνος μέσα μου χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Στο επόμενο θα παίξω κι εγώ :P
(Ο Alchemist έκανε μπαμ από μακριά ότι ήταν δολοφόνος, κρατιόμουν να μη πεταχτώ δηλαδή :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Γιατὶ τὸ σταματήσαμε τόσο γρήγορα τὸ παιχνίδι;:redface: Κὶ εἶχε ξυπνήσει τὸ φονικό μου ἔνστικτο... Τέλος πάντων, ἐλπίζω τὴν ἐπόμενη φορὰ νὰ τὸ τελειώσουμε καὶ νὰ κερδίσω:D

Σ.σ.: Φαντασμένε, ἤσουν ὁ ἑπόμενος στόχος.Ἔβγαζες μάτι ἀπὸ μακριὰ ὅτι ἤσουν δολοφόνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Tι τελειότατο παιχνίδι; :D

Κρις και φάντα κάνατε μπαμ, ειδικά ο φάντα ως έμπειρος που ήταν ακόμη εντός παιχνιδιού. :D
Μια απορία: γιατί δε βγάλατε χτες φάντα; Σήμερα θα έβγαινε, νομίζω.
Τους άλλους 2 δε σας κατάλαβα. :P

Σορρυ και για τα ξεσπάσματα αλλά νευριάζω όταν δεν παίζετε. Μετά θεώρησα άδικο να νικήσουν οι δολοφόνοι και έπαιξα.

Επίσης, μπέρδεψε αρκετά η βεβαιότητα ορισμένων πολιτών.
Αν θέλετε να βοηθήσετε μην κάνετε τέτοιες δηλώσεις.

Τέλος, δεν κατάλαβα το ρόλο του SK.Με ποιον είναι; :redface:
Αν το έλεγα θα με κατηγορούσατε για sk. :P

Τέλος, περίμενα να βγω. Είχα στήσει τους πάντες στον τοίχο και τους έκανα ανάκριση. :lol:

* Γελούσα σαν χαζό με το σχόλιο του jj!
**Πώς βλέπουμε πόσα μηνύματα έγραψε κάποιος στο θέμα; :redface:
*** Δεν έγραψα κανένα σεντόνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Λοιπόν είστε όλοι σας φρούτα.

JaneWin έχεις lifetime κίτρινη κάρτα μετά τα χθεσινά. :P

Tα περί "Ο Αλχεμιστ έκανε μπαμ ότι ήταν δολοφόνος", νταξ...μη χέσω...
Όλες οι ψήφοι που πήρα ήταν ή στη τύχη(βλ. πρώτο γύρο) ή για ηλίθιους λόγους(υπόλοιπες 2 ψήφοι).


Ενιγουει, καλούτσικο ήταν το παιχνίδι, και θα σας κερδίζαμε στο χαλαρό παρά τις υποψίες σας.Ξενέρωσα με το μσν βέβαια, θα το κάψω! :P

Κλεοπατρούλα, μάνα μου, μην ακούς, είσαι ταλέντο εσύ!Σμουτς! :redface:

Η συνέχεια σε λίγο..

Κατασκοπία; Μόνο του μου το έβγαλε.
Ναι , οκέ ξέρω ότι δεν είναι δίκαιο,αλλά τι να κλείσω τα μάτια μου σε αυτό;
Νταξ,συγγνώμη,ειλικρινά.
Και για να γίνει πιο δίκαιο,αποχωρώ εγώ. Με άγνωστη την ιδιότητα μου.
Συνεχίστε όπως ξέρετε,θεωρήστε τα ψέμματα,αλήθεια.

Αλλά και να προσέχεις δεν κάνει κακό.

Θα συμφωνήσω με τον Βάιο.Αν ήμουν στη θέση σου, θα μίλαγα σε κάποιον από τους δύο στο μσν και θα τους έλεγα "Φρουτάκια σας κατάλαβα και θα σας κράζω μέρα νύχτα, θα σας ψηφίζω κτλ".Αυτό ήταν το πιο σωστό.Το μόνο που έκανες ήταν να χαλάσεις το παιχνίδι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Mάκη, αγόρι μου, είσαι off-topic.
Είπαμε, δε μιλάμε για μσν, ΤΕΛΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιατὶ τὸ σταματήσαμε τόσο γρήγορα τὸ παιχνίδι;:redface: Κὶ εἶχε ξυπνήσει τὸ φονικό μου ἔνστικτο... Τέλος πάντων, ἐλπίζω τὴν ἐπόμενη φορὰ νὰ τὸ τελειώσουμε καὶ νὰ κερδίσω:D

Σ.σ.: Φαντασμένε, ἤσουν ὁ ἑπόμενος στόχος. Ἐβγαζες μάτι ἀπὸ μακριὰ ὅτι ἤσουν δολοφόνος...

Ήσουν ο επόμενος στις προγραφές μου. Η επόμενη καμπάνια θα ήταν εναντίον σου και θα σε βγάζαμε με ψηφοφορία. Αν όχι θα σε δολοφονούσαμε. Δε θα προλάβαινες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Mάκη, αγόρι μου, είσαι off-topic.
Είπαμε, δε μιλάμε για μσν, ΤΕΛΟΣ!

Θεοδώρα, κοπέλα μου, πρέπει να μου κάνεις πλάκα.
Το παιχνίδι έχει τελειώσει και είμαστε στο CHAT'N'FUN.Και σιγά το οφφτοπικ μωρέ, άντε τσιλ λίγο. ;)




Hello?

Πατρεύς το είχα πει χθες ότι είσαι ΣουΚου.Το'πα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top