Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω να πω εγώ.
Πότε είχατε σκοπό να με διώξετε κύριοι δολοφόνοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
Μόλις σταματήσετε να μιλάτε, θα κλειδωθεί. Δε θα σας κόψω την κουβέντα στη μέση. :P
δεν πειράζει. εμείς συνεχίζουμε και στο επόμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Έχω να πω εγώ.
Πότε είχατε σκοπό να με διώξετε κύριοι δολοφόνοι;

Προσωπικά σε είχα για τσίρακι οπότε μάλλον θα έμενες λίγο ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Έχω να πω εγώ.
Πότε είχατε σκοπό να με διώξετε κύριοι δολοφόνοι;
Κι εγώ νόμιζα ότι ήσουν τσιράκι, αλλά όταν ψήφισες να φύγει ο φάντα, κατάλαβα ότι σίγουρα δεν ήσουν.
Αλλιώς θα είχες πάρει το ''σήμα'', εφόσον όλοι οι δολοφόνοι ψηφίσαμε φρικ στην παράταση.;)
Οπότε μάλλον θα έφευγες σύντομα μετά από αυτές τις εξελίξεις.:P
No offence, απλά μιλάς πολύ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελευταία μέρα είπα για κρις και φάντα. ΧΑ!
Αλλά δεν είχατε τα @@ να σχολιάσετε. :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τελευταία μέρα είπα για κρις και φάντα. ΧΑ!
Αλλά δεν είχατε τα @@ να σχολιάσετε. :whistle: :P
Πετούσαμε βολές εκεί που ξέραμε ότι θα πιάσουν τόπο και θα άνοιγε συζήτηση που θα την πηγαιναμε εκεί που θέλουμε. Εσένα δε σε είχαμε περιλάβει ακόμα γιατί σε νομίζαμε τσιράκι, τυχερή:P...αλλά ερχόταν κι εσένα η ώρα σου.:whistle:
Επίσης, μέσα στα σχέδιά μας ήταν να εκνυρίσουμε τον φρικ και την Έλενα όσο δεν πάει, sorry guyz.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε φοβηθήκατε οτι ο φάντα θα βγει σε μέρα αποκάλυψης;
Επίσης, μου κάνει εντύπωση που ο SK δε σκότωσε το φάντα ενώ τον υποψιαζόταν.
Τελικά ο σκ με ποιο μέρος είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ο seriall killer παίζει μόνος του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δε φοβηθήκατε οτι ο φάντα θα βγει σε μέρα αποκάλυψης;
Επίσης, μου κάνει εντύπωση που ο SK δε σκότωσε το φάντα ενώ τον υποψιαζόταν.
Τελικά ο σκ με ποιο μέρος είναι;
Θα μπορούσαμε να τον ψηφίσουμε κι εμείς τον φάντα, αλλά δεν θέλαμε με τίποτα να σπάσει η 4άδα. Στη συνέχεια, κάτι θα βρίσκαμε να τα μπαλώσουμε.;)
Ο SK νομίζω παίζει μόνο για τον εαυτό του, γιατί δεν νικά ούτε με τους πολίτες ούτε με τους δολοφόνους.
Πιστεύω όμως ότι ο άμεσος εχθρός του είναι οι δολοφόνοι, γιατί αν καταφέρει να τους εξοντώσει όλους,
1) θα αποφύγει τον κίνδυνο να δολοφονηθεί ο ίδιος και
2) θα σκοτώνει κάθε μέρα πλέον
Άρα, ο ουσιαστικός του στόχος είναι να πετυχαίνει δολοφόνους για να καταφέρει να επιβιώσει όσο το δυνατόν περισσότερο και να έχει ελπίδες να νικήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, οπως καταλαβατε τωρα καταφερα να ξαναποκτησω συνδεση στο internet!! Πρωτα απ'ολα, θα ηθελα να πω τα συγχαρητηρια μου στο εκπληκτικο team των δολοφονων... Καλη και οργανωμενη η δουλεια τους και για να ειμαι ειλικρινης, πολυ στεναχωρηθηκα που δεν ημουν στην ομαδα τους!! Επισης, πολλα συγχαρητηρια και ευχαριστω στην _elena_, γιατι πραγματικα κοντεψαν να με βγαλουν τρελο ΟΛΟΙ ανεηαιρετως οι υπολοιποι... Γενικα, στα δυο τελευταια παιχνιδια, για εναν περιεργο λογο οι δολοφονοι δε με πετουσαν εξω και απλα προσπαθουσαν να με βγαλουν τρελο, με αποτελεσμα να "κλαιω" απο τα νευρα μου!! Αυτο ειναι το χειροτερο που μπορει να σου συμβει, ειδικα οταν ξερεις πως εχεις δικιο...

Υ.Γ1: Fantasmene σε μισω, αλλα παραδεχομαι πως εισαι παιχτουρα!!
Υ.Γ2: Τελικα ειχαμε δικιο με τον bluestarferries:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
άρα να μην ξανά έχουμε σκ.
Να παίζουμε όλοι μαζί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Φρέακ επιτέλους παιδί μου,έκανες πόστ. (!)
Έχεις πάρει και βραβείο,το είδες? Χαχα. :P

Ο Κωνσταντίνος και στο προηγούμενο παιχνίδι,ήταν εξίσου καλός, έχω να πώ.
Από τους λίγους παίχτες που έχω δεί να παίζουνε τόσο καλά,
ανεξάρτητα από το αν είναι με την ομάδα των πολιτών ή με την ομάδα των δολοφόνων.
Πολλά congrats!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
άρα να μην ξανά έχουμε σκ.
Να παίζουμε όλοι μαζί!
Όσον αφορά στον SK, παρά το γεγονός ότι είναι πολύ δύσκολο να νικήσει, πιστεύω ότι ο ρόλος του παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Τον τρέμουν ακόμα και οι δολοφόνοι, οι οποίοι υποτίθεται ότι έχουν το πάνω χέρι στο παιχνίδι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σίγουρα αλλά εντάξει, είτε βγάλει πολίτη είτε δολοφόνο ψιλοχέστηκε. :Ρ
Θέλω να πω πως και το να μην παρακολουθήσει το game δε θα αφήσει κάποιον ξεκρέμαστο με την επιλογή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δὲ δολοφόνησα τὸ Φαντασμένο ἂν καὶ τὸ εἶχα στὸ μυαλό μου. Αὐτὸ τὸ ἔκανα ἐπειδὴ εἶχα ψηφίσει τὸ Φαντασμένο στὸ παιχνίδι καὶ οἱ δολοφόνοι θὰ μὲ ἔσπευδαν νὰ μὲ δολοφονήσουν. Σκότωσα τὴ Λουλοὺ περισσότερο γιὰ νὰ θολώσω τὰ νερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Έχω να πω μπράβο στους δολοφόνους, γιατί δεν τους είχα καταλάβει, τώρα στο τέλος κάπως είχα καταλάβει τον fantasmeno. Δεν το περίμενα ο MAYROULIS να είναι ρουφιάνος! Στην αρχή πίστευα πως ήταν σίγουρα δολοφόνος, αλλά μετά την δολοφονία μου (:mad:) πίστεψα πως ήταν ο σκ! Δυστυχώς δεν ευχαριστήθηκα το παιχνίδι, γιατί δεν μπορούσα να είμαι συνέχεια μέσα. :/: Ελπίζω στο επόμενο να είμαι περισσότερο ενεργή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δὲ δολοφόνησα τὸ Φαντασμένο ἂν καὶ τὸ εἶχα στὸ μυαλό μου. Αὐτὸ τὸ ἔκανα ἐπειδὴ εἶχα ψηφίσει τὸ Φαντασμένο στὸ παιχνίδι καὶ οἱ δολοφόνοι θὰ μὲ ἔσπευδαν νὰ μὲ δολοφονήσουν. Σκότωσα τὴ Λουλοὺ περισσότερο γιὰ νὰ θολώσω τὰ νερά...
Ομολογώ πως έπαιξες πολύ σωστά το ρόλο σου. Έμπλεξες την αρχηγάρα μας, όμως, σε προβλήματα, οπότε ήταν μετρημένες οι ώρες σου.:P

Επίσης να σχολιάσω ότι η φωτό στη δολοφονία της Λουλούς τα έσπασε!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Επίσης να σχολιάσω ότι η φωτό στη δολοφονία της Λουλούς τα έσπασε!:D:P

Τα credits είναι της βικ βικ, όχι του Πατρέως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τα credits είναι της βικ βικ, όχι του Πατρέως. :P
Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι η vik-vik είναι γενικά με το μέρος των δολοφόνων (normal + serial) :pfff: Eσείς, κυρία κιτ;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ γενικά είμαι με τους δολοφόνους συνήθως, αλλά στην προκειμένη η Ελένη κι ο freak είχαν πολύ ωραία επιχειρηματολογία και παρόλο που δε μπορούσαν να έχουν καμία οργάνωση, λόγω ιδιότητας, κατάφεραν να πείσουν κι άλλους. Σε αυτό το Παλέρμο, λοιπόν, ήμουν με τους πολίτες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top