Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δεν θα βγω να κλαφτω οτι ειμαι πολιτης για να με λυπηθουν και να μην με ψηφισουν,αλλα θα μιλησω με επιχειρηματα για καποιες κινησεις που μου φανηκαν πολυ υποπτες και οποιος εχει κριση πραττει κατα συνειδηση...
Παμε λοιπον...





:hmm:Η μεταξυ σας κοντρα με οδηγει στο συμπερασμα πως ο ενας απ τους δυο σας ειναι δολοφονος και προσπαθει να καλυφθει.Ποιος ειναι αυτος?Διαβαστε παρακατω και θα δειτε!



Ενταξει,τωρα μας επεισες!...Παντως πετυχε το σχεδιο σου να φυγει η cinefil;)
Και μαλιστα καποιος σε βοηθησε να το πετυχεις...Για δες παρακατω:




Αρα εσυ που μιλας λιγο-λιγο εισαι ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙ:eek:
Μου κανει εντυπωση που μολις ο freak ψηφισε cinefil, ο wild boy ετρεξε κι αυτος να την ψηφισει...
Μηπως ειστε και οι δυο δολοφονοι και στηριζει ο ενας τον αλλον?




...Και φυσικα ο freak ως καλος συνδολοφονος επιβραβευει τον wild boy για την ''καλη'' του πραξη διώχνοντας τις υποψιες απο πανω του...Τυχαιο?






Πολλα σιγουρα μας λες,τοσα που εχεις καρφωθει ανεπανορθωτα,δεν νομιζεις?:worry:
Α,και που το ειδες το σιωπηλο προφιλ?:confused:

Δεν χρειαζεται να σχολιασω επιπλεον...η ψηφος μου παει στον foreverfreak

Vaios13, στην προσπαθεια σου να ριξεις τις υποψιες πανω μου, επεσες σε μοιραια σφαλματα, τα οποια σε καταδικαζουν ακομα περισσοτερο στα ματια μου!!
Νουμερο ενα και ισως το πιο σημαντικο: Βρε ανθρωπε, εγω δεν επιβραβευσα ΠΟΤΕ τον wild-boy!! Το ευχαριστω πηγαινε στο Χρηστο, επειδη πηρε την ψηφο του απο πανω μου και απλα, επειδη ψηφισε το Στρατο, του ειπα πως κατ'εμε δεν ειναι δολοφονος... Την επιβραβευση που τη βλεπεις?? Και για ποιον ακριβως λογο να τον επιβραβευσω σε εκεινο το σημειο?? Την επομενη φορα σκεψου λιγο καλυτερα πριν γραψεις κατι!!
Νουμερο 2: Επειδη βρεθηκε ενα ατομο να με πιστεψει, αυτο σημαινει πως ειμαι και δολοφονος?? Τι θες να κανω ρε μαγκα μου, αφου εχετε πεταξει ολους τους πολιτες και συμμαχους μου απ'εξω!! Ελεος πια...
Νουμερο 3: Τελικα ομως, ποσο σας συμφερει να βγω σημερα?? Θα γινετε ρομπες ΟΛΟΙ οσοι με κατηγορησατε!! Και μιας και η νοσοκομα καταφερε να σωσει εναν απο εμας, η υπεροχη σας δε θα ειναι και τεραστια...

Βάιε η αλήθεια είναι ότι όταν ήμουν κι εγώ δολοφόνος και πασχιζα να μείνω μέσα, τη λέξη πολίτης της άλλαζα τα φώτα με μπόλντ, αλλαγή μεγέθους, χρώματος και τα σχετικά. Είναι λίγο κάρφωμα αυτό, πάντα... Ωστόσο αυτή η σιγουριά που τονίζεις κι εσυ μπορεί να δικαιολογηθεί ως εξής... Ή είναι ρουφιάνος (που δεν είναι γιατί αν ήταν θα ήξερε πολύ καλά ότι είμαι πολίτης και δε θα με κατηγορούσε λίγα posts πιο πριν), ή είναι δολοφόνος οπότε ξέρει ποιοι είναι συνεργοί του και είναι σίγουρος για αυτα που μιλάει... Επειδή σήμερα θα φύγω και θα μπαίνω μόνο από κινητό όπως και τώρα, συγχωρείστε με που δε είναι και πολύ τονισμενα τα ονόματα...


foreverfreak κι από εμένα...
Εγω εξηγηθηξα πιο πανω... Δε σου ζητω να παρεις την ψηφο σου απο πανω, απλα μπορω να πω πως με εχεις απογοητευσει!! Τι μια εισαι αναμεσα στο Βαιο και το Στρατο και με το που πεταει μια μπουρδα ο Βαιος με ψηφιζεις... Γιατι τοσο φτερο στον ανεμο πια?? Δεν ξερω τι να πιστεψω για σενα, αν και στεναχωριεμαι, γιατι μαλλον εισαι αθωα!!

Η νύχτα έπεσε στο Παλέρμο. Τα ξημερώματα βγήκαν όλοι διστακτικοί από τα σπίτια τους, να δουν ποιος είχε σειρά.

Μα αυτή τη φορά δεν είχαμε δολοφονία. :popcorn:
Η νοσοκομα ειναι τεραστιο αλανι!!! Οχι μονο καταφερε να μεινει στο παιχνιδι, αλλα εσωσε και εναν απο εμας... Μπραβο!!
Βεβαια μπορει οι δολοφονοι να αποκοιμηθηκαν, αλλα δε νομιζω:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Κωνσταντίνε δεν είμαι φτερό στον άνεμο... Το ξέρεις ότι από την αρχή ήσουν ανάμεσα στα άτομα που υποπτευόμουν διότι δεν είναι η πρώτη φορά που σε ψήφισα... Το ότι δεν αναφέρομαι σε κάποια πράγματα, όπως σ' αυτα που αναφέρθηκε ο Βάιος, δε σημαίνει ότι δε τα βλέπω, απλά τα αφήνω να γίνονται για να δω πόσο ακόμη θα ξεκαρφωθείς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ok, για να το λες εσυ, ελπιζω πως κατι παραπανω θα ξερεις!! Αλλωστε μετα την αποχωρηση μου, θα ηταν μεγαλη μου χαρα να αφησω πισω πολιτες που σκεφτονται... Λοιπον, εγω σας χαιρετω μιας και πρεπει να ετοιμαστω για τη σχολη!! Θα τελειωσω γυρω στις 9:15, αλλα μιας και μετα τις 12 κλεινω τα 20 (αναθεμα την ωρα:P), θα αργησω να γυρισω... Οπως καταλαβαινετε, σας αφηνω το πεδιο ελευθερο να με κατασπαραξετε!! Τα τελευταια μου λογια θα σας τα πω αυριο το πρωι... Ευχαριστω πολυ για το "δωρακι" σας:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να αγιάσει η νοσοκόμα μας που έσωσε έναν από εμάς!!! Και τώρα χρειάζεται προσοχή!:confused:

Είπε η Άννα ότι σώθηκε από νοσοκόμο/α?Θα το λεγε,μάλλον κάτι άλλο έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Omg, θα αλλάξεις δεκαετία. :'( Ούτε κι εγώ θέλω Φριιιικ!


Είπε η Άννα ότι σώθηκε από νοσοκόμο/α?Θα το λεγε,μάλλον κάτι άλλο έγινε.
Οι περιπτώσεις μη ύπαρξης νεκρού είναι τρεις (3) και η ανακοίνωση και στις τρεις αποφασίσαμε να είναι ίδια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είπε η Άννα ότι σώθηκε από νοσοκόμο/α?Θα το λεγε,μάλλον κάτι άλλο έγινε.

Πράγματι δεν είπε κάτι η Άννα, γιατί πλέον έχουμε αυτό:

  • Σε περίπτωση που για οποιονδήποτε λόγο δεν υπάρξει δολοφονία (φερ' ειπείν δεν στάλθηκε προκύρηξη, το υποψήφιο θύμα σώθηκε από την νοσοκόμα ή εφαρμόστηκε κάποιος άλλος κανόνας) η ΣΕ δεν ανακοινώνει τον λόγο που δεν υπήρξε δολοφονία. Αντίστοιχα, σε περίπτωση που υπάρξουν πολλαπλές δολοφονίες, δεν ανακοινώνεται από την ΣΕ ποιος ήταν ο θύτης της κάθε περίπτωσης.

Δολοφονία δεν έχουμε. Το γιατί δεν έχουμε δεν θα σας το πούμε, καθίστε και μαντέψτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ρε παιδιά ακόμη στις 64 σελίδες είμαστε!! Απαιτώ να γυρίσουν πίσω η Θεοδώρα και η Μυρσίνη!! Πως στα ριάλιτι προς το τέλος επιλέγουν έναν για να γυρίσει? Ε κάτι τέτοιο να κάνουμε κι εμείς...
Έφερα ποπ-κορν για τη ΣΕ. :popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Κωνσταντίνε δεν είμαι φτερό στον άνεμο...

Α μπά,καθόλου.Εσύ και η Μπέλλα του Twilight:P Μια κατηγορείς τον Κων/νο,μιά τον Βάιο,Μια ξανά τον Κων/νο μια τον Wild_boy.Xειρότερο και από τις ψήφους χωρίς δικαιολογία.:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Νουμερο ενα και ισως το πιο σημαντικο: Βρε ανθρωπε, εγω δεν επιβραβευσα ΠΟΤΕ τον wild-boy!! Το ευχαριστω πηγαινε στο Χρηστο, επειδη πηρε την ψηφο του απο πανω μου και απλα, επειδη ψηφισε το Στρατο, του ειπα πως κατ'εμε δεν ειναι δολοφονος... Την επιβραβευση που τη βλεπεις?? Και για ποιον ακριβως λογο να τον επιβραβευσω σε εκεινο το σημειο?? Την επομενη φορα σκεψου λιγο καλυτερα πριν γραψεις κατι!!

Το ξερω οτι το ''ευχαριστω'' πηγαινε για τον Χρηστο.Εγω αλλο λεω-πιθανολογω (δεν ειμαι 100% σιγουρος,απλα σχολιαζω κατι υποπτο) και δεν θελεις να το καταλαβεις,ας το κανω πιο λιανο λοιπον: ποιοι κοντραριζονταν χθες στην αποχωρηση?Η Cinefil, ο wild boy κι εσυ.Επειδη ο Στρατος σε υποστηριξε ψηφιζοντας την cinefil,εσυ εδιωξες τις υποψιες απο πανω του επειδη ηδη κινδυνευε να φυγει στην ψηφοφορια.Τελικα τα καταφερατε κι εφυγε η cinefil...
:hmm:καλοστημενο σχεδιο δε λεω...

Αντε παιδακια,μιληστε κι οι υπολοιποι να βγαλουμε μια ακρη εδω περα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ψηφίζω freak


Καλό θέατρο παίζει,αλλά φτάνει τόσο.


Και βαιο,αν πεις ότι το κάνω για να μη φανει τπτ,σκεψου οτι υπαρχουν κι αλλοι να τον σώσουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 16/02/2011
  1. Devina ->
  2. elenaki_arnea08 -> foreverfreak
  3. Eupatridis ->
  4. foreverfreak -> vaios13
  5. Goseithor -> foreverfreak
  6. JaneWin ->
  7. Κλεοπάτρα -> Χαμογέλα(:
  8. vaios13 -> foreverfreak
  9. Wild_Boy -> foreverfreak
  10. Χαμογέλα(: -> foreverfreak
Ψήφοι
5 foreverfreak
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Goseithor: #1
  • Κατερίνα***: #1, #2 (κόπηκες)
  • tsarachaf: #1, #2 (επίσης κόπηκες :popcorn:)
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. ?? - Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  15. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Wild_Boy για μια ακόμα φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 16/02/2011
  1. Devina -> Wild_Boy
  2. elenaki_arnea08 -> foreverfreak
  3. Eupatridis ->
  4. foreverfreak -> vaios13
  5. Goseithor -> foreverfreak
  6. JaneWin ->
  7. Κλεοπάτρα -> Χαμογέλα(:
  8. vaios13 -> foreverfreak
  9. Wild_Boy -> foreverfreak
  10. Χαμογέλα(: -> foreverfreak
Ψήφοι
5 foreverfreak
1 vaios13
1 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Goseithor: #1
  • Κατερίνα***: #1, #2 (κόπηκες)
  • tsarachaf: #1, #2 (επίσης κόπηκες :popcorn:)
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. ?? - Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  15. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, είναι επίσημο πλέον ότι μερικοί δεν ξέρετε να παίζετε. :popcorn:
Πολίτη foreverfreak, πες τα τελευταία σου λόγια.

Επίσης, φρικ, είσαι πολύ άτυχος που είσαι εσύ αυτός που θα βγει τώρα, γιατί στο σημείο αυτό η αγαπημένη σου ΣουΕ θα ικανοποιήσει το αίτημά σου, λόγω των λίγων ατόμων που έχουν μείνει.

Ενημερώνουμε λοιπόν το αγαπητό μας κοινό ότι ανάμεσά σας υπάρχουν ΤΡΕΙΣ (3) δολοφόνοι.

Λίστα για Πέμπτη 17/02/2011
  1. Devina ->
  2. elenaki_arnea08 ->
  3. Eupatridis ->
  4. Goseithor ->
  5. JaneWin ->
  6. Κλεοπάτρα ->
  7. vaios13 ->
  8. Wild_Boy ->
  9. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι


Απουσίες


Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. foreverfreak - Ψηφοφορία - 16/02/2011 - πολίτης
  15. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
wild boy από εμένα... Εχω απελπιστεί πια! Κωνσταντίνε οφείλω μια συγγνώμη και χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καταρχάς ,ζητώ συγγνώμη που δεν μπήκα να ψηφίσω ,αλλά έδινα μάθημα σήμερα . Ίσως αν έμπαινα , να άλλαζα τα πράγματα ,γιατί είμαι σχεδόν πεπεισμένος ,πως ενας εκ των δολοφόνων ειναι ο Wild_Boy . Και αυτόν θα ψηφίσω . Επίσης , θεωρώ πως οι υπόλοιποι 2 ,ειναι εκ των

  1. JaneWin
  2. Κλεοπάτρα
  3. vaios13
  4. Χαμογέλα(:
Και ελπίζω να μην κάνω λάθος . Επίσης ,πιθανόν ,δολοφόνοι να ήταν ,είναι ο Edmund και η Cinefil .

Νομίζω πως τα πράγματα έχουν αρχίσει και ξεκαθαρίζουν και αύριο ,θα κάτσω να αναλύσω τις σελίδες ,απο την αρχή ,μπας και βγάλω καμιά άκρη .

Προκαλώ ,όποιος ειναι ΠΟΛΙΤΗΣ , να κάνει το ίδιο και να μοιραστεί μαζί μας ,τις υποθέσεις του.

Καλησπέρα σας,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!:)

Πως τα καταφέρνουμε πάντα και βγάζουμε πολίτες,δεν μπορώ να το καταλάβω.Πως μας παραπλανούν έτσι οι δολοφόνοι;:confused:

Πάντως εμένα μου φαίνονται ύποπτοι οι : Χαμογέλα(:, η Devina και ο Goseithor...οι οποίοι δεν μιλάνε σχεδόν καθόλου, παρά μόνο για να ψηφίσουν. Εκτός κι αν η Devina πνίγεται στο μοντεριλίκι και δεν προλαβαίνει να περάσει λίγο από εδώ.:whistle:

Συνεχίζω να ψηφίζω την Χαμογέλα(:, γιατί μετά από όσες κατηγορίες δέχτηκε δεν αντέδρασε καν!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Γιατί βρε Κλεοπάτρα εσύ μιλάς περισσότερο από μένα ας πούμε; :P

Και άλλωστε το είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή και στη Θεοδώρα, που με κατηγόρησε για αυτή μου τη στάση, ότι έτσι είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 17/02/2011
  1. Devina ->
  2. elenaki_arnea08 -> Wild_Boy
  3. Eupatridis -> Wild_Boy
  4. Goseithor ->
  5. JaneWin ->
  6. Κλεοπάτρα -> Χαμογέλα(:
  7. vaios13 ->
  8. Wild_Boy ->
  9. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
2 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες


Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. _elena_ - Δολοφονία - 15/02/2011 - πολίτης
  10. Κατερίνα*** - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  11. tsarachaf - Απουσίες - 15/02/2011 - πολίτης με κενή ιδιότητα
  12. CiNeFiL - Ψηφοφορία & Παράταση - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  13. <κανείς> - Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  14. foreverfreak - Ψηφοφορία - 16/02/2011 - πολίτης
  15. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  16. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  17. ?? - Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  18. ?? - Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  19. ?? - Δολοφονία - 21/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  20. ?? - Ψηφοφορία - 21/02/2011 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ δεν πολυμπαίνω τώρα τελευταία γιατί δεν έχω πολύ χρόνο, πριν λίγο γύρισα από φροντ και μπήκα για να δω τι έγινε τελικά και ψήφισα από τώρα γιατί δεν νομίζω να ξαναμπώ αύριο πριν τις 8..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top