Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπράβο sweetheart! :happy: Είμαστε λίγο οφτοπικ, αλλά δεν πειράζει.

Day 4 στο Παλέρμο, να δούμε τι θα γίνει. :popcorn:
Day #5 είναι αύριο, κίττυ. ´;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αφου η θεοδωρα ηταν πολιτης (αν και δεν το περιμενα) ψηφιζω Wild_Boy ξερω οτι και αλλοι την ψηφισαν αλλα μεχρι στιγμης εκει παει η ψηφος μου μετα ισως να αλλαξω γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τρίτη 15/02/2011
  1. CiNeFiL -> Wild_Boy
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis -> foreverfreak
  6. foreverfreak ->
  7. Goseithor ->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα*** ->
  10. Κλεοπάτρα ->
  11. tsarachaf ->
  12. vaios13 ->
  13. Wild_Boy ->
  14. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
1 foreverfreak
1 Wild_Boy

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Κατερίνα***: #1
  • tsarachaf: #1
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  13. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  14. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  15. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Day #5 είναι αύριο, κίττυ. ´;

Για σήμερα λέω. Αμέσως να με διορθώσεις. :pfff: Άλλαξε η μέρα για να πω #5?; Δεν άλλαξε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eχω νευριασει οσο δεν παει... Συγχαρητηρια στους δολοφονους, που εμαθαν να χρησιμοποιουν τους νεους κανονες!! Κοβω το κεφαλι μου πως η Myrtle ηταν το τσιρακι και εχει δωσει τη θεση της πιθανοτατα στην _elena_ (χωρις να ειμαι σιγουρος), που τωρα που αποδειχθηκε πως η Θεοδωρα ηταν πολιτης, δε θα την υποπτευθει κανενας...
Σας τα λεγα εγω τοσο καιρο, αλλα δε με ακουγατε!! Ο valder πηγαινε να με βγαλει τρελο και η Myrtle επαιζε τη χαζη... Και οχι τιποτα αλλο, καταφεραν να πεισουν και τους υπολοιπους!! Πραγματικα μετα το σημερινο ειμαι σιγουρος πως οι δολοφονοι εχουν κερδισει και θα παρακαλουσα και το Γιωργο να μας πει ποσοι ειναι μεσα στο παιχνιδι... Ελπιζω να βαλατε μυαλο και σας παρακαλω να με ακουσετε, μηπως καταφερουμε και σωσουμε την κατασταση!! Οι δολοφονοι κατα 99% ειναι οι παρακατω:
Valder,
Myrtle (και ψαχνουμε να βρουμε που εδωσε την ψηφο της),
Cinefil,
Vaios13,
Gos (κατα πασα πιθανοτητα)
Και ψαχνουμε τον αντικαταστατη της Myrtle!! Aν θελουμε να σωθουμε ας προσπαθησουμε να ψηφισουμε μαζικα καποιο ατομο... Δε μπορουμε να κανουμε κατι αλλο εδω που φτασαμε!!
Ψηφιζω Cinefil λοιπον, που την εχω σιγουρη και παρακαλω τους αλλους να κανουν το ιδιο...

Επισης, αν εσεις που ειστε στη μουγκα ειστε πολιτες, μιληστε και στηριξτε μας ρε γαμωτο, ΕΛΕΟΣ!! Το πιο σπαστικο παλερμο ever...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αλλαζω την ψηφο..ψηφιζω foreverfreak γιατι ξερω την ιδιοτητα μου και δεν ειναι δολοφονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn::popcorn:

Λίστα για Τρίτη 15/02/2011
  1. CiNeFiL -> foreverfreak
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis -> foreverfreak
  6. foreverfreak -> CiNeFiL
  7. Goseithor ->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα*** ->
  10. Κλεοπάτρα ->
  11. tsarachaf ->
  12. vaios13 ->
  13. Wild_Boy ->
  14. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
2 foreverfreak
1 CiNeFiL

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Κατερίνα***: #1
  • tsarachaf: #1
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  13. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  14. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  15. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Λοιπόν Κωνσταντίνε θα συμφωνήσω μαζί σου... Είπα πως μετά την έκβαση της ψηφοφορίας μου θα μιλήσω για όσα εχω σκεφτεί μέχρι στιγμής και ήρθε η ώρα... Και για μένα η Έλενα έχει ρόλο, αλλά πιστεύω πως τον είχε εξ αρχής. Τώρα θα μου πείτε πώς το συμπέρανες αυτό. Θα σας πω το εξής. Κατ' αρχάς οπότε διαβάζω τα posts της μου φαίνεται ότι κρύβεται κάτι μυστηριώδες πίσω από τα λεγόμενά της (αντίδραση όλων: εεεεελα τί μας λες?). Ύστερα λέει ότι δε μιλάνε οι πιο πολλοί εδώ μέσα, ενώ στην πραγματικότητα ούτε κι αυτή μιλάει πάρα πολύ (εντάξει τον αριθμό μηνυμάτων της Θεοδώρας δε το φτάνει κανείς:P)...
Και για τη Cinefil θα συμφωνήσω ότι κινείται πολύ ύποπτα, αλλά ο χειρότερος όλων είναι ο γκος! Βρε συ πουλάκι μου, καρφώνεσαι!! Το εμότικον με τα γυαλιά, εμένα τουλάχιστον, με παραπέμπει σε μαφιόζο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@Cinefil: Tι μας λες ρε κοπελα μου, τοσο καιρο εκανες την κοτα και τωρα που σε ψηφισα θυμηθηκες να αντιδρασεις (παντως μονο και μονο το γεγονος πως εκανες δυο post σε μια μερα ειναι προοδος, μπραβο:P) και μαλιστα να μου γυρισεις την ψηφο?? Δυστυχως σα δολοφονος δεν το εχεις καθολου...

@elenaki-arnea: Επιτελους!! Καποιος με ακουει... Οχι η _elena_ δεν ειχε εξαρχης ρολο, κοβω το χερι μου, αν πηρε θα τον πηρε τωρα!! Οποτε σε παρακαλω ΜΗΝ την ψηφισεις και πηγαινε στα σιγουρα μεχρι να σιγουρευτουμε, δεν εχουμε πολλα περιθωρια... Θα αρχισουν να μας πετανε εξω εναν εναν!!

@Eupatridis: Εξηγησε μου σε παρακαλω γιατι στο διαολο με ψηφισες... Τι υποπτο βλεπεις πανω μου!! Αν εισαι πολιτης, σε παρακαλω να αλλαξεις την ψηφο σου, δεν εχω να πω κατι αλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!:D

Θα ψηφίσω Cinefil, γιατί μπαίνει μόνο για να ψηφίζει και γενικά δεν πολυδικαιολογεί την απόφασή της...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
@Γιωργο: Θα μας πεις σε παρακαλω ποσοι δολοφονοι ειναι στο παιχνιδι?? Οπως βλεπεις τα πραγματα εχουν γινει πλεον πολυ ανισα... Με τους υπολογισμους μου πρεπει να εχουν μεινει 4 και θελω να επιβεβαιωθω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
@Cinefil: Tι μας λες ρε κοπελα μου, τοσο καιρο εκανες την κοτα και τωρα που σε ψηφισα θυμηθηκες να αντιδρασεις (παντως μονο και μονο το γεγονος πως εκανες δυο post σε μια μερα ειναι προοδος, μπραβο:P) και μαλιστα να μου γυρισεις την ψηφο?? Δυστυχως σα δολοφονος δεν το εχεις καθολου...

@elenaki-arnea: Επιτελους!! Καποιος με ακουει... Οχι η _elena_ δεν ειχε εξαρχης ρολο, κοβω το χερι μου, αν πηρε θα τον πηρε τωρα!! Οποτε σε παρακαλω ΜΗΝ την ψηφισεις και πηγαινε στα σιγουρα μεχρι να σιγουρευτουμε, δεν εχουμε πολλα περιθωρια... Θα αρχισουν να μας πετανε εξω εναν εναν!!

@Eupatridis: Εξηγησε μου σε παρακαλω γιατι στο διαολο με ψηφισες... Τι υποπτο βλεπεις πανω μου!! Αν εισαι πολιτης, σε παρακαλω να αλλαξεις την ψηφο σου, δεν εχω να πω κατι αλλο...


δεν το εχω επειδη δεν ειμαι αγορι μου δολοφονος...εσυ παλι το ταλεντο στο θεατρακι και την υποκρισια το εχεις...μπροστα σου τυφλα να εχει ο Πατσινο φιλε! Αν γινοσουν ηθοποιος θα σαρωνες τα οσκαρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν πρόλαβα να μπω να ψηφίσω! =[ Είχα μαθήματα εώς τις 20.30

Νταξ η Θεοδώρα πολίτης...Αρκετά σίγουρο. >.<
Νομίζω πως το τοπίο ξεκαθαρίζει λίγο.

Λοιπόν, αρχικά ήθελα να πω πως ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο στο παιχνίδι. Δεν μπορείτε συνεχώς να σχολιάζετε πως παίζουμε...είναι δικαίωμα του καθενός να παίζει όπως νιώθει. Και φρικ μη γίνεσαι σκληρός πια! ''Το πιο σπαστικό Παλέρμο'', αν είναι δυνατόν... Και η Θεοδώρα, καθόταν και ξεαράχνιαζε όλα τα posts ας πούμε... το να μην ξέρει κάποιος να παίζει και να μπερδεύεται, δεν το σκεφτόμαστε;
Όταν βλέπει ειδικά ότι τα παίρνετε και προσωπικά τα περισσότερα... ε, μη χαλάσουμε και τις σχέσεις μας για ένα παιχνίδι. -.- Να μιλάμε όμορφα, ο ένας στον άλλον!
Μη λέμε και τα αυτονόητα πλιζ. =.=

Και για να συμμετέχει κάποιος, δεν σημαίνει ότι πρέπει να κατεβάζει σεντόνια και να αμύνεται έντονα, για να πούμε ''αα, παίζει άρα η ομάδα του αξίζει τη νίκη''.

Για ψήφο θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
@Γιωργο: Θα μας πεις σε παρακαλω ποσοι δολοφονοι ειναι στο παιχνιδι?? Οπως βλεπεις τα πραγματα εχουν γινει πλεον πολυ ανισα... Με τους υπολογισμους μου πρεπει να εχουν μεινει 4 και θελω να επιβεβαιωθω!!

Φρικ καλέ μου, δεν είναι ώρα ακόμη να μάθετε πόσοι δολοφόνοι βρίσκονται στο παιχνίδι. :) Ας βασιστεί καθένας στους υπολογισμούς του μέχρι νεωτέρας. Νι;

Μην εξάπτεστε παρακαλώ, όμως. Παιχνιδάκι είναι και παίζουμε, για να χαλαρώσουμε ενδεχομένως και να αγχωθούμε, αλλά σε καμία περίπτωση να χαλάσουμε τις καρδιές μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Γιατι, ποιος ακριβως προσπαθησε να κακοκαρδισει τον αλλο?? Στα πλαισια ενος παιχνιδιου, και ποσο μαλλον ενος τετοιου παιχνιδιου, που το ξεκατινιασμα και οι εντονες αντιπαραθεσεις ειναι μερος του, κανενας δεν πρεπει να παρεξηγειτε!! Sorry αν φανηκα κακος, αλλα οπως ειπατε ΕΝΑ παιχνιδι ειναι... Με τον τροπο μου κι εγω προσπαθω να αφυπνισω καποιους!! Που ειναι το κακο?? Εδω ο Valder μου ειχε σουρει τα εξ αμαξης και δεν ειπα τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Φρικ καλέ μου, δεν είναι ώρα ακόμη να μάθετε πόσοι δολοφόνοι βρίσκονται στο παιχνίδι. :) Ας βασιστεί καθένας στους υπολογισμούς του μέχρι νεωτέρας. Νι;

Μην εξάπτεστε παρακαλώ, όμως. Παιχνιδάκι είναι και παίζουμε, για να χαλαρώσουμε ενδεχομένως και να αγχωθούμε, αλλά σε καμία περίπτωση να χαλάσουμε τις καρδιές μας!

έλα πες την αλήθεια δεν το πιστευεις αυτό :whistle:...thodora και οι θεοί -πολίτες κάνουν λάθη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατι, ποιος ακριβως προσπαθησε να κακοκαρδισει τον αλλο?? Στα πλαισια ενος παιχνιδιου, και ποσο μαλλον ενος τετοιου παιχνιδιου, που το ξεκατινιασμα και οι εντονες αντιπαραθεσεις ειναι μερος του, κανενας δεν πρεπει να παρεξηγειτε!! Sorry αν φανηκα κακος, αλλα οπως ειπατε ΕΝΑ παιχνιδι ειναι... Με τον τροπο μου κι εγω προσπαθω να αφυπνισω καποιους!! Που ειναι το κακο?? Εδω ο Valder μου ειχε σουρει τα εξ αμαξης και δεν ειπα τιποτα...
Αφορμή γι' αυτό που είπα στάθηκε το ποστ της Δέσποινας, όχι το δικό σου. Καθώς και άλλα που κάνουν παράπονα σε συμπαίκτες σας για τον τρόπο που παίζουν. :)
έλα πες την αλήθεια δεν το πιστευεις αυτό :whistle:...thodora και οι θεοί -πολίτες κάνουν λάθη:P
Μας πήραν χαμπάρι. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Συγνωμη που δεν μπηκα,ειχα μαθηματα:(
Ψηφιζω την Κατερινα***...μου φαινεται υποπτη η συμπεριφορα της..κατι δεν παει καλα,και δεν μιλαει και πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn::popcorn:

Λίστα για Τρίτη 15/02/2011
  1. CiNeFiL -> foreverfreak
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis -> foreverfreak
  6. foreverfreak -> CiNeFiL
  7. Goseithor ->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα*** ->
  10. Κλεοπάτρα -> CiNeFiL
  11. tsarachaf ->
  12. vaios13 ->
  13. Wild_Boy ->
  14. Χαμογέλα(: -> Κατερίνα***
Ψήφοι
2 foreverfreak
2 CiNeFiL
1 Κατερίνα***

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1
  • Devina: #1
  • Eupatridis: #1
  • foreverfreak: #1
  • Κατερίνα***: #1
  • tsarachaf: #1
  • Χαμογέλα(: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2011 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  5. lucky sunray - Δολοφονία - 11/02/2011 - πολίτης
  6. Valder - Ψηφοφορία & Παράταση- 11/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. Myrtle - Δολοφονία - 14/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. theodora - Ψηφοφορία - 14/02/2011 - πολίτης
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??- Δολοφονία - 16/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  12. ??- Ψηφοφορία - 16/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
  13. ?? - Δολοφονία - 17/02/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  14. ?? - Ψηφοφορία - 17/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  15. ??- Δολοφονία - 18/02/2011 - κρυφή ιδιότητα
  16. ??- Ψηφοφορία - 18/02/2011- αποκάλυψη ιδιότητας!!
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ψηφιζω την Κατερινα***...μου φαινεται υποπτη η συμπεριφορα της..κατι δεν παει καλα,και δεν μιλαει και πολυ

βρε κοριτσάκι μου, κάθε φορά που ψηφίζεις λες ακριβώς την ίδια δικαιολογία! Μόνο όνομα αλλάζεις( αν αλλάζεις, γιατί δε θυμάμαι)...
Μήπως να αρχίσω να υποπτεύομαι κι εσένα που δε μιλάς πολύ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top