Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 863 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση που την υπερασπίζεσαι τόσο πολύ και που δεν ήθελες να ψηφίσεις χτες. :hmm:
Προτιμώ να βγει η Λουλού σήμερα για να ξέρουμε πως να κινηθούμε.
Για αυτό καιγόταν ο jj! ... Και το σκέφτηκα ,αλλα δεν θέλησα να ρισκάρω πιθανή δολοφονία τους ... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,783 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 11/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->
  7. Goseithor->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα *** ->
  10. Κλεοπάτρα ->
  11. lucky sunray ->
  12. Myrtle ->
  13. theodora ->
  14. tsarachaf ->
  15. vaios13 ->
  16. Valder ->
  17. Wild_Boy ->
  18. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι


Απουσίες

  • CiNeFiL: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  5. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  6. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  8. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μάλιστα.
Για αυτό λοιπόν δεν την ψήφιζε ο jj!
Ορφέας-Ευριδίκη γνωρίζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Έεεεεεεεεελα Αλέκο;
Δηλαδή εντάξει, τι να λέμε τώρα!
Είπες κάτι Θεοδώρα;:whistle:

Αν είσαι πολίτης,πάνε χτύπα τώρα το κεφάλι σου στον τοίχο!:wall:
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,783 μηνύματα.
Ορφέας-Ευριδίκη γνωρίζονται;
Όχι. Δεν ανακοινώνουμε ποιος είναι ποιος. Το γράφουμε και στην περιγραφή του παιχνιδιού.
Μόνο οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
theodora

γιατι ψηφισε πολιτη αν και μετα μπορει να αλλαξω γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είπες κάτι Θεοδώρα;:whistle:

Αν είσαι πολίτης,πάνε χτύπα τώρα το κεφάλι σου στον τοίχο!:wall:
:pfff:
Και εσύ πως το ήξερες δηλαδή; :whistle:

Όχι. Δεν ανακοινώνουμε ποιος είναι ποιος. Το γράφουμε και στην περιγραφή του παιχνιδιού.
Μόνο οι δολοφόνοι γνωρίζονται μεταξύ τους.
Α! Τότε ο jj δεν ήξερε ότι η Λουλού είναι Ευριδίκη και ότι έτσι κινδυνεύει να φύγει και αυτός.
Άρα κάτι άλλό παιζόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 863 μηνύματα.
ελεος οχι παλι
Ήσουν εδώ στις 8 ,για να δείς το αποτέλεσμα . Αλλα πιο πρίν ,δεν ψήφιζες ; ΟΚ ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
theodora

γιατι ψηφισε πολιτη αν και μετα μπορει να αλλαξω γνωμη
Θα φάω τα μαλλιά μου. :P
Μόνο εγώ ψήφισα πολίτη;
Επιτέλους, επιχειρηματολογήστε σωστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και εσύ πως το ήξερες δηλαδή; :whistle:

Απλό προαίσθημα...:hmm:
Και σε προηγούμενο παλέρμο δεν μιλούσε,την είχατε παρεξηγήσει και ήταν τελικά πολίτης.:|

Υ.Γ. Λουλού,περιμένουμε τα τελευταία σου λόγια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,783 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Παρασκευή 11/02/2011
  1. CiNeFiL -> theodora
  2. Devina ->
  3. _elena_ ->
  4. elenaki_arnea08 ->
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak ->
  7. Goseithor->
  8. JaneWin ->
  9. Κατερίνα *** ->
  10. Κλεοπάτρα ->
  11. lucky sunray ->
  12. Myrtle ->
  13. theodora ->
  14. tsarachaf ->
  15. vaios13 ->
  16. Valder ->
  17. Wild_Boy ->
  18. Χαμογέλα(: ->
Ψήφοι
1 theodora

Απουσίες

  • CiNeFiL: #1

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. maria_lulu - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - πολίτης
  4. jj! - Ορφέας-Ευρυδίκη - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  5. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  6. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  8. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  10. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 863 μηνύματα.
Α! Τότε ο jj δεν ήξερε ότι η Λουλού είναι Ευριδίκη και ότι έτσι κινδυνεύει να φύγει και αυτός.
Άρα κάτι άλλό παιζόταν.
Ο jj! ήξερε πως αυτός ηταν ο Ορφέας και η Λουλού ,η Ευριδίκη και πως εαν έφευγε ,θα έφευγε και αυτός ,για αυτό καιγόταν ! Απλά δεν ήξερε τι ρόλο παίζει η Λουλού και το αντίστροφο ... !
Βρίσκεσαι σε σύγχυση ,theodora :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο jj! ήξερε πως αυτός ηταν ο Ορφέας και η Λουλού ,η Ευριδίκη και πως εαν έφευγε ,θα έφευγε και αυτός ,για αυτό καιγόταν ! Απλά δεν ήξερε τι ρόλο παίζει η Λουλού και το αντίστροφο ... !
Βρίσκεσαι σε σύγχυση ,theodora :P
Αφού ο Γιώργος μου είπε άλλα.
Γνωρίζονται δηλ οι 2 αυτές ιδιότητες αλλά δεν ξέρουν ο ένας τον ρόλο του άλλου;
Γιώργο, που τρως πολύ, πες μας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,783 μηνύματα.
Ήμουν ξεκάθαρος. Σε όλους τους παίχτες ανακοινώνουμε ΜΟΝΟ τον ρόλο και την ιδιότητα που έχουν οι ίδιοι. Εξαίρεση οι δολοφόνοι, που τους συστήνουμε μεταξύ τους.

ΤΙ δεν καταλαβαίνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άρα εγώ έχω δίκαιο.
sorry Γιώργο, πρώτο μου παιχνίδι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Φαγατε ακομα ενα σημαντικο πολιτη... Με κατηγορουσατε αδικα, αλλα μερικους του συμφερε... Ελπιζω να ξεκαθαρησατε τωρα που εφυγα... Δωστε λιγο προσοχη σε μερικα ατομα, οπως tsaratcaf, myrtle, κατερινα...

Για αυτο ηθελα να φυγω σε ημερα με αποκαλυψη:) Γιατι δεν με πιστευατε οτι αλλαξα...:/: (Απαιτω αυτοι που με κατηγορουσαν αδικα να μου ζητησουν συνγωμη:pfff::P)

Εγω σας αφηνω τωρα:) Αλλα θα συνεχισω να σας παρακολουθω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να πάρει... το περίμενα ότι θα βάζαμε τα χεράκια μας και θα βγάζαμε τα ματάκια μας (που λένε στο χωριό μου).:(

Κρίμα χάσαμε μία σίγουρη πολίτη, ελπίζω τουλάχιστον ο jj! να ήταν δολοφόνος μπας και εξισορροπήσουμε λίγο την διαφορά! Όσον αφορά την ψήφο μου θα την δώσω αργότερα, γιατί δεν έχω επεξεργαστεί ακόμα τα νέα δεδομένα...

edit: Ο Ορφέας jj! έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Φαγατε ακομα ενα σημαντικο πολιτη... Με κατηγορουσατε αδικα, αλλα μερικους του συμφερε... Ελπιζω να ξεκαθαρησατε τωρα που εφυγα... Δωστε λιγο προσοχη σε μερικα ατομα, οπως tsaratcaf, myrtle, κατερινα...

Για αυτο ηθελα να φυγω σε ημερα με αποκαλυψη:) Γιατι δεν με πιστευατε οτι αλλαξα...:/: (Απαιτω αυτοι που με κατηγορουσαν αδικα να μου ζητησουν συνγωμη:pfff::P)

Εγω σας αφηνω τωρα:) Αλλα θα συνεχισω να σας παρακολουθω:)
:-*
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ήσουν εδώ στις 8 ,για να δείς το αποτέλεσμα . Αλλα πιο πρίν ,δεν ψήφιζες ; ΟΚ ... :hmm:
δεν προλαβα βγηκε το αποτελεσμα και δεν ηξερα τι να ψηφισω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ο Ορφέας jj! έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια;
maria_lulu και jj!, μας λέτε τα τελευταία σας λόγια. :bye:
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top