Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επειδή ξέρω πόσο με αγαπάτε(:P), θα ψηφίσω και θα φύγω επειδή έχω φροντιστήριο αγγλικών και πολύ διάβασμα για αύριο:)

Ούτε εγώ πιστεύω ότι η Λουλού είναι δολοφόνος, για τον λόγο που αναφέρατε. Δηλαδή, θα τη βοηθούσαν οι συνδολοφόνοι της, ωστέ να μειωθεί η διαφορά των ψήφων.

Ψηφίζω Myrtle, γιατί έβαλε στο μάτι όσους ψήφισαν edmund στην παράταση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn::popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina -> tsarachaf
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 -> tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! -> Myrtle
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu ->
  15. Myrtle -> Wild_Boy
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy ->
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
2 tsarachaf
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 Myrtle
1 Wild_Boy


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εφυγε η love-angel?? Για να ειμαι ειλικρινης το περιμενα και στεναχωριεμαι παρα πολυ, καθως ενας μετα τον αλλο αποχωρουν οι εμπειροι παικτες... Μπραβο δολοφονια μου, εξαιρετικη κινηση!!
Λοιπον, το γεγονος οτι δεν προσπαθει κανενας να προστατεψει τη maria-lulu ειναι οντως υποπτο, αλλα ρε παιδια σκεφτειτε λιγο λογικα, αν προσπαθουσαν να το κανουν θα καρφωνοταν χειροτερα... Δεν τους συμφερει καθολου!! Για το λογο αυτο δε θα αλλαξω την ψηφο μου και ας αποδειχθει τελικα οτι ειναι πολιτης... Η χθεσινη αποχωρηση του Edmund και ο τροπος με τον οποιο εγινε, μας λεει πολλα!!
Στη λιστα, περα απο το Valder που τον εχω σιγουρακι, προστιθεται και ο jj, γιατι δε με καλυπτει καθολου ο λογος που ψηφισε τη Myrtle!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ψηφίζω τελείως στην τύχη τον foreverfreak:)

Λοιπόν...Ψηφίζω Maria_Lulu διότι η συμπεριφορά της μου φαίνεται περίεργη και χθες ενώ προηγούνταν του Edmund πιστεύω ότι τη βοήθησαν οι συνδολοφόνοι της να μη φύγει!Γράφω στις 3 και θα μπω το απόγευμα ξανά!Μην το θεωρήσετε ύποπτο:P
:hmm::hmm::hmm:

Η Κατερινα σαν να μην μας τα λεει καλα...:hmm:Συνεχεια ψηφιζει με το κυμα...:hmm: Η πρωτη της ψηφο, δεν μπορουμε να την θεωρησουμε οτι ψηφισε στην τυχη, γιατι ο forev ειναι ηδη 2 ψηφους:hmm:Σημερα μπηκε και ψηφισε γρηγορα παλι με το κυμα εμενα που ειχα ηδη 8 ψηφους:hmm:

Η κατερινα πρεπει να εχει κακο ρολο...:hmm:

Ψηφιζω Κατερίνα*** για τους παραπανω λογους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,141 μηνύματα.
Στη λιστα, περα απο το Valder που τον εχω σιγουρακι, προστιθεται και ο jj, γιατι δε με καλυπτει καθολου ο λογος που ψηφισε τη Myrtle!!

Και τότε γιατί δεν με (μας, μαζί με τον jj ή όποιον σκαρφιστείς μετά) ψηφίζεις;

Ψήφισε αυτό που λες, ψήφισε το σιγουράκι σου. Ή μήπως περιμένεις να δημιουργηθεί ρεύμα για να είσαι σίγουρος ότι έχεις κι άλλους για backup και να φύγει άλλος ένας πολίτης στα σίγουρα; Ειδικά εγώ που σου τη μπαίνω από την αρχή και σου χω κάτσει στραβά.:)

So please, shoot me. I am begging you!:) Το καλό που σου θέλω όμως να μη βγεί η λουλού πολίτης απόψε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν,η δολοφονία αυτή μου ανέτρεψε ολόκληρη τη θεωρία μου:/:


Άσχετα με αυτό,καλή μου Myrtle,τόσο χαζός είμαι να τη σκοτώσω?Δηλαδή είσαι σίγουρη ότι δε το έκαναν για να ρίξουν τις υποψίες σε μένα?
Με ψήφισες για ένα λόγο,που θεωρώ ότι δε στέκει,και επειδή κατηγορείς τους άλλους και εσένα κανείς,σε έχουν για πολίτες φαίνεται,αλλά εγώ σε θεωρώ δολοφόνo..Οπότε:Myrtle απο μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Γιατί ξαφνιάστηκαν τόσο πολυ ,κάποιοι απο την δολοφονία της love_angel ; Λογικό είναι ,να αρχίσουν οι δολοφόνοι απο τους έμπειρους παίκτες ... Κάτι που σαφώς καταδυκνίει ,και την εμπειρία των δολοφόνων . Προφανώς ,δεν είναι καινούργιες φάτσες ,στο σκηνικό του Παλέρμο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και τότε γιατί δεν με (μας, μαζί με τον jj ή όποιον σκαρφιστείς μετά) ψηφίζεις;

Ψήφισε αυτό που λες, ψήφισε το σιγουράκι σου. Ή μήπως περιμένεις να δημιουργηθεί ρεύμα για να είσαι σίγουρος ότι έχεις κι άλλους για backup και να φύγει άλλος ένας πολίτης στα σίγουρα; Ειδικά εγώ που σου τη μπαίνω από την αρχή και σου χω κάτσει στραβά.:)

So please, shoot me. I am begging you!:) Το καλό που σου θέλω όμως να μη βγεί η λουλού πολίτης απόψε...:)
Και επαναλαμβανεσαι με τροπο κουραστικο!! Και να βγει η maria-lulu πολιτης, εγω τι σκατα φταιω?? Δυστυχως η ιδια εβαλε τον εαυτο της σε μπελαδες με τη σταση της και το γεγονος οτι ολα ανατραπηκαν την τελευταια στιγμη, με αποτελεσμα να φυγει ο Edmund, μας εχει βαλει δικαιως σε υποψιες!! Αλλα και να βγει πολιτης, στην τελικη καλλιστα θα μπορουσε να ειναι το τσιρακι σας...

Α, και κατι τελευταιο που παρακαλω τους συμπολιτες μου να το προσεξουν ιδιαιτερως: Αυτη η απειλη του τυπου "θα δεις τι θα παθεις αμα η maria-lulu ειναι πολιτης", μονο ενα πραγμα μου δειχνει, σιγουρια!! Και για να εισαι σιγουρος πως η maria-lulu δεν ειναι δολοφονος και να θες να με παγιδεψεις, τοτε μονο δολοφονος μπορει να εισαι... Και οχι, δεν αλλαζω την ψηφο μου, γιατι πρωτον θελω να ξεκαθαρισει το τοπιο με τη maria και δευτερον δε φοβαμαι τις χαζες απειλες σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Προφανώς ,δεν είναι καινούργιες φάτσες ,στο σκηνικό του Παλέρμο ...
Μα και καινούριος να ήταν κάποιος,τον πιο έμπειρο δεν θα έβγαζε; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,141 μηνύματα.
Και επαναλαμβανεσαι με τροπο κουραστικο!! Και να βγει η maria-lulu πολιτης, εγω τι σκατα φταιω?? Δυστυχως η ιδια εβαλε τον εαυτο της σε μπελαδες με τη σταση της και το γεγονος οτι ολα ανατραπηκαν την τελευταια στιγμη, με αποτελεσμα να φυγει ο Edmund, μας εχει βαλει δικαιως σε υποψιες!! Αλλα και να βγει πολιτης, στην τελικη καλλιστα θα μπορουσε να ειναι το τσιρακι σας...

Α, και κατι τελευταιο που παρακαλω τους συμπολιτες μου να το προσεξουν ιδιαιτερως: Αυτη η απειλη του τυπου "θα δεις τι θα παθεις αμα η maria-lulu ειναι πολιτης", μονο ενα πραγμα μου δειχνει, σιγουρια!! Και για να εισαι σιγουρος πως η maria-lulu δεν ειναι δολοφονος και να θες να με παγιδεψεις, τοτε μονο δολοφονος μπορει να εισαι... Και οχι, δεν αλλαζω την ψηφο μου, γιατι πρωτον θελω να ξεκαθαρισει το τοπιο με τη maria και δευτερον δε φοβαμαι τις χαζες απειλες σου!!

Χαχαχαχα!!! Είσαι απίστευτος! Τρέχεις να κατηγορήσεις εμένα για σιγουριά σήμερα, τη στιγμή που χτες με κατηγορούσες ότι έσπρωξα τον Edmund στο γκρεμό για να σώσω τη Λουλού. Την ίδια λουλού που σήμερα δεν σώζω!

Ειλικρινά, αν δεν είσαι δολοφόνος, πραγματικά λυπάμαι που σε έχουμε μαζί μας στην ομάδα των πολιτών. Είναι μάλιστα τέτοια η παράνοιά σου που στην προσπάθειά σου να με στείλεις μια ώρα αρχύτερα, καρφώνεσαι ως μη συνεργάσιμος. Τι εννοώ;;; Αν ήσουν πολίτης, θα μου άφηνες τουλάχιστον κι ένα περιθώριο αμφιβολίας ότι μπορεί ο π...της να είμαι αθώος και θα συνεργαζόσουν μαζί μου να βρούμε τους δολοφόνους ή έστω δε θα με εμπόδιζες από το να τους βρω!

Η κατηγόρησέ με με ψήφο ή δίνε του από τη μέση. Θα τους βρω ποιοι είναι οι δολοφόνοι, να είσαι σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:

Η Κατερινα σαν να μην μας τα λεει καλα...:hmm:Συνεχεια ψηφιζει με το κυμα...:hmm: Η πρωτη της ψηφο, δεν μπορουμε να την θεωρησουμε οτι ψηφισε στην τυχη, γιατι ο forev ειναι ηδη 2 ψηφους:hmm:Σημερα μπηκε και ψηφισε γρηγορα παλι με το κυμα εμενα που ειχα ηδη 8 ψηφους:hmm:

Η κατερινα πρεπει να εχει κακο ρολο...:hmm:

Ψηφιζω Κατερίνα*** για τους παραπανω λογους:)
Απλά τυχαίνει να συμφωνώ με το κύμα ! Τίποτε άλλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina -> tsarachaf
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 -> tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! -> Myrtle
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu -> Κατερίνα ***
  15. Myrtle -> Wild_Boy
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf ->
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy -> Myrtle
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
2 Myrtle
2 tsarachaf
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 Wild_Boy


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι τώρα υποψιάζομαι τον tsaratsaf ! Πιστεύω ότι ο edmund δεν τον ανέφερε τυχαία!:hmm::hmm::hmm:Μέχρι πότε ψηφίζουμε...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μεχρι της 8:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Στις οδηγίες αναφέρει πως ο Ρουφιάνος , ξεκινάει χωρίς να γνωρίζει κάποιον δολοφόνο . Και απλά κάθε Τρίτη και Πέμπτη , ρωτάει την ΣΕ , για ένα συγκεκριμένο άτομο . Σωστά ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γιατί????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Σε θεωρώ,γιατί ανυπομονουσες και μετά (τώρα δηλαδή) δε μιλάς καθόλου..Σε άλλα θρεντς ομως κλασικα.100 ποστ τη μερα..Δεν ειναι ύποπτο δηλαδή?
Σε λυπηθηκα λουλου και λέω να σε βγάλουμε αύριο..


Ψηφίζω lucky sunray,το οποίο δεν προκειται να αλλαξει κατι βεβαία(γι'αυτο την ψηφιζω.)
Excuse me Στράτο,αλλά αυτό που έκανες μου φάνηκε ύποπτο!
Την μια λες με πείσμα ότι η Λουλού είναι ύποπτη,επειδή δεν μιλάει καθόλου και από την άλλη την λυπάσαι..:hmm:΄
Κάτι συμβαίνει εδώ..
Λοιπόν,η δολοφονία αυτή μου ανέτρεψε ολόκληρη τη θεωρία μου:/:
Θες να πεις και σε εμάς την θεωρία σου μήπως και καταλάβουμε τι γίνεται;

Οπότε η ψήφος μου πάει στον Wild_Boy για τον παραπάνω λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Sorry φιλε μου αλλα η Λουλου εχει παιξει αρκετα παιχνιδια ωστε να γνωριζει πως να αντιμετωπισει καθε φορα το ρολο της...και η σταση της μεχρι τωρα μου δειχνει οτι εχει σκοτεινο ρολο

και οι φτηνες της δικαιολογιες οτι δεν θελει να φυγει πρωτη εμενα μου φαινονται περισσοτερο ως αντιδραση ενος απελπισμενου δολοφονου παρα ενος πολιτη που μαχεται να μεινει στη ζωη.

Εγω sorry μα εχω παιξει κι εγω αρκετα παιχνιδια ωστε να μπορω να καταλαβω κατι ψιλα... Α, επισης κανεις μα κανεις δεν θελει να φυγει απο την πρωτη μερα... Γιατι??? Because it sucks...

It's your idea dear! I'm really cool! Δεν ξέρω τι από όλα στα λεγόμενά μου σου έδειξε ότι φρίκαρα, αλλά πραγματικά δεν ισχύει! Είμαι εντελώς ψύχραιμη και απλώς σχολιάζω το τι γράφεται/γράφετε! This is the way I play, dear τσαφ τσουφ (δεν θα το μάθω ποτέ) κι αυτό θα το καταλάβετε στην πορεία όσοι δεν έχετε ξαναπαίξει μαζί μου...

Από την άλλη βέβαια, εσένα μια χαρά ανετούλη σε βρίσκω! Μπήκες λίγες ώρες πριν την αποχώρηση για να κάνεις το πρώτο σου ποστ το οποίο μάλιστα εμπνέει μια σιγουριά...άλλο πράγμα! Oh! Ιmpressive! I'll watch you...dear!

Αν θυμαμαι καλα εχουμε ξαναπαιξει μαζι και τοτε δεν ειχες κανει τοσο μεγαλο θεμα επειδη ψηφιστηκες μια φορα...

Εχω εξηγησει τον λογο που δεν μπαινω πολυ... Α, και στο Παλερμο ειμαι παντα ανετος... Ειδικα οταν εχω και την συνειδηση μου καθαρη... So, watch me if you want to... I don't really care...

Λουλού από μένα, για να πειστεί ο κόσμος.:)

Epic fail... Για να πειστει ο κοσμος??? LOL...

Επειδή αύριο δίνω τελευταίο μάθημα και θα λείπω τη μισή μέρα, ενώ την άλλη μισή θα ταξιδεύω, θα ψηφίσω από τώρα... Με τα τελευταία λόγια του Εντ μου ήρθε μια λέξη στο μυαλό: ΡΟΥΦΙΆΝΟΣ. Ένα όνομα ειπώθηκε στο ποστ του, κι αυτό σκοπεύω να ψηφίσω κι εγώ, ελπίζοντας ότι αν κακώς βγάλαμε το ρουφιάνο μας μάς είπε και ένα δολοφόνο....


-Τσαφτσούφ- από εμένα...(συγγνώμη που δεν είναι τονισμενα, αλλά μπήκα από κινητό αυτή τη φορά..)

Και ρουφιανος να ναι... Διαβασε λιγο πιο κατω... I'll explain everything...

Νομιζω πως μετα την πρωτη αποχωρηση και τα τελευταια λογια του edmund ηρθε η ωρα να μοιραστω καποιες σοβαρες σκεψεις/διαπιστωσεις.

Ας ξεκινησουμε απο τα ευκολα...Ειναι πλεον φως φαναρι οτι η lulu στηριχτηκε απο καποιους που τους ελουσε κρυος ιδρωτας μη τυχον φυγει και ετσι πλακωσαν τον Edmund στις ψηφους στην παραταση.


Ομως μου ειναι δυσκολο να πιστεψω τα τελευταια του λογια γιατι ειναι επισης πιθανο να ειναι αυτος ο δολοφονος και να ριχνει τις υποψιες στον tsarachaf ωστε να αποπροσανατολισει.Αλλα αν οντως ηταν ο ρουφιανος,τοτε ο tsarachaf εχει κακο ρολο.Αν παλι ηταν πολιτης γιατι να κατηγορει τον chaf?
:confused:

Σε πιο σιγουρο συμπερασμα θα καταληξω αν τελικα μαθω τι ρολο εχει ο chaf κι αυτο θα γινει μονο σε μερα με αποκαλυψη ιδιοτητας
:/:
Ετσι, αν ο chaf αποδειχθει οτι ειναι πολιτης,τοτε ο edmund ειχε ξεκαθαρα κακο ρολακι και επεδιωξε την υστατη ωρα να θολωσει τα νερα.Αν,αντιθετα,αποδειχθει οτι ηταν δολοφονος σημαινει οτι ο edmund κατι ηξερε και τον ανεφερε...μονο σε αυτην την περιπτωση θα λαβω σοβαρα υποψη μου τα τελευταια του λογια.Παιδια,απλη λογικη ειναι,σκεφτειτε το λιγο:hmm:

Προς το παρον επιμενω να ψηφιζω την
maria_luluγιατι εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω το ρολο της και φυσικα την θεωρω αρκετα υποπτη μετα τις τελευταιες εξελιξεις.Αν πεφτω τοσο εξω για την λουλου μου φαινεται πως πρεπει να αρχισω να ξαναδιαβαζω ολα τα ποστ απ την αρχη:whistle::P
Κοντος ψαλμος αλληλουια.

ps: theodora και tsrarachaf στους υποπτους και η λιστα αρχιζει και μεγαλωνει
:smoke:

Όχι την λοβ ρε φίλε. :@

:hmm:

Η λοβ και η Myrtle πάντως έχουν δίκιο. Δηλαδή αν η Μαρία ήταν δολοφόνος δεν θα την άφηνανε έτσι. Όπως και τον Κωνσταντίνο. =/
Προς το παρόν τους βγάζω από το μυαλό μου.
To θέμα το δικό μου από χθες, μετά τον Edmund είναι γιατί ανέφερε το όνομα του tsarachaf στο τελευταίο post του. Αν δεν ήταν ρουφιάνος, γιατί να το πει; Ένας τυχαίος πολίτης που εντάξει προς το παρόν δεν έχει δώσει κάποιο κίνητρο για να ψηφιστεί.

Ίσως ο Ed κάτι ήξερε και ήθελε να μας το πει.

Προς το παρόν, για αυτό το λόγο δίνω ψήφο στον tsarachaf αλλά μπορεί και να αλλάξω, γιατί έχω άλλους δύο στο μυαλό μου.

You guys, too, hold on to that though and read below...

Γιατί ξαφνιάστηκαν τόσο πολυ ,κάποιοι απο την δολοφονία της love_angel ; Λογικό είναι ,να αρχίσουν οι δολοφόνοι απο τους έμπειρους παίκτες ... Κάτι που σαφώς καταδυκνίει ,και την εμπειρία των δολοφόνων . Προφανώς ,δεν είναι καινούργιες φάτσες ,στο σκηνικό του Παλέρμο ...

Βασικα ΔΕΝ καταδεικνυει την εμπειρια των δολοφονων... Καθε αλλο... Δειχνει τον πανικοβλητο δολοφονο που δεν ξερει να καλυψει καλα τα ιχνη του...

Στις οδηγίες αναφέρει πως ο Ρουφιάνος , ξεκινάει χωρίς να γνωρίζει κάποιον δολοφόνο . Και απλά κάθε Τρίτη και Πέμπτη , ρωτάει την ΣΕ , για ένα συγκεκριμένο άτομο . Σωστά ;

Ακριβως αυτο... Και δεδομενου οτι ο πρωτος γυρος ητανε χθες, ημερα Τεταρτη, ο φιλτατος Edmund δεν θα μπορουσε να μαθει την ταυτοτητα κανενος, ωστε να την ανακοινωσει και στους υπολοιπους...

Και για να σας πω και τον λογο που ο Edmund εδειξε με το δαχτυλο εμενα ειναι επειδη εγω ημουν ο πρωτος που τον ψηφισε και ξεκινησε η μεταστροφη ψηφων(η δευτερη στον ιδιο γυρο) που οδηγησε στην αποχωρηση του... Τοσο απλο... Οφειλω ομως να απολογηθω στον Ed μιας και δεν περιμενα να γινει μια τοσο ριζικη αλλαγη στις ψηφους και μιας και δεν ειναι καλο να χανουμε εμπειρους παικτες απο τοσο νωρις...

Η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτει αρκετα... Δεν μου αρεσει καθολου μα καθολου ο τροπος και η λογικη με τις οποιες ψηφιζουν jj!, Goseithor και Valder... Ο πρωτος με ηλιθιες ανεδαφικες δικαιολογιες, ο δευτερος απο ενστικτο κι ο τριτος για να χαρει ο κοσμος... Αν ειναι δυνατον!!

Η ψηφος μου ομως θα παει στο ατομο που θεωρω το πιο διπροσωπο και επικινδυνο του παιχνιδιου... Κι αυτος δεν ειναι αλλος απο τον Wild_Boy... Ενω ηταν απο τους κυριους υπαιτιους που μαζεψε πολλους ψηφους η Λουλου χθες, ξαφνικα τον επιασε ο συναισθηματισμος και αλλαξε την ψηφο του και μαλιστα ετσι ωστε να "μην αλλαξει κατι"... Αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι εχει κακο ρολο, πιστευω οτι-οπως και η Λουλου- θολωνει επικινδυνα τα νερα και δυσκολευει το εργο των πολιτων...

Τα λεμε αυριο παλι συντροφοι του Παλερμο... Χωρις δυσαρεστες εκπληξεις ελπιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τσαφ-τσουφ-τσαφ-τσουφ. :popcorn:

CiNeFiL, Eupatridis, Κλεοπάτρα, Χαμογέλα(: δεν έχετε ψηφίσει ...

Λίστα για Πέμπτη 10/02/2011
  1. CiNeFiL ->
  2. Devina -> tsarachaf
  3. _elena_ -> maria_lulu
  4. elenaki_arnea08 -> tsarachaf
  5. Eupatridis ->
  6. foreverfreak -> maria_lulu
  7. Goseithor-> foreverfreak
  8. JaneWin -> Goseithor
  9. jj! -> Myrtle
  10. Κατερίνα *** -> maria_lulu
  11. Κλεοπάτρα ->
  12. love_angel -> maria_lulu
  13. lucky sunray -> maria lulu
  14. maria_lulu -> Κατερίνα ***
  15. Myrtle -> Wild_Boy
  16. theodora -> maria_lulu
  17. tsarachaf -> Wild_Boy
  18. vaios13 -> maria_lulu
  19. Valder -> maria_lulu
  20. Wild_Boy -> Myrtle
  21. Χαμογέλα(: ->

Ψήφοι
8 maria_lulu
2 Myrtle
2 tsarachaf
2 Wild_Boy
1 foreverfreak
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***

Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. Edmund - Ψηφοφορία & Παράταση - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. love_angel - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top