Παλέρμο #30 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
προσπαθω να στηριχτω καπου και το τελευταιο ποστ της elenaki ειναι το μονο που μου εδωσε σοβαρα στοιχεια.
αυτα που ειπε θα ειναι ή ολα αληθεια ή ολα ψεματα.προτιμω να το ρισκαρω και να παιξω στα ισια 50-50 τη νικη με τους δολοφονους κι οχι να πηγαινω στα κουτουρου οπως εσυ...
βεβαια μπορει να εχεις το λογο σου να θες να με ψηφισεις γιατι βρηκα την συνδολοφονα σου...
πολιτες ακουστε με,ψηφιστε janewin,δεν θα βαρεθω να το λεω μεχρι να δικαιωθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
προσπαθω να στηριχτω καπου και το τελευταιο ποστ της elenaki ειναι το μονο που μου εδωσε σοβαρα στοιχεια.
αυτα που ειπε θα ειναι ή ολα αληθεια ή ολα ψεματα.προτιμω να το ρισκαρω και να παιξω στα ισια 50-50 τη νικη με τους δολοφονους κι οχι να πηγαινω στα κουτουρου οπως εσυ...
βεβαια μπορει να εχεις το λογο σου να θες να με ψηφισεις γιατι βρηκα την συνδολοφονα σου...
πολιτες ακουστε με,ψηφιστε janewin,δεν θα βαρεθω να το λεω μεχρι να δικαιωθω!!!
Μήπως καρφώθηκες, εδώ;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να ψηφίσουμε την Ιωάννα κάποια μέρα που να έχει αποκάλυψη ιδιότητας...
Αλλά δεν μπορώ να πω ότι η Ιωάννα είναι δολοφόνος..δεν μας έχει δώσει τέτοιο στοιχείο. Συνήθως στα παλέρμο δεν μιλάει πολύ (όπως τώρα), ενώ όταν ήταν δολοφόνος σε προηγούμενο παιχνίδι, μιλούσε πολύ...:worry:

Και μην πείτε τώρα ότι είμαι το τσιράκι και ότι πάω να την καλυψω, γιατί θα τρελαθώ!
Απλώς λέω τι πιστεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Πως να μιλησω πολυ??Μπαινω και διαβαζω ολα τα ποστ μια φορα την ημερα...τι να πρωτοπω??:|
Και vaio άμα εμπιστευεσαι την Ελενακι ψηφησε με να δουμε αμα τελικα ειχε δικαιο..;)
Ασχετο η ψηφοφορια την δευτερα δεν ειναι?:worry:
Εντιτ:
Ρε Κλεοπατρα μιλουσα εγω πολυ στο 28??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
διαπιστωνω και με τα ιδια μου τα ματια οτι οποιος μιλαει πολυ δεν ζει και πολυ (βλεπε himela σε προηγουμενο;))...
:hmm:επιμενω στην JaneWin(σε ψηφισα ηδη καλη μου:P)...τωρα που βλεπει πως απειλειται βγαινει στην επιφανεια να τα κουκουλωσει σαν καλη δολοφονος που ειναι...

jj το χεις χασει παιδι μου?:mad::P

εδιτ: ρε παιδια γιατι δεν εχει δολοφονια και ψηφοφορια σημερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι (δεν ξέρω συγκεκριμένα σε ποιο παλέρμο) ότι ήσουν δολοφόνος κα μιλούσες πολύ...

Ναι, την Δευτέρα είναι η ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι βγαινω τωρα στην επιφανεις γτ τωρα γυρισα απο το μαθημα..Ο_ο
Νταξει το ειδα οτι με ψηφησες..:hehe:

Εεε μιλουσα λιγο περισσοτερο απο το κανονικο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Δεν έχει ψηφοφορίες και δολοφονίες τα σαββατοκύριακα..από δευτέρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Για να μην ξεχνιόμαστε κιόλας! :P

Λίστα για Παλέρμο #30

Δευτέρα 25/10

1.Wild_Boy vaios13
2.Κλεοπάτρα bill13
3.vaios13 JaneWin
4.lacky
5.bill13
6.jj!
7.JaneWin
8.CiNeFiL

Ψήφοι:

1 vaios13
1 bill13
1 JaneWin


Αποχωρήσεις[/color][/size]
elenaki_arnea08 mvp
δολοφονία (σωθηκε απο νοσοκομο/α)
phoebe μνρ (πολιτης)


Απουσίες (Στις 3 αποχωρηση)
2 lacky

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του Μ.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30

Δευτέρα 25/10

1.Wild_Boy vaios13
2.Κλεοπάτρα bill13
3.vaios13 JaneWin
4.lacky
5.bill13
6.jj!
7.JaneWin
8.CiNeFiL

Ψήφοι:
1 vaios13
1 bill13
1 JaneWin

Αποχωρήσεις:
elenaki_arnea08 mvp (άγνωστη ιδιοτητα)
δολοφονία (σωθηκε απο νοσοκομο/α)
phoebe μνρ (πολιτης)


Απουσίες (Στις 3 αποχωρηση)

2 lacky


Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του Μ.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Γιατί δεν μας μιλάει η/ο νοσοκόμα/ος; Αυτόν που έσωσε, τον έσωσε στην τύχη ή κάτι ήξερε και υποψιαζόταν;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Θες να μάθεις ποιος είναι για να τον σκοτώσετε,ε??Νοσοκόμε μην μιλήσεις,να σωθείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κλεοπάτρα μου καλή, αν μιλήσει ο/η νοσοκόμος/α, τότε θα καρφωθεί και θα είναι το επόμενο θύμα των δολοφόνων;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Θες να μάθεις ποιος είναι για να τον σκοτώσετε,ε??Νοσοκόμε μην μιλήσεις,να σωθείς..

Μήπως εσύ κάτι ξέρεις; μήπως καρφώθηκες λίγο; :)

εννοώ, "έξυπνε" Στράτο (πάνω που λέγαμε ότι θα γίνουμε καλοί φίλοι:P) με τρόπο να μας ανοίξει τα μάτια! να μας πει τι πιστεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κλεοπάτρα μου καλή, αν μιλήσει ο/η νοσοκόμος/α, τότε θα καρφωθεί και θα είναι το επόμενο θύμα των δολοφόνων;)

Δεν καταλάβατε τι εννοώ! Παρεξηγήσατε αυτό που είπα...:/:

edit : όταν ήμουν νοσοκόμα στο #28, είχα σώσει την cinefil και είχα πει (με τον τρόπο μου) ποιος πίστευα ότι ήταν δολοφόνος...
αυτό εννοώ και εγώ τώρα...αν βέβαια η/ο νοσοκόμα/ος έσωσε αυτόν τον πολίτη επειδή κάτι ήξερε και όχι στην τύχη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ψηφιζω απο σημερα γιατι αυριο μπορει να μην προλαβω jj! παλι για τον ιδιο λογο που ειχα πει και πριν αλλα μπορει να αλλαξω γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μετά από μια έρευνα που έκανα και σύμφωνα με τα στοιχεία που συνέλεξα,αν οι 3 κακοί ρόλοι είναι στο παιχνίδι κρύβονται στους:
JaneWin
Vaios13
Κλεοπάτρα
CiNeFiL
Αν τη Δευτέρα με σκοτώσουν ένας λόγος παραπάνω να με πιστέψετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μετά από μια έρευνα που έκανα και σύμφωνα με τα στοιχεία που συνέλεξα,αν οι 3 κακοί ρόλοι είναι στο παιχνίδι κρύβονται στους:
JaneWin
Vaios13
Κλεοπάτρα
CiNeFiL
Αν τη Δευτέρα με σκοτώσουν ένας λόγος παραπάνω να με πιστέψετε.

χαχα και μονο που το ειπες αυτο θα σε βγαλουν σιγουρα οι δολοφονοι μονο και μονο για να ρηξουν της υποψιες πανω σε εμας τους 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εσύ τα λες αυτά για να με σκοτώσετε και να μη σας υποψιαστούν..Αλλά αργά ή γρήγορα η αλήθεια θα λάμψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εσύ τα λες αυτά για να με σκοτώσετε και να μη σας υποψιαστούν..Αλλά αργά ή γρήγορα η αλήθεια θα λάμψει!

Ναι,σε αυτην την περιπτωση μπορουσα μια χαρα να σε σκοτωσω και να πω αυτο που ειπα και πριν...Δεν ειμαι τοσο χαζη ωστε να αποκαλυπτω τα σχεδια μου σε ολους :/: οποτε βγαλε συμπερασμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top