Παλέρμο #30 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αντε ρε vaios13...με απογοητευεις.εμενα υποψιαζεσαι?..παντως εγω δεν εχω κακο ρολο μπορω να το ορκιστω...jj εχεις παλι την ψηφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
αν σε πιστεψω(?)...με την μεθοδο της απαγωγης σε ατοπο λοιπον, ο jj ειναι ο ενας δολοφονος
ο αλλος που κρυβεται?
να αποκαλυπτονται ολοι σιγα σιγα:/:

Σε αυτούς που πίστευαν ότι είμαι δολοφόνος. Πώς γίνεται η Κλεοπάτρα, που πιστεύετε ότι είναι τσιράκι να με ψήφισε, ενώ είμαι δολοφόνος;;;:hmm:

Αυτό αποδεικνύει ότι είμαι αθώος:)

πολυ απλο,γιατι δεν γνωριζε εσενα,αλλα την συνδολοφονα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Λουλού, να το σταματήσουμε εφόσον δεν έχει νόημα πια; :)
δεν μπορεί να αλλάξει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το παιχνιδι τελιωσε υπερ των δολοφονων

Νικησαν οι δολοφονοι και το τσιρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Νια νια νιαααααααα :tongue:

Νικησαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D
Jj Κλεοπατραααααααααααααααα !!!!νιιιιι:P

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ρολοι για παλερμο #30!

δολοφονοι:
α) janeWin
β) jj!

τσιρακι:
κλεοπατρα

νοσοκομος:
wind_boy

ρουφιανος:
elenaki_arnea06
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χαχαχαχα!! Καλέ Ιωάννα ηρέμησε! :P
Γιούπιιι! :D
Μπράβο μας!!! :D:P
Νικήσαμεεεε! ;)

jj!!!!! JaneWin!!!!!

Συγχαρητήρια πάντως και στα υπόλοιπα παιδιά και κυρίως στον vaios13 που έπαιξε καταπληκτικά ως ένας άπειρος παίκτης! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Χαχαχα συγγνώμηηη :redface:
Απλά είχα τέλειους συνεργάτες,νικήσαμεεε και έχω κατενθουσιαστεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εμένα πάντως με βρήκατε με την πρώτη ότι είμαι το τσιράκι...τόσο πολύ καρφώθηκα;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
παιξατε ολοι πολυ καλα! ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους παιχτες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
χασαμε τελικα?κριμα...
:eek:κλεοπατρα κι εσυ τεκνον βρουτε??:mad:και εγω σε εμπιστευτηκα??:P
τους δολοφονους τους βρηκα,αλλα αργησα να ακουσω το ελενακι και αυτο το πληρωσαμε ακριβα.
ελενακι...:redface::sorry:
jj! πολυ υπουλο παιχνιδι...ευγε!κανεις για δολοφονος:/::whistle:
πολιτες περαστικα μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το ήξερα ότι ήσουν εσύ το τσιράκι!!!!!!!!! από την αρχή......αααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πως σας φανηκα για ΣΕ?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
στο έλεγα ρε wild boy!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καταπληκτική!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:):D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τον jj! τον υποψιάστηκα σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λοιπόν, το σχέδιό μου άρχισε από την αρχή του παιχνιδιού. Όχι να το παινευτώ, αλλά εγώ ήμουν η κεφαλή των κακών:P

Στην πρώτη δολοφονία, ήθελα να βγάλω wild_boy, αλλά άκουσα την jane ως πιο έμπειρη. Επίσης, ήθελα να καρφώσω την Ελένη ως ρουφιάνο, αλλά δεν πρόλαβα:( Το Σάββατο ήξερα όλους τους ρόλους κι έκανα σχέδιο για τη δολοφονία, το φταίξιμο και τις ψήφους:D:D:D:D

Όλα έγιναν όπως τα σχεδίασα:vroum:

Ήταν το τέλειο έγκλημα. Δε θα σας πω περαιτέρω πληροφορίες:)

Συγχαρητήρια στην ομάδα μου, Κλεοπάτρα και τζειν, που ήταν καταπληκτικές. Συγχαρητήρια κορίτσια:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Στην πρώτη δολοφονία, ήθελα να βγάλω wild_boy, αλλά άκουσα την jane ως πιο έμπειρη. Επίσης, ήθελα να καρφώσω την Ελένη ως ρουφιάνο, αλλά δεν πρόλαβα:( Το Σάββατο ήξερα όλους τους ρόλους κι έκανα σχέδιο για τη δολοφονία, το φταίξιμο και τις ψήφους:D:D:D:D

:hehe:
Απο εμπειρία άλλο τίποτα..:P
Και αυτά που ήξερα απο τον foreverfreak έμαθα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αν είχα αποφασίσει εγώ ποιον θα δολοφονήσουμε, δε θα είχε σωθεί κανείς από την νοσοκόμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top