Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι, Μαρακι, ηταν 3 οταν εκανε το post η love_angel...
Απο τοτε πολλα μπορει να εχουν αλλαξει;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
μπορούμε να μάθουμε love_angel πόσοι δολοφόνοι είναι πλέον μέσα στο παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι! :P

συνεχιστε το παιχνιδι! αν ειχαν νικησει δε σας αφηναμε να παιζετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπον... Να που με ξεγελασε η Ζωη... Πιστευα οτι θα την επαιρνα χαμπαρι αν ειχε κακο ρολο, αλλα επεσα εξω(για τριτη φορα στο Παλερμο αυτο)...

Μαλιστα... Καλη μερα η σημερινη... Εχουμε σιγουρα μειον εναν δολοφονο(ισως και 2)(διοτι χθες μαθαμε απο την ΣΕ οτι εχουμε 3 δολοφονους στο παιχνιδι, σημερα δεν εληξε υπερ των δολοφονων, αρα ενας τουλαχιστον εξ' αυτων ειναι εκτος παιχνιδιου), και τον serial killer... Ετσι λοιπον μιας και αυριο θα λειπω το μεγαλυτερο διαστημα της μερας και δυσκολα να προλαβω να μπω θα ψηφισω απο τωρα...

Θα ψηφισω την JaneWin γιατι με εχει βαλει σε υποψιες το υπερβολικα ησυχο παιχνιδι της... Δεν εχει τραβηξει καθολου τα βλεμματα και πραγματικα ψηφιζει με το ρευμα που επικρατει την ωρα που μπαινει...

Και αυτη την φορα δεν πιστευω πως κανω λαθος...

Επισης σε υποψιες με εχει βαλει ο Κωνσταντινος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Παιδια δεν θα διαβασω ουτε ενα ποστ γτ απλα εχω μεινει χωρις ιντερνετ και τωρα μπηκα απο το σχολειο:/:
Τσαρατσαφ εχεις αδικο αλλα τες πα...=)
Εμμ θα ψηφησω τον tsarachaf γιατι απλα ειναι ο μονος που υποψιαζμαι..=/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμμ θα ψηφησω τον tsarachaf γιατι απλα ειναι ο μονος που υποψιαζμαι..=/

κι ολως τυχαιως ειμαι κι ο μονος που σε ψηφισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κλεοπατρα μας αποχαιρετας.

νομιζω οτι εχουμε και νικητη. περιμενουμε το φοκο για να μας διαφωτισει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
σας το ειπα!

Κι ομως... Ελπιδα υπηρχε χθες... Ασε που δεν ξερουμε σιγουρα αν υπαρχει νικητης ακομη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχα... Βρε για δες...

Θα επιμεινω στην ψηφο μου... Ειδικα αφου εφυγε και η Κλεοπατρα που επισης την υποπτευομουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

15/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28




  1. tsarachaf janewin
  2. CiNeFiL:
  3. foreverfreak:
  4. JaneWin tsarachaf

ψήφοι:
1 janewin
1 tsarachaf



απουσίες



αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
fantamenos(πολιτης)

elenaki_arnea08(κρυφη ιδιοτητα)
zoitca(serial killer)

marialuluf1(κρυφη ιδιοτητα)
Kλεοπάτρα (κρυφή ιδιότητα)

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Πέμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οχι... Ειναι σιγουρο οτι ή εσυ ή το ελενακι ηταν δολοφονα...Το μονο που μαθαμε ειναι οτι δεν ειστε και οι 2...

Τι ισοψηφια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τοτε θα γινει κληρωση αν θυμαμαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λήξη Παιχνιδιού:

Το παιχνίδι λήγει στις εξής περιπτώσεις κάτι που ανακοινώνεται από την ΣΕ:
Όταν όλοι οι δολοφόνοι είναι εκτός παιχνιδιού, όπου και νικητές είναι οι πολίτες (με τον ρουφιάνο και τη νοσοκόμα)
Όταν οι δολοφόνοι (με το τσιράκι, όταν υπάρχει) είναι όσοι και οι υπόλοιποι παίκτες , στο τέλος του τρέχοντος γύρου, όπου νικητές είναι οι δολοφόνοι (με το τσιράκι)
Όταν οι "εν ζωή" δολοφόνοι βρουν και καρφώσουν τον "εν ζωή" ρουφιάνο, με νικητές τους δολοφόνους (με το τσιράκι).

Σας βοηθάμε πολιτάκια και σας λέμε ότι αυτή τη στιγμή στο παιχνίδι έχουν μείνει 2 δολοφόνοι και 2 πολίτες. Αν οι δολοφόνοι είναι περισσότεροι ή ισοι με τους πολίτες στο τέλος αυτό του γύρου οι δολοφόνοι νικάνε. Προσέχετε τι ψηφίζετε...... είναι η τελευταία σας ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα που ειναι οι υπολοιποι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Θεε μου η zoitCa ηταν σκ δεν το περιμενα με τιποτα αλλα η elenaki_arnea08 δεν μας ειπαν τι ηταν:mad:
τεσπα εγω ξερω οτι δεν ειμαι δολοφονος και σας το αποδικνυω γιατι μολις τωρα μπηκα και οι δολοφονιες εγιναν κατα τις
13:06 ενω εγω τοτε ημουν στο σχολειο!!!:)

λοιπον θα ψηφισω Marialuluf1 για λογους που εχω ξαναπει αλλα τωρα υποψιαζεται κι εμενα που σας εγγυομαι οτι δεν ειμαι απο τους δολοφονους οποτε εχει λογο να με κατηγορησει για να θολωσει τα νερα...:hmm:
εκτος απο εσενα υπαρχουν αλλος ενας...:hmm:
Θα ψηφισω την JaneWin γιατι με εχει βαλει σε υποψιες το υπερβολικα ησυχο παιχνιδι της... Δεν εχει τραβηξει καθολου τα βλεμματα και πραγματικα ψηφιζει με το ρευμα που επικρατει την ωρα που μπαινει...
Και αυτη την φορα δεν πιστευω πως κανω λαθος...
κα η κλεοπατρα ησυχη ειναι..:confused:
και τι αλλες φορες αλλα πιστευες αλλα βγηκαν...:/:
κι ολως τυχαιως ειμαι κι ο μονος που σε ψηφισε...
καλα ας με ψηφησουν και οι αλλοι..που θ ατο κανουν γτ ολοι ακουλουθουν την πρωτη ψηφο.....αλλα σε ειχα υποψιαστει πολυ πιο πριν...=/
Μα που ειναι οι υπολοιποι???
εγω εχω μεινει χωρις ιντερνετ...-.- και τωρα ειμαι απο νετ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ακομα δεν αποφασισα και ειμαι πιο πολυ αναμεσα σε janewin και tsarachaf:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Είμαι στη σχολή δεν έχω καθόλου χρόνο ψηφίζω tsaratsaf θα εξηγήσω αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πρεπει να βιαστω λοιπον δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη για ΤΙΠΟΤΑ!!! αφου οι δολοφονοι ειναι 2 κι εγω δεν ειμαι ενας απο αυτους...2 μελη ψηφισαν 1 ατομο αρα πρεπει να ειναι λογικα οι 2 δολοφονοι??!!:worry::worry:
τεσπα ψηφιζω janewin και ο Θεος βοηθος:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακυρο...


Τεσπα...Ηθελα να αλλαξω ψηφο... Αλλα πρεπει να σωσω και το τομαρι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top