Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η ιδιότητα της marialulu νομίζω είναι πλέον ξεκάθαρη και δεν χρειάζεται να περιμένουμε μέχρι την Τετάρτη, η Ιωάννα έχει δίκιο...

Άρα δίνω και εγώ την ψήφο μου στην marialuluf1

ενώ επίσης σαν δολοφόνο θεωρώ ότι είναι η elenaki_arnea που ωστόσο θα ήθελα να δω την ιδιότητά της οπότε θα την ψηφίσω την Τετάρτη...

Μήπως τώρα που έχουμε φτάσει στα μισά του παιχνιδιού μπορεί η ΣΕ να μας αποκαλύψει πόσοι κακοί έχουν μείνει στο παιχνίδι, αν φυσικά επιτρέπεται? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα περιμενω τις δολοφονιες για να ψηφισω... να κανω μια ερωτηση?

αμα δολοφονοι και σκ τχουν το ιδιο ατομο τι γινετε? και αμα τυχουν σκ,δολοφονοι και νοσοκομα το ιδιο παλι τι γινετε???

_________________________________________

και ποτε μαθαινουμε ποσοι κακοι υπαρχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

14/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa: marialufluf1
  3. marialuluf
  4. tsarachaf
  5. elenaki_arnea08
  6. CiNeFiL: elenaki_arnea08
  7. foreverfreak: marialufluf1
  8. JaneWin
ψήφοι:
2
marialufluf1
1 elenaki_arnea08


απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
fantamenos(πολιτης)


Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.


τρίτη 14/9 δολοφονει και ο serial killer.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα περιμενω τις δολοφονιες για να ψηφισω... να κανω μια ερωτηση?

αμα δολοφονοι και σκ τχουν το ιδιο ατομο τι γινετε? και αμα τυχουν σκ,δολοφονοι και νοσοκομα το ιδιο παλι τι γινετε???

στη πρωτη περιπτωση εχουμε μονο μια δολοφονια και στη δευτερη σωζεται το θυμα!

και ποτε μαθαινουμε ποσοι κακοι υπαρχουν?

θα σας πω τωρα... και ελπιζω να μη διαφωνει ο φοκος.

μεσα στο παιχνιδι υπαρχουν ακομη και οι 3 δολοφονοι. για ρουφιανο-τσιρακι-serial killer δε θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
συνηθως λενε ποσδοι κακοι υπαρχουν! τσιρακι ειναι κακος! και το σκ δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ήταν πολίτης??? Πραγματικά με πρόδωσε το ένστικτό μου... Στο πρώτο παλέρμο που συμμετείχα και ήμουν νοσοκόμα τα άτομα που έσωσα τα έσωσα επειδή κάτι μου έλεγαν τα ονόματα τους... Το ίδιο συνέβαινε και με τους δολοφόνους, γι αυτό άλλωστε και με έβγαλαν νωρίς... Ζητώ συγγνώμη απ το fantasmeno γιατί με παραπλανήσε το όνομα του... Εγώ μάλλον θα περιμένω την αυριανή δολοφονία για να ψηφίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα για τους 3 δολοφονους μου κανουν πιο πολυ :
marialuluf1,tsarachaf,elenaki_arnea08
για τον σ.κ. δεν ξερω εχω μπλοκαρει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
συνηθως λενε ποσδοι κακοι υπαρχουν! τσιρακι ειναι κακος! και το σκ δεν ξερω...

εγω σας ειπα αυτο... και ειναι και τα τελευταια στοιχεια που δινονται. δε θα σας δωθουν extra info, μεχρι το τελος του παιχνιδιου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι ο Ακριβός είναι δολοφόνος...
Αν ήταν εμένα θα με είχε σκοτώσει σίγουρα στις πρώτες δολοφονίες....:hmm:
Αντ' αυτού νομίζω ότι είναι η Κλεοπάτρα....:worry: χωρίς να είμαι σίγουρη όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
επρεπε να μας πεις 4 κακοι 3 κακοι! οχι ετσι! αλλα δεν με βοηθησε καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ψηφίζω tsarachaf γιατί μου φαίνεται ύποπτος...ίσως αύριο μετά την δολοφονία να αλλάξω γνώμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι ο Ακριβός είναι δολοφόνος...
Αν ήταν εμένα θα με είχε σκοτώσει σίγουρα στις πρώτες δολοφονίες....:hmm:
Αντ' αυτού νομίζω ότι είναι η Κλεοπάτρα....:worry: χωρίς να είμαι σίγουρη όμως...

μην ξεχνας ειχαμε και μια δολοφονια που την εσωσε η νοσοκομα! ποιος ξερει ποιος ηταν...

ειμαι αναμεσα σινεφιλ και ζοιτσα... αλλα μετα τις δολοφονιες... κινδυνευω απο σ.κ οχι απο δολοφονους... γτ ετσι τους συμφερει να διωχνουμε αθωους! υπαρχει μια πιθανοτητα να σκοτωσουν καποιον που με ψηφισε για να με διωξετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Βικυ ψηφησα ηδη...
Ειχα πει την μαρια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το λοιπόν θα βάλω ένα σονγκ το οποίο είχα βάλει πολλά παλέρμο πριν αρκετούς γύρους.

https://www.youtube.com/watch?v=hU4h3pMNXfA

Δεν λυγάνε τα ξεράδια και πονάνε τα ρημάδια
κούτσα μια και κούτσα δυο στης ζωής το ρημαδιό
Μεροδούλι ξενοδούλι δέρναν ούλοι οι αφέντες δούλοι
ούλοι δούλοι αφεντικό και μ' αφήναν νηστικό
και μ' αφήναν νηστικό

Ανωχώρι κατωχώρι ανηφόρι κατηφόρι
και με κάμα και βροχή ώσπου μου 'βγαινε η ψυχή
Είκοσι χρονώ γομάρι σήκωσα όλο το νταμάρι
κι έχτισα στην εμπασιά του χωριού την εκκλησιά
του χωριού την εκκλησιά

Άιντε θύμα άιντε ψώνιο άιντε σύμβολο αιώνιο
αν ξυπνήσεις μονομιάς θα 'ρθει ανάποδα ο ντουνιάς
θα 'ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Και ζευγάρι με το βόδι άλλο μπόι κι άλλο πόδι
όργωνα στα ρέματα τ αφεντός τα στρέμματα
Και στον πόλεμο όλα για όλα κουβαλούσα πολυβόλα
να σκοτώνονται οι λαοί για τ' αφέντη το φαΐ
για τ' αφέντη το φαί

Άιντε θύμα άιντε ψώνιο...

Koίτα οι άλλοι έχουν κινήσει έχει η πλάση κοκκινίσει
άλλος ήλιος έχει βγει σ' άλλη θάλασσα άλλη γη

Άιντε θύμα άιντε ψώνιο...


Όταν οι πολίτες με εκνεύριζαν και δεν καταλάβαιναν τι τους γίνεται τους το αφιέρωσα.

Που λέτε 2 άτομα θέλω να βγουν και ελπίζω να το κάνετε αλλιώς την έχετε άσχημα. Δεν έχει σημασία η σειρά, αν τις βγάλετε είστε μαγευτικοί, στάνταρ το ελενάκι θα αρχίσει τις υπεκφυγές για τσιράκια κτλ μη καταπιείτε το παραμύθι, την έχω καταλάβει αλλά δυστυχώς δεν έχω χρόνο να την ξεσκεπάσω...

marialulu και elenaki arnea


βουουουουουυουουορ εμπιστευτείτε με. Με βγάλατε τώρα ήρθε η σειρά τους. Αν τις βγάλετε έχετε το πλεονέκτημα και ο νοών νοήτω. Αυτά είχα να πω. Να ξέρετε ότι μπορεί να είσασταν καθάρματα και θύματα που με βγάλατε αλλά εγώ εξακολουθώ να σας αγαπάω και σας εύχομαι να κερδίσουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

14/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα tsarachaf
  2. z0itCa: marialufluf1
  3. marialuluf
  4. tsarachaf
  5. elenaki_arnea08
  6. CiNeFiL: elenaki_arnea08
  7. foreverfreak: marialufluf1
  8. JaneWin marialuluf1
ψήφοι:
3
marialufluf1
1 elenaki_arnea08
1 tsarachaf


απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
fantamenos(πολιτης)


Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.


τρίτη 14/9 δολοφονει και ο serial killer.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
φτου!!! Οχι ρε γα****!!!

2 λαθη στις τελευταιες 2 ψηφοφοριες...Δεν θα ξανασυμβει αυτο...

Ας εμπιστευτω λοιπον κι εγω τον φαντασμενο...

Marialuluf1, με πολλη αγαπη, η ψηφος μου σ' εσενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
στάνταρ το ελενάκι θα αρχίσει τις υπεκφυγές για τσιράκια κτλ
γιατί καλέ να αρχίσω ¨υπεκφυγές¨;;; ο καθένας έχει δικαίωμα να πει αυτό που πιστεύει.... το ίδιο έκανα κάποτε κι εγώ και στην επόμενη ψηφοφορία έδιωξαν τη love επειδή νόμιζα ότι είναι ανάμεσα στους δολοφόνους... δυστυχώς με άκουσαν και την ψήφισαν και ήτανε πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ηθελα την τεταρτη για αποκαλυψη για να δειτε οτι δεν ειμαι τιποτα! εσυ χανετε! οι δολοφονοι υπαρχουν αναμεσα μας! και τωρα θα χασουμε 2! αλλα δεν πειραζει! οταν τελιωσει το παιχνιδι (υπερ των δολοφονων) θα δειτε ποσα λαθη κανατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν έχουμε δολοφονία σήμερα??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
1:00 την λενε!

__________________________________________________

οι δολοφονοι θα σκοτωσουν καποιον για να με διψξουν πιο γρηγορα! θα δω ποιος θελει να με βγαλει τοσο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top