Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω marialulu
Μπορεί να μην είναι σ.κ που τόσο φανατικά το υποστηρίζει ο fantasmenos αλλά εμένα μου κάνει πολύ για δολοφόνος αφού έχει την ίδια νευρική συμπεριφορά όπως είχε και στο άλλο Παλέρμο που είχε αυτό το ρόλο.

Αν ωστόσο κάνω λάθος, συμπολίτες μου, θα ξέρουμε όλοι μας ότι ο fantasmenos είναι δυστυχώς κακός.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εμενα γιατι δεν βαλατε την ψηφο μου?

(δεν ειμαι καθολου νευρικη!)

την δευτερα θα δειτε οτι δεν επρεπε!

σιγουρα εγω θα φυγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos:
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak:
  9. JaneWin

ψήφοι:
2 fantasmenos
2
mariluluf1

απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Φοκο και η z0itCa την μαριαλουφλουφ ψηφισε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28

  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos:
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak:
  9. JaneWin

ρε παιδια εγω ποτε ψηφισα την mariluluf1 ???:confused: το ειδα και παραξενευτηκα και εψαξα και δεν ειδα ποτε ψηφισα εγω!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Είμαι ακόμη αρκετά μπερδεμένη... Δε ξέρω, νομίζω πως θα επιμείνω στον fantasmenos για τους λόγους που τον ψήφισα και τις προηγούμενες φορές... Κι ο Θεός βοηθός... fantasmenos λοιπόν από εμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28

Κλεοπάτρα fantasmenos
z0itCa: mariluluf1
fantasmenos: mariluluf1
marialuluf1 fantasmenos
tsarachaf:
elenaki_arnea08 fantasmenos
CiNeFiL
foreverfreak:
JaneWin

ψήφοι:
3 fantasmenos
2 mariluluf1

απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)
jj!(κρυφή ιδιότητα)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν ξερω τι να πω εχω καταμπερδευτει!!! απο την μια η marialuluf1 οταν θα γινοταν η δολοφονια που δεν εγινε (μαλλον) ηταν μεσα απο την αλλη με επιρεασατε ολοι σας με τις υποψιες σας:worry:
Μονο και μονο επειδη με επηρεασατε ολοι σας:redface:...η mariluluf1 εχει την τιμη να κερδισει την ψηφο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
δεν ξερω τι να πω εχω καταμπερδευτει!!! απο την μια η marialuluf1 οταν θα γινοταν η δολοφονια που δεν εγινε (μαλλον) ηταν μεσα απο την αλλη με επιρεασατε ολοι σας με τις υποψιες σας:worry:
Μονο και μονο επειδη με επηρεασατε ολοι σας:redface:...η mariluluf1 εχει την τιμη να κερδισει την ψηφο μου...

Η δολοφονια δεν εγινε μαλλον εξ' επι τουτου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το ξερω οτι θα φυγω! αλλα θα δειτε οτι δεν θα κανετε το σωστο. αυριο δεν θα ειμαι 8 εδω! ο φαντασμενος μπλοφαρει και καθε μερα ριχνει τις υποψιες του συνεχεια σε διαφορετικο! αμα ημουν δολοφονος δεν θα ψηφιζα συνεχεια τον ιδιο! θα ψηφιζα οτι ψηφιζαν και οι αλλοι... και νομιζω καταλαβαινω τους δολοφονους... παντως δεν με πειραζει που θε με διωξετε! ετσι και αλλιως θα εχω δυσκολο προγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, εχουμε και λεμε...
Καταρχας πιστευω πως ο fantasmenos μαλλον ειναι αθωος... Η αληθεια ειναι πως δεν ξερω ακριβως γιατι και δε μπορω να το τεκμηριωσω, οποτε ειναι κατι περισσοτερο σαν συναισθημα!!
Απο την αλλη η marialuluf, παιζει οντως αρκετα περιεργα, αλλα δεν ξερω αν το κανει σκοπιμα!! Συνηθως πεταει λογια του αερα η ψιλοσπαμαρει (βεβαια μπορει να το κανει και επειδη βαριεται:P), κατι που εκανε και στο προηγουμενο παιχνιδι που επαιζε...
Περα απο αυτους τους δυο ομως, λιγο υποπτος μου φαινεται και ο tsarachaf!! Δεν ξερω γιατι, αλλα νομιζω πως προσπαθει να πιαστει απο τα λογια του fantasmenou, που λιγο πολυ εχουν επιρροη στους υπολοιπους παιχτες, για να κρυψει την ενοχη του:hmm:...

Προς το παρον ομως, και μιας και αυριο εχουμε αποκαλυψη ιδιοτητας, θα ψηφισω τη marialuluf!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
καλα. θα δειτε οτι θα κανετε μεγαλο λαθος! (δεν το λεω για να αλλαξετε ψηφο!) θα πω τα τελευταια λογια μου την δευτερα. και θα δειτε οτι την τριτη θα ριξει υποψιες σε αλλο ατομο! και στην αποκαλυψη θα δειτε οτι δεν ειμαι οτι λετε!
θα ξαναμιλησω (ισως:P) μετα της 8 για τα τελευταια λογια μου! (τουλαχιστον δεν θα φυγω νεκρη!:P γιατι ειμαι πολυ σιγουρη οτι τωρα δεν μπορουν να με σκοτωσουν γιατι ειναι σιγουρο οτι θα φυγω!)

αυτα!



_______________________________________________________________

εχετε βαλει στο νου σας να βγαλετε ολα τα μικρα??:'(:'(

___________________________________________________________________

ο επομενος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos:
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak: marialuluf1
  9. JaneWin

ψήφοι:
3 mariluluf1
3 fantasmenos
απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ο φαντασμενος δεν εχει 3????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ελεγα να ψηφισω αλλα το μετανιωσα...

Ειμαι σε μεγαλο διλημμα... Να ψηφισω σωστα ή να ψηφισω οπως το νιωθω???

Οπως και να χει, θα εκπλαγειτε με την ψηφο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Btw, εχει ψηφισει και ο fanta τη Λουλου...
Α ρε Γιωργο, που το'χεις το μυαλο σου:P;)!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos: mariluluf1
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak: marialuluf1
  9. JaneWin

ψήφοι:
4
mariluluf1
3 fantasmenos
απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σε μιση ωρα απο τωρα θα σας ανακοινωσουμε τη δολοφονια!
μεινετε μαζι μας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
σιγουρα εγω δεν ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΕΣΩΣΕ ΤΟ ΘΥΜΑ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top