Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα jj!
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos
  4. marialuluf1 Fantasmenos
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL Fantasmenos
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin Fantasmenos

ψήφοι:

4 fantasmenos
3 jj!
1 z0itCa

απουσίες
1 fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
καθε μερα εχει!!!! αλλα του σ.κ καθε 2. πχ τριτη παλι ο σ.κ

Υ.Γ: αυριο εχουμε σαββατο!:P:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τελικά όμως λες ότι ο fantasmenos είναι μάλλον αθώος...
Μπορείς να μοιραστείς μαζί μου τι σε έπεισε?:look:

Το ότι δεν είμαι ένοχος. Που είναι το δύσκολο; :P

γιατι κλειδωσαν τις φυλακες??

Γιατί ήταν ηλίθιο εξαρχής να υπάρχουν και καταστροφικό για αυτούς που συνεχίζουν...

Και τώρα στο θέμα μας βλέπω ότι μερικοί με θέλουν ψόφιο ντε και καλά, προφανώς δεν έχουν ακόμη καταλάβει μερικά πράγματα πολύ πολύ απλά, που θα ήταν unfair να τα συζητήσω. Τεσπά. Αν υπήρχε λογική βέβαια θα με βγάζατε μέρα που θα φαινόταν ο ρόλος μου μιας και τόοοοσο πολύ είμαι ύποπτος για μερικούς και μερικές αλλά δεν πειράζει σας συγχωρώ, είμαι forgiver. Αλλά επειδή είμαι υπερλογικός, ψηφίζω jj γιατί θέλω να με βγάλετε τη Δευτέρα. Βγάλτε με τη Δευτέρα να δείτε τι είμαι, θέλω να έχω λίγο χρόνο να εκτιμήσω κάποια πράγματα μέχρι τότε και να σιγουρευτώ για ένα πράγμα. Τι σήμερα τι τη Δευτέρα στο χέρι σας είναι...

1) η marialufu κάνει άπειρο ανούσιο σπαμ. Που σημαίνει ότι κάτι περίεργο παίζει. Τόσα άκυρα ποστ μόνο για να γράψει είναι αρκετά ύποπτα και με μανία ακολουθεί πάντα το ρεύμα αυτού που έχει τις περισσότερες ψήφους. Μόνο εγώ το βλέπω γαμούτεν;

2) ο serial εξαφάνισε την athene, προφανώς τον βολεύει αρκετά αφού δεν θα τον υποπτευθούν και έχω τον ακαταμάχητο πειρασμό να πω ότι ο κιλλερ είναι γυναίκα. Βάζω το χέρι μου στη φωτιά :P

Ψηφίζω jj σόρρυ αδερφέ αλλά θέλω να μείνω άλλη μια μέρα στο game...
Πολίτες σε εσάς στηρίζομαι!!!
Τουλάχιστον βάλτε μας ισοψηφία να δούμε ποιός θέλει να μείνει ο jj και ποίος εγώ πιο πολύ...

(αν βγω απόψε θα πω τα τελευταία λόγια αύριο το μεσημέρι τοτε θα ξαναμπώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχα... Παλι της μοιρας μου γραφτο ειναι να καψω τον jj!

Θα τον ψηφισω γιατι πιστευω πως ειναι δολοφονος, αλλα κι επισης επειδη δεν θεωρω ενοχο τον φαντασμενο(κι επισης τον θελω στο παιχνιδι για την εμπειρια του)

Συνεπως, λυπαμαι jj!, αλλα ψηφιζω εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
2) ο serial εξαφάνισε την athene, προφανώς τον βολεύει αρκετά αφού δεν θα τον υποπτευθούν και έχω τον ακαταμάχητο πειρασμό να πω ότι ο κιλλερ είναι γυναίκα. Βάζω το χέρι μου στη φωτιά :P
πως εισαι τοσο σιγουρος?? για εξηγα γιατι τωρα με εβαλες σε νεες υποψιες...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

10/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα jj!
  2. z0itCa: jj!
  3. fantasmenos: jj!
  4. marialuluf1 Fantasmenos
  5. tsarachaf: jj!
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. jj!: z0itCa
  8. CiNeFiL Fantasmenos
  9. foreverfreak: jj!
  10. JaneWin Fantasmenos

ψήφοι:
5 jj!
4 fantasmenos
1 z0itCa


απουσίες
1 fantasmenos
1 jj!
1 Z0itCa


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)


Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
jj! φεύγεις ........... μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos:
  4. marialuluf1
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08
  7. CiNeFiL
  8. foreverfreak:
  9. JaneWin

ψήφοι:

απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάλι με διώχνετε από την αρχή:mad:Όχι ότι με χαλάει, γιατί θα έχω πολύ βαρύ πρόγραμμα, πλέον:/:

Λοιπόν, σήμερα έτρεχα σε φροντιστήρια και σχολεία, να γραφτώ και εσείς αρπάξατε την ευκαιρία να με βγάλετε, χωρίς να μπορώ να αλλάξω την ψήφο μου και να σώσω το τομάρι μου:cry_x::P

Τώρα θα ακολουθήσω το δρόμο που χάραξε ο wild_boy και θα "αναρτήσω" τη λίστα μου, στον "πίνακα ανακοινώσεων"(:P)

Μη ζητήσετε λόγο και αιτία:whistle:

Serial killer: tsarachaf ή cinefil
δολοφόνοι: z0itCa, fantasmenos, cinefil (αν όχι s.k.)

Οι παραπάνω, αντιπροσωπεύουν τη γνώμη μου και μόνο αυτήν:) Επειδή είναι πολύ νωρίς δεν έχω σχηματίσει ακόμα εικόνα, για το "ποιος είναι ποιος".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Serial killer: tsarachaf ή cinefil
δολοφόνοι: z0itCa, fantasmenos, cinefil (αν όχι s.k.)

Οι παραπάνω, αντιπροσωπεύουν τη γνώμη μου και μόνο αυτήν:) Επειδή είναι πολύ νωρίς δεν έχω σχηματίσει ακόμα εικόνα, για το "ποιος είναι ποιος".
και απο που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα ρε sherlock?:P και γιατι σιγουρα εγω θα ειμαι κατι απο τα 2? αφου στην 1η δολοφονια που (μαλλον) δεν εγινε εγω ημουν μεσα οποτε αν ημουν εγω θα επρεπε να ειχε γινει...σωστα??
ασε κι ολας που γιατι να σε εμπιστευτουμε μπορει να εισαι εσυ s.k.ή δολοφονος αφου δεν ξερουμε την ιδιοτητα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κοίταξε CineFil μου.
Φυσικά εμάς θα μας θεωρεί δολοφόνους (ακόμη και τον fantasmeno που έλεγε ότι τελικά νομίζει πως είναι αθώος!!) αφού στο κάτω - κάτω πρέπει να ρίξει τις υποψίες πάνω σε κάποιους άλλους για να καλύψει τα ασυμμάζευτα!

Το μόνο που ξέρω σαν Ζωή είναι ότι δεν έχω τον κακό ρόλο που μου αποδίδει, ενώ πιστεύω πως ο ίδιος έχει κακό ρόλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άλλη μια ψηφοφορία με βρίσκει να την γλιτώνω την τελευταία στιγμή και να παραμένω μέσα για να κάνω το καθήκον μου που δεν είναι άλλο από την εξολόθρευση των δολοφόνων και του ψυχάκια σ.κ. Είναι το πεπρωμένο μου :P

και απο που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα ρε sherlock?:P και γιατι σιγουρα εγω θα ειμαι κατι απο τα 2? αφου στην 1η δολοφονια που (μαλλον) δεν εγινε εγω ημουν μεσα οποτε αν ημουν εγω θα επρεπε να ειχε γινει...σωστα??
ασε κι ολας που γιατι να σε εμπιστευτουμε μπορει να εισαι εσυ s.k.ή δολοφονος αφου δεν ξερουμε την ιδιοτητα σου...

Ο σ.κ. είναι γυναίκα φαίνεται από την δολοφονία που έκανε. Ένας άντρας σ.κ. θα δολοφονούσε τον ράσκαλ ή εμένα, είναι δύσκολο να σου εξηγήσω το συλλογισμό μου θέλει ώρες ανάλυσης για να σου πω γιατί πείνασα αλλά να είσαι σίγουρη για αυτό που σου λέω, δεν κάνω λάθος σε κάτι τέτοια πράγματα...

Και το όνομα αυτής marialulu

Την ψηφίζω, Θα με θυμηθείτε αν την βγάλετε την Δευτέρα. Μπορείτε να βγάλετε και εμένα αλλά θα προτιμούσα αυτήν για προφανείς λόγους. Είναι στο χέρι σας να επιλέξετε ποιόν θα θα βγάλετε αγνοί πολίτες :D

Ψήφος στη marialulu όχι άλλο σπαμ καιρός να λάμψει η αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αν και θα ήθελα και εγώ fantasmene κάποια στιγμή να μας εξηγήσεις αναλυτικά το σκεπτικό σου σύμφωνα με το οποίο λες ότι ο σ.κ είναι γυναίκα, νομίζω ότι στη marialulu έχει δοθεί ρόλος ... ιδιαίτερος. Αν και εγώ την έκανα δολοφόνο και όχι σ.κ.
Ωστόσο, όλη αυτή η απόλυτη βεβαιότητα fantasmene πρέπει να παραδεκτείς ότι είναι κάπως ύποπτη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μου φενεται εδω και καιρο ο φαντασμενος υποπτος!(για αυτο καθε μερα τον ψηφιζω:P) αμα παρατηρησατε δεν ξερω μπορει να κανω λαθος, αλλα ο φανασμενος με τον τσαρτατσαφ μου φανηκαν πολυ υποπτοι! νομιζω καταλαβα κατι για τον τσαρατσαφ! αλλα μπορει να εχω αδικο! θα συνεχισω να ψηφιζω τον φαντασμενο! ισως η δολοφονια να ηταν λιγο για να μας μπερδεψουν! ωστε να πουμε το φαντασμενο αλλα απο την αλλη να πουμε οτι δεν ηταν (οτι δεν ειναι τοσο χαζος να σκοτωσει αυτον που ψηφησε!):hmm: δεν ξερω! αλλα επιμενω τον φαντασμενο!!! ειναι και αποκαλυψη την δευτερα...

και δεν ψηφιζω με τους πολλους! 2η ψηφο σου εδωσα!

φαντασμενε +1 απο εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
μου φενεται εδω και καιρο ο φαντασμενος υποπτος!(για αυτο καθε μερα τον ψηφιζω:P) αμα παρατηρησατε δεν ξερω μπορει να κανω λαθος, αλλα ο φανασμενος με τον τσαρτατσαφ μου φανηκαν πολυ υποπτοι! νομιζω καταλαβα κατι για τον τσαρατσαφ! αλλα μπορει να εχω αδικο! θα συνεχισω να ψηφιζω τον φαντασμενο! ισως η δολοφονια να ηταν λιγο για να μας μπερδεψουν! ωστε να πουμε το φαντασμενο αλλα απο την αλλη να πουμε οτι δεν ηταν (οτι δεν ειναι τοσο χαζος να σκοτωσει αυτον που ψηφησε!):hmm: δεν ξερω! αλλα επιμενω τον φαντασμενο!!! ειναι και αποκαλυψη την δευτερα...

και δεν ψηφιζω με τους πολλους! 2η ψηφο σου εδωσα!

φαντασμενε +1 απο εμενα!


Χα!!! Και το περιμενα απο την ωρα που ψηφισα χθες τον jj! Για τον οποιο πιστευω οτι εχει κακο ρολο...

Να υποθεσω καλη μου Μαρια-Λουλου οτι θεωρεις τον φαντασμενο δολοφονο κι εμενα τσιρακι??? Και το πιστευεις πραγματικα οτι θα εβγαινα τοσο ανοιχτα???
Ο λογος που θελω να μεινει ο φαντασμενος στο παιχνιδι ειναι οτι εχει πολλη εμπειρια και μιας και ειναι αναγνωριστικο το Παλερμο αυτο μπορουμε ολοι να μαθουμε κατι...

Παρ'ολα αυτα εγω θα πω σχεδον καλο λογο και για σενα... Το ασκοπο σπαμ το κανεις μονιμα, οποτε δεν θεωρω απαραιτητα πως εχεις κακο ρολο... Μαλιστα νομιζω πως εισαι αθωα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εσυ μπορει να εισαι αθωος! αλλα δεν ξερω ειναι μπερδεμα... ο φαντασμενος συνεχεια φτανει στην αποχωρηση και ξαφνικα κατι γινετε και δεν φευγει! τυχη?
:hmm:
και συνεχεια δινει υποψιες σε αλλους! στο wild boy, jj!, εγω...

εγω πιστευω οτι ο wild ηταν ρουφιανος...:hmm:
αλλα και παλι δεν ξερω! πρεπει να υπαρχουν 5 <<κακοι>> τουλαχιστον

γενικα εχω μπερδευτει! υπαρχουν και αλλοι που δεν μιλουν πολυ...
_______________________________________________________________________________________________


στα ποσα ατομα λενε ποσοι κακοι εχουν μεινει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω τον fantasmeno, καθώς η συμπεριφορά του είναι ύποπτη και την δευτέρα έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
λιγο δυσκολο στις καθημερινες να μπαινω και θα δειτε οτι δεν θα εχω πολυ συμμετοχη! θα μπαινω μια φορα ισως την ημερα. αλλα 8-2 σχολειο... 8-10 αγγλικα... δυσκολο προγραμμα!

_______________________________________________________________________________________________

ιστορια δεν γραφουμε πια?

_______________________________________________________________________________________________

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οχι δεν γραφουμε ιστορια...

Αν και δεν μου αρεσε η μεταστροφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos:
  4. marialuluf1
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08
  7. CiNeFiL
  8. foreverfreak:
  9. JaneWin

ψήφοι:
1 fantasmenos

απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top