Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γινεται να ηταν τσιρακι και να αποκαλυπτεται η ιδιοτητα του σαν πολιτης;;:look:

ναι...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Και γιατι αυτο;;:hmm:

Οι δολοφονοι δεν ξερουν το τσιρακι ενω αυτος ξερει εναν απ'αυτους. Σωστα;; Δεν εχει νοημα να ξερουν οι πολιτες ποτε βγαινει το τσιρακι για να μην τοσο καχυποπτοι απο 'κει και περα στα λεγομενα καποιου που προσπαθει να τους μπερδεψει(aka τσιρακι);; :hmm:Ειδικα οταν τα ατομα λιγοστευουν στο παιχνιδι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν υπήρξε ισοψηφία για να έπεφταν μερικές μάσκες :P

Λοιπόν έχουμε και λέμε ο wild boy ξεκίνησε από την αρχή ρεύμα εναντίον μου, που σημαίνει (με δεδομένο ότι ήταν πολίτης)
α) ότι ήταν πολύ επιθετικός πολίτης και μάλλον τον έφαγε το μαύρο χώμα χωρίς να έχει κάνει κάτι λάθος αλλά επέμεινε πολύ σε εμένα και κίνησε (μάλλον λανθασμένα) τις υποψίες εναντιον μου. Τεσπα ελπίζω μόνο να είχε ρόλο και να μην κάναμε την πατάτα να βγάλουμε πολιτη ομιλητικο που θα βοηθουσε στη συνεχεια μιας και θα φαίνονταν αργά η γρήγορα τι θα ήταν

β) ήταν τσιρακι οπότε καλά έκανε και βγήκε :P

γ) ηταν ρουφιανος η νοσοκόμα οπότε την φαγαμε την ήττα

Θεωρώ ότι τα άτομα τα οποία ακολούθησαν την ψήφο μου και το ρεύμα που δημιουργήθηκε εναντίον του wild boy είναι μάλλον δολοφόνοι. Αν και πιστεύω ότι εκμεταλλεύτηκαν την σφαγή μεταξύ εμμού και του wild και μας άφησαν να αλληλοφαγωθούμε οπότε δεν μπορούν να βγουν ασφαλή συμπεράσματα και αναμένω αντιδράσεις

Η ζουι συνιχίζιτι ελπίζω να μην ήταν το τρίτο από τα παραπάνω. Αναμένω μέχρι αύριο για να ψηφίσω θα διαβάσω τα μνμ και ελπίζω να βγει άκρη

Επίσης serial killer εγώ είμαι με εσένα μη με φας σε παρακαλώωωωωωωωωωωω. Μπορεί να είσαι ψυχάκιας αλλά κατα βάθος με αγαπάς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Νομίζω ότι και η cinefil, είναι μέσα στην ομάδα των δολοφόνων, γιατί ψήφισε την elenaki_arnea08, που δεν είχε ψηφιστεί από κανέναν.

Δε θα αλλάξω όμως την ψήφο μου:worry:
εγω εξηγησα γιατι ψηφισα elenaki_arnea08 γιατι ηταν απουσα οποτε αν ηταν δολοφονος δεν θα ειχε πει ποιο θα ηταν το θυμα γι'αυτο ισως να μην υπηρχε η δολοφονια σημερα...και γιατι παρακαλω να ψηφισω οτι και οι αλλοι?? ακομα κι αν δεν εχει ψηφιστει απο κανεναν δεν σημαινει οτι η πλειοψηφια εχει παντα δικιο...σωστα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πολιτακι ο Wild_Boy, ε?? Τεσπα, ειχα ελπιδες πως ισως ηταν δολοφονος... Επιμενω ομως, πως για να επεμενε τοσο πολυ σε ενα συγκεκριμενο ατομο, και η μονη περιπτωση που αλλαξε ψηφο ηταν για να σωσει το τομαρι του (στην περιπτωση με τη Myrtle δηλαδη), η θεληση του αυτη να παραμεινει στο παιχνιδι, δειχνει πως κατα πασα πιθανοτητα ειχε ρολακι!! Τωρα αν ηταν η νοσοκομα, κλαφτε Χαραλαμπε... Ρουφιανος δεν πιστευω πως ηταν!! Ας ελπισουμε λοιπον πως ηταν το τσιρακι...

Υ.Γ: Λοιπον, επειδη αυριο θα λειπω ολη τη μερα (aka παω Θεσσαλονικη στους Placebo:D), πρεπει να ψηφισω απο τωρα!! Θα ξαναδιαβασω τα post και θα επανελθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
εγω εξηγησα γιατι ψηφισα elenaki_arnea08 γιατι ηταν απουσα οποτε αν ηταν δολοφονος δεν θα ειχε πει ποιο θα ηταν το θυμα γι'αυτο ισως να μην υπηρχε η δολοφονια σημερα...και γιατι παρακαλω να ψηφισω οτι και οι αλλοι?? ακομα κι αν δεν εχει ψηφιστει απο κανεναν δεν σημαινει οτι η πλειοψηφια εχει παντα δικιο...σωστα?!
+1

Ρε JJ! τα μισα ατομα εδω μεσα δεν εχουν παρει ψηφο μεχρι στιγμης. Τι σημαινει αυτο;; Οτι ειναι υπερανω υποψιας;; Ισα-ισα που σε αρχικο σταδιο πολυ δυσκολα οι πολιτες πεφτουν μεσα. Στην αρχη υπαρχει πολυ αγνοια και αυτο το εκμεταλευονται οι δολοφονοι. Δεν ειμαι υπερ της μαζικης καταψηφισης ενος παιχτη!!!:pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
+1

Ρε JJ! τα μισα ατομα εδω μεσα δεν εχουν παρει ψηφο μεχρι στιγμης. Τι σημαινει αυτο;; Οτι ειναι υπερανω υποψιας;; Ισα-ισα που σε αρχικο σταδιο πολυ δυσκολα οι πολιτες πεφτουν μεσα. Στην αρχη υπαρχει πολυ αγνοια και αυτο το εκμεταλευονται οι δολοφονοι. Δεν ειμαι υπερ της μαζικης καταψηφισης ενος παιχτη!!!:pfff::pfff:
πες τα, πες τα!!σε προσλαμβανω για δικηγορο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σας έχει αλλαξει τα μυαλά ο fantasmenos....Μόλις είδαν οι συνδολοφόνοι του ότι απειλούνταν άλλαξαν και ψήφισαν εμένα..Δείτε να καταλάβετε....Ο δε jj! άλλαξε ψήφο σε μένα για να σώσει το fantasmeno..΄Μόλις είδε ότι πήγαινε το πράγμα για να φύγω εγώ ξαναψήφισε fantasmeno για να μην πάρει τις υποψίες πάνω του...Και μετά ξανά εμένα για να μην κινδυνεύσει ο fantasmenos...Βγάλτε τους όσο είναι καιρός...
Εγώ για δολοφόνους είμαι αναμεσα σε πολλούς,αλλά κυρίως:
FANTASMENOS
JJ!
ATHENE

και πολλοί άλλοι...
Θα δείξει...Με κάτι τέτοιες βλακείες(σόρρυ για την έκφραση),τα χάνετε τα παλέρμο οι πολίτες!!

υ.γ:Ένας απλός πολίτης ήμουν...Ούτε νοσοκόμος,ούτε ρουφιάνος,ούτε τσιράκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά έχω να δηλώσω κάτι. Στο προηγούμενο Παλέρμο οι δολοφόνοι βγάλανε τη z0itCa, η οποία ήταν ρουφιάνος, από τον πρώτο γύρο. Δε θα έπρεπε οι δολοφόνοι να ανακηρύσσονταν αυτόματα νικητές; Γιατί αφού είναι έτσι οι κανονισμοί, το προηγούμενο Παλέρμο ανήκει στους δολοφόνους και όχι στους πολίτες:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι οχι, δεν ισχυει αυτο! μονο αν οι δλοφονοι βρουν το δολοφονο νικουν επι τοπου!

αν οι πολιτες βγαλουν το ρουφιναο μετραει σα να εβγαλαν απλο πολιτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μα οι δολοφόνοι έβγαλαν τον ρουφιάνο!!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αυτό που λες jj! ισχύει μόνο αν τον καρφώσουν στην ΣΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μα οι δολοφόνοι έβγαλαν τον ρουφιάνο!!!!:eek:
Το κάρφωμα δεν ισχύει απλώς βγάζοντας το ρουφιάνο εκτός παιχνιδιού (με δολοφονία) πρέπει να δηλώσουν στην ΣΕ ότι αυτός είναι ο ρουφιάνος... με μια διαδικασία που λέγεται κάρφωμα. Αν το κάρφωμα είναι ανεπιτυχές τότε βγαίνει ένας δολοφόνος από το παιχνίδι. Συγκεκριμένα η διαδικασία του καρφώματος υπάρχει στους κανόνες και την παραθέτω παρακάτω
Κάρφωμα Ρουφιάνου

  • Μοναδικός τρόπος να "καρφώσουν" οι δολοφόνοι τον ρουφιάνο, είναι ένας εξ' αυτών που ακόμα είναι στο παιχνίδι, να δηλώσει με pm στην ΣΕ και όχι στο δημόσιο ποιος από τους συμμετέχοντες που παραμένουν στο παιχνίδι πιστεύει πως είναι ο ρουφιάνος.
  • Τονίζεται ότι οι δολοφόνοι μπορούν να καρφώσουν μόνο άτομα που είναι ακόμα στο παιχνίδι και δεν έχουν αποχωρήσει για κάποιο λόγο. ΕΞΑΙΡΕΣΗ: οι δολοφόνοι μπορούν να καρφώσουν και το τελευταίο άτομο που αποχώρησε στην ψηφοφορία των 20:00, σε χρόνο που:
    • Ξεκινάει από την ώρα δημοσίευσης του μηνύματος με τα τελευταία λόγια του χρήστη που αποχώρησε.
    • Λήγει μία ώρα μετά την ώρα δημοσίευσης του μηνύματος με τα τελευταία λόγια ή μία ώρα μετά την ώρα της τελευταίας επεξεργασίας του μηνύματος από τον χρήστη που αποχώρησε. Η λήξη επεκτείνεται δυναμικά σε περίπτωση νέας επεξεργασίας του μηνύματος με τα τελευταία λόγια από τον χρήστη.
    Σε κάθε περίπτωση, το κάρφωμα παίχτη που αποχώρησε από ψηφοφορία δεν μπορεί να γίνει μετά τις 20:00 της επόμενης μέρας, όπου και έχει δικαίωμα για τα τελευταία του λόγια.
  • Το pm μπορεί να στέλνεται μόνο μετά την ψηφοφορία και μέχρι την δολοφονία της επόμενης ημέρας, δηλαδή 20:00 - 13:00 ξεκινώντας από τις 20:00 της πρώτης μέρας.
  • Μεταξύ 13:00 - 20:00 οι δολοφόνοι μπορούν μόνο να αποσύρουν ένα κάρφωμα, αν το είχαν ήδη πράξει από πριν. Δεν δικαιούνται να καρφώσουν κάποιον ως ρουφιάνο στην ΣΕ σε αυτό το διάστημα.
  • Εάν η μαντεψιά του δολοφόνου είναι σωστή και ο δολοφόνος δεν ψηφιστεί για αποχώρηση στις 20:00 του ίδιου γύρου, κερδίζουν οι δολοφόνοι. Σε κάθε άλλη περίπτωση:
    • Εάν ο εν λόγω δολοφόνος, που έκανε την μαντεψιά, φύγει στην ψηφοφορία των 20:00 τότε το "κάρφωμα" θεωρείται ως μη γενόμενο, δηλαδή η ΣΕ δεν απαντάει τίποτα στους δολοφόνους ούτε και κάνει κάποια ανακοίνωση δημόσια. Ως penalty για το κάρφωμα, αποκαλύπτεται κανονικά η ιδιότητά του ως δολοφόνος και έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
    • Αν ο δολοφόνος που έκανε την δήλωση είναι λάθος και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, αποχωρεί και αυτός από το παιχνίδι χωρίς να έχει δικαίωμα να πει κάτι άλλο και ανακοινώνεται από την ΣΕ η αποχώρησή του λόγω άστοχου καρφώματος καθώς και η ταυτότητά του ως δολοφόνος, χωρίς να αποκαλυφθεί ο "ρουφιάνος" που στόχευε.
    • Και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις θα αποκαλύπτεται η ταυτότητα του δολοφόνου. Η σειρά με την οποία αποκαλύπτονται οι ιδιότητες των δολοφονηθέτων ή αυτών που αποχωρούν, συνεχίζει κανονικά. Επιπλέον οι δολοφόνοι χάνουν το δικαίωμα της επόμενης δολοφονίας και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις.
  • Τέλος πρέπει να σημειωθούν τα παρακάτω:
    • Εάν έχει απομείνει μόνο ένας δολοφόνος στο παιχνίδι, δεν έχει δικαίωμα να καρφώσει ρουφιάνο.
    • Οι δολοφόνοι μπορούν να αρχίζουν να καρφώνουν μετά την ψηφοφορία του πρώτου γύρου.
  • Για λόγους ατμόσφαιρας και μόνο, η ΣΕ θα ανακοινώνει δημόσια ότι έλαβε pm για "κάρφωμα" δολοφόνου όταν το λαμβάνει, χωρίς να πει οτιδήποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αααα, εντάξει!!!

Είναι που θέλω να είμαι δίκαιος, αλλιώς δε θα έλεγα τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας!!!:)
Το έχω εξηγήσει αρκετές φορές και σε άλλα θέματα, αλλά το λέω για να μην νομίζετε ότι είμαι αδικαιολόγητη! Λόγω των φροντιστηρίων μου και του υπερβολικού διαβάσματος δεν έχω την ευκαιρία να είμαι συνέχεια μέσα στο Παλέρμο!:worry:

Ωστόσο, διαβάζω τα πάντα και ενημερώνομαι.....
Μέχρι τώρα τα πράγματα δεν είναι τόσο ξεκάθαρα, αλλά από την αποχώρηση του Wild Boy μπορούμε να καταλάβουμε πολλά πιστεύω.
Ο ίδιος μας ομολόγησε ότι ήταν ένας απλός πολίτης πράγμα που νομίζω ότι ισχύει.
Δεν θα ρίσκαραν όμως να τον ψηφίσουν όλοι οι δολοφόνοι, έτσι δεν είναι?;)

Κάποιοι από αυτούς που τον ψήφισαν σίγουρα έχουν ρόλο... Υποπτεύομαι jj για τσιράκι γιατί όλη αυτή η εναλλαγή των ψήφων μου έκανε σαν ... κάρφωμα!

Άλλα όλα αυτά είναι ακόμη απλές σκέψεις για τις οποίες δεν είμαι απολύτως σίγουρη..
Θα περιμένω λίγο ακόμη και θα επανέλθω με την ψήφο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Επειδή πολλοί λέτε, ότι η κατάληξη της εναλλαγής των ψήφων, πήγαινε στον wild_boy, θα σας διαψεύσω. Η τελική μου ψήφος, πήγε στον fantasmenos:)

Ο οποίος fantasmenos, μάλλον είναι αθώος, γιατί υποπτεύομαι ότι ο wild_boy ήταν τσιράκι:hmm: Δεν είμαι σίγουρος που θα δώσω την ψήφο μου. Περιμένω νέα ποστ, για να καταλάβω περισσότερα. Σας υπόσχομαι, ότι αύριο δε θα αλλάξω καμία φορά την ψήφο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά κάτι ακόμη....

Το ότι ΔΕΝ έγινε σήμερα δολοφονία δεν σημαίνει ότι οι δολοφόνοι το ξέχασαν ή ότι δεν ήταν μέσα εκείνη την ώρα. Θα είμαστε αφελείς αν υπολογίσουμε μόνο αυτό το ενδεχόμενο.
Μπορεί επίσης, να είναι ένα μέρος της στρατηγικής τους. Να μην έγινε δηλ καμία δολοφονία για να μας θολώσουν τα νερά. Έτσι οι υποψίες θα έπεφταν σε αυτούς που δεν ήταν μέσα εκείνη την ώρα από την μία, και από την άλλη είμαστε σε τέτοιο κρίσιμο σημείο που μία λάθος επιλογή στη δολοφονία μπορεί να σήμαινε πολλά!;)

Οπότε δεν θεωρώ ότι η elenaki_arnea είναι απαραίτητα δολοφόνος όπως της το χρεώνει η CineFil...:hmm:


JJ: Δεν σε κατηγορώ - εγώ τουλάχιστον- για την εναλλαγή αυτή καθ'εαυτή, αφού είναι κάτι που λίγο πολύ το κάνουμε όλοι μας και δεν κατακριτέο!:)
Απλά μου φάνηκε περίεργο που κινήθηκες έτσι ψηφίζοντας ουσιαστικά κάποιους που αντιπαρατίθενται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αφού αμφιταλαντευόμουν. Και οι δύο παίκτες μου φάνηκαν ύποπτοι εξαρχής, εξού και οι εναλλαγές των ψήφων μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τελικά όμως λες ότι ο fantasmenos είναι μάλλον αθώος...
Μπορείς να μοιραστείς μαζί μου τι σε έπεισε?:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στην αρχή πίστευα πώς η δολοφονία δεν έγινε, εξαιτίας της απουσίας των δολοφόνων, οπότε πίστευα ότι ο fantasmenos είναι ένας εξ' αυτών:)

Μετά είδα τα αρχικά ποστ του wild_boy, ο οποίος μου φάνηκε πολύ ύποπτος, έτσι άλλαξα την ψήφο μου σε αυτόν. Έπειτα, ξαναψήφισα τον fantasmenos, επειδή επέστρεψα στο ενδεχόμενο της πρώτης υποψίας μου.

Τώρα, πιστεύω πως ο wild_boy ήταν τσιράκι και προσπαθούσε να βγάλει τον fantasmenos, που αν δεν κάνω λάθος σκέψεις, είναι αθώος.

Όπως προείπα, θα περιμένω μέχρι αύριο για να ψηφίσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top