Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
H Hlianna έχει να πει τα τελευταία της λόγια, αν δεν κάνω λάθος:) Hlianna, είμαστε έτοιμοι να σε ακούσουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δολοφόνος :eek: Μπορεί να μην γράφω εγώ την ιστορία αυτού του Παλέρμου αλλά παραμένω διοικητής των φυλακών. Ηliana ντροπή σου!!!! σε είχα για αθώο κορίτσι. Όλη η Κρήτη ντρέπεται για σένα.
Λυπάμαι αλλά: Σε 3 μέρες


Εύχομαι ο Θεός να σε συγχωρέσει. Κάτσε στην φυλακή αυτές τις ημέρες και να συλλογίζεστεις τι έκανες. Πόσες αθώες ψυχές αφαίρεσες. Πόσα χαμόγελα έσβησες. Δεν έχω τίποτα να πω. Σε δύο ημέρες μελλοθάνατη θα διαλέξεις το τελευταίο σου φαΐ και μπορείς να ζητήσεις μια τελευταία επιθυμία δε θα ξημερώσει 4η μέρα για σένα.

εσυ ησουν που με σκοτωσες!!!:mad::mad::mad::mad:

τωρα ξερετε οτι εχετε τουλαχιστον 3 δολοφονους μεσα στο παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελειααααα!!!
Η αποχωρηση αυτη ηταν πραγματικαενα δωρο προς τους πολιτες!! Γιαννη, συγνωμη για τις αδικες κατηγοριες, τελικα οπως φαινεται δεν εισαι δολοφονος, αλλα ημουν αναγκασμενος να σκεφτω το πιο απιθανο σεναριο, στο σημειο που ειχαμε φτασει... Βεβαια επρεπε να καταλαβω πως ησουν αθωος, απο κατι πολυ συγκεκριμενο (που δε μπορω να το αποκαλυψω τωρα), αλλα νομιζα οτι απλως μπλοφαρεις!! Οσο για τους δολοφονους, εχω να πω το εξης:
Η mariza_93 περιμενε να αλλαξει την ψηφο της τλευταια στιγμη, οταν πια ειδε πως η Ηλιανα δεν ειχε καμια ελπιδα!! Τυχαιο?? Δε νομιζω... Λυπαμαι Μαριζακι, αλλα εβαλες τα χερακια σου και εβγαλες τα ματακια σου!!
Για τον Bill ειμαι πλεον αρκετα σιγουρος πως ειναι δολοφονος, καθως αν παρατηρησετε τα αρχικα post εκεινου και της hlianas, θα παρατηρησετε πως και οι δυο ειχαν στραφει εναντιον της Ολγας!! Επισης στην αρχη εδειχνα εμμονη με την καημενη τη Σιμωνη, που τελικα ηταν αθωα... Λυπαμαι Bill, αλλα δυστυχως δε με πειθεις πια!!

Οποτε η ψηφος μου παει απο τωρα στον Bill!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τελειααααα!!!
Η αποχωρηση αυτη ηταν πραγματικαενα δωρο προς τους πολιτες!! Γιαννη, συγνωμη για τις αδικες κατηγοριες, τελικα οπως φαινεται δεν εισαι δολοφονος, αλλα ημουν αναγκασμενος να σκεφτω το πιο απιθανο σεναριο, στο σημειο που ειχαμε φτασει... Βεβαια επρεπε να καταλαβω πως ησουν αθωος, απο κατι πολυ συγκεκριμενο (που δε μπορω να το αποκαλυψω τωρα), αλλα νομιζα οτι απλως μπλοφαρεις!! Οσο για τους δολοφονους, εχω να πω το εξης:
Η mariza_93 περιμενε να αλλαξει την ψηφο της τλευταια στιγμη, οταν πια ειδε πως η Ηλιανα δεν ειχε καμια ελπιδα!! Τυχαιο?? Δε νομιζω... Λυπαμαι Μαριζακι, αλλα εβαλες τα χερακια σου και εβγαλες τα ματακια σου!!
Για τον Bill ειμαι πλεον αρκετα σιγουρος πως ειναι δολοφονος, καθως αν παρατηρησετε τα αρχικα post εκεινου και της hlianas, θα παρατηρησετε πως και οι δυο ειχαν στραφει εναντιον της Ολγας!! Επισης στην αρχη εδειχνα εμμονη με την καημενη τη Σιμωνη, που τελικα ηταν αθωα... Λυπαμαι Bill, αλλα δυστυχως δε με πειθεις πια!!

Οποτε η ψηφος μου παει απο τωρα στον Bill!!

Την απορώ την είχα βάλει στο μάτι λόγω του τριγώνου τσαρατσαφ-ηλιανα. Και η ηλιανα βγήκε δολοφόνος.
Οπότε στην απορω μπορεί να έπεσα έξω (στην περίπτωση που δεν ήταν το τσιράκι).
Επίσης δεν ξέρουμε την ιδιότητα του τσαρατσαφ.
Με την Όλγα όντως είχα πέσει έξω από ότι φαίνεται.Γι αυτό άλλαξα και την ψήφο μου. Γενικά είχε συμπεριφορά κομήτη και με μπέρδευε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
** οι δολοφονοι να στειλουν σε ΟΛΗ την ΣΕ το νεκρο τους! και το ιδιο και η νοσοκομα!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι, αυτο με τη συμπεριφορα κομητη ομολογω πως ειναι αληθεια...

@marialufluf: Βρες τροπο να ξεφορτωθεις και τον jj! και θα εχεις την αποκλειστικοτητα στη ΣΕ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Πεμπτη 2/9/2010

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!


Λίστα για Παλέρμο #27


1. elenaki_arnea08
2. Wild_Boy
3. maria....
4. roseberry
5. rewial
6. mariza93
7. morelo
8. cherie
9. chemwizard
10. foreverfreak Bill
11. Bill
12. yozerehs
13.Κλεοπάτρα


ψήφοι:

1 Bill


αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)
Hlianna (δολοφονος)

απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw
1 morelo


την πεμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του νεκρου!
την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Φοκο μηπως θελεις να συνεχισεις την ιστορια αγορι μου?Η κανένας αλλος? (απο τοτε που ηρθα κρητη στα μισα και κανω δουλειες ειμαι λιγο κουρασμενος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πφφ εχω τρομερο πονοκεφαλο

να ρωτησω,αμα ψηφισω τωρα,σε περιπτωση που με δολοφονησουν ειτε η elenaki_arnea ειτε ο wild_boy η ψήφος μου θα μετραει?

βαριεμαι να διαβασω κανονες...

ψηφιζω elenaki_arnea08

qq
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ψηφίζω elenaki_arnea08.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι, θα μετραει:D!!
Αν και η elenaki-arnea, πιο πολυ για ρουφιανος μου κανει παρα για δολοφονος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οποιος νομιζει οτι θα τον σκοτωσουν ας ψηφισει απο τωρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Πεμπτη 2/9/2010

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!


Λίστα για Παλέρμο #27


1. elenaki_arnea08
2. Wild_Boy
3. maria.... elenaki_arnea08
4. roseberry
5. rewial elenaki_arnea08
6. mariza93
7. morelo
8. cherie
9. chemwizard
10. foreverfreak Bill
11. Bill
12. yozerehs
13.Κλεοπάτρα


ψήφοι:

2 elenaki_arnea08
1 Bill


αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)
Hlianna (δολοφονος)

απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw
1 morelo


την πεμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του νεκρου!
την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εσυ εισαι για να σε βαλουμε MVP.Ο ορισμος της ιδιοφυιας!Ο Sherlock μηπως ηταν τιποτα μπατζανακης σου?Βλεπω τα λαγωνικά του NYPD να σε παιρνουν ειδηση γρηγορα.:P
χαχαχαχαχ αντε μωρε!
Οι δολοφονοι ειναι οι Rewial,Cherie,ChemWizard,Maria...η αντι για τον γιαννη ο yozerehs
μπαααα νομιζω οτι ολοι ειναι πολιτες και 1-2 απο αυτους εχουν και ρολο!
xaxaxaxax τελικα οι δολοφονοι ποιοι ειναι?
μωρε εγω θα κρατησω την μαριζα γιατι ειναι υποπτη στα διαλα :P
μηπως εισαι εσύ ύποπτη? :P
ναι κοιτα να δεις,εγω κι η ολγα με την αννα που μιλαμε συνηθως ετυχε να μαστε και δολοφονοι μαζι,βγαλε τη μαρια και βαλε τη μαριζα και το κανες ακομα χειροτερο:P
χαχαχαχα
Kαλα εγω μια σκεψη εκανα... εσεις γιατι κανετε ετσι αφου ειστε αθωοι πολιτες? :)
να μην κανεις τετοιες σκεψεις θελουμε γιατι επηρεαζεις τους αθώους πολίτες! :P
μαλλον ναι....

ο φοκος εχει εξαφανιστει!:P
για αυτο οι δολοφονοι πρεπει να στελνουν και σε εμας το νεκρο!!!!!!~!:P

ναι το ξεχασα να βαλλω την ψηφο της!:P

και ο μορελο ψηφισε Rewial!

βρηκα λαθος!

morelo εχει μια απουσια!
δεν ψηφισε χτες!
να σου πω κατι αλλα μην το πεις σε κανεναν.. χαχα
υπαρχει και η επεξεργασία! χαχα
σε 1:30 ωρα θα ξερετε ποιος εφυγε και την ιδιοτητα του!

σας αφηνω τωρα! παω στα κουνελια μου να φτιαξω να βαλω νερα! σε 1 ωρα παλι κοντα σας!:clapup:

Ήρθε η στιγμή της αποκάλυψης, η Hlianna είναι δολοφόνος

βγαλατε ενα δολοφονο!
μηπως η ΣΕ μιλαει πολυ?
χαχα
Τι μαλακία έκανα γαμώτο που προσπαθούσα να τη σώσω...Ευτυχώς την ψηφίσατε εσείς...Από αύριο θα ψηφίζω ότι ψηφίζει και η πλειοψηφία....Ξέρετε καλύτερα από μένα..
πες μας οτι στεναχωρήθηκες κιόλας!
Η mariza_93 περιμενε να αλλαξει την ψηφο της τλευταια στιγμη, οταν πια ειδε πως η Ηλιανα δεν ειχε καμια ελπιδα!! Τυχαιο?? Δε νομιζω... Λυπαμαι Μαριζακι, αλλα εβαλες τα χερακια σου και εβγαλες τα ματακια σου!!
λοιπον έχουμε και λεμε!
ο λόγος που άλλαξα ψήφο τελευταία στιγμή είναι γιατί διάβαζα!
δεύτερον από το μεσημέρι είχα πει οτι θα άλλαζα ψήφο.........για δες
της τρελης γινεται! ολοι αλλαζετε ψήφο!

μονο εσυ δεν αλλαξες χρυσο μου,αλλαξε και διωχνουν τη νοσοκομα οι τρελοι :P

και γω θα αλλάξω! χιχι
είμαι ανάμεσα σε hilianna και wild_boy!!!!!!
τι να ψηφισω?

χαχαχαχαχα
λες ε?
καλα θα περιμενω να παει 8 παρα τεταρτο και αλλαζω ψηφο αναλογα
την πορεια! χαχα :D:P
και αν τα παραπανω δεν σε πειθουν εχω και τρίτο! χαχα
χθες ήταν οι ψήφοι 4-4 ανάμεσα στην ολγα που έλεγε ότι είναι νοσοκόμα και στην αννα (δεν θυμαμαι αν ηταν η αννα) που λέγανε ότι είναι δολοφόνος....και άλλαξα ψήφο για να μείνει η νοσοκόμα εν αντιθεση με πολλούς οι οποίοι όταν άκουσαν οτι η Ολγα είναι νοσοκόμα άλλαξαν ψήφο και την ψηφίσαν......τα συμπεράσματα δικα σου! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα ρε roseberry και elenaki... Θα ψηφίσω αύριο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ναι ρε στεναχωρήθηκα!!άντε πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
elenaki_arnea08 και από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top