Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
με ολες ανταλλασεις πμια???:mad::mad: αμαν πια! δεν προλαβαινω να γυρισω το κεφαλι μου απο την αλλη και τσουπ!:mad:

Οχι καλη μου... Btw ακομα θυμωμενος ειμαι...:mad:

Αλλα στην πραγματικοτητα δεν αλλαξα με καμια πμ... Αλλα εφοσον δεν μπορω να αναφερθω στο θεμα του παιχνιδιου μονο με πμ μπορω να εξηγησω την "εμπαθεια" μου(ασχετα αν δεν ειναι εμπαθεια)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
30/8/2010
Μέχρι τις 12πμ Δευτερα στέλνετε τον νεκρό σας δολοφόνοι
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν πολλοί αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 aporw
  2. MissKit maria...
  3. Wild_Boy aporw
  4. maria.... misskit
  5. roseberry aporw
  6. aporw
  7. rewial aporw
  8. mariluluf1
  9. mariza93
  10. morelo MissKit
  11. cherie misskit
  12. gianniskeeper marialuluf1
  13. foreverfreak
  14. Hlianna gianniskeeper
  15. Eupatridis cherie
  16. Bill aporw
  17. yozerehs mariluluf1
  18. Κλεοπάτρα aporw
ψήφοι
6 aporw

1 gianniskeeper
2 marialuluf1
3 MissKit
1 cherie
1 maria...
αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
2 mariluluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 gianniskeeper
1 Εypatridis
την Δευτέρα μαθαίνετε ταυτότητα ΜVP

Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πέθανε ο Eupatridis να ζήσουμε να τον θυμόμαστε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
30/8/2010
Μέχρι τις 12πμ Δευτερα στέλνετε τον νεκρό σας δολοφόνοι
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν πολλοί αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 aporw
  2. MissKit maria...
  3. Wild_Boy aporw
  4. maria.... misskit
  5. roseberry aporw
  6. aporw
  7. rewial aporw
  8. mariluluf1
  9. mariza93
  10. morelo MissKit
  11. cherie misskit
  12. gianniskeeper marialuluf1
  13. foreverfreak
  14. Hlianna gianniskeeper
  15. Eupatridis cherie
  16. Bill aporw
  17. yozerehs mariluluf1
  18. Κλεοπάτρα aporw
ψήφοι
6 aporw

1 gianniskeeper
2 marialuluf1
3 MissKit
1 cherie
1 maria...
αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία
aπoυσίες
2 mariluluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 gianniskeeper
1 Εypatridis
την Δευτέρα μαθαίνετε ταυτότητα ΜVP

Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι βρε παιδιά τον Ευπατρίδη.. :/: Τέτοια ομορφιά και μας έφυγε..; :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ποιος σκοτωσε τον ευπατριδη?:mad::mad:αννα κατω τα χερια σου:pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:

Ελα να αναβουνε τα αιματα!:boxing::boxing::boxing::boxing::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν είμαι λυσσάρα εγώ, το ξέρεις :redface: Απλώς με πήρε το παράπονο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Δεν είμαι λυσσάρα εγώ, το ξέρεις :redface: Απλώς με πήρε το παράπονο.. :P

ελα τωρα..την αληθεια πες:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα , γιατί δε μου έστειλε κανείς πμ με το δολοφονηθέντα;:pfff: Δεν είμαι εγώ στη ΣΕ; Την επόμενη φορά στο "προς" να προσθέσετε κι εμένα:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δολοφόνοι μην αφήνετε το jj! απέξω, θα σας καρφώσει :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ο eupatridis που δεν πολυμιλουσε..μαλιστα που το πανε οι δολοφονοι μας αραγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Μαριζάκι, φυσικά και έχει νόημα! -1 ;)
-1???? ποιο νοημα?
Λοιπον... Αφου οντως εγινα κουραστικος(εδω ειναι το μονο πραγμα απ΄ οσα σας λεει η Αννα και ειναι αληθεια), θα σωπασω κι εγω... Θα μιλησω μονο οταν τελειωσει και θα αποδειχτει το δικιο που ειχαμε εγω και η Ζωη... (ε, ενταξει θα σπαμμαρω λιγο στο θεμα, αλλα μεχρι εκει)... Και θα τα πουμε τοτε...

Μεχρι τοτε σας υπενθυμιζω για ποια 2 ατομα ειμαι βεβαιος για την ενοχη τους... Για το ενα με απολυτη βεβαιοτητα και για το αλλο να κατα 90%... Κι αυτα τα 2 βρισκονται στο ποστ με τα τελευταια λογια μου... Δεν θα τα επαναλαβω γιατι ειμαι κουραστικος οπως ανεφερε καποιος πιο πανω...
το γίνεται κουραστικό το πα γιατί τώρα 2 σελίδες το μόνο που λέτε είναι ότι η misskit είναι δολοφόνος οκ το καταλάβαμε....και ένας ακόμα λόγος είναι γιατί από το προηγούμενο παλερμο βλέπω ότι όταν έχετε μια άποψη για ένα θέμα ειστε ικανοί να το λέτε σε εκατό σελίδες πράγμα που γίνεται όντως κουραστικό (μπορει να μην το καταλαβαίνεις εσύ γι αυτό το λέω κιόλας)....:)




λοιπον επειδη εγω δεν βρισκω κατι το παραξενο στην αννα για να την ψηφισω αλλα επειδη δεν βρισκω τιποτα παραξενο και σε κανεναν θα ψηφισω την Κλεοπάτρα διοτι δεν έχει καμιά ψηφο όποτε δεν υπάρχει περίπτωση να φύγει....αλλα και για να μην φύγω από απουσίες! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ο κιπερ ποτε θα γραψει ιστορια στα διαλα? :P(η ακυρη απο εδω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εννοώ -1 πολίτης. Θα είναι καλό για τους δολοφόνους. ;)
Τυχαίο που είπε η Ζωή ότι θα έχει νόημα να φύγει ένας πολίτης; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ο κιπερ ποτε θα γραψει ιστορια στα διαλα? :P(η ακυρη απο εδω)
Ο κίπερ άλλαξε όνομα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εννοώ -1 πολίτης. Θα είναι καλό για τους δολοφόνους. ;)
Τυχαίο που είπε η Ζωή ότι θα έχει νόημα να φύγει ένας πολίτης; :whistle:
αχα τι να πω δεν ξερω.....αλλα η ζωη δολοφονος? απο που και ως που? δεν θα ταν χαζο οι δολοφονοι να δολοφονουσαν δολοφονο? χαχα σε μια προταση τρεις φορες η ιδια λεξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
4 φορές βασικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Ο κίπερ άλλαξε όνομα:worry:


:eek::eek::eek:
μη μου πεις οτι και αυτος το εκανε σε φρουτο......πεπονι?:hmm:
ο θεε μου που πηγε ο κιπερ .....που στα διαλα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top