Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, μολις γυρισα σπιτακι μου και ειμαι πτωμα... Λοιπον, διαβασα ολο το θεμα και φυσικα δε μπορεσα να βγαλω καποια συμπερασματα!! Παρολα αυτα θα ψηφισω το ΤΖΙΤΖΙ-ΚΙ, γιατι βιαστηκε να ψηφισει και δηλωσε πως οι κινησεις του Τσαφ Τσουφ του φαινονται υποπτες, ενω στην ουσια δεν εκανε και τιποτα...
Ελπιζω να μην κανω βλακεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ναι, αυτην που της πηγα φραουλες και σαμπανια οταν πηγα να την βρω στην φυλακη:redface::redface:... Θυμασαι ποια ειναι???:D

νιαι...:redface: εγω..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Λοιπον, μολις γυρισα σπιτακι μου και ειμαι πτωμα... Λοιπον, διαβασα ολο το θεμα και φυσικα δε μπορεσα να βγαλω καποια συμπερασματα!! Παρολα αυτα θα ψηφισω το ΤΖΙΤΖΙ-ΚΙ, γιατι βιαστηκε να ψηφισει και δηλωσε πως οι κινησεις του Τσαφ Τσουφ του φαινονται υποπτες, ενω στην ουσια δεν εκανε και τιποτα...
Ελπιζω να μην κανω βλακεια!!
Τζέι-Τζέι παιδί μου:P:P Έχω ακούσει τα πάντα, Ζίου-Ζίτσου, Τζό-Τζο, ότι να 'ναι:P:P:P

Εσύ χάνεις, σε 5 λεπτά λήγει η ψηφοφορία, ευχαριστώ πολύ όλους σας που με ψηφίσατε να φύγω:cry_x:

Θα δείτε στο τέλος ότι είχατε άδικο:mad::mad::mad::mad::mad::P

Αντίο!!!

Θα επιστρέψω με τελευταία λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Μιας και αγωνιω αν θα την γλιτωσω να κανω εγω την καρτελα...

Λίστα για Παλέρμο #27 πω είναι πραγματικά πάρα πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy -- elenaki_arnea08
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry -- tsarachaf
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop -- jj!
  12. mariza_93
  13. morelo -- jj!
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak -- jj!
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs -- jj!
  21. Κλεοπάτρα -- tsarachaf
ψήφοι

7 jj!
5 tsarachaf
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93
1 elenaki_arnea08

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Τζέι-Τζέι παιδί μου:P:P Έχω ακούσει τα πάντα, Ζίου-Ζίτσου, Τζό-Τζο, ότι να 'ναι:P:P:P

Εσύ χάνεις, σε 5 λεπτά λήγει η ψηφοφορία, ευχαριστώ πολύ όλους σας που με ψηφίσατε να φύγω:cry_x:

Θα δείτε στο τέλος ότι είχατε άδικο:mad::mad::mad::mad::mad::P

Αντίο!!!

Θα επιστρέψω με τελευταία λόγια

Ακουγεται κυνικο... Αλλα πραγματικα... Την ομαδα των πολιτων την συμφερει να μεινω εγω, αν ειναι να φυγει καποιος απ'τους δυο μας... Η αληθεια ειναι οτι δεν πιστευω πως εισαι δολοφονος... Το πολυ πολυ τσιρακι να σαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
jj αποχωρείς έχε γεια πας φυλακή. (δε ξέρω αν θα προλάβωσήμερα τα σχεδιάκια αν δε προλάβω θα τα κάνω μαζεμένα.

Λίστα για Παλέρμο #27 πω είναι πραγματικά πάρα πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy -- elenaki_arnea08
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry -- tsarachaf
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop -- jj!
  12. mariza_93
  13. morelo -- jj!
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak -- jj!
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs -- jj!
  21. Κλεοπάτρα -- tsarachaf
ψήφοι

7 jj!
5 tsarachaf
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93
1 elenaki_arnea08


αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)

apoυσίες
mariluluf1
mariza93
gianniskeeper

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ααααα δεν προλαβα να ψηφισω ειχα ψωνια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
δολοφόνοι στείλτε τον νεκρό σας μέχρι τις 12:00 αύριο
το ίδιο και η νοσοκόμα


27/8/2010
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν 2 αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit
  4. Wild_Boy
  5. maria....
  6. roseberry
  7. tsarachaf
  8. aporw
  9. rewial
  10. kleop
  11. mariza_93
  12. morelo
  13. Noulou94 l
  14. gianniskeeper
  15. foreverfreak
  16. Hlianna
  17. Eupatridis
  18. Bill
  19. yozerehs
  20. Κλεοπάτρα
ψήφοι

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
1 mariluluf1
1 mariza93
1 gianniskeeper

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,484 μηνύματα.
Λοιπον, έχω να πω τα τελευταία μου λόγια:):)

Δυστυχώς θα φύγω:(

Ελπίζω να είμαι εγώ αυτός που θα φανερωθεί τη Δευτέρα, για να μάθετε ότι βάλατε στη φυλακή το λάθος άτομο. Να προσέχετε τον Tsarachaf, επειδή από την αρχή ήταν αντίθετος με την ψήφο μου και διαφωνούσε πολύ έντονα κυρίως μαζί μου:worry:(χωρίς παρεξήγηση tsarachaf, μπορεί εγώ να το κατάλαβα έτσι:):))

Πολλοί με ψήφισαν και από κάποιους, πραγματικά δεν το περίμενα:(:cry_x:

Όπως και να 'χει, δε χάρηκα που φεύγω πρώτος με ψηφοφορία στην πιλοτική μου εμφάνιση στο παλέρμο:(

z0itCa, έρχομαι στο θέμα "φυλακές παλέρμο και παράδεισος":D:D:D:D

Φόκε, οι φυλακές είναι οι ίδιες που ήταν στο #26 ή θα χτιστουν καινούργιες για το #27;;:worry:

Ελπίζω να βγαίνω πού και πού από τη φυλακή, γιατί πρέπει να παραστώ και στις αποστολές του survivor:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γεια σας!

ψηφιζω tsarachaf

και παλι χρησιμοποιωντας σοβαρα επιχειρηματα...μου θυμιζει τον ηχο του τρενου τσαφ τσουφ ενα πραμα:D

επισης το παρακατω που ειπε

Ακουγεται κυνικο... Αλλα πραγματικα... Την ομαδα των πολιτων την συμφερει να μεινω εγω, αν ειναι να φυγει καποιος απ'τους δυο μας... Η αληθεια ειναι οτι δεν πιστευω πως εισαι δολοφονος... Το πολυ πολυ τσιρακι να σαι...

μου μοιαζει με ξεκαρφωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ, οι κινήσεις σου με ανησυχούν. Δε σε ψηφίζω ακόμη. Έχω μια σιωπηλή παρουσία κατά νου που δε μου αρέσει καθόλου. :hmm:
Ψηφίζω λοιπόν τη maria... γιατί παρακολουθούσε το θέμα πολύ στενά όλη μέρα σήμερα, ενώ είχε ψηφίσει και δε συμμετείχε σε αυτό. Απλώς παρατηρούσε. Μήπως για να βρει το επόμενο θύμα της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
δολοφόνοι στείλτε τον νεκρό σας μέχρι τις 12:00 αύριο
το ίδιο και η νοσοκόμα


27/8/2010
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν 2 αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit maria..
  4. Wild_Boy
  5. maria....
  6. roseberry
  7. tsarachaf
  8. aporw
  9. rewial tsarachaf
  10. kleop
  11. mariza_93
  12. morelo
  13. Noulou94
  14. gianniskeeper
  15. foreverfreak
  16. Hlianna
  17. Eupatridis
  18. Bill
  19. yozerehs
  20. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 charachaf
1 maria..


αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
1 mariluluf1
1 mariza93
1 gianniskeeper

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,256 μηνύματα.
Ψηφίζω MissKit,γιατί μιλάει πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Κακοήθειες τώρα, άντε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
δολοφόνοι στείλτε τον νεκρό σας μέχρι τις 12:00 αύριο
το ίδιο και η νοσοκόμα


27/8/2010
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν 2 αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit maria..
  4. Wild_Boy misskit
  5. maria....
  6. roseberry
  7. tsarachaf
  8. aporw
  9. rewial tsarachaf
  10. kleop
  11. mariza_93
  12. morelo
  13. Noulou94
  14. gianniskeeper
  15. foreverfreak
  16. Hlianna
  17. Eupatridis
  18. Bill
  19. yozerehs
  20. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 charachaf
1 maria..
1 misskit


αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
1 mariluluf1
1 mariza93
1 gianniskeeper

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)



https://cnf.e-steki.gr/editpost.php?do=editpost&p=2393353
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Bill γιατί μου θυμίζει το Kill-Bill (βλ. Kill)... Ωστόσο θα αλλάξω την ψήφο μου αν χρειαστεί... Το τελευταίο το λέω για να μη παρεξηγηθώ όπως την πρώτη φορά που έπαιξα Παλέρμο και με έδιωξαν γι'αυτό το λόγο!!
Άσχετο: ο Π.Α.Ο.Κ. προκρίθηκε!! :happy: :clapup: :worship: :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
δολοφόνοι στείλτε τον νεκρό σας μέχρι τις 12:00 αύριο
το ίδιο και η νοσοκόμα


27/8/2010
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν 2 αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 Bill
  2. marialuluf1
  3. MissKit maria..
  4. Wild_Boy misskit
  5. maria....
  6. roseberry
  7. tsarachaf
  8. aporw
  9. rewial tsarachaf
  10. kleop
  11. mariza_93
  12. morelo
  13. Noulou94
  14. gianniskeeper
  15. foreverfreak
  16. Hlianna
  17. Eupatridis
  18. Bill
  19. yozerehs
  20. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 charachaf
1 maria..
1 misskit
1 bill

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
1 mariluluf1
1 mariza93
1 gianniskeeper

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
ψηφιζω την aporw γιατι μου σπαει τα νευρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top