Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Και γω με την σειρά μου , ψηφίζω τον Bill ,στην τύχη !

Τσοφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
tsarachaf θα ψηφίσω κι εγώ, γιατί κατάλαβα ότι σκότωσε τη Ζωή επειδή είπε ότι θα συμπαρασταθεί στην aporwwww με την καρδιά μου που αντέχει να πονά, διότι ο κύριος το παίζει αθώος αφού όντως υπάρχει 3ο πρόσωπο, το οποίο όμως δε πρέπει να είναι η miss γιατί δε μου φαίνεται για αντροχωρίστρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ψηφίζω <<mariza_93>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eγω δεν νομιζω να δολοφονουσε την Ζωιτσα ο tsarachaf!!
προς το παρον ψηφιζω τον jj!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ θα ψηφίσω MissKit .
Πρώτος γύρος είναι, οπότε ψηφίζουμε και λίγο στην τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ζηλεύεις τον έρωτά του με τη Σιμώνη κακίστρω ε; :mad:

Χαχαχαχαχαχα!!!!:P

Πως φαινεται οτι κανεις δεν μπηκε στον κοπο να ριξει εστω και μια ματια στο Παλερμο #26????
Χαχαχα...

Μ' αρεσει ο τροπος που σκεφτεστε παντως... Τεσπα... Θα ψηφισω κι εγω... Μιας και οι κακουργοι οι δολοφονοι φαγανε την καλη μου φιλη(RL) την Ζωη... Κι επειδη πιστευω οτι ο jj! ανηκει σε αυτους, απο τον τροπο που βιαστηκε να με ψηφισει και επειδη γενικοτερα κινειται πολυ υποπτα...

jj! απο μενα λοιπον

Eγω δεν νομιζω να δολοφονουσε την Ζωιτσα ο tsarachaf!!
προς το παρον ψηφιζω τον jj!!!

Χα... Λες ρε Δημητρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Που να μιλούσα παραπάνω δηλαδή, θα με παίρνατε με τις πέτρες.

Κρίμα-κρίμα, εσείς θα χάσετε.

Είναι και η πιλοτική μου εμφάνιση στο παλέρμο:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy -- elenaki_arnea08
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry -- tsarachaf
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop
  12. mariza_93
  13. morelo -- jj!
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs
  21. Κλεοπάτρα
ψήφοι

4 jj!
4 tsarachaf
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93
1 elenaki_arnea08

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos


Ενημερώθηκε! (ε ρε όταν βαριέται να διαβάσει ο άνθρωπος τι κάνει..) :whistle:

Εδιτ: Ok. Το έφτιαξα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ψηφίζω elenaki_arnea08,γιατί νομίζω πως προσπαθεί να αποποιηθεί τις ευθύνες της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop
  12. mariza_93
  13. morelo
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs
  21. Κλεοπάτρα
ψήφοι
3 tsarachaf
3 jj!
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos


Ενημερώθηκε! (ε ρε όταν βαριέται να διαβάσει ο άνθρωπος τι κάνει..) :whistle:

Αννα, δεν μετρησες την ψηφο του Δημητρη...

Δες...
Eγω δεν νομιζω να δολοφονουσε την Ζωιτσα ο tsarachaf!!
προς το παρον ψηφιζω τον jj!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
tsarachaf, διακρίνω μια εχθρικότητα;:pfff:

Αν δε φύγω σήμερα, πάω στοίχημα ότι αύριο θα είμαι ένας από τους δολοφονηθέντες:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν είχε μπολντ και δεν το παρατήρησα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οχι... Δεν ειμαι εχθρικος με κανεναν... Απλως εκφραζω εντονα τις αποψεις μου...

Μπα... Εγω δεν το νομιζω οτι αν δεν φυγεις με ψηφοφορια, θα δολοφονηθεις(δεν θα εξηγησω το γιατι, για να μην βοηθησω τους δολοφονους στην τακτικη τους)... Αλλα καλο ειναι να μην κανουμε δυνατα τετοιες σκεψεις, γιατι παντα μπορουν να μας διαψευσουν οι δολοφονοι... Μονο και μονο για να μην δειξουν οτι ειναι προβλεψιμοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάντοτε ήμουν αυθόρμητος, και λέω τα πάντα έξω από τα δόντια. Σε όποιον δεν αρέσει, δεν έγινε και τίποτα:) Απλά, έτσι είναι ο χαρακτήρας μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
oo μαι γκοντ βγαλανε την Ζωη??????:confused:
βγαλανε μια εμπειρη αρα οι δολοφονοι δεν ειναι και τοσο πρωταρηδες :whistle:
ωστοσο θα ψηφισω tsarachaf γιατι πρεπει να παει να βρει σπιτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
oo μαι γκοντ βγαλανε την Ζωη??????:confused:
βγαλανε μια εμπειρη αρα οι δολοφονοι δεν ειναι και τοσο πρωταρηδες :whistle:
ωστοσο θα ψηφισω tsarachaf γιατι πρεπει να παει να βρει σπιτι :D

Υπονοεις οτι ειμαι πρωταρης???
Αν σε βοηθαει εχω ηδη βρει σπιτι...:P

Κι επισης οτι οι δολοφονοι βγαλανε καποιον εμπειρο δειχνει οτι ειναι ελαφρως πανικοβλητοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
O γλυκουλης μου ειναι αθωος!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Υπονοεις οτι ειμαι πρωταρης???
Αν σε βοηθαει εχω ηδη βρει σπιτι...:P

Κι επισης οτι οι δολοφονοι βγαλανε καποιον εμπειρο δειχνει οτι ειναι ελαφρως πανικοβλητοι...


1.το πρωταρηδες πηγαινε για τους δολοφονους..τωρα εσυ απο που το εβγαλες αυτο δεν μπορω να καταλαβω :hmm:
2.ωραια χαιρομαι....αλλα επρεπε να ψηφισω καποιον :D
3.μπορει να ειναι πανικοβλητοι αλλα ξερουν οτι δεν τους συμφερει να μεινει μεσα μια καλη παικτρια
αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μπερι, την ψήφο την αφήνεις στον τσαφ τσουφ; Να το γράψουμε; :P

Τη μετράω υποθέτω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top