Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
1.το πρωταρηδες πηγαινε για τους δολοφονους..τωρα εσυ απο που το εβγαλες αυτο δεν μπορω να καταλαβω :hmm:
2.ωραια χαιρομαι....αλλα επρεπε να ψηφισω καποιον :D
3.μπορει να ειναι πανικοβλητοι αλλα ξερουν οτι δεν τους συμφερει να μεινει μεσα μια καλη παικτρια
αυτα

1. Ειπες πως οι δολοφονοι δεν πρεπει να ειναι πρωταρηδες... Και συνεχισες λεγοντας, "ωστοσο", που δειχνει αντιθεση...
Συνεπως ειναι σαν να λες, "Ψηφιζω τον Ακριβο επειδη τον θεωρω πρωταρη και στα κουτουρου κιολας...

2. Δεν ξερω, ειναι το δευτερο παλερμο στην σειρα που βλεπω μια εμπαθεια προς το προσωπο μου...

3. Τι να σου πω... Εγω βλεπω μια αρκετα λανθασμενη τακτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχου μην τσακώνεστε.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν τσακωνομαστε... Απλως ειναι αρκετα προφανες οτι εχουμε διαφορετικες αποψεις και πασχιζουμε να τις υπερασπισουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
2. Δεν ξερω, ειναι το δευτερο παλερμο στην σειρα που βλεπω μια εμπαθεια προς το προσωπο μου...
Και δε σας φαίνεται.. :P Απλώς οι εμπάθειες είναι καλό να λείπουν από τα παιχνίδια μας, έτσι θα μπορούμε να τα απολαμβάνουμε περισσότερο. Τέλος το κήρυγμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μην τα λες σε εμενα ομως:mad:... Αλλου να τα πεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #27 πω είναι πραγματικά πάρα πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy -- elenaki_arnea08
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry -- tsarachaf
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop
  12. mariza_93
  13. morelo -- jj!
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs
  21. Κλεοπάτρα
ψήφοι

4 jj!
4 tsarachaf
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93
1 elenaki_arnea08

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φόκε, παρατήρησα κάτι, στην αρχή δεν έβαλες το "πω, είναι πάρα πολλοί:(" Ανυσηχώ:P

Εγώ θα φύγω σήμερα:/: γκαντεμιά!!

Βρε παιδιά, πρώτη φορά παίζω παλέρμο:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειμαστε ακομα σε ισοψηφια.... Και εχουν αλλοι 7 δικαιωμα ψηφου... Χαλαρωσε... Και στην φυλακη ωραια ειναι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ειμαστε ακομα σε ισοψηφια.... Και εχουν αλλοι 7 δικαιωμα ψηφου... Χαλαρωσε... Και στην φυλακη ωραια ειναι...;)

ειδικα αμα εχεις καλη παρεα..:redface::redface:

ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΑΜΠΑΝΙΑ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και στον παράδεισο! :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
1. Ειπες πως οι δολοφονοι δεν πρεπει να ειναι πρωταρηδες... Και συνεχισες λεγοντας, "ωστοσο", που δειχνει αντιθεση...
Συνεπως ειναι σαν να λες, "Ψηφιζω τον Ακριβο επειδη τον θεωρω πρωταρη και στα κουτουρου κιολας...

2. Δεν ξερω, ειναι το δευτερο παλερμο στην σειρα που βλεπω μια εμπαθεια προς το προσωπο μου...

3. Τι να σου πω... Εγω βλεπω μια αρκετα λανθασμενη τακτικη...


1.χμμ φαινεται πως εχεις δικιο ...δικο μου λαθος :/:
2.δεν μπορω να πω τιποτα
3.στα λογια μου ερχεσαι....λανθασμενη για εναν πολιτη αλλα για εναν δολοφονο ειναι το καλυτερο

ΥΓ αυτες οι διαφωνιες αργοτερα θα βγουν σε καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ψηφίζω στην τύχη tsarachaf
:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ψηφίζω jj!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ντέρμπι σήμερα :eek:

Λίστα για Παλέρμο #27 πω είναι πραγματικά πάρα πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 -- tsarachaf
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy -- elenaki_arnea08
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria.... -- mariza_93
  7. roseberry -- tsarachaf
  8. tsarachaf -- jj!
  9. aporw -- jj!
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop -- jj!
  12. mariza_93
  13. morelo -- jj!
  14. Noulou94 -- Bill
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak
  17. Hlianna -- tsarachaf
  18. Eupatridis -- Rewial
  19. Bill -- MissKit
  20. yozerehs -- jj!
  21. Κλεοπάτρα -- tsarachaf
ψήφοι

6 jj!
5 tsarachaf
1 wild_boy
1 Rewial
1 Bill
1 MissKit
1 mariza_93
1 elenaki_arnea08

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ντέρμπι, δε λες τίποτα!!!

Με την ψυχή στο στόμα είμαι:crazy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ψηφιζω jj! και οχι στη τυχη.αν και ειναι πρωταρης μπορει να ειναι και ο δολοφονος:hmm:
απλο παιχνιδι ειναι μην παρεξηγηθουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ειδικα αμα εχεις καλη παρεα..:redface::redface:

ΜΕ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΑΜΠΑΝΙΑ..:redface:

Ε ναι...:redface::redface:

Κατι μου θυμιζει αυτη η ιστορια με τις φραουλιτσες και την σαμπανια..... Τι να ναι αραγε...????

1.χμμ φαινεται πως εχεις δικιο ...δικο μου λαθος :/:
2.δεν μπορω να πω τιποτα
3.στα λογια μου ερχεσαι....λανθασμενη για εναν πολιτη αλλα για εναν δολοφονο ειναι το καλυτερο

ΥΓ αυτες οι διαφωνιες αργοτερα θα βγουν σε καλο

1. Never mind...
2. Δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις...
3. Βασικα για τους δολοφονους ειναι λανθασμενη...

Υγ. Τινι τροπο θα βγουν σε καλο??

Ντέρμπι, δε λες τίποτα!!!

Με την ψυχή στο στόμα είμαι:crazy::P

Χαλαρωσε!!!No worries!!!That's the game...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
kleop, δεν το περίμενα αυτό από εσένα :cry_x:

Δεν πειράζει, στο επόμενο παιχνίδι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ε ναι...:redface::redface:

Κατι μου θυμιζει αυτη η ιστορια με τις φραουλιτσες και την σαμπανια..... Τι να ναι αραγε...????

:mad::mad: αυτην σκεφτεσε ετσι?? :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:mad::mad: αυτην σκεφτεσε ετσι?? :mad::mad:

Ναι, αυτην που της πηγα φραουλες και σαμπανια οταν πηγα να την βρω στην φυλακη:redface::redface:... Θυμασαι ποια ειναι???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top