Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Ζωή!!! Ούτε μισό άνθρωπο δεν έσωσες, δε ζητάω συγγνώμη. :P Ας έκανες σωστά τη δουλειά σου να μην παρασυρόμαστε άντε. Αναμένουμε το επόμενο Παλέρμο!
PS: Greetings from thessalonikh :P

Ωραία τσακάλι μου, στο επόμενο Παλέρμο που είσαι τόσο ξύπνια θα είσαι εσύ νοσοκόμα να δεις πόσο εύκολο είναι....
Να έπαιζες καλύτερα να μην έβγαινες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ενω δεν ησασταν τιποτα, ειχατε γινει ολοι υποπτοι....:P ο ενας υποπτευοταν τον αλλον!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Τι εκανε το παλιοπαιδο???:redface::P

Ο Ακριβός ήταν ένας από τους πολλούς που είχαν καταλάβει ότι είμαι νοσοκόμα... Άλλωστε ξέρουμε τόσο καιρό ο ένας τον άλλο που μετά από ένα σημείο τον κατάλαβα ότι ήταν πολίτης...
Εκείνη την ημέρα που αποχώρησε, αν ψήφιζε εμένα θα είχαμε πάει ισοπαλία και θα πήγαινε παράταση.. Αλλά το βλαμμένο δεν με ψήφισε και βγήκε...:/:
όΧι για να δεις τι αστέρι παιδί παίρνεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Ωραία τσακάλι μου, στο επόμενο Παλέρμο που είσαι τόσο ξύπνια θα είσαι εσύ νοσοκόμα να δεις πόσο εύκολο είναι....
Να έπαιζες καλύτερα να μην έβγαινες!:)

Βρε Ζωή μια πλάκα έκανα. Μην τα παίρνεις όλα σοβαρά κορίτσι μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
καλε ποτε τελειωσε? χαχα
ε βεβαια σκότωσε εμένα ο μορελο ο δήθεν αθώος και μετα τελειωσε το παιχνιδι! χαχα
καλα μιλαμε ουτε που σκεφτηκα οτι η Μαρια θα ηταν δολοφονος!
χαχα
ααααααααντε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!
ααααα στο επομενο παλερμο θελω να ειμαι δολοφονος! (ξέρω ξέρω οι ρόλοι βγαίνουν στην τύχη) και ακομα να τελειωσει πριν ανοιξουν τα σχολειά.......αααντε να προλαβουμε ενα ακομα παλερμο εμεις τα μαθητουδια! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
ZoitcA = Zωίτσα= δίνω ζωή
ήταν εμφανής νομίζω η ιδιότητα

ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΠΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ FOCKO
ΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΕΛΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ NA KANEI.
ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΥΟUTUBE ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ




Το νησί του Ήλιου, ηταν η Ρόδος. Ο Αδης και ο Ποσειδώνας ζήλεψαν και θέλανε να πάρουνε εκδίκηση. Η εκδίκηση θα έρχόταν πολλά χρόνια μετά. Όταν οι Έλληνες δεν λάτρευαν το 12Θεο.

Όλα άρχισαν όταν ο Δίας ο ξεχασμένος αρχηγός των Θεών έστειλε δύο άτομα στο νησί της Ρόδου, με σκοπό να σώσει την γη από την οργή του Ποσειδώνα και του Άδη. Ο Μορέλο παλικάρι από την Ιταλία δεν είχε σκοτώσει ποτέ στην ζωή του. Ήταν καλός μέχρι που ο Δίας του είπε πως εσύ είσαι ο Εκλεκτός και έπρεπε να σκοτώσει κάποια άτομα στην Ρόδο για να δημιουργήσει τον Κλέωντα τον αργηγό των ανθρώπων που θα προστάτευε την γη από την οργή όλων των Θεών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θελω να ξαναγινω δολοφονος!:devil::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τελικα το βιντεο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Νομίζω ότι στην ιστορία μπορεί να συμπεριληφθεί και η πρόταση γάμου που έκανα στον Δημήτρη και ο μεγάλος μου έρωτας για αυτόν πριν μάθω ότι ήταν δολοφόνος!!:P

Όπως και η αγωνία της κόρης μου της Ιωάννας μην με φάνε λάχανο και βρεθώ σε κανένα χαντάκι και την αφήσω μόνη της στον κόσμο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ο Ακριβός ήταν ένας από τους πολλούς που είχαν καταλάβει ότι είμαι νοσοκόμα... Άλλωστε ξέρουμε τόσο καιρό ο ένας τον άλλο που μετά από ένα σημείο τον κατάλαβα ότι ήταν πολίτης...
Εκείνη την ημέρα που αποχώρησε, αν ψήφιζε εμένα θα είχαμε πάει ισοπαλία και θα πήγαινε παράταση.. Αλλά το βλαμμένο δεν με ψήφισε και βγήκε...:/:
όΧι για να δεις τι αστέρι παιδί παίρνεις!:)

ψυχουλαααα!:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Αυτό θα πει απαιτητική γυναίκα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,363 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχα... Τελικα δικιο ειχα... Εχασα το τσιρακι βεβαια αλλα κλαιν...

Να μην λετε οτι δεν το ειπα στην φυλακη οτι το παιχνιδι τελειωνει σημερα υπερ πολιτων.... Μουαχαχαχαχαχαχα...

Και να ρε... Ειδατε που με φαγατε τζαμπα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Πριν δείτε το τέλος διαβάστε την εισαγωγή
Τα παλιά χρόνια, τότε που στην Ελλάδα εξουσιάζαν οι Θεοί του Ολύμπου,
ο Δίας ο μεγάλος ο βασιλιάς των Θεών αποφάσισε να μοιράσει την γη στους Θεούς
Έτσι ο Άρης πήρε την Πελοππόνησο, η Αφροδίτη την Κύπρο, η Αθηνά την Αττική.

Σε όλους μοίρασε την γη, αλλά ξέχασε κάποιον. Το Θεό που έφτιαχνέ φώτιζε την γη,

τον Θεό που έδωσε ζωή στους ανθρώπους. Ο Δίας ξέχασε να δώσει γη στον
Ήλιο. Ο καημένος Δίας δεν ήξερε τι να κάνει, είχε κάνει λάθος, αλλά ο Ήλιος που σε όλα τα προβλήματα έβρισκε λύση πρότεινε λύση μαγική στον Δία.
Του είπε λοιπόν θα πάρω όποιο κομμάτι γή αναδιθεί πρώτο αφού ανατείλω την επόμενη μέρα. Την επόμενη μέρα μόλις ανέτειλε ο Ήλιος ένα νησί βγήκε από την θάλασσα. Το νησί του Ήλιου, η Ρόδος. Ο Αδης και ο Ποσειδώνας ζήλεψαν και θέλανε να πάρουνε εκδίκηση. Η εκδίκηση θα έρχόταν πολλά χρόνια μετά. Όταν οι Έλληνες δεν λάτρευαν το 12Θεο.

Ήταν κατακαλόκαιρο του 2010μ.Χ και η Ρόδος ήταν γεμάτη κόσμο ήταν μια λαμπρή τουριστική περίοδος. Ο κόσμος νόμιζα το 12Θεο ένα απλό παραμυθάκι αλλά οι 12 θεοί δεν είπαν ακόμα την τελευταία τους λέξη. Εκείνο το καλοκαίρι περίεργα πράγματα γινόντουσαν στο νησί της Ρόδου.

Τώρα είστε έτοιμοι να δείτε το τελευταίο επεισοδιο....



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παρολο που εφυγα πρωτος (θα μου το πληρωσεις αυτο καποια μερα marialufluf, δηλωνω αρκετα ικανοποιημενος... Το μονο ατομο που προλαβα να ψηφισω πριν με ξεπαστρεψουν ηταν δολοφονος, οποτε ο συλλογισμος μου ηταν ορθος!! Επισης επεσα μεσα στο Γιαννη (οτι δηλαδη ειχε κακο ρολο), αλλα δεν ηταν δολοφονος... Οσο για σενα Ζωιτσα, τι να πω??? Σου ζητω ενα μεγαλο συγνωμη, αλλα ρε παιδι μου περιμενα να παιξεις διαφορετικα, που να φανταστω πως ησουν αθωα?? Στη δολοφονια μου, ποιον επελεξες να σωσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Παρολο που εφυγα πρωτος (θα μου το πληρωσεις αυτο καποια μερα marialufluf, δηλωνω αρκετα ικανοποιημενος... Το μονο ατομο που προλαβα να ψηφισω πριν με ξεπαστρεψουν ηταν δολοφονος, οποτε ο συλλογισμος μου ηταν ορθος!! Επισης επεσα μεσα στο Γιαννη (οτι δηλαδη ειχε κακο ρολο), αλλα δεν ηταν δολοφονος... Οσο για σενα Ζωιτσα, τι να πω??? Σου ζητω ενα μεγαλο συγνωμη, αλλα ρε παιδι μου περιμενα να παιξεις διαφορετικα, που να φανταστω πως ησουν αθωα?? Στη δολοφονια μου, ποιον επελεξες να σωσεις??

Ήμουν ανάμεσα σε εσένα και τον Γιάννη και έσωσα τον δεύτερο επειδή είχα τύψεις από τον τρόπο που του φέρθηκα στο προηγούμενο Παλέρμο...:redface:
Ναι, όπως πολύ καλά καταλάβατε την πρώτη μέρα έσωσα το τσιράκι!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χαχαχαχα εχω γιατι γελαω σαν ηλιθιο με το βιντειο του φοκου ??!
πραγματικ απολυ καλο χαχαχαχχα
επισης αυτο το παλερμο ειχε πολυ φαση και πραγματικα ειχα ψηλοκαταλαβει τον μορελο αλλα την μαριαλουφκατι με τιποτα!
μπραβο σε ολους μας .....επισης να πω στον κιπερ τσοφ γιατι ηταν τσιρακι στα διαλα και μου το παιζε καλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
χαχαχαχα τελειο το βιντεακι φοκο!!!!:hehe:

Μα γιατι το τελειωσατε χθες αφου σας το ζητησα!!!!:cry_x:
Ανιγουεη παντως δεν περιμενα με τιποτα η Μαριαλουφ να ειναι δολοφονος τον Μορελο παλι σωστα τον ειχα υποψιαστει στην αρχη!!!:redface:
Τελικα εμεινα μονο με την μαμα μου(z0itCa)αλλα δεν πειραζει!!:D

ΥΓ:Τωρα περιμενουμε την ιστορια του Sid??:confused::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top