Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
φτου εκανα ένα λάθος στο τέλος του video δεν πειράζει... (το περίεργο ήταν να μην έκανα λάθος)

Η ιστορία του s.i.d. είναι συγκεντρωμένη στο λινκ κάτω (και έχει χτυπήσει 14 θετικές ψήφους πρέπει να είναι ρεκόρ).
Περιμένουμε το τελευταίο επεισόδιο
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2371667&postcount=22
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
με την ελπίδα ότι η Rewial θα ψηφίσει τον Γιάννη..
:eek:Τι λενε τα κακα παιδακια?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν έπαιζε τέτοιο ενδεχόμενο ε????:P
Τον ηττημένο δολοφόνο δεν βλέπω όμως και ανησυχώ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα τελειο,αφανης ήρωας εδώ.Για να είμαι ειλικρινής,ήξερα οτι ο Morelo(για αυτο παντα οποτε επρεπε να τον ψηφισω ελεγα μια βλακεια και ψηφιζα καποιον αλλο) ήταν ο δολοφόνος,κι οσο για τον άλλον,εκοβα το κεφάλι μου (βασικά εγώ ειμαι ο μονος που στο παιχνιδι έμεινα και ολοκληρος και δεν πηγα φυλακή:P)οτι ήταν η Ζωή.Οταν την είδα να ψηφιζει Morelo,λεω τα σκασμένα,το παιζουν καλα!Απο την αλλη,ανησυχουσα,γιατι ελεγα πως αν κανω λαθος,και ψηφισω δολοφονο,πρεπει να μαι το πρώτο τσιράκι που θα βγάλει δολοφόνο ever:P

Φιλια απο την ομορφη Ροδο,(που απεκτησε το νεο της Κολοσσο πλεον),με μια εικονα που εβγαλα στην ταφρο που περικλυει την Παλια Πολη και μου αρεσει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα τελειο,αφανης ήρωας εδώ.Για να είμαι ειλικρινής,ήξερα οτι ο Morelo(για αυτο παντα οποτε επρεπε να τον ψηφισω ελεγα μια βλακεια και ψηφιζα καποιον αλλο) ήταν ο δολοφόνος,κι οσο για τον άλλον,εκοβα το κεφάλι μου (βασικά εγώ ειμαι ο μονος που στο παιχνιδι έμεινα και ολοκληρος και δεν πηγα φυλακή:P)οτι ήταν η Ζωή.Οταν την είδα να ψηφιζει Morelo,λεω τα σκασμένα,το παιζουν καλα!Απο την αλλη,ανησυχουσα,γιατι ελεγα πως αν κανω λαθος,και ψηφισω δολοφονο,πρεπει να μαι το πρώτο τσιράκι που θα βγάλει δολοφόνο ever:P

Φιλια απο την ομορφη Ροδο,(που απεκτησε το νεο της Κολοσσο πλεον),με μια εικονα που εβγαλα στην ταφρο που περικλυει την Παλια Πολη και μου αρεσει πολύ!

Πρέπει να μου έχεις μεγάλο άχτι εσύ!!!!
Πώς τραυμάτισα έτσι την παιδική σου ψυχούλα!:P:P

Η Ζωή δολοφόνος??
Πού τέτοια τύχη?? Χρυσό τον έκανα τον Φόκο και τίποτα! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τον ρουφιανο τοπν ειχα καταλαβει... αυτος με γνωριζε και για αυτο ψηφιζε συνεχεια εμενα!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί δεν το είπες στο Μορέλο να την καρφώσει???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
1 πολίτης__ misskit
2 πολίτης-- rewial
3 πολίτης-- yozerehs
4 πολίτης-- foreverfreak
5 δολοφόνος--marialuluf1
6 τσιράκι-- gianniskeeper
7 πολίτης---- μαρίζα
8 πολίτης__ kleop
9 πολίτης
10 δολοφόνος- Morelo
11 νοσοκόμα ___ Zoitca
12 πολίτης __ Κλεοπάτρα
13 πολίτης__ roseberry
14 πολίτης
15 κατάσκοπος__ aporw
16 πολίτης
17 πολίτης-- tsarachaf

αυτοι που περίσσεψαν ήταν αυτοί δεν έδωσαν νούμερο.
ημουν εγω δολοφονος??? NO WAYZZZZZZ! :D:D
ΩΡΑΙΑ.....

τωρα περιμένω τις συγγνώμες όλων όσων με κατηγόρησαν και πολύ περισσότερο του foreverfreak

Με μεγάλα γράμματα Κωνσταντίνε!!!!!;)

Αλλά θέλω να πω και στον Morelo
NA NA NA NA NA NA NA ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Nαι λες και δεν το ηξερα αχαχαχαχααχα :P

Νομίζω ότι στην ιστορία μπορεί να συμπεριληφθεί και η πρόταση γάμου που έκανα στον Δημήτρη και ο μεγάλος μου έρωτας για αυτόν πριν μάθω ότι ήταν δολοφόνος!!:P

Όπως και η αγωνία της κόρης μου της Ιωάννας μην με φάνε λάχανο και βρεθώ σε κανένα χαντάκι και την αφήσω μόνη της στον κόσμο!!!:P
δηλαδη τωρα δεν?? :redface:
:P
Μου έστειλε Pm ο Μοrelo

Όποιος αλλάζει την ψήφο του το λέει δημόσια στο thread. Το δημοσιοποιώ επειδή είναι offline τώρα.
Ευχαριστω focko που το δημοσιευσες εδω γιατι εκεινη τη στιγμη δεν μου ανοιγε το chant and fun!!Και ξεχασα να σου πω να το γραψεις εδω αλλα ευτυχως το εβαλες,αλλιως θα εφευγα!
δυστυχως δεν ημουν σπιτι μετα την ισοπαλια :(
Αναρωτιεμαι γιατι να το εκανε αυτο αραγε???
για να μην φυγω προφανως :P

failed Ε? 1η φορα χανουν δολοφονοι??Παιζει να ειμαι πολυ ασχετος :cry_x:
Μου αρεσει που ολοι λετε οτι την Μαρια δεν την ειχατε υποψιαστει και αυτην βγαλατε πρωτα lol και εμεινα απτον 1ο γυρο μονος μου :mad:
συγνωμη σε οποιον αναφερθηκα με "σκληρα" λογια αλλα επρεπε να το κανω καποιες φορες,αλλωστε μερος του παιχνιδιου δεν ειναι?? δεν τα εννουσα βεβαια,απλα ημουν δολοφονος so....
σορρυ Μαρια,ξερω περιμενες πολλα απο μενα και σε απαγοητευσα :cry_x::cry_x: :P
ανεξαρτητως αποτελεσματος εγω το ευχαριστηθηκα πολυ παντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
δεν ημουν σιγουρη, αμα ηταν λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ημουν εγω δολοφονος??? NO WAYZZZZZZ! :D:D


Nαι λες και δεν το ηξερα αχαχαχαχααχα :P


δηλαδη τωρα δεν?? :redface:
:P

Ευχαριστω focko που το δημοσιευσες εδω γιατι εκεινη τη στιγμη δεν μου ανοιγε το chant and fun!!Και ξεχασα να σου πω να το γραψεις εδω αλλα ευτυχως το εβαλες,αλλιως θα εφευγα!
δυστυχως δεν ημουν σπιτι μετα την ισοπαλια :(

για να μην φυγω προφανως :P

failed Ε? 1η φορα χανουν δολοφονοι??Παιζει να ειμαι πολυ ασχετος :cry_x:
Μου αρεσει που ολοι λετε οτι την Μαρια δεν την ειχατε υποψιαστει και αυτην βγαλατε πρωτα lol και εμεινα απτον 1ο γυρο μονος μου :mad:
συγνωμη σε οποιον αναφερθηκα με "σκληρα" λογια αλλα επρεπε να το κανω καποιες φορες,αλλωστε μερος του παιχνιδιου δεν ειναι?? δεν τα εννουσα βεβαια,απλα ημουν δολοφονος so....
σορρυ Μαρια,ξερω περιμενες πολλα απο μενα και σε απαγοητευσα :cry_x::cry_x: :P
ανεξαρτητως αποτελεσματος εγω το ευχαριστηθηκα πολυ παντως :D


Βασικά δεν είναι πρώτη φορά που χάνουν οι δολοφόνοι.... 26 Παλέρμο έχουν παιχτεί δεν γίνεται όλο να νικάνε!!:P:P
Δημήτρη μου θα σε αγαπάω για πάντα.. Εγώ και η κόρη μας η Ιωάννα σε περιμένουμε σπίτι!:P

Πάντως γίνεται να γίνω και εγώ μια φορά δολοφόνος??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εχεις γινει ποτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πάντως γίνεται να γίνω και εγώ μια φορά δολοφόνος??:D
Θα μας ξεκληρίσεις:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Βασικά δεν είναι πρώτη φορά που χάνουν οι δολοφόνοι.... 26 Παλέρμο έχουν παιχτεί δεν γίνεται όλο να νικάνε!!:P:P
Δημήτρη μου θα σε αγαπάω για πάντα.. Εγώ και η κόρη μας η Ιωάννα σε περιμένουμε σπίτι!:P

Πάντως γίνεται να γίνω και εγώ μια φορά δολοφόνος??:D
α ωραια... μου εφυγε ενα βαρος =)
Μη με περιμενετε...θα κανετε πολυ καιρο να με δειτε,μη σας πω οτι δε θα με ξαναδειτε... με τοσους που σκοτωσα ισοβια θα φαω :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
εχεις γινει ποτε?

Όχι..:redface:

Θα μας ξεκληρίσεις:redface:.

Όχι καλέ,... Μόνο τον ρουφιάνο!:P

α ωραια... μου εφυγε ενα βαρος =)
Μη με περιμενετε...θα κανετε πολυ καιρο να με δειτε,μη σας πω οτι δε θα με ξαναδειτε... με τοσους που σκοτωσα ισοβια θα φαω :P:P

Χαχχαχα. Οκ..:P
Θα κλειστώ σε μοναστήρι να προσεύχομαι για τη σωτηρία της ψυχής σου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ρε Ζωη μονη θες να με αφησεις???:ropalo:Γιατι εγω δεν σκοπευω να σε ακουλουθησω στο Μοναστηρι!!!:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
S.I.D γράψε το τελευταιο επεισόδιο μην απογοητεύεις τον λαό σου. Ας είναι και μικρό (π.χ. έγινε ένας σεισμός και πεθάνανε όλοι)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Sid Sid Sid Sid!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
sid, μας καθυστερείς:P Άντε, γρήγορα, ανυπομονώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μα γιατι να πεθανουν Ολοι???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τσοφ σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top