Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ωχχ...την Δευτέρα έχω φεύγω και δεν θα μπορώ να μπαίνω..:worry:
σε αυτή την περίπτωση τι μπορώ να κάνω; μπορεί κάποιος άλλος να μπει στην θέση μου; :/

Θα ανοίξω την ψηφοφορία αύριο το απόγευμα: και θα προλάβεις να ψηφίσεις 1 φορά και να βοηθήσεις την ομάδα σου.
Δεν έχω πρόβλημα να βάλω άλλον στην θέση σου αλλά θα είναι αδικία για τους πολίτες αν είσαι δολοφόνος και αδικία για τους δολοφόνους αν είσαι πολίτης :).
Οπότε δε μπορώ να βάλω άλλον :confused: (εγώ θέλω αλλά δε μπορώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, καταλαβαίνω...αλλά άμα βάλουμε κάποιον της ίδιας ιδιότητας που έχει βγει από το παιχνίδι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χωρις να ξερουμε τι ειναι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
χωρις να ξερουμε τι ειναι......

Ακριβώς..κάποιος από τις αποχωρήσεις με κρυφή ιδιότητα..
Τώρα,ο Φόκος θα μας πει αν γίνεται να το κάνουμε αυτό..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ναι, καταλαβαίνω...αλλά άμα βάλουμε κάποιον της ίδιας ιδιότητας που έχει βγει από το παιχνίδι; :worry:
Tότε αν είσαι πολίτης θα διαμαρτηρυθούν οι δολοφόνοι (γιατί αυτοί χαίρονται να βλέπουν κόσμο να βγαίνει και έχουν περισσότερες ελπίδες να νικήσουν).
Από την άλλη αν είσαι δολοφόνος θα χαρούν οι πολίτες και δε θα θέλουν άλλο δολοφόνο δίπλα τους. :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Αν ανοίξω αύριο το μεσημέρι... την ψηφοφορία θα προλάβεις; αλλιώς να την ανοίξω τώρα :)
Εγω θέλω να μπουνε ολοι οι χρηστες του ischool του e-steki και του mycat στο Παλέρμο αλλά τότε θα διαμαρτυρηθούν οι δολοφόνοι γιατί πρέπει να σκοτώνουν για χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αμα ψηφισει απο το βραδυ της κυριακης ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Tότε αν είσαι πολίτης θα διαμαρτηρυθούν οι δολοφόνοι (γιατί αυτοί χαίρονται να βλέπουν κόσμο να βγαίνει και έχουν περισσότερες ελπίδες να νικήσουν).
Από την άλλη αν είσαι δολοφόνος θα χαρούν οι πολίτες και δε θα θέλουν άλλο δολοφόνο δίπλα τους. :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Αν ανοίξω αύριο το μεσημέρι... την ψηφοφορία θα προλάβεις; αλλιώς να την ανοίξω τώρα :)

Για καλό ή κακό άνοιξε την τώρα, αλλά μετά που δεν θα ψηφίζω δεν θέλω να αποκλειστώ...ήδη έχω 2 απουσίες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial:
  2. gianniskeeper
  3. mariza93:
  4. kleop:
  5. Morelo
  6. Κλεοπάτρα
  7. zoitca
ψήφοι

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin

Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και μεχρι ποτε ψηφιζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μέρχι δευτέρα 20:00

Και γιατί δεν έχει νόημα να το καθυστερώ θα πω και την απάντηση του γρίφου και την αποκάλυψη πληροφορίας.

Το βραδάκι τώρα γιατί τώρα ....... μπλουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ Φόκε! :)

(ξέχασες την Zoitca :P)

Ψηφίζω Morelo γιατί μου φαίνεται ύποπτος...τώρα αν δω κάτι άλλο παράξενο θα αλλάξω ψήφο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ρε Φόκε δεν ψόφησα ακόμα!!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Φοκο να ξες εγω θα ειμαι παντα προθυμη να σε βοηθησω ως μελος της ΣΕ.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00 τη Δευτέρα
Λίστα για Δευτέρα 16/08/2010
:)


  1. rewial:
  2. gianniskeeper
  3. mariza93:
  4. kleop:
  5. Morelo
  6. Κλεοπάτρα Morelo
  7. zoitca
ψήφοι
1 Μorelo

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  10. janewin Mvp (πολίτης)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισ
2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin


Δευτέρα μαθαίνετε την ταυτητα του νεκρού
Την Τρίτη του mvp
[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φοκο να ξες εγω θα ειμαι παντα προθυμη να σε βοηθησω ως μελος της ΣΕ.....:P

Ωραια σου στέλνω τις ιδιότητες :D φεύγεις από την φυλακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Eμμμ για το επομενο το ελεγα αλλα τες πα!!!!θα ειμαι και σε αυτο...:D

Στειλε στελε!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eμμμ για το επομενο το ελεγα αλλα τες πα!!!!θα ειμαι και σε αυτο...:D

Στειλε στελε!!!:clapup:

Τώρα είναι αργά σου έστειλα (μη σκοτώνεσαι κιόλας όποτε έχεις χρόνο)
παω θάλασσα. :D γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
καλό μπανακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ψηφιζω Κλεοπατρα με το εξης σκεπτικό:
1)τη Rewial δε γινεται να την ψηφισεις:redface:
2)η μαριζα θα βαλει ολους τους Ηρακλειοτες να με σκοτωσουν για να παρουν εκδικηση με βεντετα
3)Ισως ψηφιζα Morelo γιατι ημουν αναμεσα σε αυτον και την Κλεοπατρα αλλά 4)
4)Στον προηγούμενο γύρο ψήφισα kleop με την αιτιολογια οτι ειναι δυο κλεοπατρες μεσα και τις μπερδευω στα διαλα,οπότε τωρα πρεπει να ψηφισω και τη δευτερη για να μην παραπονιεται η kleop.

Αυτά.

υγ)Φοκο η επομενη δολοφονία να γίνει στο αρχαίο στάδιο,
και να ανακαλυψει το πτώμα group Ιαπωνων
.Θελω πολυ να σε δω να ζωγραφιζεις Ιαπωνες ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top