Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
ο νικητης ειναι καλος ή κακος?

Θαρρώ πως δε μπορώ να το πω αυτό :redface: και δεν μπορώ να αποκαλύψω και το όνομα του νικητή/τριας γιατί στη συνέχεια θα τον διώξετε για να διαπιστώσετε αν ήταν πολίτης/δολοφόνος για να καταλάβετε αν η πληροφορία ήταν σωστή λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ε αφου το λενε ολοι ας πω και εγω την πικρη αληθεια πως αργησα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω εστειλα αλλα ηταν σωστη.....και ομως....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
και ομως????????? τι μας κρυβεις Ιωαννα??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,565 μηνύματα.
Θαρρώ πως δε μπορώ να το πω αυτό :redface: και δεν μπορώ να αποκαλύψω και το όνομα του νικητή/τριας γιατί στη συνέχεια θα τον διώξετε για να διαπιστώσετε αν ήταν πολίτης/δολοφόνος για να καταλάβετε αν η πληροφορία ήταν σωστή λάθος.

Εδώ ξεκληρίζουν αθώους μετά περισσής βεβαιότητος δια την ενοχήν τους κι ας έβγαζε μάτι ότι άλλοι είναι οι δολοφόνοι :pfff: Σιγά μη σκέφτονταν όλη αυτή τη διαδικασία. :pfff:
(no offence παιδιά, πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Τι μας κρύβεις εσύ Δημήτρη??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λες να εκλαιγα αμα κερδιζα???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε αφου το λενε ολοι ας πω και εγω την πικρη αληθεια πως αργησα...:/:
Αστα να πανε Ιωαννα, κι εγω μια απο τα ιδια... Εστειλα, αλλα με ειχαν προλαβει:P!! Πολυ φοβαμαι πως θα το εχει λυσει η Zoitca και οι πληροφοριες θα ειναι ο,τι να 'ναι:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
για να μας μπερδεψεις....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αστα να πανε Ιωαννα, κι εγω μια απο τα ιδια... Εστειλα, αλλα με ειχαν προλαβει:P!! Πολυ φοβαμαι πως θα το εχει λυσει η Zoitca και οι πληροφοριες θα ειναι ο,τι να 'ναι:P...

Μπααα εγω τεινω πιο πολυ προς την κλεοπ σε αυτον τον τομεα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Λες να εκλαιγα αμα κερδιζα???:confused:

Ναι... Για να μας αποδείξεις το αντίθετο...Ότι δηλαδή και καλά δεν έλυσες το γρίφο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Λες να εκλαιγα αμα κερδιζα???:confused:
Ναι,για αυτο που εγραψαν οι foreverfreak,z0itCa :P

Τι μας κρύβεις εσύ Δημήτρη??:P
εγω τιποτα.. δεν κερδισα
εσυ??γιατι μαλλον κερδισες .. βρηκες το γριφο και το στειλες στον focko :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι αυτα που ελεγα τοσο καιρο ηταν αληθεια αλλα δεν με πιστευατε......:/:τωρα συμβαινει ακριβως το ιδιο αλλα δε αυτην την περιπτωση δεν με πιστευεις μονο εσυ πραγμα που δειχνει οτι εισαι ενοχη.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Λοιπον καλημερα πρωτα απο ολα! εγω τις τελευταίες μέρες ψήφιζα συνεχεία ζωή γιατί κάτι δεν μαρεσε (και συνεχίζει να μην μαρεσει) ως που χθες ειδα ενα μεγαλο μερος να ψηφιζει την ιωαννα και να λενε ξεκαθαρα οτι είναι η δολοφόνος οποτε αλλαξα και ψήφο και την ψηφισα και γω..... χμ ακομα ο μορελο μου έκανε χθες για δολοφονος αλλά αφού όπως όλα έδειχναν η ιωαννα θα ήταν δολοφόνος λέω αποκλείεται να είναι ο μορελο γιατί σε μια φάση του παιχνιδιού την είχε ψηφίσει.....και καπου εδω μπερδεύτηκα.....

μυστικο το εχεις καλε?:worry::worry:
ναι το χει μαθει ολο το ischool!
για να μη μας ματιασουν:redface:
ασχολίαστο!
-winjane με συγχωρεις αλλα ετσι πιστευα :/:
-το ενστικτο μου κανει λαθαρες τωρα τελαυταια στα διαλα*:hmm:
το ενστικτο σου δεν πάει καθόλου καλά αυτο ξέρω εγώ.....:worry: μήπως τελικά κρύβεις κάτι? :P

εγω δεν το παιζω αθωως,ειμαι... και δεν το διατυμπανιζω οπως κανει η z0itCa και η mariza_93 πολυ συχνα θεώντας να μας πεισουν για την αθωωτητα τους!!Τις οποιες τις υποπτευομαι για δολοφονες ειδικα η z0itCa η οποια εχει φτασει 2 φορεςνομιζω κοντα στην αποχωρηση και τελευταια στιγμη γλυτωνει.. πως αραγε?? ο ρολος του δολοφονου μαλλον της δινει αυτη την ικανοτητα ωστε να δολοφονει τα ατομα που θελει και να ριχνει τις υποψιες αλλου,με τον συνεργατη της tsarachaf ...
μμμμ εσυ τελικά τι ρόλο βαρας? γιατί δεν μας τα λες και πολυ καλα! πρωτα απο ολα ολοι αθώοι δηλωνουν όποτε πλέον η ατάκα είμαι αθώος καταντάει λίγο σαν ψέμα! δευτερον πότε δεν διατυπαντισα ότι είμαι αθώα....αν εννοείς τα υπονοούμενα ότι τώρα θα μας πουν και δολοφόνους τότε οκ άλλα είναι το μόνο που έχω πει....ενώ υπάρχουν άλλοι που το μόνο που ξέρουν και λένε είναι η ατάκα είμαι αθώος! (δεν εννοώ μόνο εσένα)......μήπως προσπαθείς να κρύψεις κάτι και χρησιμοποιείς άλλα άτομα γι αυτο? :hmm:



Λοιπον δεν ξερω γιατι αλλα ειμαι 1000% σιγουρη πως η μαριζα ειναι αθωα.....:)
:D
Δεδομενο no1: Η mariza ειναι εντελως αθωα και για αυτο κοβω και το κεφαλι μου αμα χρειαστει (μα τι λεω, προλαβαν να το κανουν οι δολοφονοι:P)!! Φαινεται πως η κακομοιρα εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια και πιστεψτε με, φαινεται ποτε καποιος παιχτης ειναι μπερδεμενος στ'αληθεια η παριστανει το μπερδεμενο...
Δεδομενο no2: Η roseberry ειτε επεσε θυμα της πλεκτανης των δολοφονων, ειτε ηταν το τσιρακι της ολης υποθεσης!! Μολις πεθανε εκανε ενα βαρυσημαντο post (btw οταν μας δολοφονουν δεν εχουμε τελευταια λογια:P), στο οποιο ελεγε πως τωρα ολοι ξερουν ποιος ειναι ο δολοφονος... Και ερχομαι και ρωταω εγω: Μα καλα, χαζη ειναι η Janewin, υπηρχε περιπτωση να δολοφονησει τη Μπλιο, ενω ηταν το μονο ατομο που την ειχε ψηφισει?? Δε νομιζω... Α, στα ενοχοποιητικα στοιχεια να προσθεσω πως στην αρχη του παιχνιδιου ειχε πει για να προστατεψει τη Ζωιτσα, πως μαλλον ειναι νοσοκομα!! Ε, θα μου πειτε που ειναι το περιεργο!?! Η Ζωιτσα ειναι 100% δολοφονος... Και καπως ετσι περναμε στο δεδομενο no3!!
Δεδομενο no3: Η Ζωιτσα ειναι σιγουρα δολοφονος και καλο θα ηταν να τη βγαλετε τωρα που υπαρχει αποκαλυψη ταυτοτητας!! Θεωρω πως πλεον εχει αποκτησει μια x y εμπειρια στο παιχνιδι και μετα τη δολοφονια της roseberry, κανει το τρελο και ψηφιζει τη Janewin... Καλα, μας περνας για χαζους?? Οπως ειπα και πιο πανω, αν οντως η Janewin ηταν δολοφονος, δε θα εβγαζε τα χερακια της να βγαλει τα ματακια της!! Μαλιστα ειχες και μια ανεξηγητη σιγουρια πως ηταν εκεινη, πραγμα που εχει ξανασυμβει στο παιχνιδι... Ασχολιαστο!! Επισης, το να ρωτας συνεχεια ποσοι δολοφονοι ειναι στο παιχνιδι (και καλα επειδη εχεις αγωνια), ειναι η καλυτερη μεθοδος για να κρυψεις την ενοχη σου... Και ειπαμε, να το κανεις μια φορα για να μπλοφαρεις, αλλα εσυ το παραχ***ς:P!! Δυστυχως δεν ξερω ακομα ποιος ειναι ο δευτερος δολοφονος, αλλα θα επιστρεψω για να συμπληρωσω το δεδομενο 4 (εκτος κι αν βεβαια εχει αποχωρησει)...
1) χαχαχα με εχετε καταλάβει......εγώ παντως το πα οτι δεν τα παω καλα με τα παιχνιδια.......:P
2) τα λεγα εγω για την Ζωη αλλά με βγάλατε χαζή.....χαχα (οτι και καλα δεν ξερω να παιζω:D)
3) δεν έχω κάτι να πω περιμένω το δεδομένο 4):P

έτσι γατόνια μου μεγάλα... Βγάλτε με... Αλλά όχι σε τυχαία μέρα.. θέλω να βγω με ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ!!!! για να δω τα ωραία μουτράκια σας να γίνονται χλωμά από την έκπληξη!!!
:clapup::clapup:

Καλημέρα σε όλους!
:worry:
(πρέπει να αλλάξεις ατάκα)


αυτα ειχα να πω.......ααααααα και το γρίφο του φόκου δεν το πρόλαβα :mad:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι... Για να μας αποδείξεις το αντίθετο...Ότι δηλαδή και καλά δεν έλυσες το γρίφο..:P
Η πρωτη παραθεση (απο την kleop), που κολλαει?? Zoitca, τι προσπαθεις να κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,411 μηνύματα.
Η πρωτη παραθεση (απο την kleop), που κολλαει?? Zoitca, τι προσπαθεις να κανεις??

Ρε παιδιά ηρεμήστε δεν είμαι ο Χάνιμπαλ!!!!:P
Απλά είχα μία ξεχασμένη πολαπλή παράθεση ανοικτή και βγήκε και αυτό χωρίς να το καταλάβω!
Όσο για τον γρίφο που λέτε όλοι, μακάρι να το είχα λύσει εγώ αλλά μπορώ να πω ότι με κολακεύετε πολύ που νομίζετε ότι τον έλυσα εγώ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι,για αυτο που εγραψαν οι foreverfreak,z0itCa :P

Και εγω που νομιζα οτι ο φορεβερφρικ με πιστευει.....:hmm: μηπως μπερδευτηκες ρε Δημητρη??:worry::whistle:

Ζωη αστα να πανε.....:redface:απορω τι το τοσο τραγικο ειπα και ακομα με θεωρεις ενοχη για ολα τα κακα του κοσμου....:(

ΥΓ:συγχρονιστειτε επιτελους!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπααα εγω τεινω πιο πολυ προς την κλεοπ σε αυτον τον τομεα....;)
Ναι, αλλα ακομα και αν το εχει λυσει η Kleop, δε μπορουμε να ειμαστε σιγουροι για τα αποτελεσματα του γριφου!! Ο δευτερος δολοφονος ειναι αναμεσα σε γιαννη, kleop και rewial, αν και την τελευταια, μετα απο πολυ ψαξιμο εχω σταματησει να την υποπτευομαι... Το ολο μου σκεπτικο θα σας το αναλυσω αργοτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top