Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
θέλω να αλλάξω ψήφο αλλά βαριέμαι
να διαβάσω όλες τις σελίδες........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
μπλοφαρεις αγαπητε μου!:whistle:
σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εγω με αυτη την σκεψη ζω καθε μερα στα διαλα..ποτε θα ψοφησω :hmm:αλλα αυτο δεν ηταν τιποτα για εμενα και για να φτιαχτεις λιγο ελπιζω να βγεις απο το παλερμο γιατι εισαι ο ενας δολοφονος να σου βγαλουμε το δερμα και να σε πεταξουμε στην θαλασσα..να δεις ποσο ωραια θα ειναι :hmm:

αυτα τα λεω με πολυ αγαπη βεβαια
καλά έχω πέσει κάτω από τα γέλια :lol: :lol: :lol: Ρε μην είσαι τόσο στρίγγλα:P. Mερικοί νομίζουν πως τα λες στα σοβαρά:P
Μέλος Δουε του Παλέρμο είναι και η Phoebe
:D από σημερα
ΣουΕ μάλλον:redface: κ αυτό μηχανικά το έγραψες:D.
Ψηφιζω TSARACHAF επειδη ειναι το μονο αγορι μαζι με τoν Μοrelo κι ο αλλος ειναι ησυχος οποτε θα εχω λιγοτερο ανταγωνισμο :P :P :P :P
Ο γκόμενος της Ρόδου:lol::redface:.

Sοrry δεν θα ξαναμιλήσει η Νούλου, αλλά μ' αρέσει το παιχνίδι έτσι όπως εξελίσσεται:P. Είστε υποκριτάκια:D.
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
ΣουΕ μάλλον:redface: κ αυτό μηχανικά το έγραψες:D.


:flowers:
Όχι δεν ήξερα πως το λέγαμε. Το έλεγα Δ.Ο.Ε. και μετά σκέφτηκα Δ.Ο.Υ.Ε γιατι θυμομουνα το Υ. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. rewial:
  2. roseberry: tsarachaf
  3. gianniskeeper tsarachaf
  4. mariza93: zoitca
  5. kleop
  6. Janewin
  7. Morelo
  8. Zoitca janewin
  9. Κλεοπάτρα
  10. tsarachaf
ψήφοι
2 tsarachaf
1 zoitca
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καλά έχω πέσει κάτω από τα γέλια :lol: :lol: :lol: Ρε μην είσαι τόσο στρίγγλα:P. Mερικοί νομίζουν πως τα λες στα σοβαρά:P


xaxaxaxa δεν τα λεω στα σοβαρα ρε συ.....η αληθεια ειναι οτι ηταν λιγο σκληρο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μια μικρη ενημερωση προς τη ΣΕ... Η misskit ψηφισε πριν απο το θανατο της τη Zoitca, οποτε η ψηφος της μετραει... Ολα τα αλλα καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

πάλι έκανα λάθος :(

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. misskit zoitca
  2. rewial
  3. roseberry: tsarachaf
  4. gianniskeeper tsarachaf
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin
  8. Morelo
  9. Zoitca janewin
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf
ψήφοι
2 tsarachaf
2 zoitca
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
πρωτα απ ολα σορρυ για χθες που δεν ψηφισα αλλα δεν προλαβα ειχε περασει η ωρα!
Τωρα μετα απο την δολοφονια της MissKit την οποια μπορω να πω οτι την περιμενα αφου ειχε αρκετες "λογομαχιες" με καποια ατομα,και ετσι στο μυαλο μου εχω καποια ατομα που νομιζω οτι ειναι δολοφονοι!
1η υποψια μου ειναι οτι ισως η z0itCa ειναι μια απτους δολοφονους γιατι ειχε αρκετες "λογομαχιες" με την ΜισσΚιτ και μολις ειδε οτι ειχε περισσοτερες ψηφους απτην MissKit ,μαθαινουμε οτι δολοφονειται η MissKit...:hmm:
2η υποψια μου ειναι για τον tsarachaf γιατι καποια απτα μηνυματα του μου φαινοντε περιεργα οπως πχ εκει που γραφει
"ειμαι πολυ κακος και εκδικητικος ελπιζω να με βγαλουν και να σε βρουν σε χαντακι το επομενο πρωι προς αποδειξην του οτι δεν ειμαι εγω ο δολοφονος..."
εδω ο tsarachaf στην αρχη λει οτι ειναι κακος και εκδικητικος (οπως ενας δολοφονος αλλωστε) και μετα βγαζει τον εαυτο του απ εξω...:hmm:

ψηφιζω tsarachaf προς το παρων :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
λεγε τετοια λεγε τετοια....και μετα στην αποκαλυψη θα δουμε ποιος ηταν τι αγαπητε μου

Ακριβως αυτο λεω κι εγω... Και με τον ρυθμο που παμε μαλλον θα πετυχετε τον σκοπο σας να ξεπαστρεψετε αλλον εναν αθωο...

Ψηφιζω TSARACHAF επειδη ειναι το μονο αγορι μαζι με τoν Μοrelo κι ο αλλος ειναι ησυχος οποτε θα εχω λιγοτερο ανταγωνισμο :P :P :P :P

Δεν λες καλυτερα οτι σου γυαλισε η aporw και θες να με μαντρωσεις και να την βοηθησεις να δραπετευσει πριν το κανω εγω νομιζοντας πως θα πεσει στην αγκαλια σου???? Τι νομιζεις δεν σε πηρα εγω χαμπαρι???:mad::mad:

καλά έχω πέσει κάτω από τα γέλια :lol: :lol: :lol: Ρε μην είσαι τόσο στρίγγλα:P. Mερικοί νομίζουν πως τα λες στα σοβαρά:P

Πες τα... Τετοιον βαναυσο ανθρωπο απορω πως τον κραταμε στο παιχνιδι ακομα...:P

Ο γκόμενος της Ρόδου:lol::redface:.

Μην τα λες ετσι... Γιατι εχουμε πολλους φθονερους εδω μεσα και δεν με βλεπω να την γλιτωνω...:P

Sοrry δεν θα ξαναμιλήσει η Νούλου, αλλά μ' αρέσει το παιχνίδι έτσι όπως εξελίσσεται:P. Είστε υποκριτάκια:D.
:flowers:

Εεεεε... Μα κι η υποκρισια(ειτε ειναι καποιος αθωος ειτε ενοχος) δεν ειναι κατι βασικο για να κερδισει καποιος το Παλερμο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Δεν λες καλυτερα οτι σου γυαλισε η aporw και θες να με μαντρωσεις και να την βοηθησεις να δραπετευσει πριν το κανω εγω νομιζοντας πως θα πεσει στην αγκαλια σου???? Τι νομιζεις δεν σε πηρα εγω χαμπαρι???:mad::mad:

Πως μ αρεσει οταν με διεκδικεις..:redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τον καημενο .....ελα μωρε ετσι και αλλιως δεν εχεις ακουσει οτι στο τελος παντα οι καλοι κερδιζουν...!
το πολυ πολυ θα βγει σημερα ο ενας δολοφονος δηλαδη εσυ:D και αυριο θα ξεπαστρεψουμε και τον αλλον :D

ΥΓ εμενα κατι μου λεει οτι θα με δολοφονησουν αλλα καλη καρδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

πάλι έκανα λάθος :(

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. misskit zoitca
  2. rewial
  3. roseberry: tsarachaf
  4. gianniskeeper tsarachaf
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin
  8. Morelo tsarachaf
  9. Zoitca janewin
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf
ψήφοι
3 tsarachaf
2 zoitca
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

[/quote][/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πως μ αρεσει οταν με διεκδικεις..:redface::redface::P

Ε μα, μπορω να κανω κι αλλιως???:redface:

τον καημενο .....ελα μωρε ετσι και αλλιως δεν εχεις ακουσει οτι στο τελος παντα οι καλοι κερδιζουν...!
το πολυ πολυ θα βγει σημερα ο ενας δολοφονος δηλαδη εσυ:D και αυριο θα ξεπαστρεψουμε και τον αλλον :D

ΥΓ εμενα κατι μου λεει οτι θα με δολοφονησουν αλλα καλη καρδια :P

Ναι οι καλοι κερδιζουν... Οι καλυτεροι για την ακριβεια... Οχι ομως οι χαρακτηρες αλλα οι υποκριτες...

Χαχαχα... Θα χει πολυ πλακα αν πεθανεις αυριο... Θα εχετε φτασει στο αποκορυφωμα της υποκρισιας...:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ηρθε η ωρα να μιλησω και εγω...
ψηφιζω tsarachaf επειδη ολο μες στην απειλη ειναι και αυτο δεν μου αρεσει καθολου:hmm:.
αντε σιγα σιγα να βγαζουμε και κανεναν δολοφονο...
βεβαια μεγαλα λογια μη λες μεγαλη μπουκια φαε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ετσι οπως παμε, δολοφονο δεν θα βγαλουμε ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ωραια! ελα και εσυ στην παρεα φυλακισμενων και νεκρων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
xaxax ειναι στα αμεσα σχεδια σας να με βγαλετε απο την μεση γιατι ξερετε οτι τα ξερω ολα (λεμε τωρα):hmm:
αλλα εγω δεν σε φοβαμαι αδιστακτε δολοφονε της δεκαρας :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αμα βγεις θα εισαι και εσυ στην παρεα φυλακισμενων και νεκρων!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
xaxax ειναι στα αμεσα σχεδια σας να με βγαλετε απο την μεση γιατι ξερετε οτι τα ξερω ολα (λεμε τωρα):hmm:
αλλα εγω δεν σε φοβαμαι αδιστακτε δολοφονε της δεκαρας :whistle:

Αν ημουν δολοφονος θα ειχες ηδη πεθανει σημερα... Γιατι παιζεις πολυ εξυπνα και θα σε θεωρουσα επικινδυνη...:)

Αλλα σ'αυτην την περιπτωση κανεις τραγικο λαθος και μαλλον φταιω εγω με την διαχειριση των ποστ μου... Αλλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου οποτε klein mein...:P

Κι εχεις δικιο... Ειμαι αδιστακτος:devil::devil:... Αλλα(δυστυχως) δεν ειμαι δολοφονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

πάλι έκανα λάθος :(

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )


  1. misskit zoitca
  2. rewial
  3. roseberry: tsarachaf
  4. gianniskeeper tsarachaf
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop tsarachaf
  7. Janewin
  8. Morelo tsarachaf
  9. Zoitca janewin
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf
ψήφοι
4 tsarachaf
2 zoitca
1 janewin

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
  7. misskit πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top