Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τώρα που είσαι φυλακή. Μπορείς να μου δώσεις το κουνελάκι σου; Στην φυλακή που μπήκες δεν επιτρέπονται ζωάκια.:worry:

τα 9 κουνελακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγω δεν ψηφησα αρνητικα πουθενα!
και συνεχεια οτι κανω σε ενοχλει! ενα απλο εμοτιονς εβαλα και χαλας το κοσμο...

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
πρωτον που ειναι το συνεχεια? δευτερον ειπα την αποψη μου αν θες και σου επιτρεπεται συνεχισε να ποσταρεις οοοοτι θελεις και να ψηφιζεις και οοοοοτι θελεις!:D

Επειδη δεν θελω να δωσω συνεχεια θα σταματησω εδω..απλα θα πω..δεν ειμαι εγω στην τσιτα επειδη με διωξανε...αλλος ειναι!:D

Καλη συνεχεια πιτσιποπακια μου!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
πρωτον που ειναι το συνεχεια? δευτερον ειπα την αποψη μου αν θες και σου επιτρεπεται συνεχισε να ποσταρεις οοοοτι θελεις και να ψηφιζεις και οοοοοτι θελεις!:D

Επειδη δεν θελω να δωσω συνεχεια θα σταματησω εδω..απλα θα πω..δεν ειμαι εγω στην τσιτα επειδη με διωξανε...αλλος ειναι!:D

Καλη συνεχεια πιτσιποπακια μου!:):):)

1ο δεν ειμαι στην τσιτα επειδη εφυγα, ενα παιχνιδι ειναι!:) απλως εσυ λιγο το παρατραβας...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
2.ειμαι αναμεσα σε tsarachaf (ωραιο nick) και misskit :hmm:

Thnx!!! Και για την υποψια και για τα καλα σου λογια...


ενώ εκείνη είχε ψηφίσει τον τσαφ τσουφ :whistle: Τυχαίο και πάλι;

ε οχι και τσαφ τσουφ... Αντε μην αρχισω τα τσαφ τσουφ στο αγριο και γινει κανας χαμος εδω μεσα... Αν ειναι τοσο δυσκολο το tsarachaf λεγετε με Ακριβο...


Κι επειδη και με εκνευρισες αναφορικα με το nick μου αλλα και μου μοιαζεις αρκετα με δολοφονο που ξεκινησε ανετα αλλα αρχιζει και αγχωνεται και κινδυνευει να καρφωθει παρε μια ψηφο κι απο μενα...MissKit, λοιπον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )

  1. misskit:
  2. rewial:misskit
  3. roseberry: misskit
  4. gianniskeeper
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin
  8. Morelo
  9. Zoitca
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf misskit
ψήφοι
3 misskit
1 zoitca

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp
[/quote][/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Όσο περισσότερα τόσο καλύτερα εμένα μου αρέσουν τα ζωάκια.:D

9 κουνελια,1 σκυλο, 7 χαμστερ, 3 ινδικα χοιριδια, 2 παπαγαλους, 2 ψαρια! αυτα τα λιγα...:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ε οχι και τσαφ τσουφ... Αντε μην αρχισω τα τσαφ τσουφ στο αγριο και γινει κανας χαμος εδω μεσα... Αν ειναι τοσο δυσκολο το tsarachaf λεγετε με Ακριβο...

Ποσο μ'αρεσει οταν αγριευεις...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Φοκο τελικα θα ανοιξουν τα 2 θεματα που θα μιλανε οι πεθαμενοι και οι φυλακισμενοι?:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
9 κουνελια,1 σκυλο, 7 χαμστερ, 3 ινδικα χοιριδια, 2 παπαγαλους, 2 ψαρια! αυτα τα λιγα...:eek:

Θα πάρω τα κουνέλια και τα ψάρια. Τα αλλα να τα μοιραστουν οι άλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μμμμ πειραζει που εγω δεν καταλαβα τιποτα απο την βοηθεια??:(

Δεν είναι κάτι... Απλά μετά από αυτό νομίζω ότι κατάλαβα τι γίνεται....;)
Ωστόσο δεν είμαι σίγουρη και δεν θα ήθελα να σας πω Ράδιο Άρβυλα.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ποσο μ'αρεσει οταν αγριευεις...:redface::redface:

Μμμμμμμμμμ...:redface::redface:

9 κουνελια,1 σκυλο, 7 χαμστερ, 3 ινδικα χοιριδια, 2 παπαγαλους, 2 ψαρια! αυτα τα λιγα...:eek:

Εγω θελω τα χαμστερ!!! Γιατι το δικο μου πεθανε???:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΣΟΚ έχει προκαλέσει στην μικρή κοινωνία της Ρόδου η εύρεση.... μιας ανθρώπινης καρδίας στην παραλία της Αφαντού. Ακόμα δεν ξέρουμε σε ποιον ανήκει. Γίνεται ανάλυση DNA στο εγγληματολογικό υπεσύγχρονο εργαστήριο και θα έχουμε ταυτοποίηση στις 13:00.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μμμμμμμμμμ...:redface::redface:



Εγω θελω τα χαμστερ!!! Γιατι το δικο μου πεθανε???:(:(

τωρα μας ρωτας αν πεθανε το δικο σου?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τωρα μας ρωτας αν πεθανε το δικο σου?:P:P

Οχι... Απλα ξεχνιεμαι και βαζω ερωτηματικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Thnx!!! Και για την υποψια και για τα καλα σου λογια...




ε οχι και τσαφ τσουφ... Αντε μην αρχισω τα τσαφ τσουφ στο αγριο και γινει κανας χαμος εδω μεσα... Αν ειναι τοσο δυσκολο το tsarachaf λεγετε με Ακριβο...


Κι επειδη και με εκνευρισες αναφορικα με το nick μου αλλα και μου μοιαζεις αρκετα με δολοφονο που ξεκινησε ανετα αλλα αρχιζει και αγχωνεται και κινδυνευει να καρφωθει παρε μια ψηφο κι απο μενα...MissKit, λοιπον...

Εντάξει. :redface: Δεν ήξερα ότι σε ενοχλούσε, έπρεπε να μου το πεις νωρίτερα. :redface: Επίσης marialuluf1 τι σου κάναμε και μας έχεις ταράξει στις αρνητικές; Και μην πεις δεν ήμουν εγώ. Καρφώθηκες μόνη σου. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εντάξει. :redface: Δεν ήξερα ότι σε ενοχλούσε, έπρεπε να μου το πεις νωρίτερα. :redface: Επίσης marialuluf1 τι σου κάναμε και μας έχεις ταράξει στις αρνητικές; Και μην πεις δεν ήμουν εγώ. Καρφώθηκες μόνη σου. :worry:
Πλακα κανω βρε....;)

:hmm:Εκτος απ'οτι την ψηφισαμε κι εφυγε πρωτη πρωτη???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εντάξει. :redface: Δεν ήξερα ότι σε ενοχλούσε, έπρεπε να μου το πεις νωρίτερα. :redface: Επίσης marialuluf1 τι σου κάναμε και μας έχεις ταράξει στις αρνητικές; Και μην πεις δεν ήμουν εγώ. Καρφώθηκες μόνη σου. :worry:
και οπως ειπαν πιο πανω δεν δεινουν βαση!:) και ηθελα να δω τι γινετε αμα πατησω αρνητηκη ψηφο! παντως ειχε πλακα πιο πολυ το εκανα γιατι βαριομουν! αμα θες βαλλε και σε εμενα αρνητικους ψηφους! δεν εχω προβλημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ρε παιδια να ανοιξουμε εκεινα τα θεματακια??:redface::redface: Βαριεμαι να μην μιλαω..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top