Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επιμένω στη ZoitCa... Πριν δήλωσε σημαντική αθώα πολίτης αλλά ψήφισε aporw που ήταν πολίτης. Τυχαίο; Δε νομίζω.. :whistle:

Όπως απάντησα και παραπάνω αλλά προφανώς σε βολεύει να με αγνοείς, και το τσιράκι σαν πολίτης φαίνεται στην αποκάλυψη ιδιότητας...;)

Άλλωστε αυτό που λες είναι γελοίο...
Μόνο εγώ ψήφισα την Απορώ?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 10 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )

  1. misskit
  2. rewial:misskit
  3. roseberry
  4. gianniskeeper
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin
  8. Morelo
  9. Zoitca
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf
ψήφοι
1 misskit
1 zoitca

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp
[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Συγγνωμη για την αργοπορια..:redface: ειχα κοσμο..:redface:

Ενα εχω να πω...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΑΙΤΕ!:pfff::pfff::pfff:
Να προσεχετε πολυ.. Ο δολοφονος ειναι ακομα αναμεσα σας..:whistle::whistle:

Οσο για σενα τρελο μου αγορι..σε περιμενω στην στενη..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σου ειναι λιγο ως παρα πολυ να παρακολουθεις? τι μας λες?:P
δυσκολο? :P


xaxaxa ναι μαρη δυσκολο ....ενα λαθος εκανα στα διαλα
τσοφ :P

λοιπον
υποθετω :

1.η zoitca παιζει να ειναι νοσκομα και δεν ξερω γιατι σας φαινεται υποπτη :hmm:
2.ειμαι αναμεσα σε tsarachaf (ωραιο nick) και misskit :hmm:

θα πεσει πολυ σκεψη βταδιατικα στα διαλα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όπως απάντησα και παραπάνω αλλά προφανώς σε βολεύει να με αγνοείς, και το τσιράκι σαν πολίτης φαίνεται στην αποκάλυψη ιδιότητας...;)

Άλλωστε αυτό που λες είναι γελοίο...
Μόνο εγώ ψήφισα την Απορώ?????:hmm:

Γελοίο; :worry: Μήπως υπερβάλλουμε λίγο στους χαρακτηρισμούς; :worry:
Anyway.. Κι εμένα τσιράκι με έχρισες! Ναι κυρίες και κύριοι τα τσιράκια είναι δύο! Εγώ και η Σιμώνη :lol:

Επίσης, focko μάλλον δεν το είδες, γιατί δεν έβαλα bold ψήφισα κι εγώ zoitCa.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αποφασισα ψηφιζω MISSKIT !
πολυ ανησυχη σε βρισκω αγαπητη :D
τεσπα μπορει και να αλλαξω αυριο αλλα προς το παρων εσυ εισαι η τυχερη!

και για να μην ξεχνιομαστε ο ροζ πανθηρας ποτε δεν κανει λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
αποφασισα ψηφιζω MISSKIT !
πολυ ανησυχη σε βρισκω αγαπητη :D
τεσπα μπορει και να αλλαξω αυριο αλλα προς το παρων εσυ εισαι η τυχερη!

και για να μην ξεχνιομαστε ο ροζ πανθηρας ποτε δεν κανει λαθος

Ω, μεγάλη μου τιμή! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γελοίο; :worry: Μήπως υπερβάλλουμε λίγο στους χαρακτηρισμούς; :worry:
Anyway.. Κι εμένα τσιράκι με έχρισες! Ναι κυρίες και κύριοι τα τσιράκια είναι δύο! Εγώ και η Σιμώνη :lol:

Επίσης, focko μάλλον δεν το είδες, γιατί δεν έβαλα bold ψήφισα κι εγώ zoitCa.

Μπορεί όντως να ήταν κάπως υπερβολικός ο χαρακτηρισμός μου αλλά όπως έχω ήδη ξαναπεί, ποτέ δεν φοβήθηκα να πω την αυτούσια σκέψη μου. Αν σε προσέβαλα ζητώ συγγνώμη και το ξέρεις ότι δεν είχα τέτοια πρόθεση.:redface:
Ωστόσο, αντί να εμένεις στο δικό μου χαρακτηρισμό γιατί δεν απαντάς και στην ερώτηση που σε έθεσα (που είναι και το σημαντικότερο τμήμα;))

Μόνο εγώ ψήφισα την Σιμώνη???:hmm:
Δεν νομίζω!!!

Προφανώς έκανα λάθος και δεν φοβάμαι να το παραδεκτώ. Εσύ φυσικά και δεν είσαι τσιράκι.. είσαι κάτι πολύ παραπάνω!;) Η ειρωνία σου όμως δείχνει μεγάλη ανασφάλεια...;)
Για αυτό λέω να σε τιμήσω και εγώ με την ψήφο μου!
MISSKIT indeed!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν παρεξηγούμαι καθόλου, απλώς καλό θα ήταν αφού παίζουμε να μην το παίρνουμε τόσο προσωπικά και να καταλήγουμε σε υπερβολές. :redface: Δε στο είπα με ύφος καθόλου, μην παρεξηγηθείς ούτε εσύ. :)

Στο θέμα μας μισητή μου Ζωίτσα! :mad: :P
Επιμένεις να θες απάντηση. Οκ θα στη δώσω. Έδωσες ψήφο στη Σιμώνη, γιατί δήθεν σε ψήφισε εκείνη ενώ εκείνη είχε ψηφίσει τον τσαφ τσουφ :whistle: Τυχαίο και πάλι;

Επειδη σε βλεπω γνωστη του αντικειμενου..:hmm::hmm:

Ψηφιζω tsarachaf για δολοφονο..:P

Αν και εισαι ωραιος τυπος..:redface: λυγισα!:P:redface:
Μήπως APORW με ψηφίζεις και λες αυτά , επειδή είμαι κοντά στην αλήθεια???? Λέω, μήπως???

Και δεν θα μου έκανε και καθόλου εντύπωση αν αύριο βρισκόμουν σε κανένα χαντάκι...

για αυτό και ψηφίζω APORW
Το παίζεις σωτήρας όπως έκανες και στο προηγούμενο Παλέρμο (αμ τα διάβασα, τι νόμισες!) αφήνοντας να εννοηθεί πως είσαι αθώα.
Αυτό που έχω να πω εγώ και σας παρακαλώ να το λάβετε καλά υπ' όψιν, είναι ότι αν με ψηφίσετε για να φύγω σήμερα, δεν
διώχνεται απλά ένα αθώο πολίτη, αλλά ένα ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ ΑΘΩΟ ΠΟΛΙΤΗ......
Η επιλογή για νίκη είναι στα χέρια σας... Εσείς καθορίζετε αν θα νικήσουμε ή όχι..
Αν με διώξετε λυπάμαι που το λέω, είστε άξιοι της μοίρας σας....

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 10 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.

Ψηφίζετε μέχρι τις 8
Λίστα για Πέμπτη 12/08/2010
:) (τρίτη μέρα πω 4 βγήκαν σήμερα :):):) )

  1. misskit:
  2. rewial:misskit
  3. roseberry: misskit
  4. gianniskeeper
  5. mariza93: zoitca
  6. kleop
  7. Janewin
  8. Morelo
  9. Zoitca
  10. Κλεοπάτρα
  11. tsarachaf
ψήφοι
2 misskit
1 zoitca

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene (τα ίδια)
  6. aporw πολίτης
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
1 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 zoitca

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρακσευή του mvp
[/quote][/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν παρεξηγούμαι καθόλου, απλώς καλό θα ήταν αφού παίζουμε να μην το παίρνουμε τόσο προσωπικά και να καταλήγουμε σε υπερβολές. :redface: Δε στο είπα με ύφος καθόλου, μην παρεξηγηθείς ούτε εσύ. :)

Στο θέμα μας μισητή μου Ζωίτσα! :mad: :P
Επιμένεις να θες απάντηση. Οκ θα στη δώσω. Έδωσες ψήφο στη Σιμώνη, γιατί δήθεν σε ψήφισε εκείνη ενώ εκείνη είχε ψηφίσει τον τσαφ τσουφ :whistle: Τυχαίο και πάλι;

Το παίζεις σωτήρας όπως έκανες και στο προηγούμενο Παλέρμο (αμ τα διάβασα, τι νόμισες!) αφήνοντας να εννοηθεί πως είσαι αθώα.

;)

Ναι, αλλά εxεί ήταν τέτοιος ο ρόλος μου...
Πρώτον δεν είναι τσαφ τσουφ, εκεί κανονικό νικ ο άνθρωπος!;)
Πραγματικά Τυχαίο..
Όχι Όπως θελετε και εσείς να μας πείσετε ότι ήταν τυχαίο ότι η Απορώ έτρεξε να σε υπερασπιστεί ενώ μετά σε είχε έτσι και στο ξεκάρφωμα απλά δήλωνε ότι .. "θες να κάνεις εντύπωση".....


Δεν παύουν όμως να με προβληματίζουν και άλλες παρουσίες...:hmm:
Morelo με απατάς και τα κάνεις πλακάκια με τον ένα δολοφόνο??:worry: Θα σε προσέχω, αλλιώς διαζύγιο!!!!

Υ.Γ: το παιδί μας (Ιωάννα:P) θα το κρατήσω εγώ!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Να ρωτησω κατι??:hmm: υποτιθεται οτι δεν πρεπει να μιλαμε και να εκφραζουμε αποψη οι πεθαμενοι..σωστα?:hmm: δεν νομιζω λοιπον οτι το να γραφεις τετοια emoticons και να ψηφιζεις θετικα ή αρνητικα με τα Polls απο κατω ειναι σωστο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι??:hmm: υποτιθεται οτι δεν πρεπει να μιλαμε και να εκφραζουμε αποψη οι πεθαμενοι..σωστα?:hmm: δεν νομιζω λοιπον οτι το να γραφεις τετοια emoticons και να ψηφιζεις θετικα ή αρνητικα με τα Polls απο κατω ειναι σωστο..:worry:

Γενικότερα στο Παλέρμο οι θετικές και οι αρνητικές είναι κάπως άκυρες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Γενικότερα στο Παλέρμο οι θετικές και οι αρνητικές είναι κάπως άκυρες...:P

Ειδικα οταν ερχονται απο φυλακισμενους οι οποιοι μπορει με αυτη τη κινηση να επιρρεασουν ή ακομα και να ''καρφωσουν'' αθελα τους καταστασεις!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ειδικα οταν ερχονται απο φυλακισμενους οι οποιοι μπορει με αυτη τη κινηση να επιρρεασουν ή ακομα και να ''καρφωσουν'' αθελα τους καταστασεις!;):)

Με την συμπεριφορά σου αυτή με βοηθάς πάρα πολύ, αλλά δεν πρέπει... Το έκανες μεγαλύτερο θέμα από ότι ήταν...:redface::redface:
Σε ευχαριστούμε όλοι πάντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τώρα που είσαι φυλακή. Μπορείς να μου δώσεις το κουνελάκι σου; Στην φυλακή που μπήκες δεν επιτρέπονται ζωάκια.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Με την συμπεριφορά σου αυτή με βοηθάς πάρα πολύ, αλλά δεν πρέπει... Το έκανες μεγαλύτερο θέμα από ότι ήταν...:redface::redface:
Σε ευχαριστούμε όλοι πάντως!:)

Αν το βλεπεις σαν βοηθεια οκ!:whistle::whistle::whistle:
Εγω τωρα σταματαω να μιλαω..:redface: θα παρακολουθω σιωπηλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγώ να κάνω μια άσχετη ερώτηση; Η Ιωάννα ποια είναι; :hmm: Συστηθείτε βρε παιδιά, δεν ξέρω κανέναν σχεδόν. :redface:
Moi....:D
Με την συμπεριφορά σου αυτή με βοηθάς πάρα πολύ, αλλά δεν πρέπει... Το έκανες μεγαλύτερο θέμα από ότι ήταν...:redface::redface:
Σε ευχαριστούμε όλοι πάντως!:)

Μμμμ πειραζει που εγω δεν καταλαβα τιποτα απο την βοηθεια??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι??:hmm: υποτιθεται οτι δεν πρεπει να μιλαμε και να εκφραζουμε αποψη οι πεθαμενοι..σωστα?:hmm: δεν νομιζω λοιπον οτι το να γραφεις τετοια emoticons και να ψηφιζεις θετικα ή αρνητικα με τα Polls απο κατω ειναι σωστο..:worry:

εγω δεν ψηφησα αρνητικα πουθενα!
και συνεχεια οτι κανω σε ενοχλει! ενα απλο εμοτιονς εβαλα και χαλας το κοσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top